کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
مشخصات عکــس دیجیتالی برای شرکت در لاتاری
https://www.dvlottery.state.gov/photo.aspx

اینم برای تست عکس های خودتان با اینترنت اکسپلورر کار کنید
تشکر کنندگان:
(2015-10-01 ساعت 12:20)farrokh33 نوشته:  
(2015-10-01 ساعت 11:15)llll نوشته:  سلام
من امسال برای بار اول می خوام شرکت کنم
با توجه به اهمیت گرفتن عکس با مشخصات مربوطه، می خواستم از مدیران یا سایر اعضا در خواست کنم عکاسی که دقیقا بدونه باید با چه مشخصاتی عکس بگیره به من معرفی نمایند یا اگر گفتنش اینجا مورد داره از طریق پیام خصوصی اطلاع دهند
من ساکن تهران هستم ترجیحا محل عکاسی مربوطه شرق یا جنوب شرق یا مرکز شهر باشه

ممنون
سلام دوست عزیز چون محل پیغام خصوصی نداشتید نتوستم پیغام بذارم وآدرس بدم ولی آتلیه های معروف تهران که شعبه هایی تو محل های مختلف دارند اگه بگید عکس برا لاتاری خودشون مشخصات رو میدونند یکی از شعبه هاش خیابان انقلاب نرسیده به میدان آزادی تابلوی خیلی بزرگی داره همینطور که از شرق میای به طرف غرب حدود 300 مترمونده به میدان آزادی سمت چپ چون نمیتونستم اسمش رو بنویسم آدرس دادم

ونحایی که شما میگویید ( نزدیک میدون آزادی )اصلا سراغش نرید که کلاهبرداره برای عکس که اطلاعاتشون هم به نظر من دقیق نیست 45 هزار طلب کرد ولی من تو همون راسته بطرف میدون انقلاب 500 متر پایین تر از اون عکاسی به اصطلاح معروف رفتم 20 گرفت و تمام حرفه ای
تشکر کنندگان:
(2015-10-03 ساعت 21:04)delavaz نوشته:  سلام دوستان.چندتا سوال داشتم.
۱-اگر عکس به همراه ریش مدل دار باشه اشکال داره؟
۲-عکس خانم ها میتونه با حجاب باشه؟شال یا مقنعه مشکلی نداره؟
۳-من امروز هزینه عکس برای لاتاری پرسیدم ۱۰هزارتومن بود فقط فایل رو سی دی میده.قیمتش همینه؟

10 هزار تومن خوبه ولی باید مواظب باشید کارش خوب باشه . کلاهبردارهایی مثل عکاسی با تابلو بزرگ نرسیده به م آزادی از طرف انقلاب 45 هزار میگیره!!
تشکر کنندگان: storagemeter
(2015-10-07 ساعت 23:14)آرادایمان نوشته:  سلام دوستان
من کلا وقتی Start Photo Tool رو می زنم هیچ پنجره دیگه ای نمی یاد ( که گفتید سه تا دکمه داره) باز نمیشه... بنظرتون مشکل چیه؟؟

اگر از firefox استفاده می کنید. ممکنه فلش پلیرتون به روز نباشه. در این صورت یه علامت قرمز میاذ سمت چپ آدرس بالای صفحه. روش کلیک کنید و allow بزنید درست میشه.
تنها دو روز در سال هست که نمیتونی هیچ کاری بکنی‌! یکی‌ دیروز و یکی‌ فردا . . .
تشکر کنندگان:
(2015-10-08 ساعت 03:01)orood نوشته:  ۱۰ هزار تومن خوبه ولی باید مواظب باشید کارش خوب باشه . کلاهبردارهایی مثل عکاسی با تابلو بزرگ نرسیده به م آزادی از طرف انقلاب 45 هزار میگیره!!

orood عزیز من برای شما یه ایمیل ارسال کردم

اگر مایل هستید جواب دهید
تشکر کنندگان:
(2015-10-08 ساعت 03:01)orood نوشته:  
(2015-10-03 ساعت 21:04)delavaz نوشته:  سلام دوستان.چندتا سوال داشتم.
۱-اگر عکس به همراه ریش مدل دار باشه اشکال داره؟
۲-عکس خانم ها میتونه با حجاب باشه؟شال یا مقنعه مشکلی نداره؟
۳-من امروز هزینه عکس برای لاتاری پرسیدم ۱۰هزارتومن بود فقط فایل رو سی دی میده.قیمتش همینه؟

۱۰ هزار تومن خوبه ولی باید مواظب باشید کارش خوب باشه . کلاهبردارهایی مثل عکاسی با تابلو بزرگ نرسیده به م آزادی از طرف انقلاب 45 هزار میگیره!!
دوست گرامی
خانومها میتونن عکس با حجاب بگیرن برای شرکت در لاتاری.به صورتی که قرص صورتشون معلوم باشه موفق باشید
تشکر کنندگان:
(2015-10-08 ساعت 14:14)usa001 نوشته:  
(2015-10-08 ساعت 14:12)usa001 نوشته:  دوستان من ریش پروف سور ی دارم ایا باید ریش پروف سور ی نازنینم رو بزنم
و اگر نزنم مشکلی پیش می یاد در قبولی لاتاری و عکسم
تزیینی که محسوب نمیشه
لطفا با اطلاع کامل جواب بدید
و یا مشکلی ندارد؟

نه عزیز مشکلی نداره. اتفاقا یکی از عکسهای Sample که ولید هست با ریش پرفسوری گرفته شده .
2014 :  Not Selected
2015 : کلا یادم رفت !
2016 : هر چی زور زدیم نشد لامصب
۲۰۱7 : Not Selected
تشکر کنندگان: usa001
(2015-10-02 ساعت 10:33)mehdi.aus نوشته:  سلام دوستان
چند جا تو این سایت خونده بودم که برای تغییر تاریخ عکسی که قبلا گرفتیم تو پراپرتیز و سامری و ادونس اونجا میشه تغییر داد من رفتم تاریخ عکس رو هم دیدم ولی رید اونلی هست چطور میشه تغییرش داد ممنون اگه کسی میدونه

بعد لینکه اونجایی که میریم عکس رو از نظر کادر بندی چک میکنیم
تو سایت دی وی اگه کسی بزاره بی نهایت ممنون میشم با امید موفقیت برای همه
سلام
اونها از شما عکس جدید خواسته اند. لطفا" صادق باشید باهاشون و یه عکس جدید با گوشی موبایلتون بگیرید و توی فتوشاپ سایزش رو درست کنید و بفرستید براشون. این دقیقا" کاریه که من برای قرعه کشی 2012 کردم و خیلی هم ساده بود. اگر با عکس تکراری توی این قرعه کشی شرکت کرده اید بهتره بدونید که همه چیز توی سابقتون ثبت شده. در صورت برنده شدن راحت می بینن که عکستون تکراریه. البته به احتمال زیاد اتفاق خاصی نمیفته چون برای مصاحبه دوباره بایستی عکس کاملا" جدید بگیرید و بفرستید ولی آخه برای چی ذهنیت بد براشون ایجاد کنید که عکس تکراری فرستادید؟
میگم همه چیز توی سابقه شما ثبت شده چون یکی از دوستان که پرونده مهاجرت خانوادگی به آمریکا داشت برای گرفتن ویزا به سفارت رفته بود و اونجا آفیسر بهش گفته بود اوووووووه چندبار لاتاری شرکت کردی؟ تو که پرونده ات در جریانه برای چی انقدر عجله داشتی برای رفتن؟
شماره کیس : 2012AS0005xxxx
تاریخ مصاحبه: هفته آخر june برگه آبی
دریافت کلیرنس: 31 جولای
دریافت ویزا: 10 آگست 2012
تعداد افراد این کیس : 3 نفر
تاریخ ورود به امریکا: 2 DEC
تشکر کنندگان: Srod ، storagemeter
(2015-10-08 ساعت 23:11)viona نوشته:  
(2015-10-02 ساعت 10:33)mehdi.aus نوشته:  سلام دوستان
چند جا تو این سایت خونده بودم که برای تغییر تاریخ عکسی که قبلا گرفتیم تو پراپرتیز و سامری و ادونس اونجا میشه تغییر داد من رفتم تاریخ عکس رو هم دیدم ولی رید اونلی هست چطور میشه تغییرش داد ممنون اگه کسی میدونه

بعد لینکه اونجایی که میریم عکس رو از نظر کادر بندی چک میکنیم
تو سایت دی وی اگه کسی بزاره بی نهایت ممنون میشم با امید موفقیت برای همه
سلام
اونها از شما عکس جدید خواسته اند. لطفا" صادق باشید باهاشون و یه عکس جدید با گوشی موبایلتون بگیرید و توی فتوشاپ سایزش رو درست کنید و بفرستید براشون. این دقیقا" کاریه که من برای قرعه کشی ۲۰۱۲ کردم و خیلی هم ساده بود. اگر با عکس تکراری توی این قرعه کشی شرکت کرده اید بهتره بدونید که همه چیز توی سابقتون ثبت شده. در صورت برنده شدن راحت می بینن که عکستون تکراریه. البته به احتمال زیاد اتفاق خاصی نمیفته چون برای مصاحبه دوباره بایستی عکس کاملا" جدید بگیرید و بفرستید ولی آخه برای چی ذهنیت بد براشون ایجاد کنید که عکس تکراری فرستادید؟
میگم همه چیز توی سابقه شما ثبت شده چون یکی از دوستان که پرونده مهاجرت خانوادگی به آمریکا داشت برای گرفتن ویزا به سفارت رفته بود و اونجا آفیسر بهش گفته بود اوووووووه چندبار لاتاری شرکت کردی؟ تو که پرونده ات در جریانه برای چی انقدر عجله داشتی برای رفتن؟

حالا من نمیدونم چقدر ممکنه سابقه و عکس و این چیزا رو چک کنن ولی واقعا گرفتن یه عکس با موبایل و ۵ دقیقه وقت گذاشتن برای ادیت عکس انقدرا هم سخت نیست
این برنامه برای اندروید هست که میتونین عکس پاسپورتی بگیرین به راحتی در عرض کمتر از دو دقیقه رایگان هم هست.
https://play.google.com/store/apps/detai...otos&hl=en
چندین برنامه مشابه هم برای آیفون و ویندوز هست
تشکر کنندگان: H Pier
سلام دوستان میخواستم بدونم نوع لباس چقد اهمیت داره حتما باید با کت و کروات باشه یا بدون کروات هم میشه و این که پیراهن بدون کت هم قبوله.
تشکر کنندگان:
(2015-10-09 ساعت 12:53)lun_john_silver نوشته:  سلام دوستان میخواستم بدونم نوع لباس چقد اهمیت داره حتما باید با کت و کروات باشه یا بدون کروات هم میشه و این که پیراهن بدون کت هم قبوله.

سلام دوست عزیز

تنها چیزی که مهم نیست نوع لباس شماست

فقط باید صورت شما مشخص باشه
کیس نامبر : 2016AS2*** << مصاحبه : 17 نوامبر ابوظبی << وضعیت برنده اصلی خانم یکضرب + من AP  Cool
آپدیتها : 19نوامبر سایت سفارت 9 دسامبر و 25 ژانویه سایتCEAC وبالاخره کلیر در 4 فوریه بعد از 79 روز
ورود : بیست و یک اپریل - سوشال : یکماه بعد از ورود - پرداخت 165 دلار : دو هفته بعد از ورود - دریافت گرین کارت برنده اصلی : یکماه و نیم بعد از ورود - دریافت گرین کارت نفر دوم کیس : دو ماه بعد از ورود
تشکر کنندگان: lun_john_silver
سلام
هرکاری می کنم پشت عکس سفید نمی افتده به نظرتون این رنگ پس زمینه عکس مورد قبوله؟

http://www.tiikoni.com/tis/view/?id=46e5f9a
تشکر کنندگان:
دوستان کار با فوتو تولز اجباری نیست که ؟ یعنی عکس من همینجوری درسته بعد که کراپ میکنم خیلی خراب میشه و بی کیفیت !
من عکسو همینجوری که بود فرستادم( که البته درست بود) ولی کراپ شده رو استفاده نکردمSad
تشکر کنندگان:
(2015-10-09 ساعت 15:12)Leo.faridar نوشته:  دوستان کار با فوتو تولز اجباری نیست که ؟ یعنی عکس من همینجوری درسته بعد که کراپ میکنم خیلی خراب میشه و بی کیفیت !
من عکسو همینجوری که بود فرستادم( که البته درست بود) ولی کراپ شده رو استفاده نکردمSad

نه دوست عزیز اگر درست بوده هیچ اجباری به استفاده از Photo Tools نیست

(2015-10-09 ساعت 13:11)Siamak.k نوشته:  
(2015-10-09 ساعت 12:53)lun_john_silver نوشته:  سلام دوستان میخواستم بدونم نوع لباس چقد اهمیت داره حتما باید با کت و کروات باشه یا بدون کروات هم میشه و این که پیراهن بدون کت هم قبوله.

سلام دوست عزیز
تنها چیزی که مهم نیست نوع لباس شماست
فقط باید صورت شما مشخص باشه

البته مهمه که لباس تنتون باشه ها Big Grin
تشکر کنندگان: faaezeh ، Leo.faridar ، behjan
(2015-10-09 ساعت 14:06)rsalan نوشته:  سلام
هرکاری می کنم پشت عکس سفید نمی افتده به نظرتون این رنگ پس زمینه عکس مورد قبوله؟

http://www.tiikoni.com/tis/view/?id=46e5f9a

بله همین خوبه
نیازی نیست حالا اون پشت سفید یخچالی باشه همین که روشن باشه کافیه Smile
تشکر کنندگان: storagemeter ، rsalan ، victor2016 ، faaezeh

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان