کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شماره تایید ثبت نام (Confirmation Number)
شماره تایید ثبت نام (Confirmation Number)
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
تشکر کنندگان: حاجی واشنگتن ، majid7
برای اطلاع دوستان جدیدمون Confirmation Number یه مجموعه ای از اعداد و حروفه که معمولا با شماره سال برنامه لاتاری (امسال میشه 2017) شروع میشه و درواقع همون کد رهگیری ثبت نام هست که باید تا زمان اعلام نتایج نگهش دارید، چون برای چک کردن نتایج لازمه.
تنها دو روز در سال هست که نمیتونی هیچ کاری بکنی‌! یکی‌ دیروز و یکی‌ فردا . . .
تشکر کنندگان: حاجی واشنگتن ، crafcrab ، nahal_64 ، farshadarab ، faaezeh
سلام دوستان عزیز

توجه داشته باشید که کانفرمیشن نامبر (Confirmation Number) خیلی مهم هستش و وقتی ثبت نام میکنید باید تا زمانی که نتایج رو اعلام میکنند و حتی بعد از قبولی اونو داشته باشید.
چون هیچ ایمیلی مبنی بر اینکه شما برنده شدین براتون ارسال نمیشه و شما تنها با داشتن Confirmation Number میتونید برنده شدنتون رو چک کنید .
پیشنهاد من اینه که بعد از ثبت نام وقتی Confirmation Number دریافت میکنید از صفحش یه پرینت بگیرید و کنار اسناد شناساییتون ازش نگهداری کنید.

موفق باشید
کیس نامبر : 2016AS2*** << مصاحبه : 17 نوامبر ابوظبی << وضعیت برنده اصلی خانم یکضرب + من AP  Cool
آپدیتها : 19نوامبر سایت سفارت 9 دسامبر و 25 ژانویه سایتCEAC وبالاخره کلیر در 4 فوریه بعد از 79 روز
ورود : بیست و یک اپریل - سوشال : یکماه بعد از ورود - پرداخت 165 دلار : دو هفته بعد از ورود - دریافت گرین کارت برنده اصلی : یکماه و نیم بعد از ورود - دریافت گرین کارت نفر دوم کیس : دو ماه بعد از ورود
تشکر کنندگان: Amir.AA ، farshadarab ، faaezeh ، delavaz
البته دوستان اگر یکدرصد کانفیرمیشن نامبر فراموش کردید عیب نداره! اما حتما ایمیل ثبت نامی رو یادتون باشه.
تشکر کنندگان:
سلام دوستان کسی هست که توسط شرکت پاریز ثبت نام کرده باشه؟
تشکر کنندگان:
(2015-10-10 ساعت 01:43)aram_hpanahi نوشته:  سلام دوستان کسی هست که توسط شرکت پاریز ثبت نام کرده باشه؟

سلام دوست عزیز

من خودم ثبت نام کردم ولی بعد از برنده شدن همه کارامو پاریز تراول برام انجام داد.
کیس نامبر : 2016AS2*** << مصاحبه : 17 نوامبر ابوظبی << وضعیت برنده اصلی خانم یکضرب + من AP  Cool
آپدیتها : 19نوامبر سایت سفارت 9 دسامبر و 25 ژانویه سایتCEAC وبالاخره کلیر در 4 فوریه بعد از 79 روز
ورود : بیست و یک اپریل - سوشال : یکماه بعد از ورود - پرداخت 165 دلار : دو هفته بعد از ورود - دریافت گرین کارت برنده اصلی : یکماه و نیم بعد از ورود - دریافت گرین کارت نفر دوم کیس : دو ماه بعد از ورود
تشکر کنندگان: عمو سام
(2015-10-10 ساعت 02:00)Siamak.k نوشته:  
(2015-10-10 ساعت 01:43)aram_hpanahi نوشته:  سلام دوستان کسی هست که توسط شرکت پاریز ثبت نام کرده باشه؟

سلام دوست عزیز

من خودم ثبت نام کردم ولی بعد از برنده شدن همه کارامو پاریز تراول برام انجام داد.

چقد ازتون گرفتن؟
In GOD We Trust
تشکر کنندگان:
اساتید محترم آیا کانفرمیشن نامبر اعداد و حروفش مشخصه خاصی داره البته به جز سال میلادی اولش؟
تشکر کنندگان:
(2015-10-10 ساعت 16:09)imerji نوشته:  اساتید محترم آیا کانفرمیشن نامبر اعداد و حروفش مشخصه خاصی داره البته به جز سال میلادی اولش؟

خیر دوست عزیز الگوریتم خاصی نداره
تشکر کنندگان: imerji ، storagemeter ، victor2016
من پیشنهاد میکنم که کانفیرمیشن نامبر رو در یک فایل تکست ذخیره کرده و در فضای ایمیل خود و هرجا که فکرشو میکنید آپلود کنید. اینطوری اگه آدم شلخته ای باشید پیداش میکنید Big Grin
تشکر کنندگان: Siamak
پیشنهاد خوبیه. توی قسمت یادداشت های گوشی هم میشه یادداشت کرد.
تنها دو روز در سال هست که نمیتونی هیچ کاری بکنی‌! یکی‌ دیروز و یکی‌ فردا . . .
تشکر کنندگان: I.R

دوستان عزیز ثبت نام لاتاری 2017 به پایان رسید.

تمام مشخصات ثبت نام ( Confirmation Number و Email ) خودتون رو با دقت نگهداری کنید که اردیبهشت 95 برای چک کردن نتایج بهشون احتیاج دارید .

تاپیک قفل میشه

با آرزوی موفقیت برای همه شما دوستان عزیز
تشکر کنندگان: I.R

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان