کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
تبدیل تاریخ تولد از شمسی به میلادی
تبدیل تاریخ تولد از شمسی به میلادی
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
تشکر کنندگان: حاجی واشنگتن ، alireza51 ، sherwean001
سلام

از این سایت میتونید استفاده کنید ..شمسی و میلادی و قمری را به هم تبدیل میکنه

http://www.time.ir/
عین پاسپورتتون بزنید، اگر پاسپورت ندارید از time.ir استفاده کنید. بعدش یادتون باشه چی زدین که عین اون باید پاسپورت بگیرید.
از لاتری 2006 تا الان هستیم
تشکر کنندگان: alireza51 ، faaezeh
Persian calendarراهم ميتونيد دانلود كنيد
Case num:2014as3$$/ ديدن قبولى ١مى/ارسال فرمها ٢٨مى/مصاحبه ٨ اكتبر٢٠١٣/كلير پس از ٢٢٥روز ناقابل ٢١مى ٢٠١٤/تاريخ ورود به امريكا ٢٦سپتامبر٢٠١٤/ساكن مريلند/ssn:بعداز٣روز/گرين كارت بعد از ٢٦روز
تشکر کنندگان: کیاراد
سلام

خسته نباشید

ببخشید یه سوال داشتم در مورد پر کردن فرم و تاریخ تولد
من برای ثبت نام تاریخ تولد یکی از اعضای خانواده رو اشتباه وارد کردم البته شخص اصلی که فرم براش پر میشد یکی دیگه بود
از اونجایی که این فرم قابل ویرایش و تغییر نیست امکانش هست بعد از اعلام نتایج در صورت برنده شدن در قرعه کشی به دلیل این اشتباه مشکل ساز بشه براشون؟
تشکر کنندگان:
(2015-10-11 ساعت 01:01)kkr1373 نوشته:  سلام

خسته نباشید

من برای ثبت نام تاریخ تولد یکی از اعضای خانواده رو اشتباه وارد کردم البته شخص اصلی که فرم براش پر میشد یکی دیگه بود
از اونجایی که این فرم قابل ویرایش و تغییر نیست امکانش هست بعد از اعلام نتایج در صورت برنده شدن در قرعه کشی به دلیل این اشتباه مشکل ساز بشه براشون؟

الآن که هیچ کاری نمیتونی بکنی اما اگر قبول شدن ایشالا با کنتاکی تماس میگیری و قضیه رو بهشون بگی. بعضی از این قبیل اشتباهات رو قبول میکنن و بعضی رو نه، نمیدونم تاریخ تولد جزو کدوم دسته هست مثلاً شما تعداد فرزند رو اشتباه بزنی دیگه قابل تغییر نیست اما مثلاً اسپل اسمتو اشتباه بنویسی میتونی درستش کنی.
In GOD We Trust
تشکر کنندگان: kkr1373
انشالا بعد از برنده شدن شما باید یه فرم دیگه (DS-260) رو پرکنید، سعی کنید توی اون اشتباه نباشه. اگر اونجا اشتباهی بود لازمه با KCC تماس بگیرید. توی ثبت نام اولیه فقط اگر وضعیت ازدواج و تعداد بچه ها رو درست نزنید مشکل سازه، بقیه موارد اگر خیلی اشتباه فاحشی نباشه مهم نیست توی فرم DS-260 درستش رو می نویسید.
تنها دو روز در سال هست که نمیتونی هیچ کاری بکنی‌! یکی‌ دیروز و یکی‌ فردا . . .
(2015-10-11 ساعت 02:27)عمو سام نوشته:  
(2015-10-11 ساعت 01:01)kkr1373 نوشته:  سلام

خسته نباشید

الآن که هیچ کاری نمیتونی بکنی اما اگر قبول شدن ایشالا با کنتاکی تماس میگیری و قضیه رو بهشون بگی. بعضی از این قبیل اشتباهات رو قبول میکنن و بعضی رو نه، نمیدونم تاریخ تولد جزو کدوم دسته هست مثلاً شما تعداد فرزند رو اشتباه بزنی دیگه قابل تغییر نیست اما مثلاً اسپل اسمتو اشتباه بنویسی میتونی درستش کنی.

من تاریخ سال رو درست زدم ولی ماه و روز رو خراب کردم...
همه اطلاعات صحیح هست جز همون تاریخ

(2015-10-11 ساعت 10:43)victor2016 نوشته:  انشالا بعد از برنده شدن شما باید یه فرم دیگه (DS-260) رو پرکنید، سعی کنید توی اون اشتباه نباشه. اگر اونجا اشتباهی بود لازمه با KCC تماس بگیرید. توی ثبت نام اولیه فقط اگر وضعیت ازدواج و تعداد بچه ها رو درست نزنید مشکل سازه، بقیه موارد اگر خیلی اشتباه فاحشی نباشه مهم نیست توی فرم DS-260 درستش رو می نویسید.

بقیه فرم همه صحیح پر شده
تعداد فرزند ها هم من یکی از برادر هام فوت کرده بودن، جزء تعداد فرزند ها نباید مینوشتم دیگه؟ درسته؟
تشکر کنندگان:
بعد از قبولی یه نامه بهشون بزن و بگو اشتباه کردی، چون تاریخ ما شمسی هست و با اونا فرق میکنه احتمالاً قبول میکنن
اسم برادرتون هم لازم نیست بنویسید
کلاً تعداد فرزندان میشه تعداد فرزند در قید حیات، مجرد و زیر 21 سال
In GOD We Trust
امیدوارم قبول بشیم حالا

من 3 ماه دیگه تولد 21 سالگیمه دیگه سال بعد تنها باید اسم بنویسم
امسال اخرین سالیه ه 3 تا شانس دارم
تشکر کنندگان: عمو سام
توجه توجه توجه توجه

دوستان بیشتر سایت های تبدیل تاریخ از شمسی و میلادی تاریخ را اشتباه تبدیل میکنند و یک روز بعد یا قبل میزنند.

دوستان برای تبدیل تاریخ از شمسی به میلادی و بالعکس
به سایت زیر مراجعه کنید.

سایت معتبر تبدیل تاریخ از شمسی به میلادی و بالعکس

البته اگر تاریخو تو فرم اشتباه زدین
اگر قبول شدین مشکلی نیست و میشه اصلاحش کرد
لاتاری 2016
کیس نامبر:***1
تاریخ سابمیت فرم :MAY 31
تاریخ مصاحبه:1 نوامبر
کلیرنس AP    
اپدیت ها:9 دسامبر
25 ژانویه
2 مارچ
9 مارچ
10 مارچ
تاریخ کلیر:10 مارچ در سایت سفارت ابوظبی abudhabiivo.net

تشکر کنندگان:

دوستان عزیز ثبت نام لاتاری 2017 به پایان رسید.

تمام مشخصات ثبت نام ( Confirmation Number و Email ) خودتون رو با دقت نگهداری کنید که اردیبهشت 95 برای چک کردن نتایج بهشون احتیاج دارید .

تاپیک قفل میشه

با آرزوی موفقیت برای همه شما دوستان عزیز
کیس نامبر : 2016AS2*** << مصاحبه : 17 نوامبر ابوظبی << وضعیت برنده اصلی خانم یکضرب + من AP  Cool
آپدیتها : 19نوامبر سایت سفارت 9 دسامبر و 25 ژانویه سایتCEAC وبالاخره کلیر در 4 فوریه بعد از 79 روز
ورود : بیست و یک اپریل - سوشال : یکماه بعد از ورود - پرداخت 165 دلار : دو هفته بعد از ورود - دریافت گرین کارت برنده اصلی : یکماه و نیم بعد از ورود - دریافت گرین کارت نفر دوم کیس : دو ماه بعد از ورود
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان