کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ثبت نام خانوادگی و پرسشهای مرتبط با آن
ثبت دروغ باعث میشه که ویزا نگیرید
از لاتری 2006 تا الان هستیم
تشکر کنندگان: ELNAZ21
سلام دوستان من پدرم میخواد خودش تنهایی ثبت نام کنه چون مادرم خوب همکاری نمیکنه پدرم یک پسره 31 ساله و یک دختره 16 ساله داره و با مادره 41 سالم دارن زندگی میکنن حالا الان باید چیکار کنیم تا پدرم به صورت تنهایی بتونه ثبت نام کنه؟ اصلا میتونه؟ از خواهرم میتونیم رازیش کنیم عکس بگیریم ازش ولی مادرم به هیچ عنوان عکس نمیده.
تشکر کنندگان:
دوستان من یک اشتباهی کردم.
من قرار بود برای دوستم واسه سال 2017 ثبت نام کنم و اول یکسری اطلاعات اشتباه دادم فقط واسه اینکه بدونم دقیقا چه اطلاعاتی لازم دارم و تنها عکسش رو عکس دوستم گذاشتم. و با موفقیت انجام شد ولی همه اطلاعات اشتباه هست.
حالا با اطلاعات درستش و همون عکس میخوام ثبت نامش کنم، به نظرتون براش مشکلی پیش میاد ؟ یه عکس با دو سری اطلاعات که یکی از اطلاعات کامل درست هست و یکی کامل اطلاعات اشتباه ؟
تو رو خدا راهنمایی ام کنید.
تشکر کنندگان:
(2015-10-13 ساعت 02:07)nazanin ghotbi نوشته:  سلام دوستان من پدرم میخواد خودش تنهایی ثبت نام کنه چون مادرم خوب همکاری نمیکنه پدرم یک پسره 31 ساله و یک دختره 16 ساله داره و با مادره 41 سالم دارن زندگی میکنن حالا الان باید چیکار کنیم تا پدرم به صورت تنهایی بتونه ثبت نام کنه؟ اصلا میتونه؟ از خواهرم میتونیم رازیش کنیم عکس بگیریم ازش ولی مادرم به هیچ عنوان عکس نمیده.

زن و شوهر اگر طلاق نگرفته باشن نمی تونن به تنهایی ثبت نام کنند. البته می تونن! ولی در صورت برنده شدن نمی تونن ویزا بگیرن یعنی اگر پدر به تنهایی ثبت نام کنه باید مشخصات همسر رو هم وارد کنه و در صورت برنده شدن باید با همسرش برن برای مصاحبه وگرنه ریجکت میشه. اگر هم مشخصات همسر رو موقع ثبت نام وارد نکنه، موقع مصاحبه از روی مدارک معلوم میشه و باز ریجکت میشه.
پسر 31 ساله که خودش باید به تنهایی ثبت نام کنه و اصلا دیگه ارتباطی به پدر و مادر نداره. دختر 16 ساله هم یا پدر و مادرش باید باهم ثبت نام کنن یا باید صبر کنه 12 سال تحصیلش تموم بشه خودش ثبت نام کنه.
تنها دو روز در سال هست که نمیتونی هیچ کاری بکنی‌! یکی‌ دیروز و یکی‌ فردا . . .
تشکر کنندگان: nazanin ghotbi
(2015-10-13 ساعت 05:11)kianbar نوشته:  دوستان من یک اشتباهی کردم.
من قرار بود برای دوستم واسه سال 2017 ثبت نام کنم و اول یکسری اطلاعات اشتباه دادم فقط واسه اینکه بدونم دقیقا چه اطلاعاتی لازم دارم و تنها عکسش رو عکس دوستم گذاشتم. و با موفقیت انجام شد ولی همه اطلاعات اشتباه هست.
حالا با اطلاعات درستش و همون عکس میخوام ثبت نامش کنم، به نظرتون براش مشکلی پیش میاد ؟ یه عکس با دو سری اطلاعات که یکی از اطلاعات کامل درست هست و یکی کامل اطلاعات اشتباه ؟
تو رو خدا راهنمایی ام کنید.

دوست عزیز این چه کاری بود آخه؟ کسی نمی دونه دقیقا ثبت نام ها چجوری بررسی میشه. ممکنه دوباره ثبت نام کنید و مشکلی هم پیش نیاد. اما به نظر من هرکسی باید خودش برای خودش ثبت نام کنه. هرکس هم که توانایی پرکردن یه فرم ساده رو نداره چطوری می خواد بعد از برنده شدن، هفت خوان مصاحبه و مهاجرت رو طی کنه؟
تنها دو روز در سال هست که نمیتونی هیچ کاری بکنی‌! یکی‌ دیروز و یکی‌ فردا . . .
تشکر کنندگان: عمو سام ، Srod ، miyu ، ELNAZ21
با سلام خدمت همه
آیا اینکه میگن زن و شوهر به تنهایی ثبت نام کنن شانسشون برای برنده شدن بیشتره درست هست یا نه و اگر فرزند داشته باشن فرزندشون چجوری ثبت نام میشه؟
تشکر کنندگان:
(2015-10-13 ساعت 02:07)nazanin ghotbi نوشته:  سلام دوستان من پدرم میخواد خودش تنهایی ثبت نام کنه چون مادرم خوب همکاری نمیکنه پدرم یک پسره 31 ساله و یک دختره 16 ساله داره و با مادره 41 سالم دارن زندگی میکنن حالا الان باید چیکار کنیم تا پدرم به صورت تنهایی بتونه ثبت نام کنه؟ اصلا میتونه؟ از خواهرم میتونیم رازیش کنیم عکس بگیریم ازش ولی مادرم به هیچ عنوان عکس نمیده.

سلام
متاسفانه افراد باید هنگام ثبت نام مشخصات و عکس همسر، همچنین تمامی فرزندان مجرد زیر 21 سال رو در فرم ثبت کنند و روز مصاحبه هم تمامی افراد کیس باید در سفارت حضور داشته باشند. امیدوارم که مشکلتون حل بشه.
شاد باشید
CN: AS64XX >>> FIRST LETTER: MAY 10 >>> DS-260: JUNE 14 >>> PERSON: 1 >>> EMBASSY: YEREVAN >>> CURRENT: MARCH 09 >>> INTERVIEW: MAY 10 >>> VISA ISSUANCE: MAY 13
تشکر کنندگان: ehsan TT ، ELNAZ21
(2015-10-13 ساعت 16:20)amirommati نوشته:  با سلام خدمت همه
آیا اینکه میگن زن و شوهر به تنهایی ثبت نام کنن شانسشون برای برنده شدن بیشتره درست هست یا نه و اگر فرزند داشته باشن فرزندشون چجوری ثبت نام میشه؟

زن و شوهر هر کدام جدا و به عنوان یک متاهل ثبت نام میکنن
مثلا شما به همراه همسرتون و همسرتون به همراه شما
برای همین متاهل ها دو تا شانس دارن.
حتما باید دکر کنین که متاهل هستین و مشخصات همسر رو هم بنویسین
فرزند اگر زیر ۲۱ باشه هم همراه پدر و هم همراه مادر باید ثبت نام کنه و اگر دیپلم داشته باشه میتونه به تنهایی هم ثبت نام کنه‌ (مثلا اگه بین ۱۸ تا ۲۱ باشه) که برای فرزند میشه سه تا شانس
البته پدر و مدار نمیتونن زیر مجموعه فرزند باشن
اگر هم بالای ۲۱ باشه باید به تنهایی ثبت نام کنه
تشکر کنندگان: victor2016
(2015-10-13 ساعت 16:20)amirommati نوشته:  با سلام خدمت همه

سلام
بله درسته، افراد متاهل میتونند هر کدام به صورت مجزا در لاتاری ثبت نام کنند و هر بار مشخصات همسرشون رو به عنوان همراه وارد کنند. در این صورت از 2 شانس بهره خواهند برد. در ضمن فرزندان مجرد زیر 21 سال هم به عنوان زیرمجموعه والدین خود ثبت نام می شوند که در صورتی که دیپلم 12 ساله داشته باشند و مجرد و زیر 21 سال هم باشند، میتونند علاوه بر زیرمجموعه والدین، خودشون به صورت مجزا نیز ثبت نام کنند و در کل از سه شانس برخوردار باشند.
با آرزوی موفقیت
CN: AS64XX >>> FIRST LETTER: MAY 10 >>> DS-260: JUNE 14 >>> PERSON: 1 >>> EMBASSY: YEREVAN >>> CURRENT: MARCH 09 >>> INTERVIEW: MAY 10 >>> VISA ISSUANCE: MAY 13
تشکر کنندگان: ehsan TT
(2015-10-13 ساعت 14:49)victor2016 نوشته:  

زن و شوهر اگر طلاق نگرفته باشن نمی تونن به تنهایی ثبت نام کنند. البته می تونن! ولی در صورت برنده شدن نمی تونن ویزا بگیرن یعنی اگر پدر به تنهایی ثبت نام کنه باید مشخصات همسر رو هم وارد کنه و در صورت برنده شدن باید با همسرش برن برای مصاحبه وگرنه ریجکت میشه. اگر هم مشخصات همسر رو موقع ثبت نام وارد نکنه، موقع مصاحبه از روی مدارک معلوم میشه و باز ریجکت میشه.
پسر 31 ساله که خودش باید به تنهایی ثبت نام کنه و اصلا دیگه ارتباطی به پدر و مادر نداره. دختر 16 ساله هم یا پدر و مادرش باید باهم ثبت نام کنن یا باید صبر کنه 12 سال تحصیلش تموم بشه خودش ثبت نام کنه.
یعنی پدرم اگه بخواد تنهایی ثبت نام کنه و نیز مادرم راضی بشه و مشخصاتشو وارد کنیم حتی اگه مادرم به عنوان همراه تو ثبت نامه پدرم باشه (عکسه) مادرم هم باید باشه تو فرم پدرم حتما؟
تشکر کنندگان:
(2015-10-14 ساعت 01:44)nazanin ghotbi نوشته:  

یعنی پدرم اگه بخواد تنهایی ثبت نام کنه و نیز مادرم راضی بشه و مشخصاتشو وارد کنیم حتی اگه مادرم به عنوان همراه تو ثبت نامه پدرم باشه (عکسه) مادرم هم باید باشه تو فرم پدرم حتما؟

پدرتون میتونن تنهایی ثبت نام کنن کلا
حالا اگه بخوان اعضای خانواده (فرقی نمیکنه کدوم رو) وارد کنن باید حتما عکس اون شخص هم باشه
حالا اگه مادرتون بخواد زیر فرم پدرتون اسم بنویسه حتما باید عکسشون هم باشه
تشکر کنندگان: عمو سام
(2015-10-14 ساعت 01:44)nazanin ghotbi نوشته:  

مشخصات مادرتون و خواهرتون حتماً باید در فرم ثبت نام پدرتون وارد بشه در غیر اینصورت باید پدرتون موقع ثبت نام وضعیت تاهل رو بزنه مجرد که در این صورت این میشه دروغ و در صورت برنده شدن حتماً ریجکت میشن
باید مادرتون رو راضی کنید اگر هم پدرتون تنهایی بخواد بره امریکا مشکلی نداره اما تو ثبت نام حتماً باید مشخصات همسرش(مادرتون) و فرزندان مجرد زیر 21 سالش(خواهرتون) رو وارد کنه
In GOD We Trust
تشکر کنندگان: kkr1373 ، Amir.AA ، nazanin ghotbi
اگه جدا شده باشن نمیخوادا ...

اگه جدا نشدن که حتما باید بنویسه مشخصاتشون رو
تشکر کنندگان: عمو سام
سلام خدمت دوستان عزیز
عزیزان یک سوال بسیار بسیار ابتدایی دارم ممنون میشم پاسخ بدید
لطفاً به من نخندید.
بنده سه ساله که در لاتاری شرکت میکنم و این بار در 2017 بار چهارم هست که شانسم رو امتحان میکنم.
سوالم اینه که:
بعد از برنده شدن در لاتاری، آیا باید موضوع خاصی رو ارائه داد تا روند پرونده طی بشه؟ مثلا هدف از رفتن ، تحصیلاته؟ کاره؟ سرمایه گزاری؟
یا نه در مورد لاتاری کلا قضیه فرق داره و شخص برنده میتونه برای زندگی به آمریکا بره.؟
ضمناً دوستانی که در 2015 برنده شدن اگر ممکنه بگن کلا چقدر هزینه کردن تا زمان ساکن شدن در آمریکا. تشکر

Lottery 2012 Not been selected
Lottery 2013 Not been selected
Lottery 2014 Not been selected
Lottery 2015 Not been selected
Lottery 2016 Not been selected
Lottery 2017 Not been selected
Lottery 2018 Not been selected
تشکر کنندگان:
(2015-10-14 ساعت 03:22)microbit نوشته:  سلام خدمت دوستان عزیز
عزیزان یک سوال بسیار بسیار ابتدایی دارم ممنون میشم پاسخ بدید
لطفاً به من نخندید.
بنده سه ساله که در لاتاری شرکت میکنم و این بار در 2017 بار چهارم هست که شانسم رو امتحان میکنم.
سوالم اینه که:
بعد از برنده شدن در لاتاری، آیا باید موضوع خاصی رو ارائه داد تا روند پرونده طی بشه؟ مثلا هدف از رفتن ، تحصیلاته؟ کاره؟ سرمایه گزاری؟
یا نه در مورد لاتاری کلا قضیه فرق داره و شخص برنده میتونه برای زندگی به آمریکا بره.؟
ضمناً دوستانی که در ۲۰۱۵ برنده شدن اگر ممکنه بگن کلا چقدر هزینه کردن تا زمان ساکن شدن در آمریکا. تشکر

در مورد سوالات اولتون
شما در واقع حق زندگی ازادانه در امریکا رو میگیری با گیرین کارت، در واقع میشی شهروند آمریکا
البته توی کنسول گری موقع مصاحبه میپرسن که هدفت چیه و این سوالات یه چیز روتین و فرمالیته هست، جوابی که میدی خیلی مهم نیست

در مورد هزینه ها شما باید یه نامه تمکن مالی داشته باشی که تقریبا 16000$ رو داری
این پول خط فقر امریکاست و میخوان مطمئن شن که سربار دولتشون نیستی

هزینه ها هم بسته به ایالتی که انتخاب میکنی حداقل مبلغی که من میدونم 1200 دلار هست ماهانه برای یه زندگی متوسط
بسته به خرج خودتون میتونین کم و زیادش کنین
تشکر کنندگان: Srod ، microbit ، عمو سام ، ELNAZ21

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان