کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ثبت نام خانوادگی و پرسشهای مرتبط با آن
ثبت نام خانوادگی و پرسشهای مرتبط با آن
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
تشکر کنندگان: حاجی واشنگتن ، alireza51 ، sn2h ، Amir.AA
دوستان کسی که مجرده برای ثبت نام با خانواده چه شرایطی باید داشته باشه؟ یک بار که خودش می تونه ثبت نام کنه. یک بار هم با خانواده. ولی برای خانواده یک شرایط سنی فک کنم داره درسته؟ بعد اگه ثبت نام با خانوادش برنده بشه و خانوادش نخوان برن خودش می تونه اقدام کنه یا کلا کنسل میشه؟
تشکر کنندگان: alireza51
(2015-10-01 ساعت 10:09)samirasamira1010 نوشته:  دوستان کسی که مجرده برای ثبت نام با خانواده چه شرایطی باید داشته باشه؟ یک بار که خودش می تونه ثبت نام کنه. یک بار هم با خانواده. ولی برای خانواده یک شرایط سنی فک کنم داره درسته؟ بعد اگه ثبت نام با خانوادش برنده بشه و خانوادش نخوان برن خودش می تونه اقدام کنه یا کلا کنسل میشه؟

دوست عزیز باید زیر ۲۱ باشید. اما کاش میشد به آدم ها بگید کسی که قصد زندگی و پیشرفت در آمریکا رو نداره بیخودی بزور براش ثبت نام نکنید. کسی که ایران داره زندگیشو میکنه و علاقه ای به مهاجرت نداره بیخودی ثبت نام نشه. هم واسه خودش بهتره هم برای بقیه. اگر به فرض ویزارو هم بگیره میخواد یه پاش آمریکا باشه یه پاش ایران هی تو راه بره بیاد اذیت میشه. یه سری آدما هم فقط میان شانسشونو امتحان کنن. که البته بازم میگم بازم به خودتون ربط داره اما به نظر من کسی رو ثبت نام کنید که از لحاظ روحی و روانی و کار و زندگی تمایل به مهاجرت داشته باشه ممنون.
تشکر کنندگان: crafcrab ، alireza51 ، reza12
(2015-10-01 ساعت 10:09)samirasamira1010 نوشته:  دوستان کسی که مجرده برای ثبت نام با خانواده چه شرایطی باید داشته باشه؟ یک بار که خودش می تونه ثبت نام کنه. یک بار هم با خانواده. ولی برای خانواده یک شرایط سنی فک کنم داره درسته؟ بعد اگه ثبت نام با خانوادش برنده بشه و خانوادش نخوان برن خودش می تونه اقدام کنه یا کلا کنسل میشه؟

توی برنامه لاتاری بچه های بالای 21 سال دیگه جزء خانوداه محسوب نمیشن (البته دیگه بچه هم محسوب نمیشن Big Grin) و باید جدا ثبت نام کنن.
ثبت نام کردن یا نکردن بقیه خانواده و برنده شدن یا نشدنشون دیگه هیچ ارتباطی به اون بچه ی 21 سال به بالا نداره. پس اگر خانواده قصد یا شرایط مهاجرت رو ندارن بیخودی ثبت نامشون نکنید.
تنها دو روز در سال هست که نمیتونی هیچ کاری بکنی‌! یکی‌ دیروز و یکی‌ فردا . . .
تشکر کنندگان: storagemeter ، alireza51
سلام
من میخواستم امسال در لاتاری ثبت نام کنم
قبلا شنیدم که اگه بالای 18 سال باشه کسی باید خودش ثبت نام کنه
اما الان خوندم تا زیر 21 سال باید با خانواده ثبت نام کنه
من الان 19 سالمه
باید با خانوادم انجامش بدم یا خودم جدا ثبت نام کنم؟
تشکر کنندگان: alireza51
(2015-10-02 ساعت 17:39)sogand_qr نوشته:  سلام
من الان 19 سالمه
به تنهایی نمی توانید ، از طریق خانواده می شود.
تشکر کنندگان:
سلام دوستان. وقت همگی بخیر.

من می خوام برای یکی از دوستان و خانمشون ثبت نام کنم. خواستم ببینم می شه برای هرکدومشون جداگانه ثبت نام رو انجام بدم و اطلاعات همسر رو وارد کنم؟

ممنون
می نوش که عمر جاودانی این است ------------ خود حاصلت از عمر جهانی این است

هنگام گل و مل است و یاران سرمست -------- خوش باش دمی که زندگانی این است
تشکر کنندگان:
(2015-10-02 ساعت 19:27)alireza51 نوشته:  
(2015-10-02 ساعت 17:39)sogand_qr نوشته:  سلام
من الان 19 سالمه
به تنهایی نمی توانید ، از طریق خانواده می شود.

با سلام
بنده تصور می کنم که هردو مورد را همزمان می توانید انجام دهید، در ضمن شرکت در لاتاری محدودیت سنی ندارد و فقط سابقه کار یا دیپلم لازم دارد.
البته alireza51 با تجربه تر از بنده می باشند، و اگر اشتباه عرض می کنم لطفا مرا تصحیح فرمایید.
هرجند نکته دیگری که مطرح می شود اینست که در صورت قبولی با کیس والدین اگر برنده اصلی قصد مهاجرت نداشته باشد کیس باطل خواهد بود، همچنین ثبت نام شما همراه خانواده به منزله تمایل رفتن شما نیست و جزو اطلاعات ضروری فرم محسوب می شود.
موفق باشید
تشکر کنندگان: nojanarabi
سلام
اسم پسوند رو تو قسمت میدل نیم باید نوشت درسته؟
تشکر کنندگان:
خسته نباشید
اگه برنده بشیم و ادرس ایمیل که موقع ثبت نام اولیه نوشتم گم کرده باشیم برا مصاحبه فقط ایمیل میزنن .....
تکلیفمون چی میشه ؟؟؟؟؟
جوابمو بدی ممنون میشم

چون احتمالا ایمیل اشتباه زدم میترسم برنده بشم بعد ایا حتما نیاز به ایمیل هست
تشکر کنندگان:
(2015-10-02 ساعت 21:11)سعید رستمی نوشته:  سلام
اسم پسوند رو تو قسمت میدل نیم باید نوشت درسته؟

سلام
در ایران چیزی بنام میدل نیم رواج نداره،بنابراین فقط لست نیم و فرست نیم را پر کنید،
در غیر اینصورت بعداز قبولی پسوند شما قبل از فامیلی شما قرار میگیرد که در واقع جابجاوارد میشود
تشکر کنندگان: reza12 ، سعید رستمی
(2015-10-02 ساعت 20:12)nojanarabi نوشته:  سلام دوستان. وقت همگی بخیر.

من می خوام برای یکی از دوستان و خانمشون ثبت نام کنم. خواستم ببینم می شه برای هرکدومشون جداگانه ثبت نام رو انجام بدم و اطلاعات همسر رو وارد کنم؟

ممنون
سلام
بله هر کدام متوانند زیر مجموعه دیگری قرار بگیرند.موفق باشید
تشکر کنندگان:
(2015-10-02 ساعت 21:40)faryas نوشته:  خسته نباشید
اگه برنده بشیم و ادرس ایمیل که موقع ثبت نام اولیه نوشتم گم کرده باشیم برا مصاحبه فقط ایمیل میزنن .....
تکلیفمون چی میشه ؟؟؟؟؟
جوابمو بدی ممنون میشم

سلام
نگران نباشید انشاله اگر قبول شدید در فرم ۲۶۰که مخصوص برندگان هست میتوانید ایمیل خود را وارد کنید.موفق باشید.
تشکر کنندگان:
(2015-10-02 ساعت 21:40)faryas نوشته:  خسته نباشید
تکلیفمون چی میشه ؟؟؟؟؟
جوابمو بدی ممنون میشم

اگر نتیجه قرعه کشی براتون ایمیل نمیشه. با کد تاییدی که آخر ثبت نام گرفتید، باید برید توی خود سایتشون چک کنید.
تنها دو روز در سال هست که نمیتونی هیچ کاری بکنی‌! یکی‌ دیروز و یکی‌ فردا . . .
تشکر کنندگان:
من اولین بار میخوام خانوادگی ثبت نام کنم، همیشه (5 سال گذشته) مجردی ثبت نام میکردم.

فرزند اول 20 ساله دانشجو است
فرزند دوم 16 ساله محصل است

آیا امکان ثبت نام جداگانه فرزند اول (که 20 سال دارد و دانشجو است) وجود دارد ؟

آیا فرزند دوم و یا دیگر فرزندان کوچک در هنگام ثبت نام (با توجه به آنکه به صورت زیر مجموعه ای از خانواده خود خواهند بود) نیازمند عکس هستند ؟!

با تشکر
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان