کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
مهلت ثبت نام لاتاری ۲۰۱۷
(2015-11-02 ساعت 12:38)raymond50 نوشته:  بچه ها سلام..من مدرکم دیپلم هنرستان هست در صورت قبولی مشکلی ایجاد نمیشه

سلام
کسانی که مدرک دیپلم فنی و حرفه ای یا کارودانش که به تحصیلات 11ساله ختم می شود را دارند باید بدانند که واجد شرایط دریافت ویزا نخواهند بود و بخاطر عدم داشتن دیپلم و پیش دانشگاهی که معادل 12 سال تحصیلات در ایالات متحده آمریکا می باشد در زمان مصاحبه نقص مدرک می خورند یا پروندشون ریجکت خواهد شد.

*اما راه حل:
۱-دریک شاخه نظری تحصیل کنید و در آخر هم پیش دانشگاهی بگیرید (آموزش های از راه دور مورد قبول سفارت نخواهند بود).
۲- راه حل بعدی پذیرفته شدن در مقطع فوق دیپلم می باشد که تا قبل از مصاحبه باید حداقل یکسال در دوره فوق دیپلم تحصیل کرده باشید و باید ریزنمرات این دوره تا قبل از مصاحبه را ترجمه کنید و همراه با ترجمه مدرک دیپلم و ریزنمرات این دوره به سفارت ارائه کنید.
۳-دانشجو بشید و مقطع فوق دیپلم را به پایان برسانید و موفق به کسب دانشنامه این مقطع گردید.
۴-در پنج سال گذشته حداقل ۲سال سابقه کاری داشته باشید که آن کار نیاز به دوسال آموزش یا تجربه نیاز داشته باشد.
اگر حداقل ۲سال سابقه کار در ۵سال گذشته دارید باید ببینید که آیا عدد SVP شغل شما برابر یا بزرگتر از عدد ۷ است یا خیر.

برای اینکه مشاغل مورد تایید برنامه قرعه کشی گرین کارت لاتاری را مشاهده کنید باید وارد پایگاه اطلاعاتی O*Net OnLine ( http://www.onetonline.org/ ) وزارت کار آمریکا بشوید
زمانی که شما در O*Net OnLine وارد شدید، این مراحل را طی کنید تا ببینید که آیا شغل شما واجد شرایط دریافت ویزا می باشد یا خیر:

١-به قسمت مشاغل (Find Occupations) بروید و از لیست کشویی موجود گزینه گروه شغلی(Job Family) را انتخاب کنید.

٢-در گروه شغلی جستجو کنید و شغل مورد نظر خود را انتخاب کنید و بر روی دکمه "Go" کلیک کنید.

۳-بر روی پیوند مربوط به شغل مورد نظرتان کلیک کنید.

۴-در صفحه باز شده به قسمت "گروه شغلی"(Job Zone) بروید و عدد SVP گروه شغلی معین شده خود را در این قسمت می توانید مشاهده کنید.

امیدوارم که این توضیحات به شما دوستان عزیز در ثبت نام در لاتاری کمک بکنه و قضیه این دیپلم 11ساله هنرستانی ها برای همیشه تکلیفش برای بچه ها معلوم شده باشه.
همگی موفق باشید
CN: AS64XX >>> FIRST LETTER: MAY 10 >>> DS-260: JUNE 14 >>> PERSON: 1 >>> EMBASSY: YEREVAN >>> CURRENT: MARCH 09 >>> INTERVIEW: MAY 10 >>> VISA ISSUANCE: MAY 13
تشکر کنندگان: victor2016
سلام
دوستان یه سئوال!
اینکه زدید فنی حرفه ای و کاردانش ویزا نمیگیره امسال اینجوریه؟
و اینکه اگه یکی دیپلم داشته باشه ولی پیش دانشگاهی نداشته باشه چی؟
تشکر کنندگان:
سلام
قبلن اعلام کردم که شرکت نمیکنم ... چون از جای دیگه ای دارم پیگیری میکنم
یکی از همفرومی ها بهم گفت بهتره ثبت نام کنم... از اونجایی که هزینه های وکیل و غیره پرداخت شده ولی کشور مقصدم با اهدافم فاصله داره
امشب تصمیم رو گرفتم و ثبت نام کردم
امیدوارم همه با هم در راه رسیدن به اهدافمون موفق باشیم
stock-FEx-bond
Market

و دیگر هیچCool
تشکر کنندگان: battosai ، lighthouse
(2015-11-03 ساعت 00:19)KIMIAGAR نوشته:  سلام
دوستان یه سئوال!

سلام
بهترین راه برای افرادی که دیپلم کامل ندارن, گرفتن سابقه کار هست... کافیه با یکی از شرکت های آشنا صحبت کنید که برای شما نامه بدن که اونجا کار میکردید

البته از بچه های 2013 روش مناسبی وجود داشت که نمیدونم کدوم پست بود
اگر پرسش تون رو توی تاپیک مربوطه مطرح کنید خیلی بهتره

این تاپیک ها رو بخون شاید به پاسخت برسی

سوالات مرتبط با مدرک تحصیلی در فرم ثبت نام 2016

سوالات مرتبط با مدرک تحصیلی در فرم ثبت نام 2017

موفق باشید
stock-FEx-bond
Market

و دیگر هیچCool
تشکر کنندگان: battosai ، KIMIAGAR
(2015-11-03 ساعت 00:19)KIMIAGAR نوشته:  سلام
دوستان یه سئوال!

سلام
دوست عزیز من در همین پست قبلی، پاسخ سوال شما رو دادم. خیر، صرفا مربوط به امسال نیست. حداقل باید دیپلم 12 ساله داشته باشید، یا 2 سال سابقه کار. (مشاغل مورد تایید)
در خصوص راه حل ها هم در ارسال شماره 106 همین صفحه توضیح دادم.
موفق باشید
CN: AS64XX >>> FIRST LETTER: MAY 10 >>> DS-260: JUNE 14 >>> PERSON: 1 >>> EMBASSY: YEREVAN >>> CURRENT: MARCH 09 >>> INTERVIEW: MAY 10 >>> VISA ISSUANCE: MAY 13
تشکر کنندگان: KIMIAGAR
مهلت ثبت نام لاتاری 2017 به پایان رسید.
تنها دو روز در سال هست که نمیتونی هیچ کاری بکنی‌! یکی‌ دیروز و یکی‌ فردا . . .
تشکر کنندگان: Danoosh ، Amir.AA
بجه ها تموم شد مهلت ثبت نام؟!!!!!
كيس نامبر: ***5 2015as تعداد افراد كيس:1 ارسال فرم :30اکتبر2014 کارنت: می نامه دوم: 24 آپریل مصاحبه: 2 جون سفارت: آنکارا دريافت ويزا: خدا رو شکر یکضرب Smile اولين ورود به آم ريكا:16 جولاي واشنكتن دي سي؛ دريافت سوشيال :20جولاي وضعيت closed در سايت اليس: 25Aug؛ دريافت كرين كارت: 26Aug
تشکر کنندگان: PERSIA_QI
(2015-11-03 ساعت 21:58)fati.d نوشته:  بجه ها تموم شد مهلت ثبت نام؟!!!!!

بله دوست عزیز. ثبت نام لاتاری 2017 هم به پایان رسید. با آرزوی موفقیت تمام دوستان. امیدوارم تک تک افرادی که لیاقتش رو دارند جزو برنده ها باشند.
شاد باشید دوستان
تشکر کنندگان: Danoosh

دوستان عزیز ثبت نام لاتاری 2017 به پایان رسید.

تمام مشخصات ثبت نام ( Confirmation Number و Email ) خودتون رو با دقت نگهداری کنید که اردیبهشت 95 برای چک کردن نتایج بهشون احتیاج دارید .

تاپیک قفل میشه

با آرزوی موفقیت برای همه شما دوستان عزیز
کیس نامبر : 2016AS2*** << مصاحبه : 17 نوامبر ابوظبی << وضعیت برنده اصلی خانم یکضرب + من AP  Cool
آپدیتها : 19نوامبر سایت سفارت 9 دسامبر و 25 ژانویه سایتCEAC وبالاخره کلیر در 4 فوریه بعد از 79 روز
ورود : بیست و یک اپریل - سوشال : یکماه بعد از ورود - پرداخت 165 دلار : دو هفته بعد از ورود - دریافت گرین کارت برنده اصلی : یکماه و نیم بعد از ورود - دریافت گرین کارت نفر دوم کیس : دو ماه بعد از ورود
تشکر کنندگان: Danoosh ، alio2 ، PERSIA_QI

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان