کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلورادو
سلام
دوستانی که از این منطقه اطلاعاتی دارن میتونن اینجا نظراتشون رو درج کنن.
خودم به شخصه به خاطر شرایط آب و هوای کوهستانی اش که در زمستان یکم سرد هست انتخابش کردم .
موفق باشید.
پاسخ
تشکر کنندگان: alirezanz
دقیقا چه چیزی میخوای در موردش بدونی ؟

من زندگی نکردم اونجا اما قبلا دنور بودم برای یه مدتی و راستش رو بگم زیادی سرد بود برای من. اما سرماش از نوع خوبه سرد خشک نیست و همیشه یه برفی چیزی باهاش میبینی که در این مورد خیلی دوستش داشتم. قیمت خونه رو نمیدونم اما اپارتمان هاش بد نیست و ارزونه (یه چیزی بین1000 تا 1500) جاهای دیدنی زیادی هم داره مثل Pikes peak, Rocky mountain و Cheyenne zoo منطقه های اسکیش هم که حرف نداره با اون شیب های تندش. و اما بهترین قسمت اون Music Festival هاش هست که اگر ازدواج نکردید بهترین مکان براتون هست Big Grin جاهای دیگه هم اینجور festival ها هست اما توی کلورادو یه جور دیگه پارتی میگیرن صبح میری شب دست خالی بر نمیگردی Big Grin

در کل جای خوبی هست تنها دلیلی هم که ما نرفتیم اونجا به خاطر این بود که به فامیل های دیگه نزدیک باشیم مگر نه یکی از بهترین منظقه ها برای زندگی هست.
اولش سخته اما خودت رو نباز باهاش بجنگ
پاسخ
تشکر کنندگان: HERMES7 ، eybaba ، golia ، saeidfireboy67 ، alirezanz ، copol
من تقريبا ده ايالت بودم و به نظر من ورزشكارترين و سالم ترين و با ادب ترين ايالت براي خانواده ها و نه براي مجرد ها هميت ايالت كلرادو و مخصوصا دنور است. هواش تقريبا مثل تهرانه ولي بدون دود . اسم سرد بودن كلرادو به خاطر منطقه اي به نام كلرادو اسپرينگ كه حدودا دو ساعت با دنور فاصله داره و حكم دماوند تهران را داره مخصوصا براي دوست داران اسكي ولي تابستوناش معركس . به نظر من يكي از بهترين جاها براي زندگي خانوادگيه .
پاسخ
تشکر کنندگان: ps5 ، dv2017 ، saeidfireboy67 ، golia ، copol
دوستان که در این ایالتی که هستند یکم از وضعیت کار بگن و امنیتش؟
‎رویت قبولی:‎ 6 may‎
‎‎ارسال فرم ‎may 11: ‎
‎‎کنسولگری: انکارا ‎‎
‎‎کارنت ‎ 8 Feb ‎
‎‎نامه دوم ‎15 feb
‎‎تعداد نفرات‎: 1‎ نفر‎‎
‎‎مصاحبه:‎ ‎6april
‎‎مدیکال:‎31march
کیس نامبر‎
2016000005‎
دریافت ویزا:یکضرب
دستانی که به دیگران کمک می کند بهتر از دستانی است که به سمت اسمان دراز می شود
پاسخ
تشکر کنندگان: copol
يكي ديگه از زيباييهاي اين ايالت ،رشته كوه راكي هست كه در كل ايالت ادامه داره و مخصوصا در دنور آدم رو ياد تهران مياندازه فقط با تفاوت اين موضوع كه كوههاش در غرب شهر است و در تهران در شمالش هست . البته اين موضوع خيلي مهم است در پيدا كردن مسير .
پاسخ
تشکر کنندگان: alirezanz ، copol
دانشگاه شهر گلدن به نام school of mines جزء ده دانشگاه اول كشور است . مخصوصا در رشته هاي مهندسي
پاسخ
تشکر کنندگان: golia ، copol
سلام به دوستان ساکن کلرادو
این تاپیک خیلی خلوته !! میشه اطلاعات بیشتری در مورد فراوانی کار،خانه و اجاره خانه ،وضعیت زندگی و رفاه و کلاس و نحوه برخورد مردم ساکن اونجا ، مقایسه هزینه های زندگی با سایر ایالات هر جور اطلاعات ممکن در اختیار بگذارند
با تشکر
شماره کیس‎2016as5***‎    تاریخ رویت قبولی:‎19 نوامبر ‎2015‎   کنسولگری: آنكارا  تعداد افراد منظور در کیس :۳   برنده اصلی آقا- سربازی ارت ش    ارسال فرمهای260: 3 دسامبر2015  کارنت شدن کیس:9 فوريه2016   نامه دوم ‎: 22فوريه2016   مديكال: 2آپريل ‎2016‎   مصاحبه: 7 آپريل ۲۰۱۶     نتیجه:AP  آپدیتها: 8آپریل و کلی آپدیت بدرد نخور دیگر از سفارت ،آپديت سيس براي نفر اول و دوم و دو خطي شدن 3 آگست ،  8 آگست or کلیر:به خواست خدا 9 آگست  دریافت ویزا: 18 آگست  ورود به آمریکا:14 سپتامبر ‎  دریافت گرین کارت:    
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان