کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
از دوستان کسی میدونه واسه ثبت نام اوباما کر تا چه زمانی فرصت هست ؟
F4 Category‎
PD ‎2008
‎Case ‎No. ABD2010 ******
با نام کاربری sepidar

کیس لاتاری با کیس نامبر 2016xxx
تعداد نفرات 4/رویت قبولی هفته ی آخر می/ارسال فرم هفته ی اول جولای/ (دلیل تاخیر درمصاحبه)تغییر سفارت از آنکارا به ابوظبی توسط خودم/مصاحبه اوایل نوامبر/هردو دارای شغل دولتی و لیسانس غیرحساس/ برنده اصلی س ارتش/ آپدیت سفارت فردای مصاحبه/ آپدیت سیس 9 دسامبر 25 ژانویه 17 مارچ 22 مارچ/کلیرنس 22 مارچ/ ورود به نیویورک 28 اپریل/تاریخ رسیدن ssn یک هفته بعد/
تازه اول راهشه بقیه شم با خودشه/ فکرنکن هرچی از این دست بدی همونو از اون دست میگیری  حتما" صدبرابرشو میگیری
پاسخ
تشکر کنندگان: milad.abadani
سلام به همه دوستان،سايت uscisبراي پرداخت ١٦٥دلار ارور ميده و اصلا نميشه وارد شد،ايا بچه هاي ديگه هم اين مشكل رو دارن و چكار بايد بكنيم؟
پاسخ
[quote='پرسپولیس6' pid='731759' dateline='1478928266']
از دوستان کسی میدونه واسه ثبت نام اوباما کر تا چه زمانی فرصت هست ؟
ظاهرا از اول نوامبر دوباره دارن ثبت نام میکنن ولی نمیدونم تا کی هست
شماره كيس: ***2015AS00002
تاريخ رويت قبولي: 15سپتامبر
تعداد افراد كيس: ۲ نفر
سفارت: آنكارا تغییر به ایروان
تاريخ تكميل فرم: 10 نوامبر
دريافت نامه دوم: 24 مارچ
تاريخ مصاحبه: ۴ مي
دريافت ويزا : ۶ مي
همسرم :AP

آپديت ها: ...19 مي، همسرم، 2جون همسرم، 4 جون خودم.... به ميمنت و مباركي
همسر م 9 جون كلير شد.24 جون Issue شد، 25 جون ويزارو دريافت كرديم.

اگر ميخوام خوشبخت باشم،زندگي رو به يه هدف گره ميزنم، نه به آدما و اشياء....Shy
پاسخ
(2016-11-11 ساعت 12:09)پرسپولیس6 نوشته:  
(2016-08-22 ساعت 15:03)sahar2016 نوشته:  
(2016-08-21 ساعت 21:24)پرسپولیس6 نوشته:  دوستان سلام

کسی میدونه از کجا میتونم یه فایلی رو که تو همین سایت دوستان گزاشته بودن و درمورد نکاتی بود که هر مهاجری باید انجام بده رو دانلود کنم ؟
به زبون فارسی بود و فکر کنم پاورپوینت .

ممنون میشم
دوست عزیز جناب آقای پرسپولیس سلام رسیدن به خیر کم پیدایید.ما فکر کردیم به سلامتی رفتید و دیگه مقیم شدید.

بله دوست خوبم
رسیدیم و مستقر شدیم
دوست عزیز تبریک میگم به امید موفقیت شما.همسر من هم الان در لوس انجلسه از طرف کارشون بیمه شده میگه اگه شما هم اینجا بودید بیمه میشدید.چند روز پیش به خاطر فشار خونی که چند ساله در ایران داشته دکتر رفته ولی دکتر گفته که فشار خون نداره و نیاز به دارو نیست.
کيس نامبر: 2016AS18## ♥
 تعداد افراد:4 نفر ♥
کنسولگری: Abu Dhabi (تغییر کنسول گری از طرفkcc)♥
 ارسال فرم : 26 می♥
تاریخ مصاحبه : 21 اکتبر ،برگه سفید♥
برنده:سربازی ارتش،لیسانس مکانیک،شرکت خصوصی،AP:نفر اصلی
 آپدیت ها: 22 اکتبر ,9دسامبر،25ژانویه ،2 مارچ(تبدیل به orکیس اصلی)
کلیر:زیباترین روز خدا 3 مارچ پس از 134 روز،دریافت ویزا 31 مارچ
سفر به آمریکا:
پاسخ
(2016-11-11 ساعت 12:09)پرسپولیس6 نوشته:  
(2016-08-22 ساعت 15:03)sahar2016 نوشته:  
(2016-08-21 ساعت 21:24)پرسپولیس6 نوشته:  دوستان سلام

کسی میدونه از کجا میتونم یه فایلی رو که تو همین سایت دوستان گزاشته بودن و درمورد نکاتی بود که هر مهاجری باید انجام بده رو دانلود کنم ؟
به زبون فارسی بود و فکر کنم پاورپوینت .

ممنون میشم
دوست عزیز جناب آقای پرسپولیس سلام رسیدن به خیر کم پیدایید.ما فکر کردیم به سلامتی رفتید و دیگه مقیم شدید.

بله دوست خوبم
رسیدیم و مستقر شدیم
دوست عزیز تبریک میگم به امید موفقیت شما.همسر من هم الان در لوس انجلسه از طرف کارشون بیمه شده میگه اگه شما هم اینجا بودید بیمه میشدید.چند روز پیش به خاطر فشار خونی که چند ساله در ایران داشته دکتر رفته ولی دکتر گفته که فشار خون نداره و نیاز به دارو نیست.
سفر به آمریکا:
پاسخ
با سلام
دوستان کسی از فرم I-90 اطلاع داره که چه کسی باید اون رو تکمیل کنه ؟ من الان امریکا هستم اما فعلا که هیچ اطلاعی از گرین کارت نیست . البته برای سوشال و کد اجتماعی و بانک اقدام کردم همه میگن باید اول کارت بیاد . کسی در ارتباط با این فرم اطلاعی داره ؟؟
با تشکر
شماره کیس  2016as21xx
تاریخ رویت قبولی: 15 می ‎2015‎
کنسولگری: انکارا
تعداد افراد منظور در کیس :2
ارسال فرمهای سری اول:  جولای
کارنت شدن کیس:اکتبر
مصاحبه: jan 5
دریافت ویزا: کلیرنس
کلیر : 16 می  Wink
دریافت ویزا من: 2 june
دریافت ویزای همسرم : سپتامبر
ورود به آمریکا: 2 نوامبر
دریافت گرین کارت:
جمع تقریبی هزینه‌ها: حدود 30 میلیون ناقابل
خدمت س - کارمند شرکت خصوصی کامپیوتری
همسرم کارمند دولت - کارشناس فناوری
پاسخ
(2016-10-06 ساعت 11:02)sahar2016 نوشته:  
(2016-10-06 ساعت 06:28)rezaahvaz نوشته:  دوستان گرامی من یک آشنا اینجا پیدا کردم طرف اینقدر منو ناامید کرد که چرا اومدی و بی برنامه هستی و آخرش میتونی توی والمارت کار کنی و از اونجا هم بالاتر نمیری. در واقع فقط بهم نگفت: تو نفهمی
ایشون خودشون سی و پنج سال پیش وقتی اومدن تو رستوران کار میکردن حالا به من میگه بی برنامه . واقعا بعضی افراد دلیل حرف هاشون چیه من نمیدونم انگار جای اونارو تنگ کردیم. من هیچ قضاوتی در مورد ایشون نمیکنم ولی امیدوارم خدا که از نیت ایشون خبر داره ایشون رو قضاوت کنه

دوست عزیز شما که یک نفرید کار بسیار براتون راحتتره.همسر من الان به تنهایی اونجا زندگی میکنه نزدیک یکماهه که رفته و بعد از دو هفته کار پیدا کرده و میگه الان به راحتی خرج خودش رو در میاره.

سلام ببخشید اگه امکانش هست میگید همسر شما در کدام ایالت زندگی میکنن؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
مote='ay1616' pid='732069' dateline='1479121898']
(2016-10-06 ساعت 11:02)sahar2016 نوشته:  
(2016-10-06 ساعت 06:28)rezaahvaz نوشته:  دوستان گرامی من یک آشنا اینجا پیدا کردم طرف اینقدر منو ناامید کرد که چرا اومدی و بی برنامه هستی و آخرش میتونی توی والمارت کار کنی و از اونجا هم بالاتر نمیری. در واقع فقط بهم نگفت: تو نفهمی
ایشون خودشون سی و پنج سال پیش وقتی اومدن تو رستوران کار میکردن حالا به من میگه بی برنامه . واقعا بعضی افراد دلیل حرف هاشون چیه من نمیدونم انگار جای اونارو تنگ کردیم. من هیچ قضاوتی در مورد ایشون نمیکنم ولی امیدوارم خدا که از نیت ایشون خبر داره ایشون رو قضاوت کنه

دوست عزیز شما که یک نفرید کار بسیار براتون راحتتره.همسر من الان به تنهایی اونجا زندگی میکنه نزدیک یکماهه که رفته و بعد از دو هفته کار پیدا کرده و میگه الان به راحتی خرج خودش رو در میاره.

سلام  ببخشید اگه امکانش هست میگید همسر شما در کدام ایالت زندگی میکنن؟
[/quote]

سلام همسر من اطراف لوس انجلس در وود لند هیلز هستن.
سفر به آمریکا:
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام به همه دوستان مهاجر سرایی. من دیروز وارد امریکا شدم و تجربم رو هر چند کوتاه میگذارم شاید راهگشای دوستانی در اینده باشه. این مسیری هست که من طی کردم و دوستانی که صحبتهایی که در ادامه زده خواهد شد رو قبول ندارند لطفا انتقاد نکنند. قصد من فقط تعریف  شرایت موجود است و نه بیش. من از فرودگاه امام تهران بامداد روز شنبه ساعت 4:20 سوار پرواز قطر به مقصد دوحه شدم . در فرودگاه امام وجه نقد همراهم که حدود 20.000 دلار بود رو تو جیبها و کبفم جا دادم . حدود 450 در کیف دستیم و مابقی تو جیب لباسم. موقع وود افسر مربوطه از من خواست جیبهام رو خالی کنم و بعد از دیدن موجودی یکی از جیبها پرسید که چقدره و منم گفتم حدود 480 تا نکته: سعی کتید اسکناسهای رویی رو دوسه تا بیست دلاری بگذارید که حجم اونها رو توجیه کنه. از گیت رد شدم و رفتم به گیت پرواز. در گیت پرواز حدود 4/5 کیلو اضافه بار داشتم که اصلا سخت نگرفتند و من کارت پروازم رو دریافت کردم . در فرودگاه امام قیمت اجناس مناسب بود و من کمی وسایل و خوراکی برای خودم و دوستام در امریکا خریدم . اگر قلیانی هستید تنباکو میوه ای هم تا 10 بسته میتونید با خودتون ببرید و در فرودگاه به قیمت مناسب موجوده ( هر بسته حدود 6.000 تومان . من دو بسته 23 کیلو،یک کیف لب تاپ که یک هارد اکسترنال و شارژرهام توش بود و یک کوله که کمی وسایل سر دستی توش بود رو همراه داشتم که این دو کیف کوچک رو با خودم به داخل هواپیما بردم . در پرواز قطر امکانات خوبی برای نوزاد در اختیارتون میگذارند که نوزاد همراهتون رو راحتتر نگ داری کنید. برای افراد بالغ هم یک اب معدنی،یک پتو و یک بالشت، یک جفن جوراب که در طول سفر اگر تمایل دارید میتونید واسه اینکه پاتون تو کفش نمونه با همون جوراب تو پرواز تردد کنید ( هم راحته هم گرم) یک چشم بند جهت خواب هم همراه این وسایله. صندلی های قطر راحته و یک ال سی دی جلو هر صندلی تعبیه شده که تاچ هستش و میتونید وضعیت و مسیر پروتز، فیلم و موزیک ( البته به انتخاب خودتون) و یک سری امکانات خوب دیگه به همراه هدفن استفاده کنید( من اولین بار بود بیش از 8 فیلم در یک روز میدیدم و کلی وقت رو اینجوری گذروندم. مشروبات الکلی( شراب قرمز و سفید ، ویسکی و ودکا، و ابجو ) به هر میزان که بواید در دسترسه فقط کافیه به مهماندار بگید و غذا نیز در هر ساعتی به درخواست شما در دسترس هستش( فقط زیاده روی نکنید که هر دو مورد تردد به دستشویی رو تداوم میبخشه(: . محیط گرمه و پرواز از رو قطب رد میشه حدود یک ساعت نو کل مسیر هوا کمی خنک میشه که جای نگرانی نیست پتو جوابگو هیتش و جوراب البته(: . بعد از حدود 12 ساعت از دوحه به واشنگنون دی سی رسیدم. فرودگاه خلوتی بود( البته من به خاطر شرایطم اومدم این ایالت انتخاب بسته به شرایطتون داره لطفا تقلید نکنید) از زمان پرواز تا گیت chek in حدود ی5 دقیقه راه بود و  در موقه ملاقات با افیسر مربوطه ** کارت پرواز،پاسپورت که ویزا توش بود، و پاکت زرد رو ازم خواستند. بعد از تحویل همه موارد اثر انگشت گرفتند و کارت و پاس رو دادند و کل این پروسه حدود 7 دقیقه طول کشید . از گیت رد شدم  و سایلم را هم زود تحویل گرفتم ( خلوت بود).  شنیده بودم وسایل رو میگردن و... هیچ خبری نبود بعد از تحویل چمدانها از یک درب که تعداد وسایل را با کارت پرواز چک میکرد رد شدم و بعد هم  وارد سالن خروجی و بعد هم خیابون . فعلا خونه دوستمم و هیچ جا غیر از چند مال و هایپر نرفتم. هوای واشتگتون شبیه تهرانه و تا جایی که من پرسیدم تا قبل از دریافت سوشیال نامبر تقریبا هیچ کاری نمیشه کرد خرید ماشین هم هم سوشیال میخواد هم گوهی نامه البته شاید اینجا اینجوره. یک هفته منتظر میمونم بعد میرم سوشیال اگر مدارک نیومد . راستی من پول گینکارت رو از ایران واریز کردم و تو فرودگه اینجا خود افسر ازم پرسید کسی رو اینجا دارم ک من گفتم دوستم بعد گغت کدوم ادرس مورد نظرته که من ادرس دوستم رو دادم و ادرس قبلی رو رو برگه پاکت زرد خط زد و ادرس جدیدو نوشت پس نگران نباشید . نمونه فرم ابی ورود یا همون CBP Form 6059B (0316) هم واستون پر میکنم و میگذارم نگران نباشید ورود به امریکا سخت نیست(: Wink سوال 13 در فرم اگر بیش از 10.000 دلار میبرید  yes  و اگر کمتره no  بزنید نه کسی میشماره و نه چک میکنه ولی فکر کنید این اول رله تغییر و صادق شدنه Smile . در اخر هم تاریخ میلادی و امضایی که از این به بعد در تمام امریکا قراره پای تمام اوراق رو بزنید رو بزنید . سوال 15 ارزش کالاهای تجاری احتمالی همراه رو میخواد که گمان نمیکنم هیچ کس همراه داشته باشه حداقل در سفر اول Cool . صفحه دوم رو هم حالی بگذارید . تاکید میکنم لوازم شخصیتون کالای تجاری نیست حتی اگر نو باشه . 15 رو 0 بزنید. ممنونم سوالی بود بپرسید البته سوالات کلیدی و فایل ه هر دلیل باز نشد خبر بدید قبلش pdf player  داشته باشید Wink موضوع بدردتون خورد تشکر یادتون نره

فایل‌های پیوست
.pdf   CBP Form 6059B (0316) - Fillable_ENGLISH_0.pdf 111.pdf (اندازه 905.82 KB / تعداد دانلود: 421)
کیس اصلی یک نفر مجرد
مکان مصاحبه Abu Dhabi
اولین ورود فرودگاه دالاس واشنگتون دی سی
ساکن وست ویرجینیا Chantilly
متفاوت باش،و قبل از صحبت کردن فکر کن، انسان رو قدرت تفکرش متفاوت کرد.
پاسخ
(2016-11-13 ساعت 07:03)Daneshjo نوشته:  
(2016-11-12 ساعت 09:54)پرسپولیس6 نوشته:  از دوستان کسی میدونه واسه ثبت نام اوباما کر تا چه زمانی فرصت هست ؟
ظاهرا از اول نوامبر دوباره دارن ثبت نام میکنن ولی نمیدونم تا کی هست
ممنون
یکی از دوستان پیام داده
گویا تا 15 دسامبر
F4 Category‎
PD ‎2008
با نام کاربری sepidar

تعداد نفرات 4/رویت قبولی هفته ی آخر می/ارسال فرم هفته ی اول جولای/ (دلیل تاخیر درمصاحبه)تغییر سفارت از آنکارا به ابوظبی توسط خودم/مصاحبه اوایل نوامبر/هردو دارای شغل دولتی و لیسانس غیرحساس/ برنده اصلی س ارتش/ آپدیت سفارت فردای مصاحبه/ آپدیت سیس 9 دسامبر 25 ژانویه 17 مارچ 22 مارچ/کلیرنس 22 مارچ/ ورود به نیویورک 28 اپریل/تاریخ رسیدن ssn یک هفته بعد/
تازه اول راهشه بقیه شم با خودشه/ فکرنکن هرچی از این دست بدی همونو از اون دست میگیری  حتما" صدبرابرشو میگیری
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام به همه دوستان:عزیزانی که الان در آمریکا هستن لطف کنید در باره وزن بار مجازشون هنگام سفر اطلاعاتی بدن ممنون میشوم به امید خدا اوایل دسامبر با پرواز آذربایجان عازم هستیم داخل بلیط نوشته دو تا کیف یا چمدون ولی وزنشو ننوشته .پروازمون اکونومی هست .با تشکر
لاتاری  2016/ افراد کیس2 نفر /کیس نامبر[##15]مصاحبه 26 اکتبر  ابوظبی هر دو کلیرنس/آپدیت 27 اکتبر سایت سفارت, 9 دسامبر , 25 ژانویه و(2 مارچ نفر دوم کیس )
9 مارچ هر دو   و 15 مارچ فقط نفر دوم کیس.کلیر بعد از 236 روز در 22 جون
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام
دوستان اگه من وارد صفحه پرداخت هزینه گرین کارت بشم و اطلاعاتم را نگاه کنم و هزینه را پرداخت نکنم و بیرون بیام مشکلی پیش میاد برای دفعه بعد که میخوام وارد شوم و هزینه را بپردازم ؟میخوام خودم اطلاعات را پرکنم برای بار اول و دفعه دوم دوستم در آمریکا هزینه را پرداخت کنند .آیا امکانش هست ؟
پاسخ
تشکر کنندگان: azb2003
(2016-11-16 ساعت 19:31)panizrm نوشته:  سلام به همه دوستان:عزیزانی که الان در آمریکا هستن لطف کنید در باره وزن بار مجازشون هنگام سفر اطلاعاتی بدن ممنون میشوم به امید خدا اوایل دسامبر با پرواز آذربایجان عازم هستیم داخل بلیط نوشته دو تا کیف یا چمدون ولی وزنشو ننوشته .پروازمون اکونومی هست .با تشکر

وقتي تو بليط براتون نو2pcsمنظورش ٢تا بسته ٢٣كيلويي هست به ازاي هر نفر ،حالا ممكنه براي بعضي پروازها يه قواعد ديگه اي در نظر بگيرن مثلا وزن يا تعداد باري كه ميتونيد ببريد مثلا پرواز ما تركيش بود كه توي بليط نوشته شده بود 3pcsكه ما هم ٣تا بسته ٢٣كيلويي با خودمون برديم .بنظرم شما از توي سايت هواپيمايي وزن بار مجاز رو چك كنيد
شماره کیس2016AS7000//کنسولگری: Ankaraتغییربه>>>Abu dhabi// افراد منظور در کیس:3//
مصاحبه اواسط جون //کلییر 11آگوست //دریافت ویزا 23آگوست
پاسخ
تشکر کنندگان: panizrm ، milad.abadani
سلام به دوستان عزيز ،بالاخره پرواز ما هم از وطن هميشگي به وطن جديد نشست . اما قبل درباره خريد بليط هواپيما سعي كنيد نه خيلي زود ونه خيلي دير بليط بگيريد و مترصد آفر هاي خوب باشيد كه شركتهاي هواپيمايي در رقابت با هم آرائه ميدن و ميتونيد حسابي حالش رو ببريد.پرواز ما تركيش بود به مقصد واشنگتن دي سي با ٣بسته ٢٣كيلويي .همونطوري كه دوستان قبلا گفتن بايستي پاكت زرد همراهتون باشه .براي ما تو استانبول چك شد و وقتي وارد مقصد شديم پاكت زرد رو رو سرم گرفتم شايد ما رو از صف بكشن بيرون ولي بدون صف مجزايي منتظر مونديم تا آفيسر مدارك ما رو چك كنه و همچنين آدرس ما رو تغيير داد وكمي جلوتر بعد تحويل بارها يه فرم ديگه پر كرديم در باره لوازم و مقدار پولي كه همراهمون بود پرسيدن بدون بازبيني بارها و ولكام تو يو اس
براي باز كردن حساب دوستان به من پيشنهاد دادن ولز فارگو باز كنم و من هم بخاطر اين كه هم نزديك محل سكونتمون بود و نميخواستيم مزاحم روز كاري كسي بشيم خودمون رفتيم و با همراه داشتن پاسها حساب بانكي رو باز كرديم و از ما خواستن هر چه زودتر سوشال نامبر رو وقتي گرفتيم براشون ببريم ...
بنابراين به أهميت ssnبيشتر آگاه شديم كه تو اين مملكت بدون اون نميشه كاري كرد پس روز بعد تو گوگل مپ نزديكترين اداره سوشال سكوريتي رو پيدا كرديم و با مترو همه خانواده رفتيم و بعد يكي دو ساعت صف پاسهامون و فرم مربوطه رو ازمون گرفتن و تو كامپيوتر ثبت كردن و بعد يه رسيد دادن كه توش نوشته ٢هفته ديگه به آدرستون ارسال ميشه .تو اين مدت گوگل مپ خيلي به كار ما اومد هيچ هر كسي هم كه اينجا زندگي ميكنه بنظرم بدون اون گم ميشه
شماره کیس2016AS7000//کنسولگری: Ankaraتغییربه>>>Abu dhabi// افراد منظور در کیس:3//
مصاحبه اواسط جون //کلییر 11آگوست //دریافت ویزا 23آگوست
پاسخ
تشکر کنندگان: پرسپولیس6 ، hes94 ، alirezafarhang81 ، sheghi
(2016-11-17 ساعت 04:44)golia نوشته:  سلام به دوستان عزيز ،بالاخره پرواز ما هم از وطن هميشگي به وطن جديد نشست . اما قبل درباره خريد بليط هواپيما سعي كنيد نه خيلي زود ونه خيلي دير بليط بگيريد و مترصد آفر هاي خوب باشيد كه شركتهاي هواپيمايي در رقابت با هم آرائه ميدن و ميتونيد حسابي حالش رو ببريد.پرواز ما تركيش بود به مقصد واشنگتن دي سي با ٣بسته ٢٣كيلويي .همونطوري كه دوستان قبلا گفتن بايستي پاكت زرد همراهتون باشه .براي ما تو استانبول چك شد و وقتي وارد مقصد شديم  پاكت زرد رو رو سرم گرفتم شايد ما رو از صف بكشن بيرون ولي بدون صف مجزايي منتظر مونديم تا آفيسر مدارك ما رو چك كنه و همچنين آدرس ما رو تغيير داد  وكمي جلوتر بعد تحويل بارها يه فرم ديگه پر كرديم در باره لوازم و مقدار پولي كه همراهمون بود پرسيدن بدون بازبيني بارها و ولكام تو يو اس
براي باز كردن حساب دوستان به من پيشنهاد دادن ولز فارگو باز كنم و من هم بخاطر اين كه هم نزديك محل سكونتمون بود و نميخواستيم مزاحم روز كاري كسي بشيم خودمون رفتيم و با همراه داشتن پاسها حساب بانكي رو باز كرديم و از ما خواستن هر چه زودتر سوشال نامبر رو وقتي گرفتيم براشون ببريم ...
بنابراين به أهميت ssnبيشتر آگاه شديم كه تو اين مملكت بدون اون نميشه كاري كرد پس روز بعد تو گوگل مپ نزديكترين اداره سوشال سكوريتي رو پيدا كرديم و با مترو همه خانواده رفتيم و بعد يكي دو ساعت صف پاسهامون  و فرم مربوطه رو ازمون گرفتن و تو كامپيوتر ثبت كردن و بعد يه رسيد دادن كه توش نوشته ٢هفته ديگه به آدرستون ارسال ميشه .تو اين مدت گوگل مپ خيلي به كار ما اومد هيچ هر كسي هم كه اينجا زندگي ميكنه بنظرم بدون اون گم ميشه

ما هم دقیقا فردای روز ورود وضعیت شمارو داشتیم و مراجعه به wells fargo رو تجربه کردیم و سپس با رفتن به نزديكترين اداره سوشال سكوريتي و ثبت اطلاعات
خوشبختانه قبل از دو هفته ssn اومد . نگران نباشید
موفق باشید
F4 Category‎
PD ‎2008
با نام کاربری sepidar

پاسخ
تشکر کنندگان: golia ، milad.abadani

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان