کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوی آزاد
دوستان خواهش مي كنم براي جمع اوري امضا بيشتر اطلاع رساني كنيد هنوز خيلي ها يا نشنيدن يا بي تفاوتند يا بي حوصله يا فكر مي كنند دارند خيلي ريسك مي كنند و يا پشت گوش مي ندازند.
لطفن همه امضا كنند من حتي بجاي بچه ي ٤ سالم هم امضا كردم بخاطر اينكه روي او و آينده اش ممكنه اثر بزاره، پس لطفن امضا كنيد هيچ اتفاق بدي براي شما و كيس تون نمي افته.
تشکر کنندگان: Interuniversal ، sahar2016 ، ستوده ، پرسپولیس6 ، battosai
با عرض سلام خدمت دوستاي گلم
سريع برم سر اصل مطلب
يك سري مستند پيدا كردم در مورد ايالت هاي مختلف آمريكا كه بسيار ديدني و جذاب هست
این مستند در هر قسمت به فیلمبرداری هوایی از مناطق و ايالت هاي مختلف ایالات متحده پرداخته است و كمي در مورد تاريخچه اون ايالت و جاهاي مختلفش توضيحاتي ميده كه خالي از لطف نيست!

لينكش رو ميزارم تا بتونيد دانلود كنيد و حالشوو ببريدBig Grin
http://download.ir/دانلود-مستند-سریالی-aerial-america/
قويا و شديدا بهتون توصيه ميكنم اين مستند رو!

پورسانت ما فقط فراموش نشه دگTongue
لاتارى ، درس صبورى، تغيير و قطع وابستگى هاست و بيانگر اينه كه انسان هرچيزي رو كه بتونه تصور كنه قطعا بهش ميرسه!

طلب خير براي همه دوستان
تشکر کنندگان: USIMMIGRANT ، mehdihk ، Sam-90 ، sara_ka ، behjan ، matin86 ، ستوده ، غنچه ، chakavakl ، lighthouse ، humsun ، sweety.alireza ، matin.sh
(2015-12-16 ساعت 14:18)Interuniversal نوشته:  با عرض سلام خدمت دوستاي گلم
سريع برم سر اصل مطلب
این مستند در هر قسمت به فیلمبرداری هوایی از مناطق و ايالت هاي مختلف ایالات متحده پرداخته است و كمي در مورد تاريخچه اون ايالت و جاهاي مختلفش توضيحاتي ميده كه خالي از لطف نيست!

سلام دوست عزیز
اینو که نمیشه دانلود کرد. شما چطوری دانلود کردید؟
تشکر کنندگان: پرسپولیس6
(2015-12-16 ساعت 14:51)davouddavoud نوشته:  
سريع برم سر اصل مطلب
این مستند در هر قسمت به فیلمبرداری هوایی از مناطق و ايالت هاي مختلف ایالات متحده پرداخته است و كمي در مورد تاريخچ
[color=#6B8E23][size=medium]پورسانت ما فقط فراموش نشه دگTongue
سلام دوست عزیز
داوود جان
وارد صفحه بشي دست راست بالا يه باكس سبز هست نوشته دانلود
روش كليك كني لينك هاي دانلود مستقيم رو بهت ميده
لاتارى ، درس صبورى، تغيير و قطع وابستگى هاست و بيانگر اينه كه انسان هرچيزي رو كه بتونه تصور كنه قطعا بهش ميرسه!

طلب خير براي همه دوستان
تشکر کنندگان: mehdihk
سلام و خسته نباشید دوستان
با اینکه دیگه نمی خواستم قضیه dv helper رو ادامه بدم ولی دلم نیومد که یه چیزهایی رو اطلاع رسانی نکنم.
من خودم از اپ های زیادی رو گوشیم استفاده می کنم ولی موقع نصب به پرمیژن اپ یا همون قدرت دستیابی اپ به امکانات گوشیم دقت می کنم از اونجایی که دوست خوبم گفتن که این اپ در playstore موجوده یه سرکی به اونجا زدم خیلی جالبه این اپ پس از باز شدن قدرت گرفتن عکس به صورت مخفی از دوربین های اصلی و جلو رو داره که من تا حالا ندیده بودم حتی تلگرام هم این پرمیژن رو نداره. حالا خودتون قضاوت کنید.
کیس نامبر فقط ورودی سایت سیسه ; خروجیها شم هست.
ضمنا اگه کیس نامبر مهم نیست پس چرا xx میذاریمCool
موفق و پیروز باشید.
1 - شماره کیس:2016AS000009XX
2 - تاریخ رویت قبولی: May - 6 - 2015
3 - کنسولگری: ANKARA
4 - تعداد افراد منظور در کیس : 3
5 - ارسال فرمهای سری اول: May - 24 - 2015
6 - کارنت شدن کیس: August - 12 - 2015
7 - نامه دوم  25 August
8 - مصاحبه  هفته سوم اکتبر
9 - وضعیت AP
10 - كلير  9 March
صدور ویزا  21 March
تشکر کنندگان: Interuniversal
سريع برم سر اصل مطلب

عالیه محمد جان نمیشد فقط با یه کلیک تشکر کرد باید نوشت عالی بود ممنونم.
1 - شماره کیس:2016AS000009XX
2 - تاریخ رویت قبولی: May - 6 - 2015
3 - کنسولگری: ANKARA
4 - تعداد افراد منظور در کیس : 3
5 - ارسال فرمهای سری اول: May - 24 - 2015
6 - کارنت شدن کیس: August - 12 - 2015
7 - نامه دوم  25 August
8 - مصاحبه  هفته سوم اکتبر
9 - وضعیت AP
10 - كلير  9 March
صدور ویزا  21 March
(2015-12-16 ساعت 17:24)Interuniversal نوشته:  
(2015-12-16 ساعت 14:51)davouddavoud نوشته:  
سريع برم سر اصل مطلب
این مستند در هر قسمت به فیلمبرداری هوایی از مناطق و ايالت هاي مختلف ایالات متحده پرداخته است و كمي در مورد تاريخچ
[color=#6B8E23][size=medium]پورسانت ما فقط فراموش نشه دگTongue
سلام دوست عزیز
داوود جان
وارد صفحه بشي دست راست بالا يه باكس سبز هست نوشته دانلود
روش كليك كني لينك هاي دانلود مستقيم رو بهت ميده
ممنون، browser را عوض كردم اومد و دانلود كردم، خيلي عاليه. سپاس
با سلام و خسته نباشيد خدمت دوستان عزيز
من شماره ي كيسم حدود سه هزار هستش ولي خيلي دير متوجه برنده شدن شدم و الان يكماه هستش كه فرم ٢٦٠ رو تكميل كردم خيلي نكران و مضطرب هستم به نظر شما كي نامه ي دومم مياد و الان من بايد جه كاري بكنم أيا فقط بايد منتظر باشم ؟؟؟؟
تشکر کنندگان:
(2015-12-18 ساعت 01:37)Aminhoorilianasorena نوشته:  با سلام و خسته نباشيد خدمت دوستان عزيز
من شماره ي كيسم حدود سه هزار هستش ولي خيلي دير متوجه برنده شدن شدم و الان يكماه هستش كه فرم ٢٦٠ رو تكميل كردم خيلي نكران و مضطرب هستم به نظر شما كي نامه ي دومم مياد و الان من بايد جه كاري بكنم أيا فقط بايد منتظر باشم ؟؟؟؟
سلام خدمت شما دوست عزيز
اولا تبريك بابت قبولي و دوما خوش اومدي به جمعمون و سوما كه چقده خوش شانسي كه اين فرصت طلايي رو از دست ندادي!
بايد عرض كنم خدمتت كه خيلي دقيق نميشه گفت كه كي نامه دعوت به مصاحبت جايگزين ميشه چون اين پروسه تقريبا ي پنجاه روزي طول ميكشه بنابراين اميدوارم براي يكماه نهايت دوماه آينده نامت بياد و انشالا كه مياد
نگرانيتو درك ميكنم ولي اين اطمينان هم بهت ميدم كه با فرض به اينكه كليرنس هم بخوري مدت زمان زيادي داري براي كلير شدن پس استرس زياد نداشته باش چون اختلال ايجاد ميكنه در روند كارهات،هر هفته هم چك نكن سايت لاتاري وBig Grin ميدونم نگراني ولي سعي كن هم فاز باشي با زمان
بهترين كار جدا از مسئله زبان كه خودتم مطمئنا ميدوني مطالعه كردن تاپيك ها و نظرات دوستان ه،اينطوري از استرست كاسته ميشه
موفق باشي

طلب خير براي همه دوستان
تشکر کنندگان: behjan ، Ali Sepehr ، پرسپولیس6 ، Aminhoorilianasorena ، matin86 ، lighthouse ، 4ugh
ممنون از توجهتون واقعا جقدر خوب كه ميشه تو اينجا كلي اطلاعات در مورد مهاجرت كسب كرد خدا قوت
تشکر کنندگان: Ali Sepehr ، Interuniversal ، پرسپولیس6
(2015-12-18 ساعت 10:11)Aminhoorilianasorena نوشته:  ممنون از توجهتون واقعا جقدر خوب كه ميشه تو اينجا كلي اطلاعات در مورد مهاجرت كسب كرد خدا قوت

دوست من این مهاجرسرا یه چیزی داره به اسم اعتیاد!!! میگن از شیشه هم بدتره!! بپا درگیرش نشی!
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
Wink
(2015-12-18 ساعت 11:35)Nazem نوشته:  
(2015-12-18 ساعت 10:11)Aminhoorilianasorena نوشته:  ممنون از توجهتون واقعا جقدر خوب كه ميشه تو اينجا كلي اطلاعات در مورد مهاجرت كسب كرد خدا قوت

دوست من این مهاجرسرا یه چیزی داره به اسم اعتیاد!!! میگن از شیشه هم بدتره!! بپا درگیرش نشی!

فكر كنم ديكه كار از كار كذشته??????
تشکر کنندگان: Interuniversal ، Ali Sepehr ، پرسپولیس6
با سلام خدمت همه عزيزان
بنده يك پيشنهاد داشتم و با اينكه ميدونم همه نگرانند و استرس دارن و بيشتر اوقات گرفتار مشكلات كاري و زندگي،خواستم خواهش كنم ازتون كه اون هدف واقعي تون رو از مهاجرت بياين و بيان كنين ،نكته هاي مثبت منفي ه مهاجرت رو و ديگر مسائلي رو كه خودتون صلاح دونستين .
آيا شده پشيمون بشين،دچار دو دلي بشين؟گفتين تا حالا به خودتون : آخرش كه چي؟؟برم اونجا كه چي بشه؟
مقصودم اينه كه با ايجاد يك فضاي دوستانه و صميمي بتونيم بهم كمك كنيم،شايد حرف دل منو يكي بزنه و يكي دگ براش راهكار داشته باشه،ازين دست مسائل منظورم هست!

اگه دوستان موافقن هركي بياد تجارب و نگراني ها و مسائل رو بنويسه تا بتونيم به همديگر كمك كنيم،(ميدونم تاپيك هاش موجوده ولي ميخوام يجوري متفاوت باشه،چون دغدغه ماها با بچه هاي سه چهار سال پيش مسلما فرق ميكنه)
منتظريممممم

طلب خير براي همه دوستان
(2015-12-19 ساعت 09:57)Interuniversal نوشته:  با سلام خدمت همه عزيزان
بنده يك پيشنهاد داشتم و با اينكه ميدونم همه نگرانند و استرس دارن و بيشتر اوقات گرفتار مشكلات كاري و زندگي،خواستم خواهش كنم ازتون كه اون هدف واقعي تون رو از مهاجرت بياين و بيان كنين ،نكته هاي مثبت منفي ه مهاجرت رو و ديگر مسائلي رو كه خودتون صلاح دونستين .
آيا شده پشيمون بشين،دچار دو دلي بشين؟گفتين تا حالا به خودتون : آخرش كه چي؟؟برم اونجا كه چي بشه؟
مقصودم اينه كه با ايجاد يك فضاي دوستانه و صميمي بتونيم بهم كمك كنيم،شايد حرف دل منو يكي بزنه و يكي دگ براش راهكار داشته باشه،ازين دست مسائل منظورم هست!

اگه دوستان موافقن هركي بياد تجارب و نگراني ها و مسائل رو بنويسه تا بتونيم به همديگر كمك كنيم،(ميدونم تاپيك هاش موجوده ولي ميخوام يجوري متفاوت باشه،چون دغدغه ماها با بچه هاي سه چهار سال پيش مسلما فرق ميكنه)
منتظريممممم
یکی از دغدغه های فکری من اینه که الان واسه از اول شروع کردن دیر باشه به خاطر سنمون (من و همسرم 28 سال داریم) بالاخره تا الان اینجا به جاهایی رسیدیم آیا با این سن کار درستی که بریم از اول شروع کنیم؟ با توجه به اینکه مدارک تحصیلیمون اونجا قبول ندارن حتما باید اونجا بریم دانشگاه تا به موقعیت دلخواهمون برسیم.
، کیس نامبر:2XXX&ارسال فرم:1 June &کارنت:12 August&مصاحبه:هفته سوم نوامبر ایروان
نتیجه:خودم یک ضرب و همسر جانAP(شغل شرکت خصوصی، سربازی نیرو هوایی ارتش)
ورود خودم به آمریکا:13می(4 روز مونده به انقضای ویزا،ریسک کردم که شاید ویزای همسرم بیاد... Sad )-دالاس-سوشال:14روز بعد از ورود،گرین کارت 28روز بعد از ورود

*آپدیت همسرم:٢۵ نوامبر، ٢١جولای از آمریکا(دو خطی)، ٢٢ جولای از سفارت،٢۵ جولای آپدیت تبدیل به OR ،کلیر بعد از 247 روز
گرفتن ویزا 12 آگوست Big Grin
سفرنامه
تشکر کنندگان: behjan ، Ali Sepehr ، Interuniversal ، غنچه ، matin86 ، پرسپولیس6 ، emix
(2015-12-19 ساعت 10:15)chakavakl نوشته:  
(2015-12-19 ساعت 09:57)Interuniversal نوشته:  با سلام خدمت همه عزيزان

منتظريممممم
یکی از دغدغه های فکری من اینه که الان واسه از اول شروع کردن دیر باشه به خاطر سنمون (من و همسرم 28 سال داریم) بالاخره تا الان اینجا به جاهایی رسیدیم آیا با این سن کار درستی که بریم از اول شروع کنیم؟ با توجه به اینکه مدارک تحصیلیمون اونجا قبول ندارن حتما باید اونجا بریم دانشگاه تا به موقعیت دلخواهمون برسیم.
خانم chakavakl ، موضوعی که فرمودید یکی از دغدغه های ما هم هست و البته با شدت بیشتر ! چونکه سن من و همسرم خیلی بیشتر از شماست و غلاوه بر اون یک فرزند 9 ساله هم داریم که نگرانیمون رو بیشتر میکنه.
تشکر کنندگان: Interuniversal ، Ali Sepehr ، omid40 ، پرسپولیس6

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان