کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوی آزاد
سلام دوستان عزیز

این تاپیک برای انجام بحث و گفتگوی آزاد ایجاد شده و قصد داریم با ایجاد این تاپیک از بهم ریختگی مطالب جلوگیری کنیم .

دوستان میتوانند گفتگو های خارج از موضوعات رو اینجا بدون هیچ محدودیتی انجام بدهند و پیگیری کنند .

با آرزوی موفقیت برای همه دوستان
کیس نامبر : 2016AS2*** << مصاحبه : 17 نوامبر ابوظبی << وضعیت برنده اصلی خانم یکضرب + من AP  Cool
آپدیتها : 19نوامبر سایت سفارت 9 دسامبر و 25 ژانویه سایتCEAC وبالاخره کلیر در 4 فوریه بعد از 79 روز
ورود : بیست و یک اپریل - سوشال : یکماه بعد از ورود - پرداخت 165 دلار : دو هفته بعد از ورود - دریافت گرین کارت برنده اصلی : یکماه و نیم بعد از ورود - دریافت گرین کارت نفر دوم کیس : دو ماه بعد از ورود
تشکر کنندگان: matin86 ، Interuniversal ، Amir.AA ، humsun ، omid40 ، Ali Sepehr ، mona_ir ، lighthouse ، matin.sh ، NIMA_MOHAMMADI
با تشكر از سيامك
دوستان اولين چراغ رو بزاريد بنده روشن كنم و بگم كه دليل ايني كه دوستان مطالعه كم ميكنند رو نميفهمم واقعا.
بهتره اگه هم استرس داريم،نگرانيم و يا دلشوره داريم اون عامل رو بررسي و سريعا كاري رو دربارش انجام بديم،اگه نگرانيه دوري از خانواده و وابستگي هاست بهتره در جهت قرباني كردن اون وابستگي ها قدم برداريم و پذيرش اين مطلب رو داشته باشيم كه هركسي براي خودش آينده اي داره و بايد براي تغييرات خودشو آماده كنه،چون بدون كار كردن بر روي خود وجوديمون مطمئنا دچار مشكلات متعددي ميشيم،
اگه نگراني بابت ارتباط برقرار كردنه كه همه راهشو مطمئنا بلد هستن و دارند روش كار ميكنند
ولي اگه اين سوال براشون پيش اومده كه برم اونجا چيكار كنم؟بايد بگم كه هيچكي نميتونه به اين پاسخي بده جز خود شما،چون شرايط هيچ دو نفري يكسان نيست.
يك خواهش هم دارم اينه كه حتما حتما تاپيك ها و مسائل مورد علاقه و نگراني هاتون رو در مهاجرسرا مطالعه كنيد چون يك منبع بسيار قوي و ارزشمنده كه بي منت و مجاني در اختيار هممون قرار گرفته!
آرزوي قلبيم اينه كه همه دوستان با منظر گسترده قدم در اين راه بگذارند و بتونند دست ديگر دوستان رو بگيرند و كمكشون كنن

طلب خير براي تك تكتون
لاتارى ، درس صبورى، تغيير و قطع وابستگى هاست و بيانگر اينه كه انسان هرچيزي رو كه بتونه تصور كنه قطعا بهش ميرسه!

طلب خير براي همه دوستان
چه کار خوبی کردی سیامک جان که این تاپیک رو ساختی !!! من رو یاد گفتگوی آزاد سال 2013 انداختی که چقدر جو آزاد و دوستانه ای داشتیم اونجا و امیدوارم این تاپیک هم به همون منوال پیش بره و آرزوی موفقیت برای همه دوستان
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
تشکر کنندگان: Rira_1982 ، matin86 ، Interuniversal ، Siamak ، mona_ir ، lighthouse ، matin.sh
(2015-12-12 ساعت 17:25)Nazem نوشته:  چه کار خوبی کردی سیامک جان که این تاپیک رو ساختی !!! من رو یاد گفتگوی آزاد سال ۲۰۱۳ انداختی که چقدر جو آزاد و دوستانه ای داشتیم اونجا و امیدوارم این تاپیک هم به همون منوال پیش بره و آرزوی موفقیت برای همه دوستان

اتفاقا منم ميخواستم اينو اضافه كنم ديدم پست گذاشته شدهBig Grin
اينكه ديدم يسري از دوستان ميان مطرح ميكنن كه چرا ماها اون اتحاد و صميميت و دوستيه بچه هاي گذشته رو نداريم،اينكه چقدر براشون مهمه اين وحدت ه،اين حس همكاريه ولي ميبينن كه وجود نداره يا اگه هست بصورت نامحسوس و كمرنگه رو ميشه از منظرهاي گوناگوني بررسيش كرد ولي چيزي كه مهمه از الان به بعده نه گذشته!Smile
من خودم بگم كمي تا قسمتي اين مسئله رو ديدم و واقعا دوست دارم كه اين مدلي نباشه و شروع اين تاپيك و واقعا نقطه عطفي ميدونم براي حركت كردن به اين سمت و هم دليه بيشتر،خيلي ميتونه كمك كنه فشار ها و استرس هامون رو تخليه كنيم حتي در مواردي بتونيم حرف دلمون رو بزنيم،كه مسلما برآيندش ميتونه ي حس مثبتي رو ايجاد كنه!
مواردي بوده كه واقعا ازينكه تعداد اندكي از دوستان سوالهاي پيش پا افتاده و ساده رو ميپرسيدند و بشدت هم اونرو جدي ميگيرفتند، به ستوه مي اومدم ولي فهميدم كه اين براي من نوعي شايد ساده باشه و براي ديگري چالش بزرگيس و جواب گرفتنش واسش التيام بخشه(منظورم اينه كه جنبه رواني داره)Wink
باشد كه بتونيم از اينجا شروع كنيم تا دلهامون يكي تر بشه و اين راهمون ادامه دار
و از تك تك دوستان خواهش ميكنم بيان و از نوشتن نترسند،حتي در حد يك جمله ساده ،همين ميتونه كمك شاياني در ابتدا به خودمون،در مرحله بعدي به ديگران باشه!
دوستون دارمTongue
م ح م د
لاتارى ، درس صبورى، تغيير و قطع وابستگى هاست و بيانگر اينه كه انسان هرچيزي رو كه بتونه تصور كنه قطعا بهش ميرسه!

طلب خير براي همه دوستان
تشکر کنندگان: Rira_1982 ، Siamak ، mona_ir ، lighthouse ، matin.sh ، Ali Sepehr ، marysa ، matin86 ، chakavakl ، sweety.alireza ، 4ugh
سلام دوستان
مرسي از باز كردن اين تاپيك
ميخواستم بدونم تبادل اطلاعات در مورد شغلي كه در آينده ان شاءالله بخوايم در امريكا داشته باشيم و همچنين شهري كه انتخاب خواهيم كرد در اين تاپيك جايي داره يا خير؟
اگر بله، ميخواستم خواهش كنم دوستاني كه شهرشونو انتخاب كردن بيان توضيح بدن و همچنين در مورد راه اندازي بيزنس در امريكا هركس اطلاعاتي داره با ما هم درميون بذاره.
ممنون
كيس لاتري ٢٠١٦/ ورود به امريكا: ٨ جون ٢٠١٦
لينك سفرنامه من:
http://www.mohajersara.com/forum/thread-...#pid693160
سلام وسپاس از باز کردن این تاپیک
دوستان به نظر شما ایالت کلورادو از نظر هزینه ی زندگی و دانشگاه و نیز از همه مهمتر پیدا کردن کار چطوره؟
تشکر کنندگان: Interuniversal ، Ali Sepehr
(2015-12-12 ساعت 23:40)azima48 نوشته:  سلام وسپاس از باز کردن این تاپیک
دوستان به نظر شما ایالت کلورادو از نظر هزینه ی زندگی و دانشگاه و نیز از همه مهمتر پیدا کردن کار چطوره؟

سلام دوست عزیز

در کل ایالت کلرادو هم از نظر مالیات و هزینه زندگی و هم از نظر نرخ بیکاری یک ایالت ایده آل بحساب میاد .البته در مورد دانشگاه اطلاعاتی ندارم .
ولی برای انتخاب ایالت باید فاکتورهای زیادی رو در نظر گرفت مثل قوانین,امکانات رفاهی و آب و هوا .

موفق باشید
کیس نامبر : 2016AS2*** << مصاحبه : 17 نوامبر ابوظبی << وضعیت برنده اصلی خانم یکضرب + من AP  Cool
آپدیتها : 19نوامبر سایت سفارت 9 دسامبر و 25 ژانویه سایتCEAC وبالاخره کلیر در 4 فوریه بعد از 79 روز
ورود : بیست و یک اپریل - سوشال : یکماه بعد از ورود - پرداخت 165 دلار : دو هفته بعد از ورود - دریافت گرین کارت برنده اصلی : یکماه و نیم بعد از ورود - دریافت گرین کارت نفر دوم کیس : دو ماه بعد از ورود
تشکر کنندگان: azima48 ، matin.sh ، Interuniversal ، marysa ، Rira_1982 ، پرسپولیس6 ، matin86 ، 4ugh
ممنون از پاسخ شما،،
تشکر کنندگان: Siamak
(2015-12-13 ساعت 00:35)Siamak.k نوشته:  
(2015-12-12 ساعت 23:40)azima48 نوشته:  سلام وسپاس از باز کردن این تاپیک

سلام دوست عزیز

در کل ایالت کلرادو هم از نظر مالیات و هزینه زندگی و هم از نظر نرخ بیکاری یک ایالت ایده آل بحساب میاد .البته در مورد دانشگاه اطلاعاتی ندارم .
ولی برای انتخاب ایالت باید فاکتورهای زیادی رو در نظر گرفت مثل قوانین,امکانات رفاهی و آب و هوا .

موفق باشید
اقا سيامك در مورد ايالت كلورادو اگه اطلاعاتي داريد ميتونيد ارايه بفرماييد. حتي منبعي معرفي كنيد هم سپاسگزارم
CN: 2016AS00003*** --ANKARA--> ABU DHABI -- 1 PERSON -- DS260: 8 May -- Unlock and re-submit : 1 Aug --CURRENT: November 9th --2ed Letter: November 17th -- INTERVIEW:First Week Of Jan visa :OK --  Enter US:March- 11 - 2016
تشکر کنندگان:
تاپيك هايي هم مربوط به ايالت هاي مختلف توي تالار تاپيك زندگي در آمريكا هست.
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
تشکر کنندگان: Rira_1982 ، matin86 ، sweety.alireza ، samilo
سلام دوستان
امروز تو روزنامه همشهری یکشنبه صفحه 2 یه مطلبی راجع به مصوبه کنگره گذاشته بود که بند سومش یه جورایی به آدمای دوملیتی اون چهار کشور در ا.م.ر.ی.ک.ا مربوط میشد(تازه منظورش سیتی زن ها بود چه برسه به گرین کارتی ها)
اگه راجع به این بند اطلاع دقیقی دارید (اطلاع و برداشت دقیق لطفا) اظهارنظر فرمایید
F4 Category‎
PD ‎2008
‎Case ‎No. ABD2010 ******
با نام کاربری sepidar

کیس لاتاری با کیس نامبر 2016xxx
تعداد نفرات 4/رویت قبولی هفته ی آخر می/ارسال فرم هفته ی اول جولای/ (دلیل تاخیر درمصاحبه)تغییر سفارت از آنکارا به ابوظبی توسط خودم/مصاحبه اوایل نوامبر/هردو دارای شغل دولتی و لیسانس غیرحساس/ برنده اصلی س ارتش/ آپدیت سفارت فردای مصاحبه/ آپدیت سیس 9 دسامبر 25 ژانویه 17 مارچ 22 مارچ/کلیرنس 22 مارچ/ ورود به نیویورک 28 اپریل/تاریخ رسیدن ssn یک هفته بعد/
تازه اول راهشه بقیه شم با خودشه/ فکرنکن هرچی از این دست بدی همونو از اون دست میگیری  حتما" صدبرابرشو میگیری
تشکر کنندگان: behjan
باسلام خدمت دوستان
من امروز ازچندنفر شنیدم که سفارت امریکا در انکارا و ارمنستان بسته شده آیا این صحت دارد ؟ البته من داخل سایت سفارت چیزی ندیدم مبنی برتعطیل بودن .
باتشکرSad
تشکر کنندگان:
(2015-12-13 ساعت 23:02)sara_ka نوشته:  باسلام خدمت دوستان
من امروز ازچندنفر شنیدم که سفارت آمریکا در انکارا و ارمنستان بسته شده آیا این صحت دارد ؟ البته من داخل سایت سفارت چیزی ندیدم مبنی برتعطیل بودن .
باتشکرSad
خانوم سارا با سلام خدمت شما
عرض كنم كه همچين خبري صحت نداره فقط آمريكا كنسولگريش در استانبول رو ي جورايي به حالت تعليق در آورد و گفت كه مردم مراجعه نكنن اونم بخاطر يسري اتفاقات اخير همين،اخلالي تو كار ما ايجاد نميشه خيلاتون راحت
اين رو اضافه كنم كه سفارت در آنكارا ١٤ و ١٥ دسامبر رو بدلايل امنيتي تعطيل اعلام كرده و مصاحبه ها كنسل شدن در اين تاريخ ها(مثل اينكه حرفتون داره حقيقت ميابه )

طلب خير براي همه دوستان
تشکر کنندگان: Rira_1982 ، omid40 ، Ali Sepehr ، matin86 ، Hana2015 ، پرسپولیس6 ، sara_ka
(2015-12-13 ساعت 23:23)Interuniversal نوشته:  
من امروز ازچندنفر شنیدم که سفارت آمریکا در انکارا و ارمنستان بسته شده آیا این صحت دارد ؟ البته من داخل سایت سفارت چیزی ندیدم مبنی برتعطیل بودن .
باتشکرSad
عرض كنم كه همچين خبري صحت نداره فقط آمريكا كنسولگريش در استانبول رو ي جورايي به حالت تعليق در آورد و گفت كه مردم مراجعه نكنن اونم بخاطر يسري اتفاقات اخير همين،اخلالي تو كار ما ايجاد نميشه خيلاتون راحت
ممنون از پاسختون و سایت خیلی خوبتون Smile
تشکر کنندگان: Interuniversal
(2015-12-13 ساعت 23:37)sara_ka نوشته:  
(2015-12-13 ساعت 23:23)Interuniversal نوشته:  
باتشکرSad
ممنون از پاسختون و سایت خیلی خوبتون Smile
خواهش ميكنم نظر لطفتون ه،ولي سايت براي بنده نيست !من هم در كنار باقيه دوستان خدمتگزاراني هستيم كه سعي در آگاهي دادن و حل كردن مشكلات همديگر رو داريم تا بتونيم ذكات كمكي كه دوستان قبلي بما كردن رو به اين طريق پرداخت كنيم!
(چون تازه وارد هستيد تذكرات معمول در مورد استفاده از كليك تشكر رو ندادم و گفتم شخصا بهتون خوش آمد بگم و براتون آرزوي موفقيت كنم)Big Grin

طلب خير براي همه دوستان
تشکر کنندگان: Ali Sepehr ، behjan ، 4ugh

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان