کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری DV-2017
نتایج لاتاری DV-2017 اعلام شد.

راهنمای مشاهده نتایج لاتاری به همراه لینکها و نمونه نامه قبولی جدید، در تاپیک نتایج لاتاری DV-2017 قرار گرفت.

برندگان لاتاری لطفاً با ارسال مشخصات کیس خود در تاپیک خلاصه وضعیت کیس کاربران مهاجرسرا وضعیت خود را اعلام کنند.
(2015-12-29 ساعت 10:39)hedyhoney نوشته:  حال و هوای تاپیک شمارش معکوس عوض شده.یادمه اون قدیما خیلی شور و حال داشتن بچه ها خیلی پر انرژی و فعال بودن.الان که نگاه کردم دلم گرفت Sad
یادش بخیر

چون اون موقع تعداد بچه هایی که دفعه اول یا دوم ثبت نامشون بود زیاد بودن , اما الان بیشتر بچه ها قدیمی هستن و حداقل سه دفعه هست که برنده نشدن , واسه همین خیلی شوق ندارن چون میدونن احتمال برنده شدن چقدر پایینه.

با همه این حرفا امیدواریم به آینده, امیدوارم که برنده بشیم
کیس نامبر : ___________،   سفارت : ___________،   تاریخ مصاحبه :___________،   تاریخ صدور ویزا :_____________،   تاریخ اولین ورود به آمریکا :___________

بزرگترین آرزوم مهاجرت به یه کشور پیشرفته است ،واسه رسیدن به آرزوم تمام تلاشمو میکنم. حالا آمریکا ، کانادا ، استرالیا ، اروپا یا نیوزیلند
---------------------------------------------------------------------------------
2014 نشد، 2015 نشد، 2016 نشد، 2017 نشد ، 2018 امیدوارم بشه
تشکر کنندگان: alirezanz ، shahram LA ، jsmlz
راستی دوستان به نظرتون چند سال دیگه اسم ایران تو لیست لاتاری بمونه ؟ یعنی هنوز تو پنج سال گذشته ۵۰ هزار نفر از ایران به امریکا مهاجرت نکردن؟
کیس نامبر : ___________،   سفارت : ___________،   تاریخ مصاحبه :___________،   تاریخ صدور ویزا :_____________،   تاریخ اولین ورود به آمریکا :___________

بزرگترین آرزوم مهاجرت به یه کشور پیشرفته است ،واسه رسیدن به آرزوم تمام تلاشمو میکنم. حالا آمریکا ، کانادا ، استرالیا ، اروپا یا نیوزیلند
---------------------------------------------------------------------------------
تشکر کنندگان: jsmlz
این همه رنج کشیدیم و نمی دانستیم
که بلاهای وصال تو کم از هجران نیست

آنچنان سوخته این خاک بلاکش که دگر
انتظار مددی از کَرم باران نیست

به وفای تو طمع بستم و عمر از کف رفت
آن خطا را به حقیقت کم ازین تاوان نیست
تشکر کنندگان: tenardie2bai ، sheghi ، hedyhoney ، jalayevatan ، jsmlz
(2015-12-29 ساعت 12:33)azimi1368 نوشته:  راستی دوستان به نظرتون چند سال دیگه اسم ایران تو لیست لاتاری بمونه ؟ یعنی هنوز تو پنج سال گذشته ۵۰ هزار نفر از ایران به آمریکا مهاجرت نکردن؟
منم این سوال را دارم، همش میگم تا چند سال دیگه اسم ایران تو لیست کشورهای مجاز میمونه؟
فقط امیدوارم که اسم ایران در سالهای اینده هم تو لیست کشورهای مجاز بمونه!
پ ن: متاسفانه لاتاری 2017 ثبت نام نکردم چون اطلاعاتم کم بود در این زمینه، الان خیلی پشیمونم
پ ن: اگه زودتر با مهاجرسرا اشنا شده بودم، حتما ثبت نام میکردم
(2015-12-29 ساعت 12:33)azimi1368 نوشته:  راستی دوستان به نظرتون چند سال دیگه اسم ایران تو لیست لاتاری بمونه ؟ یعنی هنوز تو پنج سال گذشته ۵۰ هزار نفر از ایران به آمریکا مهاجرت نکردن؟

سلام
اینمورد یخورده مشکوک هستم... کل ویزاهای مهاجرتی (ازدواجی-لاتاری-خانوادگی) یا فقط لاتاری؟
اگر فقط لاتاری هست که باید سقف ویزای لاتاری هر سال برای ایران رو ببینید
کمی با پروفسور گوگل صحبت کردم و یه چیزایی گفت
مثلن در سال 2015 تعداد 4992 نفر ایرانی برنده لاتاری شدن
و یا از یک منبع نا معتبر گفت که در سال 2016 تعداد 4501 نفر برنده لاتاری شدن

تعداد ویزا هم یادمه توی یه تاپیکی خوندم 7200-300 تا به ایران میرسه

خب با توجه به جمعیت برندگان و ویزا ها (در صورتی که فقط ویزاهای لاتاری مد نظر باشه) میتونیم امید داشته باشیم که هیچ وقت در طی 5 سال تعداد ویزاهای ایران به بیش از 50 هزارتا نمیرسه

موفق باشید
stock-FEx-bond
Market

و دیگر هیچCool
(2015-12-29 ساعت 19:12)Danoosh نوشته:  

سلام
اینمورد یخورده مشکوک هستم... کل ویزاهای مهاجرتی (ازدواجی-لاتاری-خانوادگی) یا فقط لاتاری؟

خب با توجه به جمعیت برندگان و ویزا ها (در صورتی که فقط ویزاهای لاتاری مد نظر باشه) میتونیم امید داشته باشیم که هیچ وقت در طی 5 سال تعداد ویزاهای ایران به بیش از 50 هزارتا نمیرسه

موفق باشید

۱_ منظور تمام انواع مهاجرت هست نه فقط لاتاری, حالا چه مهاجرت از طریق ازدواج یا سرمایه گذاری یا ...
۲_ حداکثر ویزایی که برای لاتاری به ایران تعلق میگیره ۳۵۰۰ ویزا هست, دقت کن این حداکثر هست یعنی ممکنه کمتر بدن ولی قطعا بیشتر نمیشه برای هر سال ,
۳_ به نظر خودم اگر کنگره این قانون لاتاری رو حذف نکنه حداقل تا ۲۰۲۰ ایران تو لیست مجاز باشه

تشکر کنندگان: Danoosh ، jsmlz
(2015-12-29 ساعت 20:28)azimi1368 نوشته:  
(2015-12-29 ساعت 19:12)Danoosh نوشته:  

سلام

موفق باشید

۱_ منظور تمام انواع مهاجرت هست نه فقط لاتاری, حالا چه مهاجرت از طریق ازدواج یا سرمایه گذاری یا ...
۲_ حداکثر ویزایی که برای لاتاری به ایران تعلق میگیره ۳۵۰۰ ویزا هست, دقت کن این حداکثر هست یعنی ممکنه کمتر بدن ولی قطعا بیشتر نمیشه برای هر سال ,
۳_ به نظر خودم اگر کنگره این قانون لاتاری رو حذف نکنه حداقل تا ۲۰۲۰ ایران تو لیست مجاز باشه

سلام
سپاس از راهنماییتون
7 هرزارتا نمیدونم برای چه چیزی بود ولی یادمه در رابطه با ویزا لاتاری بود! فکر کردم برای ایران هست که اشتباه کردم
با توجه به این صحبت ها, سالانه باید 10هزارتا ویزا مهاجرتی گرفته بشه که بعد از 5 سال نام ایران حذف بشه
اینو میگردم ببینم کجا آمار این ویزاها رو دادن

موفق باشید
stock-FEx-bond
Market

و دیگر هیچCool
سلام دوستان
چرا انجمن همه پستاش پاک شده
(2015-12-29 ساعت 21:46)amir2017 نوشته:  سلام دوستان

مورد مهرورزی قرار گرفته Big Grin
2014  -  2015  -  2017  -  2018  -   2019 : 2019AS00007000
تاریخ آن سرزمین با "میلاد"
و تاریخ سرزمین من با "هجرت" آغاز می شود ...
تشکر کنندگان: LORDAmiroo ، alirezanz ، jsmlz
(2015-12-29 ساعت 21:59)sheghi نوشته:  

نمی دونم دلیلش چیه مدیرا این کار و میکنن
اگه پستی مشکل داشته اونو حذف کنن نه کل تاپیک رو
فقط ۱۲۵ روز مونده

http://www.timeanddate.com/countdown/lau...nt=cursive
2014  -  2015  -  2017  -  2018  -   2019 : 2019AS00007000
تاریخ آن سرزمین با "میلاد"
و تاریخ سرزمین من با "هجرت" آغاز می شود ...
تشکر کنندگان: kavevfarahzad ، jsmlz
(2015-12-29 ساعت 22:03)amir2017 نوشته:  
(2015-12-29 ساعت 21:59)sheghi نوشته:  

نمی دونم دلیلش چیه مدیرا این کار و میکنن
اگه پستی مشکل داشته اونو حذف کنن نه کل تاپیک رو
امير جان
و همچنين باقيه دوستان گرامي

خيلي هاتون شايد دليل مسدود شدن اين تاپيك و پستي كه جناب ناظم گذاشتند رو مشاهده نكرديد ولي از بالا دستور براي اخطار و به طبع اون ف ي ل ت ر شدن اين سايت اومده بود كه اون پست مورد دار ٣٠ يا سي حذف شد و شما نديديد ولي خب از اونجا كه حواسشون به همه چي هست كمي رفتيم زير ذربين و خواسته شده بود كه تاپيك مربوطه قفل و حذف شه،در ادامه لطف دوستان باعث شد دوباره دور هم جمع شيم.
پس لطفا از بحث پيرامون مسائل مشكل ساز كه خودتون ميدونيد پرهيز كنيد چون واقعا اين انجمن سرمايه ايه واسه بچه هايي كه قصدشون مهاجرته
ممنونم ازتون و خواهش ميكنم ادامه دار نشه دگ اين سوال جوابها

مهم اينه كه اينجا كنار هم هستيم
سلامتيتون آرزوي ماست Big Grin
لاتارى ، درس صبورى، تغيير و قطع وابستگى هاست و بيانگر اينه كه انسان هرچيزي رو كه بتونه تصور كنه قطعا بهش ميرسه!

طلب خير براي همه دوستان
(2015-12-29 ساعت 13:57)babak_m نوشته:  این همه رنج کشیدیم و نمی دانستیم
که بلاهای وصال تو کم از هجران نیست

آنچنان سوخته این خاک بلاکش که دگر
انتظار مددی از کَرم باران نیست

به وفای تو طمع بستم و عمر از کف رفت
آن خطا را به حقیقت کم ازین تاوان نیست

این شعر محشر و زیبا یک حقیقت هولناکی پشتش نشسته که خدا برای کسی نمایانش نکنه.
وای از آن روز که گر پرده در افتاد نه تو مانی و نه من

سرار ازل را نه تو دانی و نه من
وین حرف معما نه تو خوانی ونه من
هست از پس پرده گفتگوی من و تو
چون پرده برافتد نه تو مانی و نه من
ما آزموده ایم در این شهر بخت خویش....
بیرون کشید باید از این ورطه رخت خویش....
از بس که دست میگزم و آه میکشم، آتش زدم چو گل به تن لَخت لَخت خویش
تشکر کنندگان: sheghi ، babak_m ، jsmlz
انگار همین دیروز بود که نتایج لاتاری DV2016 اعلام شد و اکثریت شرکت کننده ها دیدن اسم هاشون در نیمده. چشم به هم بزنیم می بینیم که May 2016 هم اومده، و بازهم اسم اکثریت در نیمده و به همین راحتی پرونده DV2017 هم بسته میشه... پس خوبه زندگیمونو روی یک پایه بنا نکنیم و به راه های دیگه مهاجرت هم فکر کنیم...
تشکر کنندگان: mohammad_esf59 ، hedyhoney ، LORDAmiroo ، Caspian_Wave ، jsmlz
سلام دوستان
تبریک بابت شروع مجدد و آرزوی برنده شدن همه بجه های گل مهاجرسرا
125 روز و 18 ساعت و 31 دقیقه
خدایا مرا آن (سیاتل) ده که آن به... Rolleyes

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان