کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری DV-2017
نتایج لاتاری DV-2017 اعلام شد.

راهنمای مشاهده نتایج لاتاری به همراه لینکها و نمونه نامه قبولی جدید، در تاپیک نتایج لاتاری DV-2017 قرار گرفت.

برندگان لاتاری لطفاً با ارسال مشخصات کیس خود در تاپیک خلاصه وضعیت کیس کاربران مهاجرسرا وضعیت خود را اعلام کنند.
دوستان تاپیک عوض شد و بمدت یک هفته قفل می شود تا موارد مشابه تکرار نگردد.

فایل‌های پیوست پیش‌نمایش تصاویر

سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
با سلام

تبریک میگم بازگشایی دوباره رو Big Grin و یه تشکر از مدیران سایت بابت فراهم کردن همچین محیطی برای تبادل نظر
ولی
خدایی تا اونجایی که من از پست های اخر تاپیک قبلی یادمه ! بچه ها حرف منشوری نزدن که بخواد عبور از خط قزمز محسوب بشه
احتمالا سو تفاهمی چیزی شده ...
به هر حال خیلی خوشحالیم که این تاپیک به لطف مدیران دوباره بازگشایی شد ... مرسی
ادم هیچی نداشته باشه ؛ ولی فقط مرد باشه !
يك روز بر گونه ي اين مملكت يك بوسه
و بالاي سرش يك يادداشت مي گذارم
و مي روم:
"‌‌‌ آنچنان زيبا خوابيده اي كه دلم نيامد بيدارت كنم ... "
می گذرد ...
(2015-12-27 ساعت 02:16)meraj-fallahi نوشته:  با سلام

تبریک میگم بازگشایی دوباره رو Big Grin و یه تشکر از مدیران سایت بابت فراهم کردن همچین محیطی برای تبادل نظر
ولی
خدایی تا اونجایی که من از پست های اخر تاپیک قبلی یادمه ! بچه ها حرف منشوری نزدن که بخواد عبور از خط قزمز محسوب بشه
احتمالا سو تفاهمی چیزی شده ...
به هر حال خیلی خوشحالیم که این تاپیک به لطف مدیران دوباره بازگشایی شد ... مرسی

سلام . خدارو شکر که که تاپیک دوباره راه اندازی شد . از مدیر عزیز هم سپاسگزارم که قبول زحمت می کنند . امیدوارم دیگه سوء تفاهمی پیش نیاد که منجر به بلاک شدن تاپیک بشه . به امید شور و هیجان بیشتر اعضاء و درج مطالب مفید و مرتبط برای راهنمایی همه مهاجری ها. Cool
ﺑﻬﺘﺮﻳﻦ ﻟﺤﻈﻪ ﻫﺎﻱ ﺯﻧﺪﮔﻲ ﺭﻭ ﺻﺮﻑ ﻳﺎﻓﺘﻦ ﺧﻮﺷﺒﺨﺘﻲ ﻣﻲ ﻛﻨﻴﻢ ﺩﺭﻳﻎ ﻛﻪ ﺧﻮﺷﺒﺨﺘﻲ ﺩﺭ ﻫﻤﺎﻥ ﻟﺤﻈﻪ ﻫﺎﻳﻲ ﺑﻮﺩﻩ ﻛﻪ ﺣﺎﻻ ﺗﻠﻒ ﺷﺪﻩ ـ
تشکر کنندگان: jalayevatan ، pouya007 ، storagemeter ، alirezanz ، jsmlz ، tahriri_r ، nazi56
سلام

بعد میگن چرا میخوایید برید !!!
آن عشق که در پرده بماند به چه ارزد؟
عشق است و همین لذت اظهار و دگر هیچ ...

تشکر کنندگان: jsmlz ، kamali2025 ، mehrdad4422 ، mom
روزی ما دوباره کبوترهایمان را پیدا خواهیم کرد
و مهربانی دست زیبایی را خواهد گرفت
روزی که کمترین سرود
بوسه است
و هر انسان
برای هر انسان
برادری ست
روزی که دیگر درهای خانه شان را نمی بندند
قفل
افسانه ای است
و قلب
برای زندگی بس است...
2014  -  2015  -  2017  -  2018  -   2019 : 2019AS00007000
تاریخ آن سرزمین با "میلاد"
و تاریخ سرزمین من با "هجرت" آغاز می شود ...
تشکر کنندگان: pouya007 ، رامشه ، jsmlz ، Shohreh62 ، YOUNES ، araz2012 ، usamohajer
سلام دوستان،دلم واسه همتون تنگ شده بود خیلیییییی
با پوزش از همه دوستان ، متاسفانه ناخواسته باعث تعطیلی یک هفته ای تاپیک شدم ، امیدوارم بنده رو ببخشید. هرچند که واقعا منظوری از پستی که گذاشتم نداشتم.

امیدوارم تک تکتون برنده لاتاری 2017 بشید و تک تک اردک عمو پورنگ نشید Big Grin
کیس نامبر : ___________،   سفارت : ___________،   تاریخ مصاحبه :___________،   تاریخ صدور ویزا :_____________،   تاریخ اولین ورود به آمریکا :___________

بزرگترین آرزوم مهاجرت به یه کشور پیشرفته است ،واسه رسیدن به آرزوم تمام تلاشمو میکنم. حالا آمریکا ، کانادا ، استرالیا ، اروپا یا نیوزیلند
---------------------------------------------------------------------------------
2014 نشد، 2015 نشد، 2016 نشد، 2017 نشد ، 2018 امیدوارم بشه
تشکر کنندگان: meraj-fallahi ، pouya007 ، Danoosh ، نسل سوخته ، vashahri ، jsmlz ، babak433 ، nazi56 ، alibati ، dv2017 ، limbo
(2015-12-27 ساعت 08:17)msr839 نوشته:  يك روز بر گونه ي اين مملكت يك بوسه
و بالاي سرش يك يادداشت مي گذارم
و مي روم:
"‌‌‌ آنچنان زيبا خوابيده اي كه دلم نيامد بيدارت كنم ... "

اقا واقعا دمت گرم ...
عجب حرفی زدی...
واقعا دست خوش
ادم هیچی نداشته باشه ؛ ولی فقط مرد باشه !
تشکر کنندگان: msr839 ، jsmlz ، parisa.tk ، kaamiran ، usamohajer ، Karimzadeh_7531
[عکس: fyyshjctb0tt.jpg]
2016
2017
2019
تشکر کنندگان: tenardie2bai ، Danoosh ، alirezanz ، bia2mob ، jsmlz ، kamali2025 ، 2ladan ، mehrdad4422
سلام
همفرومی های محترم
لطف کنید و هیچ صحیتی به غیر از موارد مهاجرتی نزنید
همین حالا اومدم تو تاپیک.. دقیقن 2 تا پست مورد دار دیدم
آقا/خانم ... بیاید یه جوری بنویسیم که فردا مهاجرسرا مسDود نشه
فوقش من فیLتR شکAن دارم ... میتونم بیام
ولی اون افرادی که دارن سرچ میکنن و امیدشون به یه اطلاعاتی هست... اونها چی ... مسعولیت اون ها میافته گردن من و شما

خیلی راحت بیاییم در مورد مهاجرت ...عکس..فیلم.. مطالب و هر چیز دیگه ای که فقط در مورد مهاجرته صحبت کنیم
اینجوری نه مشکلی برای فروم پیش میاد و نه کسی ناراحت میشه

موفق باشید
stock-FEx-bond
Market

و دیگر هیچCool
تشکر کنندگان: shanks ، tenardie2bai ، lighthouse ، alirezanz ، Ali Sepehr ، taherifar ، jsmlz ، matin86 ، babak433 ، khorsandi ، matin.sh ، Amir.AA ، copol ، peyman b ، nazi56 ، OPC ، mom ، Moslem.Lotfi ، milade ، Artimis_
(2015-12-27 ساعت 16:05)Danoosh نوشته:  سلام
همفرومی های محترم
لطف کنید و هیچ صحیتی به غیر از موارد مهاجرتی نزنید
همین حالا اومدم تو تاپیک.. دقیقن ۲ تا پست مورد دار دیدم
آقا/خانم ... بیاید یه جوری بنویسیم که فردا مهاجرسرا مسDود نشه
فوقش من فیLتR شکAن دارم ... میتونم بیام
ولی اون افرادی که دارن سرچ میکنن و امیدشون به یه اطلاعاتی هست... اونها چی ... مسعولیت اون ها میافته گردن من و شما

خیلی راحت بیاییم در مورد مهاجرت ...عکس..فیلم.. مطالب و هر چیز دیگه ای که فقط در مورد مهاجرته صحبت کنیم
اینجوری نه مشکلی برای فروم پیش میاد و نه کسی ناراحت میشه

موفق باشید
درست میگه دوست عزیزمون
این سایت یه منبع قوی اطلاعات در مورد مهاجرته خیلی ها استفاده میکنن از این اطلاعات برای ساختن یه زندگی جدید
در حفظ نگهداری این منبع اطلاعات کوشا باشیدBig Grin
تشکر کنندگان: Caspian_Wave ، Danoosh ، mehre cyrus ، alirezanz ، taherifar ، jsmlz ، nazi56
[font=Tahoma][/font]
تشکر کنندگان: Danoosh ، alirezanz ، jsmlz
فقط ١٣٠ روز تا اعلام نتايج
می گذرد ...
تشکر کنندگان: tenardie2bai ، alirezanz ، jsmlz ، crysiss
تشکر میکنم از مدیران و برای همه تون لحظات خوشی رو توی این فروم آرزو میکنم
Skill : Design And Develop Website
Live in : Dubai
تشکر کنندگان: alirezanz ، jsmlz ، babak433 ، MAHANAKBARI ، crysiss ، mehrdad4422 ، Moslem.Lotfi
آرزوی قبولی برای تمامی مشتاقان Wink
تشکر کنندگان: tenardie2bai ، alirezanz ، jsmlz ، babak433 ، crysiss ، mehrdad4422 ، sepideh1234 ، usamohajer

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان