کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
نظرات و پیشنهادات فنی
لطفاً نظرات و پیشنهادات مرتبط با امور فنی سایت، همچنین پیشنهاد ایجاد امکانات فنی جدید را در این تاپیک اعلام کنید.
پاسخ
تشکر کنندگان:
بسیار سبک و سریع با استایل زیبا

متشکرم
پاسخ
تشکر کنندگان: Kaveh
باسلام و تشكر از دست اندركاران سايت و همه مهاجرسراييها
يه پيشنهاد :
- اضافه شدن امكان درج جدول در پاسخها
چگونه کاربر حرفه ای مهاجرسرا شویم؟‎
We don't grow when things are easy  We grow when we face challenges
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-01-20 ساعت 00:20)kkr200 نوشته:  سلام و خسته نباشید به مسولان سایت

یه پیشنهاد داشتم امیدوارم کارآمد باشه و ارزش اجرایی داشته باشه

توی فروم برای مثال بخش لاتاری رو به روی موضوع لاتاری بخشی هست به اسم "آخرین ارسال"

این قسمت آخرین ارسال توی بخش لاتاری رو نشون میده فرقی هم نمیکنه که توی کدوم زیر مجموعه هست

پیشنهاد من اینه جدا از این بخش برای هر زیر مجموعه هم این بخش باشه ولی به این صورت که شما نشانگر موس رو روی یه بخش برای مثال " شرکت در لاتاری 2017 " ببرین و یه صفحه کوچیک باز بشه و چند کلمه از آخرین ارسال توی بخش لاتاری 2017 رو  اسم ارسال کننده و ساعت ارسال پست رو بزنه
به این ترتیب جدا از دیدن آخرین پست بخش لاتاری میتونیم توی همون صفحه از اخرین ارسال هر بخش به صورت جداگونه هم مطلع بشیم
اینجوری متوجه میشیم که از آخرین بار که توی بخش لاتاری 2017 بودیم پستی هم ارسال شده یا نه

زمان آخرین ارسال و نام نویسنده روبروی هر تاپیک نوشته شده و محتوای آخرین پست برای جلوگیری از لود اضافی سرور نمایش داده نمیشه
ضمنا عنوان تاپیکهایی که پست جدید دارن درشتتر از بقیه نوشته شده (bold)
پاسخ
تشکر کنندگان: kkr200
(2016-02-14 ساعت 19:29)dv2017 نوشته:  باسلام و تشكر از دست اندركاران سايت و همه مهاجرسراييها
يه پيشنهاد :
- اضافه شدن امكان درج جدول در پاسخها

این امکان در حال بررسی هست
پاسخ
تشکر کنندگان: dv2017
کاش گزینه ی تشکر در انجمن با دکمه ی لایک نرم افزار تاپاتاک ست بشه
پاسخ
سلام کاوه عزیز:
من دقت کردم از زمانی که کانتر شمارش معکوس رو بالای پست شمارش معکوس 2017 گذاشتی قابلیت ویرایش سریع پست ها کار نمیکنه!
احتمالا مشکل از جاوا اسکریپت هست. اگر درستش کنی ممنون میشم Smile
Starts in 2000
&
.
2015‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
2016 ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2017 ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2018‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2019‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2020‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2021‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2022‎ HAS ‎NOT ‎BEEN‎ SELECTED‎
‎2023‎ HAS ‎NOT ‎BEEN‎ SELECTED‎
2024 ?
زندس HOPE انسان با
  Rolleyes
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-01-20 ساعت 00:20)kkr200 نوشته:  سلام و خسته نباشید به مسولان سایت

یه پیشنهاد داشتم امیدوارم کارآمد باشه و ارزش اجرایی داشته باشه

توی فروم برای مثال بخش لاتاری رو به روی موضوع لاتاری بخشی هست به اسم "آخرین ارسال"

این قسمت آخرین ارسال توی بخش لاتاری رو نشون میده فرقی هم نمیکنه که توی کدوم زیر مجموعه هست

پیشنهاد من اینه جدا از این بخش برای هر زیر مجموعه هم این بخش باشه ولی به این صورت که شما نشانگر موس رو روی یه بخش برای مثال " شرکت در لاتاری 2017 " ببرین و یه صفحه کوچیک باز بشه و چند کلمه از آخرین ارسال توی بخش لاتاری 2017 رو  اسم ارسال کننده و ساعت ارسال پست رو بزنه
به این ترتیب جدا از دیدن آخرین پست بخش لاتاری میتونیم توی همون صفحه از اخرین ارسال هر بخش به صورت جداگونه هم مطلع بشیم
اینجوری متوجه میشیم که از آخرین بار که توی بخش لاتاری 2017 بودیم پستی هم ارسال شده یا نه

چیزی که شما میگی نیاز به کدنویسی ایجکس(Ajax) داره که من فکر نمیکنم MyBB از ایجکس تا این سطح پیشرفته بهره برده باشه و از اونجایی که این بخش ها از امکانات پیشفرض اسکریپت هستن تغییر دادنشون به نظر جالب و ممکن نمیاد Wink
Starts in 2000
&
.
2015‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
2016 ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2017 ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2018‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2019‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2020‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2021‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2022‎ HAS ‎NOT ‎BEEN‎ SELECTED‎
‎2023‎ HAS ‎NOT ‎BEEN‎ SELECTED‎
2024 ?
زندس HOPE انسان با
  Rolleyes
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-05-01 ساعت 03:11)LORDAmiroo نوشته:  سلام کاوه عزیز:
من دقت کردم از زمانی که کانتر شمارش معکوس رو بالای پست شمارش معکوس 2017 گذاشتی قابلیت ویرایش سریع پست ها کار نمیکنه!

با براوزرهای مختلف تست کردم، مشکلی نداشت. در بعضی شرایط ممکنه کمی طول بکشه تا کادر ویرایش سریع ظاهر بشه
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-05-01 ساعت 06:52)kkr200 نوشته:  ضمن تشکر از پاسختون
این نظر برای قبل از ارتقا فروم بود، یکی از دلایلی که من این نظر رو دادم برای این بود که مثلا وقتی خودم پست میذاشتم و برمیگشتم به صفحه اصلی بخش آخرین نظرات اون بخش هنوز لود نشده بود و تغییر "آخرین پست" با چند دقیقه تاخیر انجام میشد

شاید این مشکل برای من فقط پیش اومده چون در حال حاضر با مرورگر فایرفاکس هم نمیتونم وارد انجمن شم، پیغام وارد شدید رو میزنه ولی وقتی دوباره صفحه لود میشه بازم بخش ورود داره و نمیتونم پستی ارسال کنم

مشکل از کش ‎(cache)‎ مرورگر هست که با پاک کردن برطرف میشه
برای تست این موضوع میتونید سایت رو در حالت ‎incognito window‎ (کروم) یا ‎private window‎ (فایرفاکس) باز کنید و لاگین کنید.

راهنمای پاک کردن کش در سیستمها و مروگرهای مختلف:
https://help.yahoo.com/kb/sln27196.html
و
‎https://help.yahoo.com/kb/sln14733.html‎

همچنین برای دسترسی بهتر به سایت، بجای ‎mohajersara.com‎ از ‎mohajersara.org‎ استفاده کنید.
پاسخ
تشکر کنندگان: Ali Sepehr ، kkr200 ، storagemeter ، dv2017
سلام
نمیدونم این پیشنهاد فنی حساب میشه یا نه !
آیا امکان این وجود داره که مثله سایت همسایه یک دانشنامه ای رو بوجود بیارید که مسائلی که Fact هستند رو
اونجا قرار بدید؟
چون گاهی اوقات گشتن دنبال مطلب تخصصی و بخصوصی توی فروم سخته و خب وقتی هم پیدا میشه 10 تا نقطه نظر متفاوت
در موردش هست!
تاریخ آن سرزمین با "میلاد"
و تاریخ سرزمین من با "هجرت" آغاز میگردد...
پاسخ
(2016-05-02 ساعت 21:09)Concept نوشته:  سلام
نمیدونم این پیشنهاد فنی حساب میشه یا نه !
آیا امکان این وجود داره که مثله سایت همسایه یک دانشنامه ای رو بوجود بیارید که مسائلی که Fact هستند رو
اونجا قرار بدید؟
چون گاهی اوقات گشتن دنبال مطلب تخصصی و بخصوصی توی فروم سخته و خب وقتی هم پیدا میشه 10 تا نقطه نظر متفاوت
در موردش هست!

سیستمی برای این منظور در نظر گرفته شده که اولین بار در بخش برندگان لاتاری 2017 اجرا شده و
بمرور در سایر بخشها نیز پیاده خواهد شد.

امیدوارم با این روش کاربران بتوانند به راحتی به جدیدترین و معتبرترین اطلاعات دسترسی داشته باشند.
پاسخ
تشکر کنندگان: Concept ، Siamak
(2016-05-01 ساعت 10:22)Kaveh نوشته:  
(2016-05-01 ساعت 03:11)LORDAmiroo نوشته:  سلام کاوه عزیز:

با براوزرهای مختلف تست کردم، مشکلی نداشت. در بعضی شرایط ممکنه کمی طول بکشه تا کادر ویرایش سریع ظاهر بشه

جاوا اسکریپت فقط در تاپیکهای Header دار مشکل داشت که شناسایی و رفع شد.
.
پاسخ
تشکر کنندگان: storagemeter ، LORDAmiroo
مدیران عزیز لطفا این تاپیک رو مهم کنید و بچسبونید به بالای انجمن زندگی در آمریکا
بهترین شهر های آمریکا برای زندگی
https://www.mohajersara.org/forum/thread-3377.html

یا این یکی

برای زندگی در آمریکا از کدام شهر شروع کنیم؟
https://www.mohajersara.org/forum/thread-1702.html

اینطوری شخص دیگه لازم نیست خصوصیاتش رو توی همه تاپیک های مربوط به شهرهای امریکا ارسال کنه

میتونه همینجا ارسال کنه و چنتا شهر بهش پیشنهاد بدن و بره در مورد اونا تحقیق کنه
2017 , 2018 ,2019,2020
می رود راه پیوسته تا آن سو  *** از دری کو شد رهش آغاز
می رود او تا کجا تا کو       *** من روان با او کنم آواز
می روم من همره و همپو     *** تا به دیدار کلان راهی
ره همه این مقصد اما کو      *** چه بگویم جز نه و آهی؟
* شعری از بیلبو بگینز - از آثار JRR TOLKIEN
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان