کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گزارش مشکل فنی، ظاهری و نگارشی
.
سیستم جستجوی سایت بهینه سازی و مشکلات قبلی رفع شد.
.
برای جستجوی راحت کاربران، نتایج در حالت دیفالت بصورت پست نمایش داده می شود.
ضمناً سیستم جستجو FULLTEXT بوده و کاراکترهای ویژه (+ - ~ *) قابل استفاده است.
راهنمای استفاده از این کاراکتر ها بزودی در سایت قرار میگیرد.
.
پاسخ
تشکر کنندگان: lighthouse ، واهيك آقاجاني ، itex ، milade
(2016-01-20 ساعت 00:34)Kaveh نوشته:  .
سیستم جستجوی سایت بهینه سازی و مشکلات قبلی رفع شد.
.
برای جستجوی راحت کاربران، نتایج در حالت دیفالت بصورت پست نمایش داده می شود.
ضمناً سیستم جستجو FULLTEXT بوده و کاراکترهای ویژه (+ - ~ *) قابل استفاده است.
راهنمای استفاده از این کاراکتر ها بزودی در سایت قرار میگیرد.
.

الان که من هر چی کلمه "آموزش" رو سرچ میکنم میگه:
متاسفیم، نتیجه‌ای برای جستجوی شما پیدا نشد. لطفاً برگردید و عبارات مورد جستجوی خود را تغییر دهید.

_______
اگر بتونید سیستم جستجو رو به حالتی تغییر بدید که به جای اینکه لینک کل یک تاپیک 600 صفحه ای که توش کلمه مورد نظر پیدا شده رو نشون بده، فقط لینک خود پست مرتبط به جستجو رو نشون بده، خیلی بهتر میشه.
پاسخ
تشکر کنندگان: Kaveh ، milade
(2016-01-20 ساعت 09:21)user99 نوشته:  الان که من هر چی کلمه "آموزش" رو سرچ میکنم میگه:
متاسفیم، نتیجه‌ای برای جستجوی شما پیدا نشد. لطفاً برگردید و عبارات مورد جستجوی خود را تغییر دهید.
______
اگر بتونید سیستم جستجو رو به حالتی تغییر بدید که به جای اینکه لینک کل یک تاپیک 600 صفحه ای که توش کلمه مورد نظر پیدا شده رو نشون بده، فقط لینک خود پست مرتبط به جستجو رو نشون بده، خیلی بهتر میشه.

بعضی کلمات فارسی مشکل دارد که بررسی خواهد شد. (مثلا کلماتی که با حرف آ یا ک شروع میشود)

در مورد پیشنهاد بعدی، یک پست بالاتر عرض کردم که الان بجای لینک تاپیک، لینک پستها نمایش داده می شود.
پاسخ
تشکر کنندگان: Ali Sepehr ، user99 ، milade
.
امکان جستجو با گوگل به سایت اضافه شد. (کل سایت و داخل تاپیک)

-->

.
پاسخ
تشکر کنندگان: Ali Sepehr ، storagemeter ، milade
ببخشید من قبلا ً بعضی کلمات رو برای Search میزدم میومد ولی حالا می نویسه یافت نشد. . . . . برای بعضی هم یه سری مطالبی رو نشون می ده که ربطی به search من نداره. . . .
پاسخ
تشکر کنندگان: milade
.
مشکلات ناشی از انکدینگ سایت (مشکل جستجو و ...) به طور کامل رفع شد.
.
کل سیستم جستجو با کلمات مختلف فارسی و انگلیسی تست شد،
با این حال در صورت مشاهده ایرادی در سیستم جستجو لطفاٌ اطلاع دهید.
.
پاسخ
تشکر کنندگان: user99 ، lingni ، Ali Sepehr ، itex ، storagemeter
کاراکترها }} در بخش پایینی پستها

-->
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام و خسته نباشید مجدد

راستش من نمیدونم این پست قبلی منو اصلا کسی خونده یا نه Smile

به هر حال، چند بار برای خودم اتفاق افتاده و بعضی مواقع هم دیدم که دوستان 1 پست رو 2 بار یا 3 بار ارسال میکنن پشت سر هم، به دلایل مختلف دیر لود شدن، تایم اوت و از این باب مشکلات

پست های تکراری رو تلاش کردم که حذف کنم ولی متاسفانه همچین چیزی برای کاربر قرار داده نشده یا من ندیدم

لطفا اگه قرار ندادین همچین ابزاری رو برای خود کاربر توانایی حذف پست های ارسالی یا آخرین پست های ارسالیش رو قرار بدین
یا اگه همچین چیزی هست لطفا راهنمایی کنید چون پیدا نکردم من یا ندیدم

مرسی پیشاپیش
Life Is a One Way Road, Don't Focus On What's In The End
Enjoy Every Moment of This Passing Road
پاسخ
من كلاً مدا قبلي سايت و بيشتر دوست داشتم الان همه چي قاطي پاتيه نوشته توهمه از همه مهمتر دكمه خروج جاش بده خيلي بد تا مي خوام ارسالهاي امروز و ببينم ميام بيرون، حالا تا كي بگردم ببينم پسوردم چي بووود.
لطفاً اگر نظرم در جاي درستش نبود ببخشيد.( بهتر بود كه ميشد نظر را انتقال داد در جاي درستش، سايت اين و كم داره)
ولي انگار قديما داشت اره؟
پاسخ
(2016-02-08 ساعت 00:53)kkr200 نوشته:  سلام و خسته نباشید مجدد

راستش من نمیدونم این پست قبلی منو اصلا کسی خونده یا نه Smile

به هر حال، چند بار برای خودم اتفاق افتاده و بعضی مواقع هم دیدم که دوستان 1 پست رو 2 بار یا 3 بار ارسال میکنن پشت سر هم، به دلایل مختلف دیر لود شدن، تایم اوت و از این باب مشکلات

پست های تکراری رو تلاش کردم که حذف کنم ولی متاسفانه همچین چیزی برای کاربر قرار داده نشده یا من ندیدم

لطفا اگه قرار ندادین همچین ابزاری رو برای خود کاربر توانایی حذف پست های ارسالی یا آخرین پست های ارسالیش رو قرار بدین
یا اگه همچین چیزی هست لطفا راهنمایی کنید چون پیدا نکردم من یا ندیدم

مرسی پیشاپیش

حذف و ویرایش پست بعلت آپدیت غیرفعال شده بود که مجددا فعال شد.
پاسخ
(2016-02-11 ساعت 21:25)Sam-90 نوشته:  من كلاً مدا قبلي سايت و بيشتر دوست داشتم الان همه چي قاطي پاتيه نوشته توهمه از همه مهمتر دكمه خروج جاش بده خيلي بد تا مي خوام ارسالهاي امروز و ببينم ميام بيرون، حالا تا كي بگردم ببينم پسوردم چي بووود.
لطفاً اگر نظرم در جاي درستش نبود ببخشيد.( بهتر بود كه ميشد نظر را انتقال داد در جاي درستش، سايت اين و كم داره)
ولي انگار قديما داشت اره؟

لطفاً نوع مرورگر رو همراه با اسکرین شات ارسال کنید تا بررسی بشه
در مورد انتقال پست، سیستم قبلی فاقد این امکان بود و در سیستم جدید فقط تیم مدیریت میتونه پست رو منتقل کنه
پاسخ
با تشكر از زحمات شما
يه سوال در مورد "شماره و لینک پست و نحوه به اشتراک گذاری"
در سيستم قبلي اگه شماره پست رو كپي مي كرديم و اونو به اشتراك ميگذاشتيم در موقع فراخواني يكراست ميرفتيم روي همون پست اما الان موقع فراخواني ميريم به صفحه(اول صفحه) اون پست نه خود اون پست .
در سيستم جديد براي اينكه بعد از فراخواني خود پست ديده بشه راهي هست ؟
چگونه کاربر حرفه ای مهاجرسرا شویم؟‎
We don't grow when things are easy  We grow when we face challenges
پاسخ
تشکر کنندگان: Kaveh ، milade
(2016-02-23 ساعت 16:09)dv2017 نوشته:  با تشكر از زحمات شما
يه سوال در مورد "شماره و لینک پست و نحوه به اشتراک گذاری"
در سيستم قبلي اگه شماره پست رو كپي مي كرديم و اونو به اشتراك ميگذاشتيم در موقع فراخواني يكراست ميرفتيم روي همون پست اما الان موقع فراخواني ميريم به صفحه(اول صفحه) اون پست نه خود اون پست .
در سيستم جديد براي اينكه بعد از فراخواني خود پست ديده بشه راهي هست ؟

مشکل رفع شد.
الان خود پست دیده میشه
پاسخ
تشکر کنندگان: dv2017 ، milade
(2016-01-21 ساعت 01:36)Kaveh نوشته:  
(2016-01-20 ساعت 09:21)user99 نوشته:  الان که من هر چی کلمه "آموزش" رو سرچ میکنم میگه:
______

بعضی کلمات فارسی مشکل دارد که بررسی خواهد شد. (مثلا کلماتی که با حرف آ یا ک شروع میشود)

سلام

به نظر میرسه برای دیتای موجود در سایت اگر یک کرسر ( Cursor ) ایجاد کنید که دیتای موجود در سایت رو یکسان سازی کنه با جایگزین کردن کاراکتر های عربی به فارسی، مشکل به راحتی برای دیتای موجود حل بشود.

در مورد کاراکتر های جدید هم باز میشه فیلتر گذاشت برای جایگزینی ورودی کاربر که هم با اس کیو ال قابله انجامه هم جی کوئری و پی اچ پی و ...

تشکر از وقتتون.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-02-25 ساعت 10:45)milade نوشته:  
(2016-01-21 ساعت 01:36)Kaveh نوشته:  
______
سلام

به نظر میرسه برای دیتای موجود در سایت اگر یک کرسر ( Cursor )  ایجاد کنید که دیتای موجود در سایت رو یکسان سازی کنه با جایگزین کردن کاراکتر های عربی به فارسی، مشکل به راحتی برای دیتای موجود حل بشود.

در مورد کاراکتر های جدید هم باز میشه سد غیرقابل عبور گذاشت برای جایگزینی ورودی کاربر که هم با اس کیو ال قابله انجامه هم جی کوئری و پی اچ پی و ...

تشکر از وقتتون.

مشکل جستجو حدود یکماه پیش رفع شد.
این مشکل به خاطر Collation سیستم قبلی بود (latin1) که به utf8 تبدیل و ایندکسها هم بصورت FULLTEXT بازسازی شد.
پاسخ
تشکر کنندگان: milade ، Ali Sepehr

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان