کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گزارش مشکل فنی، ظاهری و نگارشی
در صورت مشاهده مشکلات فنی، ظاهری و نگارشی، لطفاً همراه با جزییات در این تاپیک اعلام کنید.
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام و تشکر بابت راه اندازی مجدد سایت خوب تون. متأسفانه بعد از بروز رسانی مشخصات, نمایش مشخصاتم با مشکل مواجه شده است. یعنی با کلیک روی آی.دی و یا "نمایش مشخصات" صفحه‌ای نمایش داده نمی شود. ممنون می شوم این مشکل رو حل کنید.
شماره کیس:2016as2600، ارسال فرم‌ها21مِی، کنسولگری:آنکارا تغییر یافته به ایروان توسط kcc، تعداد افرادِ کیس:1، مصاحبه:اکتبر، آپدیت16اکتبر،9فوریه(ای-‌میل) کلیرنس:3مارچ دریافت ویزا:25 مارچ ورود به آمریکا:20جولای- Austin-TX دریافت گرین کارت 19سپتامبر سفرنامه
پاسخ
تشکر کنندگان: Ali Sepehr
(2016-01-13 ساعت 16:46)rezamehrzad نوشته:  سلام و تشکر بابت راه اندازی مجدد سایت خوب تون. متأسفانه بعد از بروز رسانی مشخصات, نمایش مشخصاتم با مشکل مواجه شده است. یعنی با کلیک روی آی.دی و یا "نمایش مشخصات" صفحه‌ای نمایش داده نمی شود. ممنون می شوم این مشکل رو حل کنید.

ممنون جناب ناظم عزیز. مشکلی که گفتم حل شد. در ضمن من نمی تونستم پیام خصوصی براتون بذارم تا مشکلم رو بگم. فکر کنم اون مشکل همچنان باقی‌ست! (:
شماره کیس:2016as2600، ارسال فرم‌ها21مِی، کنسولگری:آنکارا تغییر یافته به ایروان توسط kcc، تعداد افرادِ کیس:1، مصاحبه:اکتبر، آپدیت16اکتبر،9فوریه(ای-‌میل) کلیرنس:3مارچ دریافت ویزا:25 مارچ ورود به آمریکا:20جولای- Austin-TX دریافت گرین کارت 19سپتامبر سفرنامه
پاسخ
تشکر کنندگان: Ali Sepehr ، Kaveh
.
مشکل پیام خصوصی رفع شد.

لطفاً در صورت مشاهده هرگونه ایراد در سیستم و ظاهر سایت (کلی و جزئی)، همچنین نظرات و پیشنهادات، مطرح کنید تا بررسی شود.

آپدیت و ارتقای سایت در زمینه ادامه دارد و بزودی tapatalk و ثبت نام فعال خواهد شد.
.
پاسخ
تشکر کنندگان: sheghi ، rezamehrzad ، behjan ، Ali Sepehr ، Interuniversal ، majid7 ، feidom30
خسته نباشید به تیم فنی. یک پیشنهاد داشتم که Padding مربوط به class="post_content" رو از 10 به مثلن 15 افزایش بدن، خیلی به حاشیه چسبیده به نظر من.
ویرایش: الان دقت کردم به نظر میاد این موضوع فقط برای کلاسی که گفتم صدق نمیکنه و بیشتر جاها به نظرم padding میتونه بیشتر بشه.
F2A مصاحبه: 2013 Jun - آنکارا / 260 روز انتظار / سفرنامه اول - سفرنامه دوم
<< جدول منتظران - ورود منتظران
>> لینکهای مفید: CEAC - Administrative Process Status
>> اسم من رو با \@itex@ صدا کنین تا سریع پاسخ بدم Smile
پاسخ
تشکر کنندگان: LORDAmiroo ، Kaveh
سلام دوستان،
یه مشکلی که میتونم مطرح کنم مربوط به پروفایل هاست.
ببینید مثلا پروفایل من : http://www.mohajersara.com/forum/user-83210.html
وقتی وارد میشید پیج فاقد <title> هست!
یکم ظاهرش جالب نیست...
Starts in 2000
&
.
2015‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
2016 ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2017 ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2018‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2019‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2020‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2021‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2022‎ HAS ‎NOT ‎BEEN‎ SELECTED‎
‎2023‎ HAS ‎NOT ‎BEEN‎ SELECTED‎
2024 ?
زندس HOPE انسان با
  Rolleyes
پاسخ
تشکر کنندگان: Kaveh
(2016-01-15 ساعت 00:34)LORDAmiroo نوشته:  سلام دوستان،
یه مشکلی که میتونم مطرح کنم مربوط به پروفایل هاست.
ببینید مثلا پروفایل من : http://www.mohajersara.com/forum/user-83210.html
وقتی وارد میشید پیج فاقد <title> هست!
یکم ظاهرش جالب نیست...
هر دو مورد اصلاح شد.
پاسخ
تشکر کنندگان: Ali Sepehr ، LORDAmiroo
(2016-01-14 ساعت 21:25)itex نوشته:  خسته نباشید به تیم فنی. یک پیشنهاد داشتم که Padding مربوط به class="post_content"  رو از 10 به مثلن 15 افزایش بدن، خیلی به حاشیه چسبیده به نظر من.
ویرایش: الان دقت کردم به نظر میاد این موضوع فقط برای کلاسی که گفتم صدق نمیکنه و بیشتر جاها به نظرم padding میتونه بیشتر بشه.

این موضوع بررسی خواهد شد.
پاسخ
تشکر کنندگان: Ali Sepehr ، itex
به نظر میاد جستجوی توی تاپیک برای کلمات انگلیسی کار نمیکنه.
و یک پیشنهاد دیگه اینکه: چون دکمه های پاسخ، تشکر و ... کاربردش بیشتره به راست بیان وارسال پیام، رایانامه و... به چپ.
پاسخ
تشکر کنندگان: Kaveh ، Ali Sepehr
(2016-01-15 ساعت 20:38)itex نوشته:  به نظر میاد جستجوی توی تاپیک برای کلمات انگلیسی کار نمیکنه.
و یک پیشنهاد دیگه اینکه: چون دکمه های پاسخ، تشکر و ... کاربردش بیشتره به راست بیان وارسال پیام، رایانامه و... به چپ.

جای دکمه ها عوض شد.

جستجو تست شد مشکلی نداشت، لطفا یک نمونه اعلام کنید تا بررسی شود.
پاسخ
تشکر کنندگان: majid7 ، غنچه ، Ali Sepehr ، itex
مشکل ادیتور رفع شد.

کلید LTR اضافه خواهد شد. (جهت حفظ ترکیب کلمات فارسی و انگلیسی)
پاسخ
تشکر کنندگان: غنچه ، Ali Sepehr
(2016-01-15 ساعت 23:28)Kaveh نوشته:  مشکل ادیتور رفع شد.

کلید LTR اضافه خواهد شد. (جهت حفظ ترکیب کلمات فارسی و انگلیسی)

خداقوت .من به نوبه خودم اززحماتتون تشکرمیکنم.
2016as48xxچهارنفر.مصاحبه  ارمنستان خودم برنده اصلی وفرزندانم یکضرب,همسرم ای پی.که بعداز138 روزکلیرشد.ساکن هیوستون.(راستی lighthouseیعنی فانوس دریایی ( Shy
پاسخ
(2016-01-15 ساعت 21:50)Kaveh نوشته:  
(2016-01-15 ساعت 20:38)itex نوشته:  به نظر میاد جستجوی توی تاپیک برای کلمات انگلیسی کار نمیکنه.

جای دکمه ها عوض شد.

جستجو تست شد مشکلی نداشت، لطفا یک نمونه اعلام کنید تا بررسی شود.

جستجو هنوز مشکل داره. منظورم از جستجوی توی تاپیک، استفاده از تکس باکس داخل خوده تاپیکه که بالای صفحه قرار گرفته. شما مثلا توی همین تاپیک عبارت "Padding" رو جستجو کنین، نتیجه ای بر نمیگرده.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-01-17 ساعت 06:52)itex نوشته:  جستجو هنوز مشکل داره. منظورم از جستجوی توی تاپیک، استفاده از تکس باکس داخل خوده تاپیکه که بالای صفحه قرار گرفته. شما مثلا توی همین تاپیک عبارت "Padding" رو جستجو کنین، نتیجه ای بر نمیگرده.

-->

با سطح کاربری عادی و حتی مهمان تست شد، مشکی نداشت.

لطفاً در حالت Private یا Incognito و بعنوان مهمان (بدون لاگین) امتحان کنید.

پاسخ
تشکر کنندگان: Ali Sepehr ، itex
(2016-01-17 ساعت 14:16)Kaveh نوشته:  
(2016-01-17 ساعت 06:52)itex نوشته:  جستجو هنوز مشکل داره. منظورم از جستجوی توی تاپیک، استفاده از تکس باکس داخل خوده تاپیکه که بالای صفحه قرار گرفته. شما مثلا توی همین تاپیک عبارت "Padding" رو جستجو کنین، نتیجه ای بر نمیگرده.

با سطح کاربری عادی و حتی مهمان تست شد، مشکی نداشت.

لطفاً در حالت Private یا Incognito و بعنوان مهمان (بدون لاگین) امتحان کنید.

فقط جستجوی بالای صفحه برای من کار نمیکنه. جستجوی اصلی و جستجوی پایین صفحه موضوع، کار میکنه. توی همه حالتهایی که گفتین هم تست کردم. کوکی ها رو هم یک سری پاک کردم.
پاسخ

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان