کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
پیشنهاد ایجاد موضوع یا بخش جدید
لطفاً پیشنهاد ایجاد موضوع یا بخش جدید را در این تاپیک مطرح کنید.
پاسخ
تشکر کنندگان: nima.tabrizi14
با سلام و تشکر

من واقعا نمی دونم اینجا چطور میشه پیشنهاد باز کردن یک تاپیک جدید رو داد. طبق راهنمای سایت امکان ایجاد تاپیک توسط کاربران بوده، اما الان باز کردن تاپیک جدید طبق راهنمای سایت امکان پذیر نیست.

برای این منظور:
باید به ادمین سایت ایمیل داد؟
یا شاید باید در یکی از تاپیکها پیشنهاد رو مطرح کرد تا بلکه یکی از مدیران پیشنهاد رو ببینه و ترتیب اثر بده؟
یا شاید هم باید در این  تاپیک پیشنهاد رو مطرح کرد؟
به هر حال ممنون میشم روش کار رو مشخص بفرمایید.

پیشنهاد اول:
با توجه به مطالبی که در تاپیکهای مختلف مشاهده شده ایرانیان قابل توجهی در ایالت تنسی نشویل زندگی می کنند به نظر می رسه جای یک تاپیک با نام ایالت تنسی نشویل خالیه.

پیشنهاد دوم:
این پیشنهاد رو مبنی بر «مقایسه تجربیات زندگی در شهرهای مختلف آمریکا» قبلا در دو تاپیک به آدرسهای زیر مطرح کردم:
https://www.mohajersara.org/forum/thread-...#pid690244
https://www.mohajersara.org/forum/thread-...#pid690233
قبلا با یک ایمیل به ادمین سایت موضوع حذف یکی از دو پستم رو از این دو تاپیک و ایجاد این تاپیک رو مطرح کردم.
قبل از تغییرات اخیر در سایت این امکان وجود داشت که کاربر پست خود رو حذف یا اصلاح کنه که البته پس از تغییرات سایت این امکانات حذف شده ضمن اینکه کلیه پست ها قبل از نمایش توسط مدیران یاید تایید شوند.

باز هم تشکر می کنم.
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
من با ترجمه کتابچه گواهینامه مشکل دارم و هیچ جا فایل ترجمه فارسی ایالت ویرجینیا رو پیدا نمیکنم
فکر میکنم همه تازه وارد ها انگلیسیشون کاملا اوکی نیست و نیاز دارن ب ترجمه فارسی و امتحان رو از گزینه فارسی استفاده کنن ک زبان اصلیشونه
اگه امکانش باشه و ترجمه کتابچه باشه عااالیه.
اگه جایی هست و من ندیدم لطفا راهنماییم کنید
"ترجمه کتابچه برای گرفتن گواهینامه ایالت ویرجینیا"

پاسخ
تشکر کنندگان:
با سلام
اگه یه تاپیک بسازید برای ebay ممنون میشم.چون خیلی سوالها در موردش هست و اینکه حتی ممکن باعث درآمد بشه
با تشکر
شماره کیس:    31xx    تاریخ رویت قبولی:   8jun
کنسولگری:     ankara   تعداد افراد منظور در کیس :    2
ارسال فرمهای سری اول:    24jul     کارنت شدن کیس:   18nov
مصاحبه:      7jan               ویزا یه ضرب
دریافت ویزا:  13 jan      ورود به آمریکا:   21 apr        دریافت گرین کارت: jun 22
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام
یه ایده به ذهنم اومد باز
اگر یه قسمت انجمن باشه برای استان های ایران خیلی خوب میشه
بعد هرکسی که از اون استان توی لاتاری برنده شدهم میاد سوالات مربوط به مکان های شهر میپر سه
مثلا کجا بریم واکسن بزنیم؟چند میشه؟کجا دادین ترجمه کردن؟با کدوم تور یا شرکت رفتین سفارت؟..........
بنظرم میتونه کمک خوبی باشه
?شماره کیس: 2017AS61XX
?تاریخ رویت قبولی:10 ‎MAY
??تعداد افراد:1
?کنسولگری:ابوظبی
?تاریخ ارسال فرم:MAY 19
?کارنت شدن کیس:
?تاریخ دریافت نامه دوم:
?تاریخ مصاحبه:
?نتیجه:
✈️مقصد:

پاسخ
تشکر کنندگان: Kaveh ، AliReza_fr ، MiladCr7 ، copol
سلام به نظر من یه قسمت جدیدی باشه به اسم چرا مهاجرت؟ چرا ایران نه
این بخش واسه اونایی خوبه که مردد هستن که برن یا بمونن
پاسخ
تشکر کنندگان: ELNAZ21 ، amin4564564 ، mohamad67566 ، elnaz655 ، علی 32454 ، usa687789
سلام
اگه میشه یه فرم با عنوان همدلان مهاجر با اهداف
همدلی و نزدیکی و همبستگی مهاجران ایجاد گردد
با تشکر

EB3
interwove:september20/2016
AP Rolleyes  
پاسخ
تشکر کنندگان:
با سلام

من می خواستم یه تاپیک جدید در بخش گفتگوی آزاد ایجاد کنم با عنوان " وبلاگ های دوستان مهاجر" که در اون تاپیک فقط دوستانی که در خارج از ایران بسر می برن اگر مایل بودن به معرفی وبلاگ های خودشون بپردازن. دلیل این پیشنهاد هم اینه که بعضی از دیدگاه ها و نظرات شخصی که عزیزان در مورد اونجا دارن رو بشه بطور کامل پیگیری کرد .
متاسفانه گزینه ایجاد تاپیک جدید در این بخش فعال نیست.
با تشکر
از چی می خوای بگذری و به چی می خوای برسی؟ با ساختار اینجا واقعا مشکل داری؟ خودت این کاره نیستی؟ اینجا واقعا چقدر تلاش کردی و نتیجه نگرفتی؟ فکر می کنی چه چیزی برای اون کشوری که بهش مهاجرت می کنی ارمغان می بری که انتظار داری اونها هم برای شما قدمی بر دارن؟ چقدر خودت رو آماده کردی( زبان، حرفه، دوری از وابستگی ها و ..)؟ با جواب به این سوال ها مسیرت مشخصه. پشیمانی برای شخصی پیش میاد که از اول نفهمیده یا نخواسته بفهمه برای چی داره کاری رو انجام می ده و در قبال کاری که می خواد بکنه چقدر باید هزینه کنه (مادی و معنوی و...) و فقط خودش رو توی یه جریان رها کرده تا ببینه اون جریان کجا می ره حالا مهاجرت یا انقلاب یا هر چیز دیگه.
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام وقت بخير! من ميخوام بايد در مورد لاتاري ٢٠١٧ سوال هايي بپرسم از كجا بايد بپرسم؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام

من فکر میکنم ما یه بخش در بخش زندگی در امریکا نیاز داریم که مربوط به انتخاب شهر باشه ، منظور من برای کسی که تا الان امریکا نرفته و میخواد شهر مناسبش رو انتخاب کنه

یه روش هستش که شخص بشینه کل تاپیک ها رو بخونه و کل سایت ها و انجمن های وب رو هم بخونه تا به نتیجه برسه

ولی راه دوم اینه که یه تاپیک و یا یه انجمن داشته باشیم شخص بیاد شرایط خودش رو بگه : اخلاق و خلق و خو و درامد و خلاصه همه چیز رو که لازمه بگه تا بقیه بهش شهر یا ایالتی رو پیشنهاد بدن بعد این بشینه مثلا 5 تا شهری که بهش پیشنهاد شده رو بررسی کنه و به نتیجه دقیق تری برسه

با تشکر
2017 , 2018 ,2019,2020
می رود راه پیوسته تا آن سو  *** از دری کو شد رهش آغاز
می رود او تا کجا تا کو       *** من روان با او کنم آواز
می روم من همره و همپو     *** تا به دیدار کلان راهی
ره همه این مقصد اما کو      *** چه بگویم جز نه و آهی؟
* شعری از بیلبو بگینز - از آثار JRR TOLKIEN
پاسخ
تشکر کنندگان: dv2017 ، copol
(2017-02-13 ساعت 03:19)javadth نوشته:  ...

ولی راه دوم اینه که یه تاپیک و یا یه انجمن داشته باشیم شخص بیاد شرایط خودش رو بگه : اخلاق و خلق و خو و درامد و خلاصه همه چیز رو که لازمه بگه تا بقیه بهش شهر یا ایالتی رو پیشنهاد بدن بعد این بشینه مثلا 5 تا شهری که بهش پیشنهاد شده رو بررسی کنه و به نتیجه دقیق تری برسه
لايك
درسته، در كنار تاپيك به کدوم ایالت می روید و چرا؟
تاپيكي با نام مثلا " آيا شهري/ايالتي كه در آن زندگي مي كنيد را به ديگران پيشنهاد مي كنيد؟ چرا ؟ "  يا " از شهر خود بيشتر بگوييد " درست بشه (البته نميدوندم هست يا نه ) ميتونه كمك كنه .
چگونه کاربر حرفه ای مهاجرسرا شویم؟‎
We don't grow when things are easy  We grow when we face challenges
پاسخ
تشکر کنندگان: copol
(2017-02-13 ساعت 11:24)dv2017 نوشته:  
(2017-02-13 ساعت 03:19)javadth نوشته:  ...

لايك
درسته، در كنار تاپيك به کدوم ایالت می روید و چرا؟
تاپيكي با نام مثلا " آيا شهري/ايالتي كه در آن زندگي مي كنيد را به ديگران پيشنهاد مي كنيد؟ چرا ؟ "  يا " از شهر خود بيشتر بگوييد " درست بشه (البته نميدوندم هست يا نه ) ميتونه كمك كنه .

من پیشنهادم انجمن یا تاپیکی هستش به اسم

شهر مناسب احوالات من کجاست ؟ یا از کدوم شهر شروع کنم
2017 , 2018 ,2019,2020
می رود راه پیوسته تا آن سو  *** از دری کو شد رهش آغاز
می رود او تا کجا تا کو       *** من روان با او کنم آواز
می روم من همره و همپو     *** تا به دیدار کلان راهی
ره همه این مقصد اما کو      *** چه بگویم جز نه و آهی؟
* شعری از بیلبو بگینز - از آثار JRR TOLKIEN
پاسخ
تشکر کنندگان: dv2017
سلام.میخواستم از مدیر فروم خواهش کنم در مورد کلاه برداری به نام رامین دلاوری اطلاع رسانی کنند. همچنین ما تعدادی از مال باختگان هستیم که از طریق کانال تلگرام همدیگر را پیدا کردیم. روز به روز بر تعداد ما افزوده میشود و قصد داریم برای شکایت وکیل بگیریم.. تو رو خدا اطلاع رسانی کنید که مثل ما گول این شیاد رو نخورند. مال باختگان لطفا به این کانال بپیوندید.
@delavari2017
t.me/delavari2017
پاسخ
تشکر کنندگان:
تا جایی که من دیدیم تو انجمن تاپیک برای راهنمایی بچه ها قبل از مهاجرت و تا مهاجرت به آمریکا زیاده.
اما تاپیک فعال برای بعدش نیست.
ای کاش تاپیکی باشه که ما و کسایی که مهاجرت کردن نجربیاتشون، نظراتشون، کار، بیمه، دانشگاه و خلاصه این جور چیزها رو به اشتراک بزارن.
خلاصه ای از داستانشون از زمانی که وارد خاک آمریکا شدم بنویسن.
خود من نظراتم با قبل از مهاجرت واقعا فرق کرده.
اینطوری هم به کشایی که می خوان مهاجرت کنن کمک میشه و هم به کسایی که تازه مهاجرت کردن.
مثلا یه تاپیک به اسم: "من بعد از مهاجرت"
Doctor of Audiology Student
Cool
پاسخ
تشکر کنندگان: copol

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان