کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوال در مورد تحصيلات
سلام
برنده اصلی همسر بنده است و ایشان دیپلم هنرستان، کار و دانش داره.پیش دانشگاهی نرفته اما دانشگاه قبول شد و ثبت نام کرد اما بازم نرفت.گواهینامه 1200 ساعت آموزش و دوره از فنی حرفه ای داره که البته مربوط به دیپلمشه.حالا می خواستم ببینم آیا روز مصاحبه از بابت مدرک ایرادی نمی گیرن و اگه این معادل دیپلم نیست راه حلش چیه و باید چیکار کرد؟ آیا وقت واسه گرفتن پیش دانشگاهی هست؟ و اگه نیاز به سابقه کار باشه ، ساده ترین راه و قابل قبول ترین راه واسه جور کردن سابقه کار چیه؟لطفاً خوب بررسی کنید و ارائه طریق نمایید .ممنونم

شماره کیس:2010AS00012xxx
تاریخ دریافت نامه قبولی:June-29 -2009
کنسولگری:Ankara ولی تقاضای ابوظبی کردم
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: July-11-2009
تشکر کنندگان:
سلام دوست عزیز...
من فقط نمیدونم وقت مصاحبه شما کی هست!!!
اگر بگید من راهنماییتون میکنم!!!
تشکر کنندگان:
توریسم عزیز با توجه به کیس نامبرشون که 12000 است فکر کنم اسفند یا فروردین مصاحبه داشته باشن بازم بستگی به روند اعلام کی سی سی داره
جهت تبلیغات در سایت با رایانامه ads@mohajersara.com تماس بگیرید.
تشکر کنندگان:
javan134 نوشته: سلام
برنده اصلی همسر بنده است و ایشان دیپلم هنرستان، کار و دانش داره.پیش دانشگاهی نرفته اما دانشگاه قبول شد و ثبت نام کرد اما بازم نرفت.گواهینامه 1200 ساعت آموزش و دوره از فنی حرفه ای داره که البته مربوط به دیپلمشه.حالا می خواستم ببینم آیا روز مصاحبه از بابت مدرک ایرادی نمی گیرن و اگه این معادل دیپلم نیست راه حلش چیه و باید چیکار کرد؟ آیا وقت واسه گرفتن پیش دانشگاهی هست؟ و اگه نیاز به سابقه کار باشه ، ساده ترین راه و قابل قبول ترین راه واسه جور کردن سابقه کار چیه؟لطفاً خوب بررسی کنید و ارائه طریق نمایید .ممنونم

با سلام به شما دوست عزیز
سفارت آمریکا از شما دیپلم 12 ساله میخواد . یعنی دیپلم کاردانش 11 سال هست و مورد قبول سفارت نیست . شما برای 12 ساله شدنه مدرک دیپلم باید در یک رشته که دارای پیش دانشگاهی هست شرکت کنید مثلاً هنر یا ادبیات . فکر نمیکنم 1200 ساعت آموزش فنی حرفه ای رو قبول کنن . در ضمن برای گواهی کار باید کاری باشه که دولت آمریکا به اون کار نیاز داشته باشه و برای فهمیدن این مطلب باید به این سایت برید و شغل های مورد تایید و رتبه آنها رو نگاه کنید .
http://online.onetcenter.org
در ضمن اگه یکم حمت کنید میتونید تو 1 ماه پیش دانشگاهی بگیرید به صورت داوطلب آزاد من خودم تو 16 روز پیش دانشگاهی ریاضی فیزیک گرفتم پس کار مشکلی نیست شما می توانید در دی - خرداد - شهریور
لین کار رو بکنید
شماره کیس: AS30XXX
نامه اول: 2008 may
ارسال مدارک: june 2008
تاريخ مصاحبه : 2009 13 july
دریافت نامه دوم: 5june 2009
تاريخ گرفتن ويزا بدون كليرنس :2009 14 july
تاریخ ورود به غربت : 24 october
تشکر کنندگان:
سلام
راستش خودمم نمی دونم کی وقت مصاحب است یعنی هنوز اعلام نشده اما laili خانوم ظاهراً صاحب نظره و فرمودن که احتمالاً اسفند یا فروردین!
بابا یه فکری به حالم کنین
من چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
سر نوشت سازه آخه
اونم سر نوشت یه نسل!
تشکر کنندگان:
میلاد جان سلام و ممنون از راهنماییتون
اما
لطفاً راهنمایی کنید که چطوری و از چه طریق؟
کدام موئسسه و کجا؟(آخه من حالا عسلویه هستم اما هر جا که باشه میرم)
آخه من یه موئسسه تماس گرفتم ، گفتند تا 31/1/88 وقت بود ثبت نام کنی و ما 24 واحد یکجا بهت می دادیم و تو خرداد و تیر هم گواهینامه ات رو می گرفتی .اما حالا باید تا سال دیگه واسه گواهینامه صبر کنی و از اول مهر امسال شروع کنی!!! که تا سال دیگه هم خیلی دیر شده!!!!!!!!!!!
لطفاً ارائه طریق عاجل فرمایید.
ممنونم.

تشکر کنندگان:
javan134 نوشته: میلاد جان سلام و ممنون از راهنماییتون
اما
لطفاً راهنمایی کنید که چطوری و از چه طریق؟
کدام موئسسه و کجا؟(آخه من حالا عسلویه هستم اما هر جا که باشه میرم)
آخه من یه موئسسه تماس گرفتم ، گفتند تا 31/1/88 وقت بود ثبت نام کنی و ما 24 واحد یکجا بهت می دادیم و تو خرداد و تیر هم گواهینامه ات رو می گرفتی .اما حالا باید تا سال دیگه واسه گواهینامه صبر کنی و از اول مهر امسال شروع کنی!!! که تا سال دیگه هم خیلی دیر شده!!!!!!!!!!!
لطفاً ارائه طریق عاجل فرمایید.
ممنونم.
سلام به شما دوست عزیز
در ابتدا از شما گله ای دارم به خاطر اینکه یک سوال را در چندین تاپیک مطرح کردید لطفاً برای رسیدن زودتر به جواب سوال خود این کار رو نکنید.

==========================================
دوست عزیز من موسسه خواصی نرفتم من به صورت داوطلب آزاد در یک مدرسه شبانه ثبت نام کردم .
مشکلی برای مدرک نیست خانم شما وقتی نتیجه امتحاناتش رو گرفت یک برگ گواهی موفقت بگیره و بده ترجمه کنه و همون گواهی موقتم هم مورد قبول هست و نیازی به یک سوال صبر کردن نداره . فقط کمی حمت و پشت کار لازمه ما مدیران اینجا هستیم که جواب سوالات شما را بدهیم .
با تشکر از شما
تشکر کنندگان: admin
میلاد جان سلام
اول به رسم ادب عذر خواهی می کنم بخاطر عدم اطلاع بنده از قوانین سایت و سپاسگذارم بخاطر پاسخ کارشناسی شما
1- آنطور که متوجه شدم همسر بنده می تونه بصورت داوطلب آزاد در یه مدرسه شبانه شرکت کنه .حالا اولین فرصت طبق پست قبلی شما شهریوره دیگه . درسته؟
2- من در حال حاضر یه پاس دارم که همسر و فرزندم هم داخل همون هست.حالا همین پاس کافیه یا باید برای اونا هم جدا جدا صادر شه و اگه دو تا پاس دیگه هم باید بگیرم آیا پاس خودمم به تکی تبدیل کنم یا همون کافیه؟
3- فرزندم 5 سالشه.آیا روز مصاحبه هم باید اونو با خودمون سفارت ببریم؟
4- بسته اول که اومد آنکارا واسه ما در نظر گرفته شده بود اما من تو فرم122 ابوظبی نوشتم.حالا برای انتخاب ابوظبی همین کافیه یا باید جدا تقاضا بدم؟
بسیار ممنون و سپاسگذارم
تشکر کنندگان:
javan134 نوشته: میلاد جان سلام
اول به رسم ادب عذر خواهی می کنم بخاطر عدم اطلاع بنده از قوانین سایت و سپاسگذارم بخاطر پاسخ کارشناسی شما
1- آنطور که متوجه شدم همسر بنده می تونه بصورت داوطلب آزاد در یه مدرسه شبانه شرکت کنه .حالا اولین فرصت طبق پست قبلی شما شهریوره دیگه . درسته؟
2- من در حال حاضر یه پاس دارم که همسر و فرزندم هم داخل همون هست.حالا همین پاس کافیه یا باید برای اونا هم جدا جدا صادر شه و اگه دو تا پاس دیگه هم باید بگیرم آیا پاس خودمم به تکی تبدیل کنم یا همون کافیه؟
3- فرزندم 5 سالشه.آیا روز مصاحبه هم باید اونو با خودمون سفارت ببریم؟
4- بسته اول که اومد آنکارا واسه ما در نظر گرفته شده بود اما من تو فرم122 ابوظبی نوشتم.حالا برای انتخاب ابوظبی همین کافیه یا باید جدا تقاضا بدم؟
بسیار ممنون و سپاسگذارم
سلام دوست عزیز
ممنون به خاطر رعایت قوانین
دوست عزیز من خودم در شهریور ماه پیش دانشگاهی گرفتم .
ولی شما دوست عزیز زودتر اقدام کن چون ممکنه دیر بشه و دیگه ثبت نام نکنن ولی امتحانات در شهریوره .
در مورد پاسپورت هم باید بگم پاسپورت شما نیز به تنهایی مورد تایید می باشد و فرزندان شما و همسرتان می تونن با پاسپورت شما وارد امریکا بشن ولی به نظر من واسه تک تک اعضای خانواده پاسپورت تکی بگیری خیلی بهتر و مطمئن تر هست . توصیه من اینه
نه تو همون فرمی که نوشتین کافیه
با تشکر میلاد
تشکر کنندگان:
سلام آقا میلاد
ممنونم از شما
اگه به سئوال 3 هم جواب بدی ممنون میشم

(3- فرزندم 5 سالشه.آیا روز مصاحبه هم باید اونو با خودمون سفارت ببریم؟)
ضمناً من خودم مهندس برق و بازرس شرکت نفت هستم و پیش دانشگاهی واسه همسرم هستش. واسه پیش دانشگاهی مراجعه کردم و گفتن شهریور برای اونایی هست که ثبت نام کردن و افتادن و حالا می تونن دوباره امتحان بدن و همسر شما باید از اول مهر بیاد سر کلاس و .....
احتمال اینکه گرفتن پیش دانشگاهی واسه ایشون تا خرداد طول بکشه زیاده!
بد جوری گیر کردم،چیکار کنم؟ تا اون موقع هم ممکنه مصاحبه انجام بشه!

سوال دیگه اینکه چون کارم دولتیه مشکلی پیش نمیاد؟
بنظر شما تاریخ مصاحبه ما چه زمانیه؟
ممنونم.
تشکر کنندگان:
javan134 نوشته: سلام
راستش خودمم نمی دونم کی وقت مصاحب است یعنی هنوز اعلام نشده اما laili خانوم ظاهراً صاحب نظره و فرمودن که احتمالاً اسفند یا فروردین!
بابا یه فکری به حالم کنین
من چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
سر نوشت سازه آخه
اونم سر نوشت یه نسل!

دوست عزیز برای به همراه داشتن فرزند 5 ساله تان باید بگویم بله باید او را هم روز مصاحبه با خود به سفارت ببرید چون توی فرمی که برایتان فرستاده اند ذکر شده تمامی اعضای خانواده.................
در مورد مدرک خانمتون همونطوری که فرمودید ممکنه تا خرداد طول بکشه تنها راهی که شما دارید باید وقت مصاحبه ی خود را تغییر دهید و برای تیر ماه مصاحبه داشته باشید ..
مورد آخر اینکه در مورد صاحب نظر بودن بنده باید عرض کنم که بله ما بچه های لاتاری چون بیشتر از یک ساله که در گیر این مسئله هستیم همگی به جرات میگم از یه وکیل امور مهاجرت اطلاعاتمون بیشتره و تمام این اطلاعات و موفقیت در کسب ویزا رو مدیون این سایت و مدیران بسیار عزیز و دلسوز آن و دیگر اعضای آن هستیم
امیدوارم سال آینده شما هم یکی از اعضای صاحب نظر این محیط بسیار دوست داشتنی و صمیمی شوید
جهت تبلیغات در سایت با رایانامه ads@mohajersara.com تماس بگیرید.
تشکر کنندگان:
javan134 نوشته: سلام آقا میلاد
ممنونم از شما
اگه به سئوال 3 هم جواب بدی ممنون میشم

(3- فرزندم 5 سالشه.آیا روز مصاحبه هم باید اونو با خودمون سفارت ببریم؟)
ضمناً من خودم مهندس برق و بازرس شرکت نفت هستم و پیش دانشگاهی واسه همسرم هستش. واسه پیش دانشگاهی مراجعه کردم و گفتن شهریور برای اونایی هست که ثبت نام کردن و افتادن و حالا می تونن دوباره امتحان بدن و همسر شما باید از اول مهر بیاد سر کلاس و .....
احتمال اینکه گرفتن پیش دانشگاهی واسه ایشون تا خرداد طول بکشه زیاده!
بد جوری گیر کردم،چیکار کنم؟ تا اون موقع هم ممکنه مصاحبه انجام بشه!
سوال دیگه اینکه چون کارم دولتیه مشکلی پیش نمیاد؟
بنظر شما تاریخ مصاحبه ما چه زمانیه؟
ممنونم.
سلام دوست عزیز
بلی باید تمامی افراد خانواده همراهتون باشند.
در مورد پیش دانشگاهی هم باید بگم باید پارتی پیدا کنی شاید بشه یک کاریش کرد.
بلی کاره دولتی موجب این مسئله می شه که کارتون یکم طول بکشه ولی یک چیز رو بدونین اگه شما مشکلی نداشته باشید گرفتن ویزا دور و زود داره ولی سوخت و سوز نداره و مشکلی نیست ایشالا.
این آخری رو الان حضور ذهن ندارم ولی می گردم جوابش رو بت میدم
تشکر کنندگان:
سلام
من توي فرم هاي اوليه كه براي لاتاري پر كردم تحصيلاتم رو اشتباها زدم masterدر صورتي كه مدرك تحصيليم ليسانسه و توفرمهاي كه پركردم وفرستادم براشون درستشو نوشتم به نظر شما كه تجربه دارين وصاحب نظرين الان بايد چه كاركنم.
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان