کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوال در مورد تحصيلات
با سلام خدمت همه ي دوستان. ميخواستم بپرسم كه كسي كه ليسانس يا فوق ليسانس داره در قرعه كشي شركت ميكنه با اونيكه ديپلمه است در قرعه كشي شركت ميكنه شانسش بيشتره؟
با تشكر.
تشکر کنندگان:
سلام دوست عزیز
در مرحله اول شانس همه یکسانه اما در مصاحبه قطعا تحصیلات بالاتر امتیاز محسوب میشه
ارادتمند
تشکر کنندگان:
در مورد این مساله یک همه پرسی در انجمن وجود دارد. _به این آدرس_ رجوع کنید.
شماره کیس: 2008AS4xxx
دریافت اولین نامه: Mar/2007
دریافت نامه دوم: Nov/2007
مصاحبه: Dec/2007
آمدن کلیرنس : Feb/2008 - (بعد از 71 روز)
گرفتن ویزا: Apr/2008
گرفتن گرین کارت: 13 روز پس از ورود
تشکر کنندگان:
با سلام شما باید مدرک بالاتر از دیپلم رو ارائه بدی کسی که برنده خوش شانس گرین کارت هست حتی اگر پروفسور هم باشه ولی نتونه افسر رو قانع کنه رد میشه به هر حال اینجا مسئله لاتاری هست چه دیپلم داشته باشی چه دکتری شما رو به یک چشم نگاه میکنن (برنده لاتاری) فقط باید مدارکت کامل باشه>>>
به امید کارنت شدن ایرانیهای 2009
و برنده شدن دوستان 2010
تشکر کنندگان:
تا جائيكه من مي دونم ، تحصيلات بالاي ديپلم تاثيري در برنده شدن نداره ، در مرحله مصاحبه هم اگر كسي مشكل خاصي نداشته باشه ويزا مي گيره پس ميشه گفت باز هم تحصيلات بالا بي تاثيره.
تشکر کنندگان:
سلام دوستان من در ثبت نام مدرکمو لیسانس زدم الان دانشجوی ارشدم اگه تا مصاحبه( در صورت قبولی) مدرک فوقمو بگیرم میتونم اونو ارایه کنم
jiva persia
تشکر کنندگان:
با سلام دوست عزیز شما میتونی ارائه بدی فقط لیسانستم همراهت باشه
فقط قبلش برای اطمینان به Kcc اعلام کن که من فوق گرفتم و حتما" باید اصلشو داشته باشی موقت مورد قبول نیست اگر حتی اعلام هم نکنید اونا مدرک لیسانستو میخوان سعی نکن پیاز داغشو زیاد کنی اونا حساس میشن.
تشکر کنندگان:
سلام
من یک سوال از اقای mohamad_usa داشتم و اونم این هستش که در چند پست قبلی خود گفته بودید که باید افسر رو قانع کنیم تا ویزا بگیریم. منظور از قانع کردن در چه زمینه ای هستش؟
ممنون
تشکر کنندگان:
دوست من سلام همانطور که میدانید و در اکثر تاپیکها جواب شما در آن موجود است شما باید هر سوالی که افسر میکند با ارائه مدرک جواب بدهید قانع کردن افسر یعنی اینکه شما تمام جوابهایی که ارائه فرمودید افسر مهاجرت قبول کند مثل اسپانسر یا اگر نداشتید مدارک بانکی ترجمه شده که نشان دهد شما از نظر وضعیت مالی مشکلی ندارید و مسئله مهم صحیح بودن مشخصات داده شده مثل تاریخ تولد یا یا اسمتان که اشتباه نوشته نشده باشد تجربه دوستان نشان داده هر کس در این مورد مشکل داشته به افسر مهاجرت گزارش داده و افسر مهاجرت اشکالات راتصحیح کرده است اما اگر مشکلی در مشخصات داده شده داشته باشبد و متوجه نباشید مثل تاریخ تولد یکی دو روز اینور اونور بزنید بعد از قسم خوردن دیگه نمیتونید درست کنید مثل تجربه آقا خسرو که از برندگان 2009 بود ولی ایشان تاریخ تولدشان را 4-5روز بیشتر زدند که بعد از FBIچکشان ایشان رد شدند فقط بخاطر یک اشتباه
تشکر کنندگان: Nogynange
چون اونا میخوان شمارو وارد کشورشون کنند مسلما تمایل دارند ادمای متخصص جذب بشن .بنابر این مهمه 1- سن 2-مدرک 3-تحصص
تشکر کنندگان:
chevron نوشته: چون اونا میخوان شمارو وارد کشورشون کنند مسلما تمایل دارند ادمای متخصص جذب بشن .بنابر این مهمه 1- سن 2-مدرک 3-تحصص

با سلام
در جواب شما باید عرض کنم که متخصصان برای ورود به آمریکا یک نوع ویزای خاصی دارد اگر کسی برنده لاتاری باشدحالا میخواد دیپلمش انسانی باشه یا فنی و یا اصلا" دکتر باشه قضیه لاتاری مثل بخت آزمایی ملی هست شاید یه بیسواد صاحب پول بشه
تجربه دوستان نشان داده در مورد تحصیلات گیر نمیدن فقط باید بالای دیپلم باشد.
تشکر کنندگان:
با سلام
دوستان تكليف كساني كه مثلا در فرم ثبت نام فوق ديپلم زده‌اند و الان كارشناسي ناپيوسته قبول شده‌اند و مدرك كارداني آنها را دانشگاه گرفته است اگر در لاتاري قبول شوند چگونه مي‌باشد؟
با تشكر
ثبت نام : بعد از وقفه دو ساله، به امید خدا اکتبر 2018 برای لاتاری 2020  
كيس نامبر:                                                                         
دريافت نامه قبولی:                                                               
ارسال مدارك:                                                          
مصاحبه:                                                                       
كليرنس:                                                                        
دريافت ويزا: یک ضرب Rolleyes
دریافت گرین کارت:
16 دوره شرکت در لاتاری: You have not been selected  Tongue
تشکر کنندگان:
خوب زمان مصاحبه میتونی مدرک اصلیت رو به عنوان قرض از دانشگاه بگیری البته اگه قبول کنن چون یکی از دوستان گفته بود که من با دانشگاه صحبت کردم و اونها قبول کردن که بعد از تعهد به مدت یک هفته مدرک رو به دانشگاه برگردونه حالا باید امتحان کرد
تشکر کنندگان:
bayad hatman madrako kharid, nemidunam vali hatta agar emkanesh vojud dashte bashe ke madrako baraye yek hafte bedan be dastetun vali un madrake arzeshe tarjomeh nadareh.

in moshkelie ke man khodam baraye tarjome madrakam vaghti mikhastam be sefarat beram dashtam.
تشکر کنندگان:
leilabakht نوشته: با سلام
دوستان تكليف كساني كه مثلا در فرم ثبت نام فوق ديپلم زده‌اند و الان كارشناسي ناپيوسته قبول شده‌اند و مدرك كارداني آنها را دانشگاه گرفته است اگر در لاتاري قبول شوند چگونه مي‌باشد؟
با تشكر

با سلام
چند تا راه پیشنهاد میدم
1-از مدیریت دانشگاه درخواست کنید تا مدرک کاردانی رو برای چند روز امانت بهتون برگردونند اونموقع مدرک رو بگیرید و با ترجمه ببرید مصاحبه و در اونجا هم به افسر ماجرای ادامه تحصیلتون رو شرح بدید.
2-نمی دونم این موردی که میگم امکان داره یا نه ولی به نظرم از هیچی بهتره اینو میگم که اگر در مرحله اول نتونستی اقدام کنی انجام بدید، شما میتوانید نامه اشتغال به تحصیل را از دانشگاه برای سفارت بگیرید و ببری ترجمه رسمی کنیددر ضمن شما پیش دانشگاهی هم که دارید پس نگران نباشید اگر مدرکتان جایی گرو باشد با بردن پبش دانشگاهی و ترجمه اون و نامه اشتغال به تحصیل و ترجمه اون اونا میفهمن که مدرکت گرو هست قبلش هم با سفارت مکاتبه کنید تا به مشکل برنخورید .
3-اگه قبول شدید و دوست داشتید حتما" به آمریکا مهاجرت کنید سریعا" انصراف از تحصیل داده مدرک کاردانیتونو پس بگیرید و با خیال راحت کاراتونو انجام بدید.
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان