کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
درخواست آنلاین ویزای مهاجرتی (فرم DS-260)
جهت دریافت مشاوره تخصصی و تکمیل فرم DS-260 با توجه به شرایط کیس، می توانبد با شرکت کارما سفر نیلی (پاریز تراول) تماس بگیرید.
021 44622214-16
(2016-10-18 ساعت 19:22)kota نوشته:  با سلام و ممنون از راهنمایی های شما
بنده یک هفته است متوجه شده ام که در لاتاری 2017 انتخاب شده ام و کیس نامبر من 2017AS00057XX می باشد هنوز فرمهای 206 را پر نکرده ام لطفا به چند سوال من جواب بدهید :
1- ایا خیلی دیر شده برای شروع اقدام و پر کردن فرم 206؟
2 - اگر دیر نشدهاست  خانواده من 4 نفر با خودم هستیم ایا برای همه انها من می توانم فرم 206 را تکمیل کنم ؟
3- دختر بزرگ من امسال پیش دانشگاهی می باشد و برای اینکه به درسش و کنکور ان لطمه نخورد ایا می شود کاری کرد که زمان مصاحبه با کنکور ( در تیر ماه ) همزمان نشوند  
4- کل مراحل و مدارک مورد نیاز که باید ترجمه شوند و نحوه واکسیناسیون در ایرا و نحوه وقت گرفتن کارهای پزشکی در مثلا ترکیه و غیره را از کجا می توانم متوجه شوم
ممنون از راهنمایی شما

1- خیر دیر نشده، شماره کیس شما بالاست تقریبا و با توجه به اون بعید هم میدونم تاخیرتون تا امروز تاثیر زیادی رو زمان مصاحبه بذاره.
۲- بله باید برای تمام اعضای خانواده پر کنید.
۳-فکر کنم موعد مصاحبه شما بیافته برای فروردین و اردیبهشت( دقیق نمیشه گفت باید وضعیت رو با سالهای قبل مقایسه کنید) اما اگر هم مثلا تیر افتاد شما نمیتونید درخواست بدید که مصاحبه رو در فلان تاریخ مورد نظر شما بندازن، یعنی خیلی بعیده چنین چیزی، البته شما میتونید درخواست تغییر زمان بدید وقتی نامه دعوت به مصاحبه تون اومد ولی ممکنه شانستون رو از دست بدید، مصاحبه تون بیافته برای مرداد و شهریور! یا اصلا دیگه بهتون مصاحبه نرسه یا ویزا تموم بشه، یا اگه به پروسه کلیرنس بخورید تا اول اکتبرنتیجه کلیرنستون نیاد و ویزای لاتاری به هیچوجه بعد از ۳۰ سپاتمبر صادر نمیشه و.. بهتره دستکاریش نکنید.
۴- همه اش در تاپیکهای برندگان لاتاری ۲۰۱۷ و سالهای قبل هست و میتونید مطالعه کنید.
کیس: 2017AS15XX
نتیجه: ۶ می
ارسال فرم: ۲۶ می
کارنت: ۹ آگوست
نامه دوم: ۲۲ سپتامبر
مصاحبه: هفته اول نوامبر، ایروان/ AP / آپدیت سیس ۱۵ نوامبر / ۱۲ ژانویه بخاطر ایمیل، یه ایمیل تو فوریه، یه ایمیل هم ۲۱ مارچ همه جوابها تکراری  و منتظر باشید تا اعلام کنیم / آپدیت دو خطی و اولین آپدیت از سمت خودشون ۸ می/ کلیر ۱۰ می/آپدیت تحویل پاسپورت ۱۵ می/ تحویل مدیکال جدید ۱۷ می/ ۱۸ می صدور ویزا/ ۱۹ می تحویل پاسپورت از پست
سفرنامه
پاسخ
تشکر کنندگان:
با سلام و تشکر از جوابگویی شما
من فرمهای 260 را تازه پر و ارسال کردم حالا چکار باید بکنم ؟ انگونه که سایت را مطالعه کردم باید منتظر نامه اول باشم که بنظر 5 تا 6 ماه طول می کشد و در این مدت کارهای واکسیناسیون و ترجمه مدارک را انجام بدهم درست است ؟ کار دیگری هم است که باید انجام شود ؟
با تشکر
پاسخ
تشکر کنندگان:
ما که همین کارو میکنیم و چاره ای هم جز این نیست و منطقا مشکلی هم نداره
(2016-10-03 ساعت 20:46)mrticoen نوشته:  
(2016-10-03 ساعت 15:14)نرگس2017 نوشته:  من هم همین کارو کردم و شنیدم اصلا مشکلی نداره و شما روز مصاحبه پاسپورت قبلیتون رو هم همراه داشته باشید.
(2016-10-02 ساعت 10:57)mrticoen نوشته:  سلام

من پاسپورتم تاریخش تا 30 مرداد هستش و Ds-260 با همین پاسپورت پر کردم و کیس number هم 75XX تا جایی که اینجا متوجه شدم ممکنه تا خرداد برم مصاحبه حالا به نظر شما من پاسپورتم رو تعویض کنم و درخواست آنلاک بدم یا رفتم برای مصاحبه به آفیسر بگم؟ به نظر شما برام مشکلی پیش نمیاد ممکنه به خاطر همین AP بخورم؟ اصولا تعویض پاسپورد به دلیل تاریخ اعتبار مشکل برام پیش میاره یا نه؟

ممنون

ممنون یعنی واکسن هارو هم با پاسپرت جدید اوکی کنم یا قدیم؟
کیس نامبر 2017000007xxx
تاریخ مشاهده نتیجه شهریور 1395
برنده خودم
تعداد افراد خانواده 3 نفر
ارسال فرم 260 در شهریور 1395
محل مصاحبه ایروان
پاسخ
تشکر کنندگان:
با سلام و تشکر
من فرمهای ‎260‎ را تازه پر و ارسال کردم حالا چکار باید بکنم ؟ انگونه که سایت را مطالعه کردم باید منتظر نامه اول باشم که بنظر 5 تا 6 ماه طول می کشد و در این مدت کارهای واکسیناسیون و ترجمه مدارک را انجام بدهم درست است ؟ کار دیگری هم است که باید انجام شود ؟
ضمنا من فرم ها رو که ارسال کردم تصمیم دارم ادرس امریکارو عوض کنم شما کدام رو پیشنهاد می کنید انلاک کردن و تغییر ادرس یا اینکه در زمان مصاحبه ان را به مسیول مصاحبه بگم ؟
ممنون اگه جواب بدهید
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
یکی از اشنایان ما تازه فهمیده برنده شده.
یک خانواده هستن 4 نفره هستن.
یکی از بچه هاش بالای 21 سال هست . و توی فرم های 260 فرمی به اسمش نیست . ایا باید یک فرم جدید اضافه کنه ومشخصات کامل پسرش رو در یک فرم جداگانه ثبت کنه؟
یا همین که در فرم پدر و مادر در قسمت فرزندان اطلاعاتش وارد بشه کافی هست؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-10-25 ساعت 11:06)kota نوشته:  با سلام و تشکر
من فرمهای ‎260‎ را تازه پر و ارسال کردم حالا چکار باید بکنم ؟ انگونه که سایت را مطالعه کردم باید منتظر نامه اول باشم که بنظر 5 تا 6 ماه طول می کشد و در این مدت کارهای واکسیناسیون و ترجمه مدارک را انجام بدهم درست است ؟ کار دیگری هم است که باید انجام شود ؟
ضمنا من فرم ها رو که ارسال کردم تصمیم دارم ادرس آمریکارو عوض کنم شما کدام رو پیشنهاد می کنید انلاک کردن و تغییر ادرس یا اینکه در زمان مصاحبه ان را به مسیول مصاحبه بگم ؟
ممنون اگه جواب بدهید

شما باید جدول ویزا بولتن را چک کنید تا زمان کارنت شدن و دریافت نامه دومتون فرا برسه
آدرس داخل آمریکا رو میشه عوض کرد هم قبل از قسم خوردن در مصاحبه و هم زمان ورود به امریکا
3  may  :  ?
c/n :   +6000
ds_260 : 20 may
Resubmit : 09  nov
Current : April
Interview : 16 jun
Embassy : ank >>>abudhabi
Status : in transit
نتیجه :  رشته ای بر گردنم افکنده دوست. میکشد هرجا که خاطرخواه اوست. رشته برگردن نه از بی مهری است. رشته عشق است و برگردن نکوست.
«خدایا بهترین ها رو به  همه ببخش ، به من هم ببخش
ای بخشاینده مهربان.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-11-01 ساعت 19:38)mohammad1980 نوشته:  سلام دوستان
یکی از اشنایان ما تازه فهمیده برنده شده.
یک خانواده هستن 4 نفره هستن.
یکی از بچه هاش بالای 21 سال هست . و توی فرم های 260 فرمی به اسمش نیست . ایا باید یک فرم جدید اضافه کنه ومشخصات کامل پسرش رو در یک فرم جداگانه ثبت کنه؟
یا همین که در فرم پدر و مادر در قسمت فرزندان اطلاعاتش وارد بشه کافی هست؟

سلام دوست عزیز
اطلاعات کلیه اعضای خانواده رو باید پر کنند تو فرم ۲۶۰ ... البته به بچه های بالای ۲۱ ویزا تعلق نمیگیره و فقط همسر و بچه های زیر ۲۱ سال میتونن ویزا بگیرن .. پس از دریافت گرین کارت میتونن برای فرزند بالای ۲۱ سالشون هم اقدام کنند که البته زمانبره ... در حال حاضر مهمترین نکته پر کردن و ارسال فرم ۲۶۰ هستش ... با توجه به اینکه زمان نسبتا زیادی رو از دست دادن .... بهتره سریع تر فرم رو پر و ارسال کنند ...
====================
‎2017  AS 2XXXX‎
سفارت : آنکارا
مصاحبه :  اسفند ۹۵
ویزا : اسفند ۹۵ - یکضرب ( کار آزاد - سربازی معاف )
اولین ورود : اسفند ۹۵
مقصد و اقامت در :   کالیفرنیا - لس آنجلس
پیج اینستا گرام    pedraaam_usa
==============
با آرزوی موفقیت برای شما
پاسخ
تشکر کنندگان: mohammad1980
با سلام
دوستان کسی تجربه تعویض شناسنامه و تغییر نام داشته؟
من اسم کوچیکم رو تغییر دادم و شناسنامه جدید گرفته ام. اما قباله ازدواجمون با همان نام قبلیه بنابر این تو شناسنامه همسرم هم نام قبلی من هست بعنوان شوهر. راستش قوانین و مدارک آنکارا رو می خوندم (البته من تو فرم محل مصاحبه رو به ابوظبی تغییر دادم،اما نمی دونم قبول کنن یا نه) اونجا گفته که از دادگاه باید مدرک داشته باشیم برای تغییر نام!!!
یعنی همینکه تو صفحه توضیات شناسنامم نوشته شده کافی نیس؟؟! از دادگاهم باید مدرک داشته باشم؟؟؟
و اینکه آیا این موضوع موجب AP خوردن می تونه بشه؟ با توجه به اینکه سربازی معاف بودم و شغل دولتی هم نداشتم. Big Grin Big Grin
ممنون می شم اگه از دوستان کسی تجربه داره راهنماییم کنه
با تشکر
کیس: حدود ۴۰۰۰   Cool
رویت قبولی: ۱۵ اکتبر ۲۰۱۶- برنده مرحله دوم
ارسال فرم: ۱۵ اکتبر ۲۰۱۶
محل مصاحبه: ابوظبی
تاریخ مصاحبه : ۴ می ۲۰۱۷
تعداد افراد کیس: ۲ نفر
شغل آزاد
سربازی معاف
نتیجه: ویزای یک ضرب
سفرنامه

...... مى‏ گويند مگر زمين خدا وسيع نبود تا در آن مهاجرت كنيد *سوره نساء*
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-11-13 ساعت 14:58)شهرادلیلا نوشته:  با سلام
من اسم کوچیکم رو تغییر دادم و شناسنامه جدید گرفته ام. اما قباله ازدواجمون با همان نام قبلیه بنابر این تو شناسنامه همسرم هم نام قبلی من هست بعنوان شوهر. راستش قوانین و مدارک آنکارا رو می خوندم (البته من تو فرم محل مصاحبه رو به ابوظبی تغییر دادم،اما نمی دونم قبول کنن یا نه) اونجا گفته که از دادگاه باید مدرک داشته باشیم برای تغییر نام!!!
یعنی همینکه تو صفحه توضیات شناسنامم نوشته شده کافی نیس؟؟! از دادگاهم باید مدرک داشته باشم؟؟؟
و اینکه آیا این موضوع موجب AP خوردن می تونه بشه؟ با توجه به اینکه سربازی معاف بودم و شغل دولتی هم نداشتم. Big Grin  Big Grin
با تشکر

سلام دوستان
یه سوال برام پیش اومده
تو فرم sd260 تو قسمت branch of service رسته یا شاخه خدمتی باید زده بشه یا یگان خدمتی؟؟ من راهور خدمت کردم تو فرم باید چی زد؟؟ راهور یا نیروانتظامی چون راهور زیرشاخه نیروانتظامیه؟؟؟
در ضمن در کارت جدید سربازی هم فقط درجه و پایینش نیروانتظامی زده همین
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-01-18 ساعت 17:21)mehrshad.k.a نوشته:  
و اینکه آیا این موضوع موجب AP خوردن می تونه بشه؟ با توجه به اینکه سربازی معاف بودم و شغل دولتی هم نداشتم. Big Grin  Big Grin
با تشکر

سلام دوستان
یه سوال برام پیش اومده
تو فرم sd260 تو قسمت branch of service  رسته یا شاخه خدمتی باید زده بشه یا یگان خدمتی؟؟ من راهور خدمت کردم تو فرم باید چی زد؟؟ راهور یا نیروانتظامی چون راهور زیرشاخه نیروانتظامیه؟؟؟
در ضمن در کارت جدید سربازی هم فقط درجه و پایینش نیروانتظامی زده همین

سلام
مگه شما هنوز فرم رو پر و ارسال نکردید ؟
یا اگر ارسال کردید چی نوشتید تو این قسمت ؟
شما طبق روال معمول از نظر بنده باید نیروی انتظامی یا
Law Enforcement Force of Islamic Republic of Iran
یا Iranian police رو بنویسید
این جور اشتباهات خاص نیست و میشه قبل از قسم خوردن روز مصاحبه به آفیسر اطلاع داد تا اصلاح کنه اونها میدونن که شما وظیفه بودید و فقط اگر لازم باشه میپرسند که اونجا چه میکردید
چون اگر شما اشتباه رو بخواهید الان اصلاح کنید باید درخواست آنلاک بدید و این ممکنه رو زمان مصاحبه شما تاثیر بگذاره
لطف کنید امضای خودتون رو تکمیل کنید تا دوستان بهتر راهنمایی کنند
نظر دوستان با تجربه مرتبط حتما درست تر است
موفق باشید
3  may  :  ?
c/n :   +6000
ds_260 : 20 may
Resubmit : 09  nov
Current : April
Interview : 16 jun
Embassy : ank >>>abudhabi
Status : in transit
نتیجه :  رشته ای بر گردنم افکنده دوست. میکشد هرجا که خاطرخواه اوست. رشته برگردن نه از بی مهری است. رشته عشق است و برگردن نکوست.
«خدایا بهترین ها رو به  همه ببخش ، به من هم ببخش
ای بخشاینده مهربان.
پاسخ
تشکر کنندگان: ostokhan
سلام دوستان، من با کیس نامبر **۴۷، فرم ds-260 رو 28 May پر کردم و ثبت کردم یعنی تقریبا ۲۵ روز بعد از اعلام نتایج. سوالم این هستش که آیا من دیر فرم رو پر کردم یا خیر؟!
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-03-26 ساعت 20:42)hadanin نوشته:  سلام دوستان، من با کیس نامبر **۴۷، فرم ds-260 رو 28 May پر کردم و ثبت کردم یعنی تقریبا ۲۵ روز بعد از اعلام نتایج. سوالم این هستش که آیا من دیر فرم رو پر کردم یا خیر؟!

سلام دوست عزیز
نه شما دیر نفرستادین
واقعیت اینه که ماه قبل و این ماه هنوز کسی نامه دوم دریافت نکرده و باید منتظر باشیم ببینیم چی می خواد بشه
نگران نباشین
هر بلایی بیاد سر هممون با هم میاد
ماه پیش برا ۷ کشور دستور ترامپ نامه دوم نیومد و این ماهم که کلا هیچ جای دنیا هنوز نامه دوماشون نیومده
حالا یا به خاطر بی نظمی که تو کار سفارتها پیش اومد و یا داستانه دیگه ایه که فعلا ازش بی خبریم
در هر صورت نگران نباشین و امیدتونو از دست ندین
توکل بخدا
شغل آزاد
سربازی معاف
سفرنامه

پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-04-05 ساعت 04:41)BlueMooooon نوشته:  
با تشکر

هم صفحه اخر شناسنامه و هم برگه رای دادگاه که رای برای تغییر نام داد رو ترجمه رسمی بکن و با خودت ببر مصاحبه.

یک دنیا ممنون از پاسختون دوست عزیز
شغل آزاد
سربازی معاف
سفرنامه

پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام و خسته نباشید

من خیلی سعی کردم که یک پست جدید بذارم تو سایت ولی متاسفانه موفق نشدم.
من برادرم برنده لاتاری 2017 شده و براشون تو ابوظبی وقت مصاحبه گذاشتن برای 3 ماه می. فرم DS-260 رو انلاین پر و سابمت کردن. یکی از کابرها نوشته بودن که مدارکشون و قبل از مصاحبه پست کردن سفارت ترکیه. میشه لطف کنید و من و راهنمایی کنید که چه مدارکی و کی باید پست بشه ؟
ایا فرم DS-230 و I-130 و I-864 را هم باید پرکنن؟
و موجودی حساب بانکی برای یک خانواذه 4 نفره باید چقدر باشه؟
متشکرم
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-04-07 ساعت 06:03)ferferi07 نوشته:  سلام و خسته نباشید

من خیلی سعی کردم که یک پست جدید بذارم تو سایت ولی متاسفانه موفق نشدم.
من برادرم برنده لاتاری 2017 شده و براشون تو ابوظبی وقت مصاحبه گذاشتن برای 3 ماه می. فرم      DS-260  رو انلاین پر و سابمت کردن. یکی از کابرها نوشته بودن که مدارکشون و قبل از مصاحبه پست کردن سفارت ترکیه. میشه لطف کنید و من و راهنمایی کنید که چه مدارکی و کی باید پست بشه ؟
ایا فرم     DS-230 و         I-130 و   I-864    را هم باید پرکنن؟
و موجودی حساب بانکی برای یک خانواذه 4 نفره باید چقدر باشه؟
متشکرم

پست مدارک قبلا فقط برای سفارت ترکیه بود که امسال گویا اونم نیست دیگه،پس نیازی به پست نیست.

مدارک مورد نیاز هرچیزی که در فرم ۲۶۰ بهش اشاره شده لازمه، اعم از مدارک تحصیلی، مدارک مربوط خدمت سربازی، سابقه کاری،عکس،واکسن و ... که توی سفرنامه ها و تاپیک های دیگه زیاد هست.

نیازی به پر کردن فرم دیگه ای ندارن بجز ۲۶۰ ندارن و باید قبل مصاحبه ثبت نام پست برای پیکاپ ویزا رو انجام بدن که بازم تاپیکش هست

تمکن مالی هرچه بیشتر بهتر، حداقل شما خط فقر ایالت مورد نظرتون برای مهاجرته
در مجموع برای یه نفر حدود ۱۶هزار دلار و به ازای هرنفر اضافه شده به کیس حدود ۶ تا ۷ هزار دلار به این مبلغ اضافه کنید، پس برای یک‌خانواده ۴ نفره حدودا ۳۲ هزار دلار کافی خواهد بود اما خب با کمتر هم شدنیه مثلا ۲۸ هزارتا ولی دیگه ریسکه

توی سایت بگرد مطلب زیاد هست در این موارد
حدود کیس ۴۰۰۰
ویزا یکضرب ۲۲ مارچ
سفرنامه
پاسخ
تشکر کنندگان: ostokhan

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان