کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
درخواست آنلاین ویزای مهاجرتی (فرم DS-260)
جهت دریافت مشاوره تخصصی و تکمیل فرم DS-260 با توجه به شرایط کیس، می توانبد با شرکت کارما سفر نیلی (پاریز تراول) تماس بگیرید.
021 44622214-16
دوستان من موقع ثبت نام اسم و فامیل رو جابجا تایپ کردم الان فرم رو درست تایپ کنم مشکلی پیش نمیاد؟
یا باید به کی سی سی نامه بزنم اطلاع بدم؟
پاسخ
تشکر کنندگان: smh1614
بله دوست عزيز تمديد كنيد
حداكثر يك هفته زمان ميبره تا پاسپورت جديد به دستتون برسه
بعدش با خيال راحت فرمها پر كنيد
[/quote]

تا چه زمانی فرصت داریم فرم 260 رو پر کنیم؟ من جایی خوندم تا 30 سپتامبر... و اینکه هر چه زودتر پر بشه بهتره...دلیلش چیه؟ من هنوز اسپانسر پیدا نکردم وفعلا نمیتونم فرم رو تکمیل کنم... کیس نامبر: حدود 3000
پاسخ
دوستان با توجه به اینکه کیس نامبر من حدود 2000 هست اگر فرم ها رو مرداد پر کنم مشکلی پیش نمیاد؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-05-07 ساعت 20:38)matin.sh نوشته:  
(2016-05-07 ساعت 01:44)avatar13 نوشته:  سلام منم برنده شدم کیس نامبرم شش هزاره لطفا بگید چقدر فرصت دارم فرم dv260 پر کنم.ممنوم

شما تا 30 سپتامبر 2017 فرصت دارید اما باید هرچه زودتر فرم رو پر کنید تا وقت مصاحبه بدن بهتون
ممنونم دوست عزیز.مشکل من اینکه کسیو ندارم اونجا تا ادرسشو بدم.در ضمن فک کردم الان ثبت نام کنم ممکنه مصاحبه من زمانی بشه که مدارکم اماده نباشه.ممکنه با این کیس نامبر اگر الان ثبت نام کنم چه موقعی حدودا وقت مصاحبه بدن.ایا تا اخر امسال هست؟
CN: 20176xxx //Number in case:1//Acceptance Date:5 May//Complete Form:26 May//Interview Location:Yerevan//Current Date//Issued Date//Destination
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-05-07 ساعت 22:20)nina.hz نوشته:  
(2016-05-07 ساعت 13:36)kaka22_milan نوشته:  
(2016-05-07 ساعت 12:56)nina.hz نوشته:  سلام.
تبریک به تمامی برندگان لاتاری 2017،
پدر منم جزو برندگان لاتاری 2017 شده. خیییییییییل ی خوشحالیم... اما بعد تمامی این خوشحالی ها سوالاتی داشتم...
من و خواهر که سن بیش از 21 سال داریم بعد چه مدتی میتونیم سیتزن بشیم؟
پدر و مادرم چقدر زمان میبره تا سیتزن بشن؟
آیا راه نزدیکتری وجود داره تا ما هم بعد از یکی دوسال همراه پدر و مادرم به آ»ریکا مهاجرت کنیم؟ مثلا ویزای تحصیلی یا کار و ...
ممنون از راهنمایی هاتون

بهترین گزینه ویزای تحصیلی هست

ممنون. اما اگه پدرم بخوان برای گرین کارت من و خواهرم اقدام کنن چند وقت طول میکشه؟ آیا باید اول سیتیزن بشن یا با همین اقامت دائم (گرین کارت) میتونن برای گرین کارت ما هم اقدام کنن؟

معمولا در بهترین حالت ۳ سال. ولی به نظرم برای دانشجویی اقدام کنید
پاسخ
تشکر کنندگان: nina.hz
دوستان از این فرصت به دست آمده نهایت استفاده را بکنین
من از سال 2010 شرکت می کنم هنوز برنده نشدم و اصلا ممکنه هیچ وقت برنده نشم

این واقعا یک شانسه ... یه وقت از دست ندین و قدرشو بدونین
 در نا امیدی بسی امید است نیست 18-9
پاسخ
تشکر کنندگان: Interuniversal ، smh1614 ، siyavash-2
سلام توي قسمت شغل
ميخوام بگم توي شركت ديگه اي كار ميكردم اما چون عنوان شغل يكي ميشه ذخيره نمي كنه پيغام خطا ميده لطفا راهنمايي كنيد و اينكه آيا شركت هايي كه بيمه رد كردند را بايد وارد كنيم و يا شغل آخر را وارد كنيم كافي است؟
کیس نامبر:2017as1xxx
رویت قبولی:3 ‎may‎
اعضای کیس: 2 نفر (برنده اصلی آقا)
شروع فرم: ‎4 may‎
ارسال فرم: ‎8 may‎
مصاحبه: انكارا بود كه تغيير دادم به ارمنستان
کارنتی اکتبر
وقت مصاحبه : 2016-oct-11
نتیجه مصاحبه :AP
سفرنامه
آپدیت :6 فوریه در اثر ارسال ایمیل
آپدیت: 10 مارچ در اثر ارسال ایمیل
آپدیت:16 می
کلییر :16 می
ایشود: 26 می
دریافت ویزا:26 می
پاسخ
سلام من فرم رو تا آخر پر کردم ولی تو مرحله esign میمونه هر چی کلیک میکنم هیچ اتفاق خاصی نمیفته کسی میدونه چرا؟
پاسخ
کیس نامبرم 4000 شده میتونم پاسپورت رو بگیرم بعد فرم رو پر کنم یا دیر میشه؟
آدرس حتما باید آمریکا باشه، کانادا نمیشه داد؟
اگه موقع ثبت نام پسوند رو ننوشته باشیم باید پاس رو عوض کنیم یا تو فرم 260 اصلاح کنیم و به KCC توضیحات لازمه رو بدیم حل میشه. اگه اسپورت رو اصلاح کنیم مدارک رو چه کنیم. استرس امونمو بریده هنو هیچی نشده :-|
?شماره کیس: ‎2017AS40XX‎
?تاریخ رویت قبولی:12 MAY‎
??تعداد افراد:2
?کنسولگری:ایروان
?تاریخ ارسال فرم:MAY 26
?کارنت شدن کیس: Feb
?تاریخ مصاحبه: March 21
?نتیجه: همسر یکضرب - بنده AP- آپدیت اول MAY 4 -
✈️مقصد:
پاسخ
یه سوال هم داشتم تو بخش سکوریتی فرم DS-260 تمام جوابها NO هست دیگه؟
Case: 2017AS2***
DS260: 14 May
Interview: 07 Nov.
Case Status: AP  Cool   
Yerevan
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام و عرض تبریک به همه عزیزان برنده.

اصلا جای نگرانی و هیجان زدگی نیست و به خاطر اینکه استرستون هنگام پر کردن فرمها کم بشه فایل نمونه 260 رو براتون ارسال میکنم تا با دانلود و تکمیل آزمایشی اون از احتمال خطا و ... کم کنم.
مجددا به همه برندگان تبریک میگویم.

فایل‌های پیوست
.pdf   DS-260 Exemplar.pdf (اندازه 6.3 MB / تعداد دانلود: 868)
پاسخ
تشکر کنندگان: hanna2017 ، smh1614 ، mmatour ، limbo ، American Darlin ، mahdi_heravi
(2016-05-09 ساعت 00:52)Plano نوشته:  سلام و عرض تبریک به همه عزیزان برنده.

اصلا جای نگرانی و هیجان زدگی نیست و به خاطر اینکه استرستون هنگام پر کردن فرمها کم بشه فایل نمونه 260 رو براتون ارسال میکنم تا با دانلود و تکمیل آزمایشی اون از احتمال خطا و ... کم کنم.
مجددا به همه برندگان تبریک میگویم.

خیلی ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان: Plano
فرم را با دقت پر کنید.
واقعیت را بنویسید.
خودتون را گنده نشون ندید و قلو نکنید!

❶ کيس نامبر  2016AS59XX‎
❷ سفارت آنکارا
❸ نامه اول 5 May
❹ مشاهده قبولی 22 May
❺ ارسال فرم 26 May
❻تعداد افراد منظور در کیس 1 نفر
❼مصاحبه 2 May
❽دریافت ویزا 4 May
❾ورود به آمریکا
❿دریافت گرین کارت
±جمع تقریبی هزینه ها 300 واکسن+300 ترجمه+150 پست مدارک به سفارت+600 دلار ویزا و مدیکال
✈ مقصد ایالت نوادا شهر لاس وگاس (برای شروع زندگی از زیر صفر!)

پاسخ
تشکر کنندگان: matin86 ، Siamak ، smh1614
با سلام ممنونم از شما که یه قبول شده ها کمک میکنین . اگر ممکنه بقیه فرم رو هم راهنمایی کنین و اینکه ایا مدرک خاصی در این مرحله مورد نیاز هست؟ که برای پر کردن فرم بهش احتیاج داشته باشیم؟
و اگر میدونین که نوشتن راهنمای فرم ممکنه طول بکشه میتونم از اطلاعات این فرم توی سال 2016 استفاده کنم ؟
ممنونم Rolleyes
پاسخ
(2016-05-08 ساعت 14:35)kaka22_milan نوشته:  
(2016-05-07 ساعت 22:20)nina.hz نوشته:  
(2016-05-07 ساعت 13:36)kaka22_milan نوشته:  بهترین گزینه ویزای تحصیلی هست

ممنون. اما اگه پدرم بخوان برای گرین کارت من و خواهرم اقدام کنن چند وقت طول میکشه؟ آیا باید اول سیتیزن بشن یا با همین اقامت دائم (گرین کارت) میتونن برای گرین کارت ما هم اقدام کنن؟

معمولا در بهترین حالت ۳ سال. ولی به نظرم برای دانشجویی اقدام کنید

دوست عزيز ويزاى دانشجويى مناسبشون نيست و چون پدرو مادرشون اونجاست كيس دانشجوييشون رد ميشه
پدر و مادرشون واسشون اقدام كنن از روزى كه گرين كارتشون رو ميگيرن روندشون سريعتره
كيس نامبر:2016AS00004xxx  >>> رؤيت قبولى:12may>>>ارسال فرم:15may >>> تعداد افراد كيس:٤نفر>>> سفارت:ايروان >>>كارنت:9november>>>  نامه دوم:17november >>>  تاريخ مصاحبه:هفته سوم ژانويه>>>نتيجه:كليرنس>>آپديت ها Sad 19,20,21,22ژانويه) ،(2,19,25,26آگوست)
كليرى 26آگوست بعد از 220روز انتظار دريافت ويزاى برنده اصلى و بچه ها:٣١آگوست
شغل برنده اصلى خصوصى و سربازى س
كيس دوم خانه دار و همچنان كليرنس چون زمان تحويل پاسپورتها ويزا بهم داده نشد بااينكه تو سايت ستاره دار اعلام نشده بود كيس نامبرمون
پاسخ

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان