کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
درخواست آنلاین ویزای مهاجرتی (فرم DS-260)
جهت دریافت مشاوره تخصصی و تکمیل فرم DS-260 با توجه به شرایط کیس، می توانبد با شرکت کارما سفر نیلی (پاریز تراول) تماس بگیرید.
021 44622214-16
با سلام خدمت همه دوستان عزیز و برندگان خوش شانس
بهتون تبریک میگم و امیدوارم در تک تک مراحل موفق باشید

میدونم الان مملو از استرس و هیحان هستید و درگیری ها و مکالمات ذهنیه بیشماری دارید ولی باور کنید مراحل خیلی راحت روندشونو طی میکند و در آخر موفق به دریافت ویزا خواهید شد.
منم توصیه میکنم تاپیک های سالهای گذشته رو صد در صد مطالعه کنید و دست از مطالعه بر ندارید چون با دید بازتر قدم بردارید موفق تر خواهید بود.
هر سوالی هم که داشتید بپرسید دوستان دلسوزانه پاسخ میدن,نگران نباشید.
طلب خیر
لاتارى ، درس صبورى، تغيير و قطع وابستگى هاست و بيانگر اينه كه انسان هرچيزي رو كه بتونه تصور كنه قطعا بهش ميرسه!

طلب خير براي همه دوستان
پاسخ
تشکر کنندگان: matin.sh ، babak12 ، Kaveh ، hanna2017 ، homa_2020 ، najmeh.faramarzi ، optimist ، American Darlin ، metigor
(2016-05-08 ساعت 13:44)avatar13 نوشته:  
(2016-05-07 ساعت 20:38)matin.sh نوشته:  
(2016-05-07 ساعت 01:44)avatar13 نوشته:  سلام منم برنده شدم کیس نامبرم شش هزاره لطفا بگید چقدر فرصت دارم فرم dv260 پر کنم.ممنوم

شما تا 30 سپتامبر 2017 فرصت دارید اما باید هرچه زودتر فرم رو پر کنید تا وقت مصاحبه بدن بهتون
ممنونم دوست عزیز.مشکل من اینکه کسیو ندارم اونجا تا ادرسشو بدم.در ضمن فک کردم الان ثبت نام کنم ممکنه مصاحبه من زمانی بشه که مدارکم اماده نباشه.ممکنه با این کیس نامبر اگر الان ثبت نام کنم چه موقعی حدودا وقت مصاحبه بدن.ایا تا اخر امسال هست؟

اگه امسال روند کارنتی ها مثل سال قبل باشه اردیبهش یا خرداد سال بعد به مصاحبه دعوت میشید شما میتونید یکماه دیگه فرم رو پر کنید
کیس نامبر:2016AS46xx << مصاحبه:31مارچ ابوظبی << وضعیت: برنده اصلی و دو نفر همراه ویزا یکضرب + یک همراه AP

اپدیتها: 3April , 22,26,28May , 8,11August و بالاخره 14August کلیر بعد از 137

پاسخ
تشکر کنندگان: homa_2020
(2016-05-08 ساعت 18:12)foroumand نوشته:  کیس نامبرم 4000 شده میتونم پاسپورت رو بگیرم بعد فرم رو پر کنم یا دیر میشه؟
آدرس حتما باید آمریکا باشه، کانادا نمیشه داد؟
اگه موقع ثبت نام پسوند رو ننوشته باشیم باید پاس رو عوض کنیم یا تو فرم 260 اصلاح کنیم و به KCC توضیحات لازمه رو بدیم حل میشه. اگه اسپورت رو اصلاح کنیم مدارک رو چه کنیم. استرس امونمو بریده هنو هیچی نشده :-|

بله میتونید برای پاسپورت اقدام کنید و بعد از اون فرم رو پر کنید

بله حتما باید ادرس امریکا باشه

این سوال رو مطمن نیستم
کیس نامبر:2016AS46xx << مصاحبه:31مارچ ابوظبی << وضعیت: برنده اصلی و دو نفر همراه ویزا یکضرب + یک همراه AP

پاسخ
(2016-05-08 ساعت 18:31)anita56 نوشته:  یه سوال هم داشتم تو بخش سکوریتی فرم DS-260 تمام جوابها NO هست دیگه؟

سوال دوم yes باید باشه که در باره مدارک واکسناسونه
بقیه no

پاسخ
(2016-05-09 ساعت 03:42)matin.sh نوشته:  
(2016-05-08 ساعت 18:31)anita56 نوشته:  یه سوال هم داشتم تو بخش سکوریتی فرم DS-260 تمام جوابها NO هست دیگه؟

بقیه no

سلام
سوال دوم میپرسه که ایا شما مدرکی دارید که نشان بدهد واکسیناسیون رو بر اساس قوانین آمریکا انجام داده اید خوب به نظر من باید بگیم NO چرا بگیم yes بعد از ما مدرکش رو میخواهند ؟؟؟
Case: 2017AS2***
DS260: 14 May
Interview: 07 Nov.
Case Status: AP  Cool   
Yerevan
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام ممنون میشم افرادی که اطلاع دارند جواب منو بدن
همسر من از ازدواج قبلیشون فرزندی دارند که توی فرم اولیه اسمشون اوردیم(چون خودشون گفته بودند حتما همه فرزندان رسمی و غیررسمی آورده شود) الان من برنده اصلی هستم و کلا نمیخواهیم فرزند ایشون ببریم حالا باید توی فرم 260 چیکار کنم اگر بعنوان فرزند نیارم مغایرت ایجاد میشه؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
با توجه به اینکه کیس نامبرم حدود ‎3000‎ هست تا چه زمانی فرصت دارم فرم ‎260‎ رو پر کنم؟ چون من هنوز اسپانسر پیدا نکردم وفعلا نمیتونم فرم رو تکمیل کنم... تا یه ماه دیگه فرصت دارم؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-05-09 ساعت 09:52)nina.hz نوشته:  با توجه به اینکه کیس نامبرم حدود ‎3000‎ هست تا چه زمانی فرصت دارم فرم ‎260‎ رو پر کنم؟ چون من هنوز اسپانسر پیدا نکردم وفعلا نمیتونم فرم رو تکمیل کنم... تا یه ماه دیگه فرصت دارم؟

دوست عزیز شما هرچقدر فرم ها رو زودتر سابمیت کنید زمانی که کارنت شدید بموقع دعوت به مصاحبه میشید و تاخیر در این کار باعث عقب افتادن تاریخ مصاحبتون خواهد شد
در مورد اسپانسر هم اگر بتونید تمکن مالی بگیرید خیلی بهتر خواهد بود چون داشتن اسپانسر خودش به تنهایی اف بی آی چک خواهد داشت چون اونها باید اسپانسر شما رو چک کنن و همین پروسه رو طولانی خواهذ گرد
لاتارى ، درس صبورى، تغيير و قطع وابستگى هاست و بيانگر اينه كه انسان هرچيزي رو كه بتونه تصور كنه قطعا بهش ميرسه!

طلب خير براي همه دوستان
پاسخ
تشکر کنندگان: nina.hz ، optimist ، homa_2020
(2016-05-09 ساعت 09:16)yalda b نوشته:  سلام ممنون میشم افرادی که اطلاع دارند جواب منو بدن
همسر من از ازدواج قبلیشون فرزندی دارند که توی فرم اولیه اسمشون اوردیم(چون خودشون گفته بودند حتما همه فرزندان رسمی و غیررسمی آورده شود) الان من برنده اصلی هستم و کلا نمیخواهیم فرزند ایشون ببریم حالا باید توی فرم 260 چیکار کنم اگر بعنوان فرزند نیارم مغایرت ایجاد میشه؟

سلام
شما نمیتونید نفرات کیس رو حذف کنید.اگر اسم ایشون هم جزو کیس شما هست باید در فرم آورده شود و اگر یکی از اعضای کیس وارد نشه احتمال رد شدن کیس هست
برای بهتر مطلع شدن ازین مطلب با شرکت پاریز تراول تماس بگیرید راهنماییتون میکنند
موفق باشید

طلب خير براي همه دوستان
پاسخ
تشکر کنندگان: yalda b ، babak12 ، optimist
(2016-05-08 ساعت 13:20)nilo78 نوشته:  دوستان با توجه به اینکه کیس نامبر من حدود 2000 هست اگر فرم ها رو مرداد پر کنم مشکلی پیش نمیاد؟

دوست عزیز پیشنهاد میکنم که هر چه سریعتر فرمتون رو پر کنید تا زودتر به مصاحبه دعوت بشید . داشتن کیس نامبر پایین یه مزیت به حساب میاد
کیس نامبر : 2016AS2*** << مصاحبه : 17 نوامبر ابوظبی << وضعیت برنده اصلی خانم یکضرب + من AP  Cool
آپدیتها : 19نوامبر سایت سفارت 9 دسامبر و 25 ژانویه سایتCEAC وبالاخره کلیر در 4 فوریه بعد از 79 روز
ورود : بیست و یک اپریل - سوشال : یکماه بعد از ورود - پرداخت 165 دلار : دو هفته بعد از ورود - دریافت گرین کارت برنده اصلی : یکماه و نیم بعد از ورود - دریافت گرین کارت نفر دوم کیس : دو ماه بعد از ورود
پاسخ
تشکر کنندگان: babak12 ، matin.sh ، homa_2020 ، American Darlin
(2016-05-09 ساعت 05:56)anita56 نوشته:  

بقیه no

سلام
سوال دوم میپرسه که ایا شما مدرکی دارید که نشان بدهد واکسیناسیون رو بر اساس قوانین آمریکا انجام داده اید خوب به نظر من باید بگیم NO چرا بگیم yes بعد از ما مدرکش رو میخواهند ؟؟؟

شما در مراحل بعدی باید کار های مدیکالتون رو انجام بدید و اون مدارک مورد نیاز رو خواهید داشت.
شماره کیس 8XX مصاحبه Oct. 2015 آنکارا
وضعیت: برنده اصلی همسر جان + AP
Clear: 4th of March
مقصد: هیوستون. تگزاس ...شهریور 95 به امید خدا

پاسخ
دوستان ‎2017‎ ایه عزیز،اولا به همتون تبریک میگم و دوم اینکه بهتون تاکید میکنم که در پر کردن فرم ‎ds-260‎ به هیچ عنوان عجله نکنید.حتما مشورت بگیرید چون گرچه ظاهر مسایلی که در فرم از شما سوال شده بسیار ساده هست اما با گفتن مطالب اضافه و غیر ضروری ممکنه مراحل کلیرنس خودتون رو طولانی کنید.پس تا کید میکنم حتما حتما با دوستانی که تجربه دارن مشورت کنید و سعی کنید اطلاعات شغل و سربازی خودتون رو مختصر و مفید بیان کنید.برای همتون موفقیت و شادکامی رو آرزو دارم.
CASE NUM: 2016AS74##
روییت قبولی:8may
ارسال فرم ها:16may
کارنت:12April
مصاحبه: 21june
سفارت: Yerevan
نتیجه: خودم یکضرب،همسرم ap بخاطر سربازی نیروی هوایی ارتش ،هر دومون مهندس عمران و شاغل در شرکت مهندسین مشاور(خصوصی)
آپدیت ۲۱جون،۲۳جون(صدور ویزای خودم)،۲۰جولای بخاطر ایمیل،۷آگوست آپدیت دوخطی،۸آگوست or و اعلام کلیریی در سایت سفارت ارمنستان
کلیری همسرم:۸آگوست پس از تنها۴۷ روز در کمال ناباوری!صدور ویزا:22آگوست(پیکاپ با آژانس ایران-آنکارا که خیلی دقیق و بموقع پاس رو تحویلمون دادن.)
مقصد:کالیفرنیا-اورنج کانتی منزل اقوام Big Grin بعدش شاید هیوستون
...Golden year of lottery, I believe
پاسخ
با سلام

یه جای فرم آدرسی که میخواین گرین کارت بیادو بنویسید.خوب این قسمت اوکی آدرس کسیو بنویسم.
یه جایی هم میگه آدرسی که میخوای اونجا زندگی کنید و بگید ؟ خوب از الان که معلوم نکردیم. تکلیف چیه؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
یه سوال دیگه.
همسر بنده برنده شدن. که پاس ایشون اعتبار داره. پاس من اعتبارش تموم شده . بچه ام هم پاس نداره.
کیسم زیر ۲۰۰۰ هست. بهترین حالت اینه که اول فرم پر کنیم ارسال کنیم و بعدا برای پاس اقدام کنیم؟ یا نه؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-05-09 ساعت 05:56)anita56 نوشته:  

بقیه no

سلام

خب باید مدارک واکسیناسیون رو آماده کنید که میرید اونجا نشون بدید.
پاسخ
تشکر کنندگان: matin.sh

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان