کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
نامه دعوت به مصاحبه (نامه دوم)
(2017-05-24 ساعت 10:22)alireza 86 نوشته:  سلام بر همگی
یه سوالی داشتم. بعد از آمدن نامه دوم من برای مصاحبه، امروز متوجه شدم که فرم DS-260 برای ادیت کردن باز هست. اگر تغییرات لازم اعمال کنم آیا زمان مصاحبه من تغییر خواهد کرد؟ یا اینکه باید در آنکارا حضوری بگم؟

اگه نامه دومتون اومده بهتره که تغییری در فرم ندین. هرچند که با ارسال نامه دوم شما دیگه نمیتونین در فرم تغییرات رو اعمال کنین. هر تغییری خواستین بدین روز مصاحبه و قبل از قسم خوردن میتونین که بیان کنین.

موفق باشید
شماره کیس:         2017AS*5**
تعداد نفرات:           یک نفر
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان کسی از کتگوری f2A برای جوالای وقت مصاحبه گرفته؟ من باید برای اینماه وقت مصاحبه میگرفتم .میخواستم بدونم کسی تا الان وقت مصاحبه گرفته؟ و ایا اینکه تا الان من وقت نگرفتم معمول هست؟
ممنون
f2a
pd: 10 sep 2015
اپروو: 13.1 2016
ارسال مدارک:  sep   2016
کامپلیت :45 روز بعد
نامه مصاحبه: منتظر
مکان مصاحبه : ایروان
تاریخ مصاحبه:
سربازی : معافیت
نتیجه : به امید خدا یکضرب

پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-05-23 ساعت 10:16)mohajer1360 نوشته:  
(2017-05-23 ساعت 09:29)Ali--usa نوشته:  
(2017-05-23 ساعت 00:14)mohajer1360 نوشته:  آقا از کجا میدونستید دوشنبه بارگذاری میشه؟  Smile ما هم الان گرفتیم

دیگه وقتی یکسال درگیر این داستانا باشیم همه چیزش دستمون میاد Cool
نه شوخی میکنم ، چون معمولا نامه دوم 20 ام ماه میلادی بارگذاری میشه و این ماه خورده بود به شنبه و یکشنبه که KCC تعطیله حدس زدم که دوشنبه 22 MAY بارگذاری میشه و گفتم چندروز زودتر بگم که شما عزیزان رو از نگرانی در بیارم.
انشالله که همتون با ویزای یک ضرب برگردین
برای ما هم دعا کنید که زودتر کلییر بشیم.

ممنون از توضیحتون، انشالله که بزودی کلییر بشین و پایان خوشی در انتظار همه دوستان باشه.

نامه مصاحبه برای کتگوری F2A کی میاد من 10 سپتامبر 2015 هستم
f2a
تاریخ مصاحبه:

پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام ، یک سوال ، نامه بانک برای تمکن مالی اسپانسر ، واسه یکماه و نیم قبل از مصاحبه باشه مشکل نداره؟اخه از امریکا تا برسه دست من حداقل یکماه طول میکشه ، مشکلی نداره؟
f2a
تاریخ مصاحبه:

پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-05-23 ساعت 00:14)mohajer1360 نوشته:  
(2017-05-20 ساعت 10:12)Ali--usa نوشته:  دوستان انشالله تا دوشنبه نامه دوم مصاحبه های July هم بارگذاری میشه
این آخرین سری نامه های مصاحبه هست

آقا از کجا میدونستید دوشنبه بارگذاری میشه؟  Smile ما هم الان گرفتیم

نه شوخی میکنم ، چون معمولا نامه دوم 20 ام ماه میلادی بارگذاری میشه و این ماه خورده بود به شنبه و یکشنبه که KCC تعطیله حدس زدم که دوشنبه 22 MAY بارگذاری میشه و گفتم چندروز زودتر بگم که شما عزیزان رو از نگرانی در بیارم.
سلام از کجا میدونید آخرین سری هستش؟
من شخصا تماس گزفتم با کنسولگری و گفت توی ماه June نامه ی دومم میاد
پاسخ
تشکر کنندگان: soruosh
(2017-06-13 ساعت 12:54)armanmartin نوشته:  
(2017-05-23 ساعت 00:14)mohajer1360 نوشته:  آقا از کجا میدونستید دوشنبه بارگذاری میشه؟  Smile ما هم الان گرفتیم

سلام   از کجا میدونید آخرین سری هستش؟
من شخصا تماس گزفتم با کنسولگری و گفت توی ماه June   نامه ی دومم میاد

سلام من نامه دوم رو ٢١ جون گرفتم تاريخ مصاحبه ام اول آگوست هست . من همه كارهام رو كردم فقط دوتا نگراني دارم كه اينقدر جوابها اينجا متفاوته گفتم از هركي كه اين آخريا مصاحبه داشته و ادمين بپرسم
١- من اپليكنت اصلي هستم مدرك كارشناسي ارشدم رو ترجمه كردم اما ظاهرا هي ميگن ديپلم مهمه و من براي گرفتن مدرك ديپلمم بايد دوباره برم ببينم بايگاني دانشگاه آيا واقعا كارشناسي ارشد جواب نميده بايد حتما برم ديپلم رو بگيرم؟
٢- من سند خونمون رو ترجمه كردم اما براي گرفتن حساب بانكي آيا فقط موجودي بانك كفايت ميكنه يا بايد گردش يه دوره رو هم نشون بديم، موجودي نقدي بانكيم الان كافي نيست مجبورم ازكسي براي دو سه روز قرض كنم واسه همين گردش پول چقدر مهمه
ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-06-23 ساعت 17:28)massitorabi نوشته:  
(2017-05-23 ساعت 09:29)Ali--usa نوشته:  دیگه وقتی یکسال درگیر این داستانا باشیم همه چیزش دستمون میاد Cool

سلام من نامه دوم رو ٢١ جون گرفتم تاريخ مصاحبه ام اول آگوست هست . من همه كارهام رو كردم فقط دوتا نگراني دارم كه اينقدر جوابها اينجا متفاوته گفتم از هركي كه اين آخريا مصاحبه داشته و ادمين بپرسم
١- من اپليكنت اصلي هستم مدرك كارشناسي ارشدم رو ترجمه كردم اما ظاهرا هي ميگن ديپلم مهمه و من براي گرفتن مدرك ديپلمم بايد دوباره برم ببينم بايگاني دانشگاه آيا واقعا كارشناسي ارشد جواب نميده بايد حتما برم ديپلم رو بگيرم؟
٢- من سند خونمون رو ترجمه كردم اما براي گرفتن حساب بانكي آيا فقط موجودي بانك كفايت ميكنه يا بايد گردش يه دوره رو هم نشون بديم،  موجودي نقدي بانكيم الان كافي نيست مجبورم ازكسي براي دو سه روز قرض كنم واسه همين گردش پول چقدر مهمه
ممنون

با سلام
اگه می تونید حتما مدرک دیپلم رو تهیه و با خودتون ببرید به عبارتی روزه شک دار نگیرید.
موجودی حساب کافیه که یک هفته قبل از رفتن پول قرض کنید و تو حساب بزارید و گواهی از بانک بگیرید.
شما که مدرکتون کارشناسی ارشد هست حتما با خودتون رزومه تحصیلی و کاری رو ببرید. ممکنه اونجا ازتون بخوان و نداشته باشید ( مثل من )
شماره کیس: ‎2017AS4XXX               ‎
تاریخ رویت قبولی:          3 مي ‎ ‎2016‎  
تعداد افراد کیس:            2
کنسولگری:                   آنکارا
تاریخ ارسال فرم:            26 مي ‎ ‎2016‎
کارنت شدن کیس:         ‎8 فوریه ‎ ‎2017‎
تاریخ دریافت نامه دوم:   28 مارچ 2017
تاریخ مصاحبه:                 ‎ 04می 2017
نتیجه:                   خانم : یکضرب  آقا : Ap           
آپدیت :                   8 جون ( تبدیل به or )
نامه کلیر :                9 جون
ارسال پاسپورت (حضوری): 12 جون
صدور ویزا :  19 جون
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-05-23 ساعت 09:29)Ali--usa نوشته:  دیگه وقتی یکسال درگیر این داستانا باشیم همه چیزش دستمون میاد Cool

٢- من سند خونمون رو ترجمه كردم اما براي گرفتن حساب بانكي آيا فقط موجودي بانك كفايت ميكنه يا بايد گردش يه دوره رو هم نشون بديم،  موجودي نقدي بانكيم الان كافي نيست مجبورم ازكسي براي دو سه روز قرض كنم واسه همين گردش پول چقدر مهمه
ممنون
سلام دوست عزیز
شما اگر مدارک بالاتر از فوق لیسانس هم داشته باشید باید دیپلم و ترجمه اش رو با خودتون ببرید(در این موضوع شک نداشته باشید).در مورد تمکن مالی مقدار پول مورد نیاز برای 24 ساعت توی حساب باشه کافیه و نیاز به گردش مالی نداره.
کیس نامبر:2017as00004xxx
تعداد نفرات :4نفر (خانم برنده )
تحصیلات: خانم وآقا فوق لیسانس
ارسال فرم :  3august
سفارت:  ابوظبی
کارنت  :  10march
نامه دوم :  28march
تاریخ مصاحبه :  17may
نتیجه :ap
آپدیتها  : 18,20jul,jun6,15 ,29,30 may
وضعیت:دوخطی تبدیل به 18jul or
کلییر : 24 jul
ارسال ایمیل کلییر: 27jul
تحویل پاسپورت به سفارت :30jul
ایشود: 2 aug
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-06-23 ساعت 20:43)fn_glor نوشته:  
(2017-06-13 ساعت 12:54)armanmartin نوشته:  سلام   از کجا میدونید آخرین سری هستش؟

ممنون
سلام دوست عزیز
شما اگر مدارک بالاتر از فوق لیسانس هم داشته باشید باید دیپلم و ترجمه اش رو با خودتون ببرید(در این موضوع شک نداشته باشید).در مورد تمکن مالی مقدار پول مورد نیاز برای 24 ساعت توی حساب باشه کافیه و نیاز به گردش مالی نداره.

دوست عزیز . ممنون بابت پاسخ صریحتون. تکلیفم روشن شد. فعلا که صبح رفتم دانشگاه ظاهرا دو هفته تعطیلی تابستونی هستن. امیدوارم 17 ام برم بتونم بگیرم ازشونSmile)
پاسخ
تشکر کنندگان: fn_glor
(2017-06-23 ساعت 18:01)hamed98 نوشته:  
(2017-06-13 ساعت 12:54)armanmartin نوشته:  سلام   از کجا میدونید آخرین سری هستش؟

ممنون

با سلام
اگه می تونید حتما مدرک دیپلم رو تهیه و با خودتون ببرید به عبارتی روزه شک دار نگیرید.
موجودی حساب کافیه که یک هفته قبل از رفتن پول قرض کنید و تو حساب بزارید و گواهی از بانک بگیرید.
شما که مدرکتون کارشناسی ارشد هست حتما با خودتون رزومه تحصیلی و کاری رو ببرید. ممکنه اونجا ازتون بخوان و نداشته باشید ( مثل من )

ممنون از پاسختون. بله رزومه تحصیلی و کاری خودم را آماده کردم و فعلا که رفتم دنبال دیپلمم همه رفتن تعطیلات تابستونی شانس بیارم بتونم بگیرم صلوات Wink Sad
پاسخ
تشکر کنندگان:
از دوستان لاتاری ....کسی هست که بعد از این اجرای حکم جدید، سفارت وقت داشته باشه و یا رفته باشه؟؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-06-29 ساعت 07:55)reza1364 نوشته:  از دوستان لاتاری ....کسی هست که بعد از این اجرای حکم جدید، سفارت وقت داشته باشه و یا رفته باشه؟؟؟

من دو هفته دیگه مصاحبه دارم
❶ کيس نامبر: ‎2017AS75##‎
❷ تعداد افراد: دو نفر
❸ کنسولگری: ایروان
❹ نامه دوم: 22 می
❺ تاریخ مصاحبه: 11 جولای
❻ قبولی: ویزای یک ضرب ولی به دلیل قانون بن صادر نشد... امید ما هنوز همون دو روز آخره البته اگه مشکلی پیش نیاد Sad
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-06-29 ساعت 14:09)eblis_67 نوشته:  
(2017-06-29 ساعت 07:55)reza1364 نوشته:  از دوستان لاتاری ....کسی هست که بعد از این اجرای حکم جدید، سفارت وقت داشته باشه و یا رفته باشه؟؟؟

ميشه لطف كنيد اگه ايميلي براتون اومد خبر بدين؟ پدر من هم ٣هفته ديگه مصاحبه داره
پاسخ
تشکر کنندگان: eblis_67
(2017-06-29 ساعت 14:25)Nazlisami نوشته:  

ما هم دو هفته ديگه ايم اما با اين حكم جديد ديگه جوابمون معلومه كه ويزا نميگيريم،چون خويشاوند درجه يك نداريم Sad
کيس نامبر: ‎2017AS7###‎
تعداد افراد: 2
سفارت: Abudhabi
مشاهده قبولی: 2 Oct
ارسال فرم: 18 Oct
نامه دوم: 24 May
پاسخ
تشکر کنندگان: Nazlisami
(2017-06-29 ساعت 14:25)Nazlisami نوشته:  

خیلی ها هستن که هفته های آینده مصاحبه دارن نگران نباشید حتما اعلام میکنم
❶ کيس نامبر: ‎2017AS75##‎
❷ تعداد افراد: دو نفر
❸ کنسولگری: ایروان
❹ نامه دوم: 22 می
❺ تاریخ مصاحبه: 11 جولای
❻ قبولی: ویزای یک ضرب ولی به دلیل قانون بن صادر نشد... امید ما هنوز همون دو روز آخره البته اگه مشکلی پیش نیاد Sad
پاسخ
تشکر کنندگان: Nazlisami ، soruosh

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان