کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
نامه دعوت به مصاحبه (نامه دوم)
(2016-08-23 ساعت 09:02)TiredAdmin نوشته:  
(2016-08-23 ساعت 08:56)Samiraniroomand نوشته:  واسه منم نیومده و نگرانم.شما مطمینید که اومده؟

نگرانی نداره. اولا ممکنه دو سه روز بکشه و بیاد.. ثانیا الان کلا نیاد هم مشکلی نیست فوقش ماه دیگه میاد.. هر سال همین طوری بوده، من فرومهای مهاجرسرا رو از ۲۰۱۳ به اینور جویدم تو این سه ماه Smile)

شما تاریخ ارسال فرمتون کی بوده؟ آنلاک هم داشتین؟

با سلام
شما اطمینان دارید که 2 یا 3 روز زمان میبره ؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-08-23 ساعت 14:59)a_cute65 نوشته:  
(2016-08-23 ساعت 09:02)TiredAdmin نوشته:  
(2016-08-23 ساعت 08:56)Samiraniroomand نوشته:  واسه منم نیومده و نگرانم.شما مطمینید که اومده؟

نگرانی نداره. اولا ممکنه دو سه روز بکشه و بیاد.. ثانیا الان کلا نیاد هم مشکلی نیست فوقش ماه دیگه میاد.. هر سال همین طوری بوده، من فرومهای مهاجرسرا رو از ۲۰۱۳ به اینور جویدم تو این سه ماه Smile)

با سلام

من طبق تجربه سال قبلی ها می تونم بگم که دلیلی نداره فکر کنید همه ایمیلها با هم در یک ثانیه ارسال میشه و ممکنه چند ساعت یا روز طول بکشه. ممکنه ولی آخرش هم نامه من یا شما برای این ماه نیاد. چیزی برای نگانی نیست به هر حال.
کیس: 2017AS15XX
نتیجه: ۶ می
ارسال فرم: ۲۶ می
کارنت: ۹ آگوست
نامه دوم: ۲۲ سپتامبر
مصاحبه: هفته اول نوامبر، ایروان/ AP / آپدیت سیس ۱۵ نوامبر / ۱۲ ژانویه بخاطر ایمیل، یه ایمیل تو فوریه، یه ایمیل هم ۲۱ مارچ همه جوابها تکراری  و منتظر باشید تا اعلام کنیم / آپدیت دو خطی و اولین آپدیت از سمت خودشون ۸ می/ کلیر ۱۰ می/آپدیت تحویل پاسپورت ۱۵ می/ تحویل مدیکال جدید ۱۷ می/ ۱۸ می صدور ویزا/ ۱۹ می تحویل پاسپورت از پست
سفرنامه
پاسخ
تشکر کنندگان: a_cute65 ، ELNAZ21
(2016-08-23 ساعت 15:05)TiredAdmin نوشته:  
(2016-08-23 ساعت 14:59)a_cute65 نوشته:  
(2016-08-23 ساعت 09:02)TiredAdmin نوشته:  نگرانی نداره. اولا ممکنه دو سه روز بکشه و بیاد.. ثانیا الان کلا نیاد هم مشکلی نیست فوقش ماه دیگه میاد.. هر سال همین طوری بوده، من فرومهای مهاجرسرا رو از ۲۰۱۳ به اینور جویدم تو این سه ماه Smile)

با سلام

من طبق تجربه سال قبلی ها می تونم بگم که دلیلی نداره فکر کنید همه ایمیلها با هم در یک ثانیه ارسال میشه و ممکنه چند ساعت یا روز طول بکشه. ممکنه ولی آخرش هم نامه من یا شما برای این ماه نیاد. چیزی برای نگانی نیست به هر حال.

با تشکر
من شنیدم همه با هم در یک روز ارسال میشه
امیدوارم که امروز فردا نامه دوم برسه دستمون
پاسخ
تشکر کنندگان: ELNAZ21
دوستان چند ساعت و روز طول میکشه تا برای همه ایمیل بیاد یا در سایت جایگزین نامه اولتون بشه. وقت هست نگران نباشید. سری دوم هم بشید اون هم ایرادی نداره. صبور اما پیگیر باشید.
پاسخ
تشکر کنندگان: a_cute65 ، ELNAZ21
با سلام یه سوال داشتم در سایت دکتر سفارت آنکارا تمام اطلاعات رو میخواد حتی کیس نامبر و ... درسته ؟ باید تمام اطلاعات وارد بشه ممنون میشم جواب بدید
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-08-23 ساعت 16:23)satellite نوشته:  دوستان چند ساعت و روز طول میکشه تا برای همه ایمیل بیاد یا در سایت جایگزین نامه اولتون بشه. وقت هست نگران نباشید. سری دوم هم بشید اون هم ایرادی نداره. صبور اما پیگیر باشید.

با سلام
با اطمینان دارید این حرف رو بیان میکنید ؟
به امید خدا

Case Number  :  AS000014$$

+ افراد منظور در کیس : 1 نفر ( خودم )

+ ارسال فرمMay 17

+ سفارت  : ایروان

+ دریافت نامه دوم September 23 :

+  تاریخ مصاحبه  November :

+ نتیجه مصاحبه  :      AP
پاسخ
تشکر کنندگان:
به نظر شما به kcc نامه ارسال کنیم ؟
به امید خدا

+ ارسال فرمMay 17

پاسخ
تشکر کنندگان:
ممنون میشم مدیران سایت جواب صریحی به این موضوع بدن ؟
سپاس بیکران
به امید خدا

+ ارسال فرمMay 17

پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-08-23 ساعت 14:12)a_cute65 نوشته:  با سلام .

case number : 1400

تاریخ ارسال فرم : may 17

unlock : نداشتم

چطوره که برا من نیومده .
ممنون میشم پاسخ بدید

سلام
اگر شما هنوز نامه اول خود را مشاهده می کنید پس مشخصات رو درست وارد کردید و بایستی کمی صبر داشته باشید
ولی اگه با خطا مواجه هستید ، مشخصات رو مجدد و درست وارد کنید .
تغییر سفارت رو چه زمانی انجام دادید ؟
3  may  :  ?
c/n :   +6000
ds_260 : 20 may
Resubmit : 09  nov
Current : April
Interview : 16 jun
Embassy : ank >>>abudhabi
Status : in transit
نتیجه :  رشته ای بر گردنم افکنده دوست. میکشد هرجا که خاطرخواه اوست. رشته برگردن نه از بی مهری است. رشته عشق است و برگردن نکوست.
«خدایا بهترین ها رو به  همه ببخش ، به من هم ببخش
ای بخشاینده مهربان.
پاسخ
تشکر کنندگان: a_cute65
(2016-08-23 ساعت 17:36)a_cute65 نوشته:  
(2016-08-23 ساعت 16:23)satellite نوشته:  دوستان چند ساعت و روز طول میکشه تا برای همه ایمیل بیاد یا در سایت جایگزین نامه اولتون بشه. وقت هست نگران نباشید. سری دوم هم بشید اون هم ایرادی نداره. صبور اما پیگیر باشید.

با سلام
با اطمینان دارید این حرف رو بیان میکنید ؟
دوست خوبم تو این مسیر هیچ چیز 100 وجود ندارد. اما بله با احتمال بسیار بالا چنین است و برایتان ارسال خواهد شد. حال، چنانچه فرم ds-260 نوشته completed یعنی شماره پیگیری هم دریافت کردید و حداکثر تا فردا پس فردا نامتون نیومد به نظرم یک ایمیل به kcc ارسال نمایید
چون شما هم کیستون شمارش پایینه هم فرم رو زود فرستادید لذا حتما پیگیری کنید.
پاسخ
تشکر کنندگان: a_cute65
سلام خدمت دوستان
با کیس زیر 1000 نامه دوم رویت شد
انشااله نامه شماهم بیاد. Smile
پاسخ
تشکر کنندگان: Paniz888 ، TiredAdmin ، a_cute65 ، فلوریا
محض آمار، از مهاجرسرایی ها، کیس نامبر حتی زیر هزار ارسال فرم هفته های اول، کسی نیست نامه دوم براش اومده باشه؟ بابا پارسال کلی آدم اومدن تو فروم زدن‌که نامه شونو گرفتن همون شب اول!
کیس: 2017AS15XX
نتیجه: ۶ می
ارسال فرم: ۲۶ می
کارنت: ۹ آگوست
نامه دوم: ۲۲ سپتامبر
مصاحبه: هفته اول نوامبر، ایروان/ AP / آپدیت سیس ۱۵ نوامبر / ۱۲ ژانویه بخاطر ایمیل، یه ایمیل تو فوریه، یه ایمیل هم ۲۱ مارچ همه جوابها تکراری  و منتظر باشید تا اعلام کنیم / آپدیت دو خطی و اولین آپدیت از سمت خودشون ۸ می/ کلیر ۱۰ می/آپدیت تحویل پاسپورت ۱۵ می/ تحویل مدیکال جدید ۱۷ می/ ۱۸ می صدور ویزا/ ۱۹ می تحویل پاسپورت از پست
سفرنامه
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-08-23 ساعت 21:24)niopdc نوشته:  سلام خدمت دوستان
با کیس زیر 1000 نامه دوم رویت شد
انشااله نامه شماهم بیاد. Smile

پیروز باشید
3  may  :  ?
c/n :   +6000
ds_260 : 20 may
Resubmit : 09  nov
Current : April
Interview : 16 jun
Embassy : ank >>>abudhabi
Status : in transit
نتیجه :  رشته ای بر گردنم افکنده دوست. میکشد هرجا که خاطرخواه اوست. رشته برگردن نه از بی مهری است. رشته عشق است و برگردن نکوست.
«خدایا بهترین ها رو به  همه ببخش ، به من هم ببخش
ای بخشاینده مهربان.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-08-23 ساعت 21:26)TiredAdmin نوشته:  محض آمار، از مهاجرسرایی ها، کیس نامبر حتی زیر هزار ارسال فرم هفته های اول، کسی نیست نامه دوم براش اومده باشه؟ بابا پارسال کلی آدم اومدن تو فروم زدن‌که نامه شونو گرفتن همون شب اول!

کیس نامبر ما حدود 2000 هست همین نیم ساعت پیش نامه دوممون رو دیدیم
ما آنکارا رو انتخاب کرده بودیم ولی مکان مارو زده ایروان
کیس نامبر  2017AS2XXX
سفارت آنکارا(خودشون تغییر دادن به ایروان)
ارسال فرم ها  : دو هفته بعد از نتایج
کارنت  August 20, 2016
نامه دوم  August, 2016
مصاحبه  October , 2016
برنده اصلی  : پدرم
وضعیت پرونده AP
اولین آپدیت 4 می بعد 190 روز
مدت زمان کلییر شدن : 10 ماه و 13 روز دقیقا دو روز قبل از اتمام ویزا
ای کسانی که در آینده در لاتاری برنده میشید و این متن رو میخونید
بدونید تمام سختی ها و استرسهایی که میکشید در مقابل برنده های 2017 هیچه Cool
سفرنامه ایروان

@mostafa_sh78
پاسخ
تشکر کنندگان: Paniz888 ، rezaafkhami ، damoon.rh ، milad.abadani
(2016-08-23 ساعت 21:26)TiredAdmin نوشته:  محض آمار، از مهاجرسرایی ها، کیس نامبر حتی زیر هزار ارسال فرم هفته های اول، کسی نیست نامه دوم براش اومده باشه؟ بابا پارسال کلی آدم اومدن تو فروم زدن‌که نامه شونو گرفتن همون شب اول!

با کیس نامبر زیر 100 هنوز نامه دوم نیومده . آیا مشکلی وجود داره .هیچ آپدیتی هم نداشتیم .
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان