کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اطلاعات تماس KCC و سفارت‌ها | نمونه مکاتبات
.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
برای طبقه بندی و تفکیک پستهای مفید و غیرتکراری از سایر پستها و دسترسی سریع و راحت کاربران به جدیدترین و معتبرترین اطلاعات،
لطفاً به انتهای پستهای خود که دارای شرایط زیر هستند، یکی از هشتگهای \#راهنما# \#تجربه# \#اطلاعات# \#مبهم# و \#بحث# را اضافه کنید.
همچنین می توانید پستها و مطالب سالهای گذشته را که هنوز معتبر است، نقل قول کرده (یا لینک داده) و هشتگهای مرتبط را اضافه کنید.
پستهای هشتگ دار بصورت دوره ای بررسی شده و لینک آن به صفحه اول تاپیک اضافه خواهد شد.

توجه: کلمه هشتگ شده باید بین دو کاراکتر # قرار بگیرد. (بدون فاصله)
نمونه: \#هشتگ# پس از ارسال توسط سیستم به #هشتگ# تبدیل خواهد شد.

\#راهنما#
پستهای حاوی راهنما و مطالب آموزشی (جزئی و کلی) در مواردی که قبلاً ارائه نشده و یا بصورت ناقص ارائه شده

\#تجربه#
بیان مواردی که شخصاً تجربه کرده و یا از نزدیک شاهد بودید.
(از این هشتگ برای شنیده‌ها، شایعات و سایر مواردی که مطمئن نیستید، استفاده نکنید.)

\#اطلاعات#
نمونه مدارک (ترجمه رسمی، تمکن مالی، مدارک پزشکی، نظام وظیفه، تحصیلی و ‎...)‎
تصویر فرمها و صفحات سایت در حالت خاص
متن و فرمت پیامها و ایمیلهای دریافتی (رسمی)
و موارد مشابه
توجه: قبل از ارسال موارد فوق، اطلاعات حساس و شخصی خود را پاک کنید.

\#مبهم#
سوالاتی که بدون پاسخ مانده یا نظرات مختلف و متناقضی در مورد آن ارائه شده
مواردی که تاکنون توضیح مشخصی برای آن ارائه نشده
پاسخ به موارد مبهم (حتماً پست مربوطه را نقل قول کرده و یا لینک پست را در متن پاسخ قرار دهید)

\#بحث#
اصلاح مطالب موحود در لیست صفحه اول و درخواست ایجاد بحث در مورد موضوع مشخص
* پس از بررسی، در صورت نیاز موضوع مورد نظر در بخش "بحث تخصصی" ایجاد خواهد شد تا سایر کاربران هم نظرات خود را در مورد این موضوع اظهار کنند.

.
پاسخ
تشکر کنندگان:
مطالب و فایلهای مفید:
پاسخ
تشکر کنندگان:
سوالات متداول:
موارد مبهم و بدون پاسخ مشخص:
پاسخ
تشکر کنندگان:
با سلام
اگه مقدور هست براتون نحوه مکاتبه با KCC راجع به علت نیومدن نامه دعوت به مصاحبه رو برام توضیح بدین .

آخه مدیر سایت در فروم نامه دعوت به مصاحبه این متن رو ارسال کردن :

((( همه کسانی که کارنت میشوند اگر فرم های خود را برای کی سی سی بفرستند نامه دوم (نامه حاوی مکان و زمان مصاحبه) را دریافت خواهند کرد و به مصاحبه دعوت خواهند شد )))
به امید خدا

Case Number  :  AS000014$$

+ افراد منظور در کیس : 1 نفر ( خودم )

+ ارسال فرمMay 17

+ سفارت  : ایروان

+ دریافت نامه دوم September 23 :

+  تاریخ مصاحبه  November :

+ نتیجه مصاحبه  :      AP
پاسخ
تشکر کنندگان: ofrfar
سلام چطور میشه ادرس ایمیلی که در فرم 260 وارد کردیم رو تغییر بدیم من دیگه به اون ادرس دسترسی ندارم و خیلی نگرانم چون نمیتونم نامه دومم رو دریافت کنم لطفا راهنمایی کنید
Case ‎Number‎  :2500
تعداد افراد منظور در کیس  :   2نفر

مشاهده قبولی   :    2 ‎Of May‎

تاریخ ارسال فرم  : نمیدونم

سفارت   : ابوظبی

تاریخ نامه دعوت به مصاحبه :14 اکتبر
پاسخ
تشکر کنندگان: a_cute65
(2016-09-14 ساعت 14:56)naz s نوشته:  سلام چطور میشه ادرس ایمیلی که در فرم 260 وارد کردیم رو تغییر بدیم من دیگه به اون ادرس دسترسی ندارم و خیلی نگرانم چون نمیتونم نامه دومم رو دریافت کنم لطفا راهنمایی کنید

با سلام
خیلی نگران نباشید چون نامه دوم جایگزین نامه اول میشه و ایمیلی که ارسال میکنند توش نوشته که UPDATE شدید و سایت رو چک کنید
در پناه پروردگار
به امید خدا

Case Number  :  AS000014$$

+ افراد منظور در کیس : 1 نفر ( خودم )

+ ارسال فرمMay 17

+ سفارت  : ایروان

+ دریافت نامه دوم September 23 :

+  تاریخ مصاحبه  November :

+ نتیجه مصاحبه  :      AP
پاسخ
تشکر کنندگان: naz s
با عرض سلام و خسته نباشید
من برنده لاتاری ‎2017‎ میباشم. تا حالا چند بار به ‎KCC‎ نامه زدم و از اونها سوالاتی رو پرسیدم ولی الان چند وقتی هست که پس از ارسال ایمیل چنین جوابی بهم میدن:
‎Thank you for your inquiry.‎

‎Please comply with the instructions provided on the website http://www.travel.state.gov.‎

‎The contact information for the United States Consulate/ Embassy of Ankara is AnkaraIV@state.gov .‎

‎When inquiring about the status of a Diversity Visa (DV) case, you must provide the Principal Applicant's full name, complete case number, and date of birth in the following format (MMDDYYYY) as entered on the original entry. Please remember that the Kentucky Consular Center is a document processing facility, and cannot advise you on whether or not you will qualify for a visa. Only a consular officer can make that decision. Do not send any paper documents to the Kentucky Consular Center.‎
در نامه ای هم که میفرستم اولش اینگونه مینویسم:
‎Case Number:‎
Principal ‎Applicant Name:‎
Date ‎of Birth:‎
Preference ‎Category:‎
Foreign ‎State Chargeability: IRAN‎
‎Post:‎
تاریخ رو هم با فرمت ‎MMDDYYYY‎ وارد میکنم.
چندبار هم در تایپ تاریخ بین ماه و روز و سال اسپیس گذاشتم و گاهی هم اسلش. ولی باز جواب همین شکلی دیدید برام می آد.
میشه راهنمایی ام کنید و بگید اشکال ایمیلم در کجاست؟
پاسخ
تشکر کنندگان: a_cute65
با سلام و درود ، از دوستان کسی ایمیلها یا ایمیل معتبر از سفارت آمریکا در آنکارا را داره ؟؟؟
برنده : لاتاری ‎2017‎
تعداد افراد خودم
رویت قبولی 8 may‎
ارسال فرمها 23 may‎
تاریخ در یافت نامه دوم : 23 سپتامبر
زمان مصاحبه 3 نوامبر
کیس نامبر ‎2017AS000002xx‎
محل مصاحبه : انکارا
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام به همه
بنده برنده لاتاری هستم با کیس نامبر 7xxx
من چند سوال داشتم خوشحال میشم اگه جواب بدین و من را راهنمایی کنین
بنده متاهل هستم و یک فرزند 2/5 ساله دارم.
1. من دیپلم کاردانش دارم و چون میدونستم که حداقل مدرک داشتن پیش دانشگاهیه سریعا اقدام کردم و تو دونوبت خرداد و شهریور تونستم مدرک پیش دانشگاهیم را بگیریم البته از طریق اموزش از راه دور! لازمه که بگم دیپلم بنده مکانیک بود و مدرک پیش دانشگاهیم انسانی هست البته من هنوز فرم 260 خودم را پر نکردم صبر کردم تا نتایج پیش دانشگاهی اعلام بشه و بعد فرم را پر کنم
اما وقتی خواستم فرم را پر کنم اطلاع پیدا کردم که سفارت امریکا مدرک پیش دانشگاهیه شبانه یا همون اموزش از راه دور را قبول نداره!
پس سریعا دانشگاه علمی کاربردی ثبت نام کردم که تا خرداد حداقل 43 واحد را پاس کنم البته من قبلا در همین دانشگاه 22 واحد گذرانده بودم که بعد از تغییر رشته 18 واحد ان را از من قبول کردن و من اکنون 19 واحد هم گرفته ام.
به من گفته شده الان که فرم را پر میکنم بزنم در حال تحصیل!
سوالم اینه اگر به فرض نوبت مصاحبه من تو خرداد باشه و من با قبولی این 19 واحد 37 واحد قبولی داشته باشم بنده در خرداد که هنوز امتحانات ترم 2 را نداده ام پس تکلیف چه میشود؟
ایا سفارت همان در حال تحصیل را از من قبول میکه؟
خیلی مردد هستم خواهشا اگه کسی میتونه راهنماییم کنه تا من فرمم را پر کنم
2.سوال دیکم درمورد واکسیناسیونه !
بنده به هلال احمر مراجعه کردم و کارت واکسیناسیون برای خودم و خانواده ام تهیه کردم و واکسنامون را زدیم البته دو مرحلش را و مرحله بعدشون تو بهمن ماه هست به من گفته شده چون مصاحبم قطعا سال دیگه هست زود اقدام کردین و سفارت این واکسنارو قبول نداره!!!
ممنون میشم اگر جواب سوالاتم را بدین
با تشکر
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان