کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
تغییر زمان و یا مکان مصاحبه | درخواست وقت مصاحبه مجدد
.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
برای طبقه بندی و تفکیک پستهای مفید و غیرتکراری از سایر پستها و دسترسی سریع و راحت کاربران به جدیدترین و معتبرترین اطلاعات،
لطفاً به انتهای پستهای خود که دارای شرایط زیر هستند، یکی از هشتگهای \#راهنما# \#تجربه# \#اطلاعات# \#مبهم# و \#بحث# را اضافه کنید.
همچنین می توانید پستها و مطالب سالهای گذشته را که هنوز معتبر است، نقل قول کرده (یا لینک داده) و هشتگهای مرتبط را اضافه کنید.
پستهای هشتگ دار بصورت دوره ای بررسی شده و لینک آن به صفحه اول تاپیک اضافه خواهد شد.

توجه: کلمه هشتگ شده باید بین دو کاراکتر # قرار بگیرد. (بدون فاصله)
نمونه: \#هشتگ# پس از ارسال توسط سیستم به #هشتگ# تبدیل خواهد شد.

\#راهنما#
پستهای حاوی راهنما و مطالب آموزشی (جزئی و کلی) در مواردی که قبلاً ارائه نشده و یا بصورت ناقص ارائه شده

\#تجربه#
بیان مواردی که شخصاً تجربه کرده و یا از نزدیک شاهد بودید.
(از این هشتگ برای شنیده‌ها، شایعات و سایر مواردی که مطمئن نیستید، استفاده نکنید.)

\#اطلاعات#
نمونه مدارک (ترجمه رسمی، تمکن مالی، مدارک پزشکی، نظام وظیفه، تحصیلی و ‎...)‎
تصویر فرمها و صفحات سایت در حالت خاص
متن و فرمت پیامها و ایمیلهای دریافتی (رسمی)
و موارد مشابه
توجه: قبل از ارسال موارد فوق، اطلاعات حساس و شخصی خود را پاک کنید.

\#مبهم#
سوالاتی که بدون پاسخ مانده یا نظرات مختلف و متناقضی در مورد آن ارائه شده
مواردی که تاکنون توضیح مشخصی برای آن ارائه نشده
پاسخ به موارد مبهم (حتماً پست مربوطه را نقل قول کرده و یا لینک پست را در متن پاسخ قرار دهید)

\#بحث#
اصلاح مطالب موحود در لیست صفحه اول و درخواست ایجاد بحث در مورد موضوع مشخص
* پس از بررسی، در صورت نیاز موضوع مورد نظر در بخش "بحث تخصصی" ایجاد خواهد شد تا سایر کاربران هم نظرات خود را در مورد این موضوع اظهار کنند.

.
پاسخ
تشکر کنندگان:
مطالب و فایلهای مفید:
پاسخ
تشکر کنندگان:
سوالات متداول:
موارد مبهم و بدون پاسخ مشخص:
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام. من برام نامه دوم ارسال شده ، میخوام که زمانش رو تغییر بدم. لطفا بهم بگید باید با کجا مکاتبه کنم!! با KCC یا با خود سفارت؟ و اگر مکاتبه با سفارت باید باشه لطفا راه های تماس با سفارت ابوظبی رو به من بگید. هم تلفن و هم ایمیلش رو.ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-09-21 ساعت 08:58)M.fanisaberi نوشته:  سلام. من برام نامه دوم ارسال شده ، میخوام که زمانش رو تغییر بدم. لطفا بهم بگید باید با کجا مکاتبه کنم!! با KCC یا با خود سفارت؟ و اگر مکاتبه با سفارت باید باشه لطفا راه های تماس با سفارت ابوظبی رو به من بگید. هم تلفن و هم ایمیلش رو.ممنون

سلام. دوست عزیز تغییر وقت مصاحبه وقتی که تاریخ مصاحبه اعلام شد فقط باید از طریق سفارت و شیوه ی اعلامیشون انجام بشه . بنظر من اصلا تغییر زمان مصاحبه کار درستی نیست و حتی المقدور اینکار را نکنید.

اگر نیاز به خدمات حرفه ای تری داشتید میتوانید با تیم مجرب پاریز تراول تماس بگیرید.
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام من به تازگی از تبریز به رم نقل مکان کرده ام میخواستم بدونم باید این موضوع رو به KCC اطلاع بدم؟ و اینکه امکان تغییر سفارت من از ترکیه به ایتالیا هست یا نه؟ ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-09-22 ساعت 14:03)farper نوشته:  سلام من به تازگی از تبریز به رم نقل مکان کرده ام میخواستم بدونم باید این موضوع رو به KCC اطلاع بدم؟ و اینکه امکان تغییر سفارت من از ترکیه به ایتالیا هست یا نه؟ ممنون

بله اطلاع بدید و اگه تو کشوری خارج ایران ساکن بودید یا هستید بیشتر از شش ماه (مدتشو مطمئن نیستم تو فروم چک کنید) باید گواهی عدم سوپیشینه از اون کشور ارائه بدید.

ضمنا محل سفارت رو هم میتونید به kcc ایمیل بزنید و فرمتون رو آنلاک کنید و تغییر بدید به هر شهری که میخواید. اما صرفا در سفارتهای آنکارا، ایروان و ابوظبی مصاحبه به زبان فارسی انجام میشه و بقیه کشورها انگبیسی مصاحبه میدید. پس اگه مشکل زبان ندارید حله.

البته اگه زمان مصاحبه تون مشخص شده و نزدیکه شاید بهتر باشه که تغییر ندید چون تغییر مکان مصاحبه اون رو به تاخیر میندازه.
کیس: 2017AS15XX
نتیجه: ۶ می
ارسال فرم: ۲۶ می
کارنت: ۹ آگوست
نامه دوم: ۲۲ سپتامبر
مصاحبه: هفته اول نوامبر، ایروان/ AP / آپدیت سیس ۱۵ نوامبر / ۱۲ ژانویه بخاطر ایمیل، یه ایمیل تو فوریه، یه ایمیل هم ۲۱ مارچ همه جوابها تکراری  و منتظر باشید تا اعلام کنیم / آپدیت دو خطی و اولین آپدیت از سمت خودشون ۸ می/ کلیر ۱۰ می/آپدیت تحویل پاسپورت ۱۵ می/ تحویل مدیکال جدید ۱۷ می/ ۱۸ می صدور ویزا/ ۱۹ می تحویل پاسپورت از پست
سفرنامه
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-09-22 ساعت 14:11)TiredAdmin نوشته:  
(2016-09-22 ساعت 14:03)farper نوشته:  سلام من به تازگی از تبریز به رم نقل مکان کرده ام میخواستم بدونم باید این موضوع رو به KCC اطلاع بدم؟ و اینکه امکان تغییر سفارت من از ترکیه به ایتالیا هست یا نه؟ ممنون

بله اطلاع بدید و اگه تو کشوری خارج ایران ساکن بودید یا هستید بیشتر از شش ماه (مدتشو مطمئن نیستم تو فروم چک کنید) باید گواهی عدم سوپیشینه از اون کشور ارائه بدید.

ضمنا محل سفارت رو هم میتونید به kcc ایمیل بزنید و فرمتون رو آنلاک کنید و تغییر بدید به هر شهری که میخواید. اما صرفا در سفارتهای آنکارا، ایروان و ابوظبی مصاحبه به زبان فارسی انجام میشه و بقیه کشورها انگبیسی مصاحبه میدید. پس اگه مشکل زبان ندارید حله.

البته اگه زمان مصاحبه تون مشخص شده و نزدیکه شاید بهتر باشه که تغییر ندید چون تغییر مکان مصاحبه اون رو به تاخیر میندازه.

برای تغییر محل سفارت نیاز به آنلاک کردن فرم نیست ، چون حتی اگر فرم هم آنلاک بشه نمیشه توی قسمت محل سفارت تغببری ایجاد کرد.
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام
برای تغییر مکان مصاحبه از آنکارا به ایروان باید چیکار کنیم؟هنوز فرم 260 رو تکمیل نکرده. ایا از طریق فرم 260 میشه مکان رو تغییر داد؟ چجوری؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-10-13 ساعت 16:13)azerila619 نوشته:  سلام
برای تغییر مکان مصاحبه از آنکارا به ایروان باید چیکار کنیم؟هنوز فرم 260 رو تکمیل نکرده.  ایا از طریق فرم 260 میشه مکان رو تغییر داد؟ چجوری؟

توی فرم اگه تکمیل و سابمیت نکردید هنوز برید روی اون قسمتی که نوشته سفارت آنکارا کلیک کنید باز میشه میتونید عوض کنید.
کیس: 2017AS15XX
نتیجه: ۶ می
ارسال فرم: ۲۶ می
کارنت: ۹ آگوست
نامه دوم: ۲۲ سپتامبر
مصاحبه: هفته اول نوامبر، ایروان/ AP / آپدیت سیس ۱۵ نوامبر / ۱۲ ژانویه بخاطر ایمیل، یه ایمیل تو فوریه، یه ایمیل هم ۲۱ مارچ همه جوابها تکراری  و منتظر باشید تا اعلام کنیم / آپدیت دو خطی و اولین آپدیت از سمت خودشون ۸ می/ کلیر ۱۰ می/آپدیت تحویل پاسپورت ۱۵ می/ تحویل مدیکال جدید ۱۷ می/ ۱۸ می صدور ویزا/ ۱۹ می تحویل پاسپورت از پست
سفرنامه
پاسخ
تشکر کنندگان: azerila619
(2016-09-22 ساعت 01:09)Nazem نوشته:  
(2016-09-21 ساعت 08:58)M.fanisaberi نوشته:  سلام. من برام نامه دوم ارسال شده ، میخوام که زمانش رو تغییر بدم. لطفا بهم بگید باید با کجا مکاتبه کنم!! با KCC  یا با خود سفارت؟ و اگر مکاتبه با سفارت باید باشه لطفا راه های تماس با سفارت ابوظبی رو به من بگید. هم تلفن و هم ایمیلش رو.ممنون

سلام. دوست عزیز تغییر وقت مصاحبه وقتی که تاریخ مصاحبه اعلام شد فقط باید از طریق سفارت و شیوه ی اعلامیشون انجام بشه . بنظر من اصلا تغییر زمان مصاحبه کار درستی نیست و حتی المقدور اینکار را نکنید.

اگر نیاز به خدمات حرفه ای تری داشتید میتوانید با تیم مجرب پاریز تراول تماس بگیرید.
سلام دوست عزیز. من هرکاری میکنم نمیتونم هیچ ارتباطی با سفارت برقرار کنم.تلفنی که اصلا جواب نمیدن. از طریق لینک ها و آدرس ایمیل ها هم فقط ایمیل های از قبل تنظیم شده ارسال میشه. لطفا کمکم کنید
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان عزیز
یه سوال داشتم از خدمتتون
به نظر شما تفاوتی هست بین سرعت عمل و ظرفیت سفارت ها در انجام امور اداری و پروسه کلیر ؟
c/n :   +6000
ds_260 : 20 may
Resubmit : 09  nov
Current : April
Interview : 16 jun
Embassy : ank >>>abudhabi
Status : in transit
نتیجه :  رشته ای بر گردنم افکنده دوست. میکشد هرجا که خاطرخواه اوست. رشته برگردن نه از بی مهری است. رشته عشق است و برگردن نکوست.
«خدایا بهترین ها رو به  همه ببخش ، به من هم ببخش
ای بخشاینده مهربان.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-11-04 ساعت 02:12)grimfandango نوشته:  
(2016-11-03 ساعت 21:21)Paniz888 نوشته:  سلام دوستان عزیز
یه سوال داشتم از خدمتتون
به نظر شما تفاوتی هست بین سرعت عمل و ظرفیت سفارت ها در انجام امور اداری و پروسه کلیر ؟
دقیقا این سوال منم هست

مطمئنا یکسان باید باشن و شایدم هستن که احتمالا نظر اکثر دوستان همینه

اما من خودم با توجه به تجربه هام خارج از ایران به یک نتیجه کلی رسیدم ( حتی سفارت های خارجی داخل ایران)

کشور های غربی قانونمند وقانون مدار هستن اما بسیار بسیار بسیار بسیار شخص محور ان!!!
منظورم اینکه بستگی داره کاره شما دست کدوم یک از کارمند ها یا مسئولین می افته.

به شخصه اندازه مو های سرم اینو تجربه کردم و دیدم . من و شما ممکنه دقیقا با شرایط یکسان در یک لحظه و در یک جا برای یک کار 100 درصد یکسان  فقط با دو نفر کارمند متفاوت با نتیجه ی کاملا متفاوت و یا حتی متناقض رو به رو شیم .

نمی گم خارج از قانون عمل می کنن . فقط ممکنه شخصی با شدت تمام قانون رو  روی من پیاده کنه اما شخص دیگه برای شما کاملا راحت بگیره

من بازم میگم این موارد رو تو سفارت ها، بانک ها، اداره مالیات، دانشگاه ها، سر کار، اداره اتباع خارجه و ..... هر جا بگی دیدم

اینا تجربیات منه و 100 درصد بهش مطمئن شدم دیگه

شما درست می‌فرمائید ، اما من منظور دیگه ای داشتم
عرض من اینه که مثلا ممکنه یه سفارتی مدت زمان کلیر و روند اداری رو زودتر انجام بده یا محدودیتی در امکانات و ظرفیت داشته باشه چون تو یه کشور کوچکتر هست یامثلا کار نوبت دهی مصاحبه به خاطر کوچکتر بودن سفارت دیر تر پیش بره
یا همه اینها از kcc انجام میشه و فقط سفارت ها ابلاغ کننده و مجری هستند ؟؟؟
3  may  :  ?
c/n :   +6000
ds_260 : 20 may
Resubmit : 09  nov
Current : April
Interview : 16 jun
Embassy : ank >>>abudhabi
Status : in transit
نتیجه :  رشته ای بر گردنم افکنده دوست. میکشد هرجا که خاطرخواه اوست. رشته برگردن نه از بی مهری است. رشته عشق است و برگردن نکوست.
«خدایا بهترین ها رو به  همه ببخش ، به من هم ببخش
ای بخشاینده مهربان.
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان سلام
ميخواستم ببينم كسي تا الان براي تغيير محل مصاحبه به ‎KCC‎ ايميل داده؟
نمونه نامه ش موجوده؟
من فك كنم تا ٢ دوره بعد كارنت ميشم
تغيير محل مصاحبه كه باعث عقب افتادن زمان مصاحبه نميشه؟

پاسخ
تشکر کنندگان: sh.parsa
دوستان مطلع لطفاً به اين سوال من جواب بديد
آيا از كسانيكه تا به الان كارنت شدند كسي بوده كه درخواست تغيير محل مصاحبه داده باشه؟
اگر جواب مثبت هست ، زمان مصاحبه ش به نسبت بقيه كيسها كه درخواست نداده بودن عقب تر افتاده؟
كلاً نظر دوستان چي هست در خصوص ايميل به kcc براي تغيير محل مصاحبه از آنكارا به ابوظبي؟
ممنون كه وقت ميگذاريد ?

پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان