کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوی آزاد
کاشکی میشد یه راهی میبود با اونهایی ک گرین کارت گرفتن و دارن ادم یکم حرف بزنه اینجا ک ملت دیر ب دیر میان توی کانال ثایت تو تلگرامم ک کلا اعضای دیگه رو نمیشه دید.
نفسم گرفت ازاین شهر در این حصار بشکن در این حصار جادویی روزگار بشکن
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-10-30 ساعت 22:22)فرناز٥٧ نوشته:  سلام دوستان لاتاري أمسال  و شركت كرديد مشكلي پيش نمي إد چون من پرسيدم گفتن نه ولي ديدم اينجا چند نفر نوشتن كه چرا ؟؟؟

سلام. مشکلی از بابت ثبت نام نیستش. ولی اگه به عنوان مثال برای سال دیگه شرکت کردین و بازم برنده شدین، باید ابتدا صبر کنین تا دوره چک لاتاری 2017 که تا آخر سپتامبر 2017 است تموم بشه و مشخص بشه که شما خدای نکرده انتخاب نشدین و بعد از اون فرم DS-260 رو ارسال کنین.

تو همینجا هم دوستانی داشتیم که یا 3 سال پشت سر هم یا یک سال در میون برای 3 سال اسمشون در اومد و هر بار دلایلی موفق به گرفتن ویزا نشدند.

یادتونم باشه که هم عکس جدید باشه و عکس تکراری سال قبل نباشه و هم اینکه بدون عینک عکس بگیرین.

ایشالله که همه دوستان امسال برنده میشن و نیازی به پروسه مجدد ثبت نام نخواهد بود.

موفق باشید.
شماره کیس:         2017AS*5**
تعداد نفرات:           یک نفر
پاسخ
تشکر کنندگان: soruosh ، فرناز٥٧
(2016-10-29 ساعت 17:13)TiredAdmin نوشته:  
(2016-10-29 ساعت 16:34)ako kurdistani نوشته:  
(2016-10-29 ساعت 15:10)Civilizable نوشته:  يعني شما نام خانوادگي تون در هنگام ثبت نام نام پدر بزرگتون وارد كردين؟؟ خيلي كارتون سخته. خيلي خيلي. اما دوستان باتجربه تر بهتر ميتونن نظر بدن

بلى همين جوريه‌ كه‌ شما فرموديد ....

خارج از بحث دوستان آقای Civilizable تا اینجا اومدید یه سفرنامه ای هم مختصر بنویسید و دازشرایط مصاحبه و مدیکال و.. بید برامون کمک بزرگیه برا بچه ها.. ممنون میشم اه وقت بگذارید..
سلام دوستان
من سفرناممو تو بخش سفرنامه ابوظبي گذاشتم
اميدوارم مفيد واقع بشه
پاسخ
تشکر کنندگان: TiredAdmin ، Paniz888
سلام من پیام نور میخونم ترم سه .سوالم اینه که پیام نور هم دانشگاه حساب میشه دیگه یا آموزش از راه دوره قبول ندارن ؟ ‎سوال دومم اینه که مدرک پیش دانشگاهی بزرگسالان راه دور را قبول دارن یا نه؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-10-31 ساعت 07:14)mostafa2017 نوشته:  
(2016-10-30 ساعت 22:22)فرناز٥٧ نوشته:  سلام دوستان لاتاري أمسال  و شركت كرديد مشكلي پيش نمي إد چون من پرسيدم گفتن نه ولي ديدم اينجا چند نفر نوشتن كه چرا ؟؟؟

سلام. مشکلی از بابت ثبت نام نیستش. ولی اگه به عنوان مثال برای سال دیگه شرکت کردین و بازم برنده شدین، باید ابتدا صبر کنین تا دوره چک لاتاری 2017 که تا آخر سپتامبر 2017 است تموم بشه و مشخص بشه که شما خدای نکرده انتخاب نشدین و بعد از اون فرم DS-260 رو ارسال کنین.

تو همینجا هم دوستانی داشتیم که یا 3 سال پشت سر هم یا یک سال در میون برای 3 سال اسمشون در اومد و هر بار دلایلی موفق به گرفتن ویزا نشدند.

یادتونم باشه که هم عکس جدید باشه و عکس تکراری سال قبل نباشه و هم اینکه بدون عینک عکس بگیرین.

ایشالله که همه دوستان امسال برنده میشن و نیازی به پروسه مجدد ثبت نام نخواهد بود.

موفق باشید.

من وشما تقريباً شماره هامون نزديك به هم هست اميدوارم زودتر تكليف مون مشخص بشه
شماره كيس:2017AS54xx
تاريخ رويت قبولي:3may
تعداد اعضاي كيس:٣نفر
تاريخ ارسال فرم:23may
تاريخ دريافت نامه دوم:28march
محل مصاحبه:آنكارا تغير به أبوظبي توسط خودشان
تاريخ مصاحبه:7may
من و پسرم يكضرب و همسرم ap
پاسخ
تشکر کنندگان: sabmn ، Paniz888 ، mostafa2017
(2016-10-31 ساعت 19:50)فرناز٥٧ نوشته:  
(2016-10-31 ساعت 07:14)mostafa2017 نوشته:  

موفق باشید.

سلام من هم کیس نامبرم نزدیکه به شما دو نفر به نظرتون این ماه کارنت میشیم؟
کیس:‎2017AS42XX ‎  رویت قبولی: 14 می 2016 تعداد افراد: 2  نظام وظیفه:معافیت  سفارت: ایروان  اولین ارسال: 28 می 2016  کارنت:10 ژانویه2017  نامه دوم:20 ژانویه2017  مصاحبه: 16مارچ 2017  نتیجه:AP  اپدیتها: 15، 16 و 17 دریافت ایمیل 6 سوال، 21 ارسال جوابها، 24 مارچ  دو خطی شدن همسر در CEAC و 27، 28مارچ  آپدیت طلایی دوخطی: 10 اگوست2017، 11 اگوست or شدیم و کلیر، انتظار 145روز
ایشود: عصر روز 6 سپتامبر، بونافاید: جاب افر شرکت کامپیوتری
پاسخ
تشکر کنندگان: فرناز٥٧
سلام دوستان ، امیدوارم سوالم را جای درست پرسیده باشم
فرض کنیم یه زن وشوهر برنده بشن ( مثلا اقا برنده اصلی) و برن مصاحبه و ویزا یکضرب بگیرن . خوب قاعدتا باید حداکثر تا 6 ماه بعد برن آمریکا ، به فرض اقا آخرین روزهای مهلت 6 ماهه که ویزاش ممکنه باطل بشه تنها بره و موقعی که کار گرفت و یه خونه مد نظر خودشو اجاره کرد خانمش بعدش بیاد! آیا امکانش هست بعدش خانمش بیاد ؟
پاسخ
تشکر کنندگان: TiredAdmin
(2016-10-31 ساعت 22:33)kits نوشته:  سلام دوستان ، امیدوارم سوالم را جای درست پرسیده باشم
فرض کنیم یه زن وشوهر برنده بشن ( مثلا اقا برنده اصلی) و برن مصاحبه و ویزا یکضرب بگیرن . خوب قاعدتا باید حداکثر تا 6 ماه بعد برن آمریکا ، به فرض اقا  آخرین روزهای مهلت 6 ماهه که ویزاش ممکنه باطل بشه تنها بره و موقعی که کار گرفت و یه خونه مد نظر خودشو اجاره کرد خانمش بعدش بیاد! آیا امکانش هست بعدش خانمش بیاد ؟

ویزای آقا برای آقاست و ویزای خانم هم واسه خودشه. هر کدوم شش ما بعد از تاریخ مدیکال وقت دارن برسونن خودشون رو آمریکا. همون تاریخی که زیر مهر ویزاشون خورده.
کیس: 2017AS15XX
نتیجه: ۶ می
ارسال فرم: ۲۶ می
کارنت: ۹ آگوست
نامه دوم: ۲۲ سپتامبر
مصاحبه: هفته اول نوامبر، ایروان/ AP / آپدیت سیس ۱۵ نوامبر / ۱۲ ژانویه بخاطر ایمیل، یه ایمیل تو فوریه، یه ایمیل هم ۲۱ مارچ همه جوابها تکراری  و منتظر باشید تا اعلام کنیم / آپدیت دو خطی و اولین آپدیت از سمت خودشون ۸ می/ کلیر ۱۰ می/آپدیت تحویل پاسپورت ۱۵ می/ تحویل مدیکال جدید ۱۷ می/ ۱۸ می صدور ویزا/ ۱۹ می تحویل پاسپورت از پست
سفرنامه
پاسخ
تشکر کنندگان: Paniz888 ، ekhveh ، AbbasHTC ، kits
(2016-10-31 ساعت 20:04)sabmn نوشته:  
(2016-10-31 ساعت 07:14)mostafa2017 نوشته:  سلام. مشکلی از بابت ثبت نام نیستش. ولی اگه به عنوان مثال برای سال دیگه شرکت کردین و بازم برنده شدین، باید ابتدا صبر کنین تا دوره چک لاتاری 2017 که تا آخر سپتامبر 2017 است تموم بشه و مشخص بشه که شما خدای نکرده انتخاب نشدین و بعد از اون فرم DS-260 رو ارسال کنین.

موفق باشید.

شما که 4000 هستین و ما دوتا 5000. شما مطمئنن زودتر از ماها کارنت میشین. مگه اینکه به خاطر دوبار انتخاب برندگان، تعداد بیشتری رو از این ماه یا ماه دیگه هر بار کارنت کنن. در هر صورت انسان به امید زنده اس....امیدواریم.
شماره کیس:         2017AS*5**
تعداد نفرات:           یک نفر
پاسخ
تشکر کنندگان: فرناز٥٧ ، sabmn ، MOZHDEHHHHHH
(2016-10-31 ساعت 20:04)sabmn نوشته:  
(2016-10-31 ساعت 07:14)mostafa2017 نوشته:  سلام. مشکلی از بابت ثبت نام نیستش. ولی اگه به عنوان مثال برای سال دیگه شرکت کردین و بازم برنده شدین، باید ابتدا صبر کنین تا دوره چک لاتاری 2017 که تا آخر سپتامبر 2017 است تموم بشه و مشخص بشه که شما خدای نکرده انتخاب نشدین و بعد از اون فرم DS-260 رو ارسال کنین.

موفق باشید.

من هر ماه مي گم اين ماه مي خوام سورپرايز بشم و تعداد زيادي رو أعلام كنن ولي نمي دونم چرا اين اتفاق نمي افته ?
پاسخ
تشکر کنندگان: sabmn ، mostafa2017 ، soruosh
من هر ماه مي گم اين ماه مي خوام سورپرايز بشم و تعداد زيادي رو أعلام كنن ولي نمي دونم چرا اين اتفاق نمي افته

منکه ماه پیش خیلی حالم گرفته شد،ولی دیر مصاحبه رفتن چندتا حسن هم داره،منجمله استفاده از تجربه دوستان و مدت زمان کوتاهتر ap.
اگه تو همین سایت کیس نامبر بچه ها رو چک کنین،متوجه میشین که تعداد افراد زیر 3000 که تا حالا کارنت شدن تقریبا برابر با تعداد افراد تا 6000 هستش.
که نشون میده امسال تراکم دوستان با شماره کیس پایین چقد زیاده.
امیدوارم ماههای اینده جبران بشه.
2017AS6200
سفارت: آنکارا> ایروان
ارسال فرم: 8May
کارنت: 9March
مصاحبه: 4may
نتیجه: AP
کلیر:15Aug

خوشا راهي! که پايانش تو باشي.

دستانی که به دیگران کمک می کند بهتر از دستانی است که به سمت آسمان دراز می شود.
‎‎
پاسخ
تشکر کنندگان: فرناز٥٧
کیس پایین اگه ap یخورن که انشالله همه یه ضرب بگیرند باید وایسن تا کلیر بشن و کیس بالا باید وایسه تا کارنت بشه همه اش انتظار در دو حالت .
پاسخ
تشکر کنندگان: AbbasHTC ، فرناز٥٧
(2016-11-01 ساعت 22:38)Mehran11 نوشته:  کیس پایین  اگه ap یخورن که انشالله  همه یه ضرب بگیرند باید وایسن تا کلیر بشن و کیس بالا باید وایسه تا کارنت بشه همه اش  انتظار در دو حالت  .

به قول يكي از دوستان لاتاري درس صبوري است در زندگي ،با دونستن اين مطلب كه راهي رو كه كيسهاي مختلف بعد چندين سال ميرند ، شما در عرض نهايتا يكسال ميرين...صبور باشين ديرو زود داره ولي سوخت و سوز نداره ايشالله....
پاسخ
تشکر کنندگان: MOZHDEHHHHHH ، فرناز٥٧ ، Paniz888
دوستان برين زبان بخونيد زبان ... واي خدا زبانم رو خوب كن....حال ندارم زبان بخونم ولي مجبورآآآآآآم....
پاسخ
تشکر کنندگان: Paniz888
(2016-11-02 ساعت 10:36)AbbasHTC نوشته:  دوستان برين زبان بخونيد زبان ... واي خدا زبانم رو خوب كن....حال ندارم زبان بخونم ولي مجبورآآآآآآم....

منهم شروع كردم ولي دريغ از اين كه يك كلمه تو ذهنم بمونه تازه فوق هم قبول شدم از ترس اينكه گفتم مدركم بالاتر بره گيرشون بيشتر ميشه نرفتم
پاسخ
تشکر کنندگان: AbbasHTC

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان