کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سایر مسائل مرتبط با پروسه لاتاری
.
مواردی مرتبط با لاتاری را که موضوع خاصی برای آن وجود ندارد، می توانید در این تاپیک مطرح کنید.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
برای طبقه بندی و تفکیک پستهای مفید و غیرتکراری از سایر پستها و دسترسی سریع و راحت کاربران به جدیدترین و معتبرترین اطلاعات،
لطفاً به انتهای پستهای خود که دارای شرایط زیر هستند، یکی از هشتگهای \#راهنما# \#تجربه# \#اطلاعات# \#مبهم# و \#بحث# را اضافه کنید.
همچنین می توانید پستها و مطالب سالهای گذشته را که هنوز معتبر است، نقل قول کرده (یا لینک داده) و هشتگهای مرتبط را اضافه کنید.
پستهای هشتگ دار بصورت دوره ای بررسی شده و لینک آن به صفحه اول تاپیک اضافه خواهد شد.

توجه: کلمه هشتگ شده باید بین دو کاراکتر # قرار بگیرد. (بدون فاصله)
نمونه: \#هشتگ# پس از ارسال توسط سیستم به #هشتگ# تبدیل خواهد شد.

\#راهنما#
پستهای حاوی راهنما و مطالب آموزشی (جزئی و کلی) در مواردی که قبلاً ارائه نشده و یا بصورت ناقص ارائه شده

\#تجربه#
بیان مواردی که شخصاً تجربه کرده و یا از نزدیک شاهد بودید.
(از این هشتگ برای شنیده‌ها، شایعات و سایر مواردی که مطمئن نیستید، استفاده نکنید.)

\#اطلاعات#
نمونه مدارک (ترجمه رسمی، تمکن مالی، مدارک پزشکی، نظام وظیفه، تحصیلی و ‎...)‎
تصویر فرمها و صفحات سایت در حالت خاص
متن و فرمت پیامها و ایمیلهای دریافتی (رسمی)
و موارد مشابه
توجه: قبل از ارسال موارد فوق، اطلاعات حساس و شخصی خود را پاک کنید.

\#مبهم#
سوالاتی که بدون پاسخ مانده یا نظرات مختلف و متناقضی در مورد آن ارائه شده
مواردی که تاکنون توضیح مشخصی برای آن ارائه نشده
پاسخ به موارد مبهم (حتماً پست مربوطه را نقل قول کرده و یا لینک پست را در متن پاسخ قرار دهید)

\#بحث#
اصلاح مطالب موحود در لیست صفحه اول و درخواست ایجاد بحث در مورد موضوع مشخص
* پس از بررسی، در صورت نیاز موضوع مورد نظر در بخش "بحث تخصصی" ایجاد خواهد شد تا سایر کاربران هم نظرات خود را در مورد این موضوع اظهار کنند.

.
پاسخ
تشکر کنندگان:
مطالب و فایلهای مفید:
پاسخ
تشکر کنندگان: Mehrzad1355
سوالات متداول:
موارد مبهم و بدون پاسخ مشخص:
پاسخ
تشکر کنندگان: Mehrzad1355
سلام
من دارم یک ویزای تقریبا 8 ماهه واسه انجام کاری واسه فرانسه می گیرم. به نظرتون از سفارت آمریکا در فرانسه اقدام کنم یا اینکه فرقی نداره.کیس نامبرم هم 35xx است.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-05-09 ساعت 09:38)niki1 نوشته:  سلام
من دارم یک ویزای تقریبا 8 ماهه واسه انجام کاری واسه فرانسه می گیرم. به نظرتون از سفارت آمریکا در فرانسه اقدام کنم یا اینکه فرقی نداره.کیس نامبرم هم 35xx است.

دوست عزیز لاتاری بهترین و سریعترین راه برای دریافت گرین کارت هست و روال مشخصی داره که شما باید طی کنید . شما از سفارت آمریکا در فرانسه فقط میتونید برای ویزای توریستی اقدام کنید .
کیس نامبر : 2016AS2*** << مصاحبه : 17 نوامبر ابوظبی << وضعیت برنده اصلی خانم یکضرب + من AP  Cool
آپدیتها : 19نوامبر سایت سفارت 9 دسامبر و 25 ژانویه سایتCEAC وبالاخره کلیر در 4 فوریه بعد از 79 روز
ورود : بیست و یک اپریل - سوشال : یکماه بعد از ورود - پرداخت 165 دلار : دو هفته بعد از ورود - دریافت گرین کارت برنده اصلی : یکماه و نیم بعد از ورود - دریافت گرین کارت نفر دوم کیس : دو ماه بعد از ورود
پاسخ
تشکر کنندگان: elahe mousavi
با سلام.
می خواستم ببینم سفارت آنکارا بهتره یا ابوظبی؟
1- از نظر امنیت ترکیه !!
2- از نظر شرایط آفیسر ها.!!
ممنون میشم دوستان تجربیاتشون رو بگن.
کیس: ‎2017AS38XX‎
تعداد اعضاء : 2 نفر
تاریخ مشاهده نتیجه: 3 May
تاریخ ارسال فرم: 24 May
کارنت شدن کیس: 12 Dec
تاریخ نامه دوم:  ‎20 Dec
محل مصاحبه: آنکارا تغییر به ابوظبی
تاریخ مصاحبه : 21 Feb
ویزا دریافت شد. Shy
پاسخ
تشکر کنندگان: ELNAZ21
بالایی سوال منم هست
به علاوه اینکه خودمون ایالت و شهری که در آمریکا میخوایم بریم رو انتخاب میکنیم؟بدون هیچ محدودیتی؟!
?شماره کیس: 2017AS61XX
?تاریخ رویت قبولی:10 ‎MAY
??تعداد افراد:1
?کنسولگری:ابوظبی
?تاریخ ارسال فرم:MAY 19
?کارنت شدن کیس:
?تاریخ دریافت نامه دوم:
?تاریخ مصاحبه:
?نتیجه:
✈️مقصد:

پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-05-11 ساعت 13:25)Lilimamali نوشته:  با سلام.
می خواستم ببینم  سفارت آنکارا بهتره یا ابوظبی؟
1-  از نظر امنیت  ترکیه !!
2-  از نظر شرایط آفیسر ها.!!
ممنون میشم دوستان تجربیاتشون رو بگن.

سلام دوست عزیز

هر دو سفارت از یک قانون پیروی میکنن

از نظر امنیت که ابوظبی خیلی خوبه انکارا هم که این مدت یکم شلوغه

افیسر هم بستگی به کیستون داره والبته سختگیر بودن خود افیسر من ابوظبی بودم و افیسرش واقعا خوب بود
کیس نامبر:2016AS46xx << مصاحبه:31مارچ ابوظبی << وضعیت: برنده اصلی و دو نفر همراه ویزا یکضرب + یک همراه AP

اپدیتها: 3April , 22,26,28May , 8,11August و بالاخره 14August کلیر بعد از 137

پاسخ
تشکر کنندگان: ELNAZ21 ، shahram1376 ، Lilimamali ، elahe mousavi
(2016-05-11 ساعت 15:54)ELNAZ21 نوشته:  بالایی سوال منم هست
به علاوه اینکه خودمون ایالت و شهری که در آمریکا میخوایم بریم رو انتخاب میکنیم؟بدون هیچ محدودیتی؟!

بله میتونید هر ایالت و شهری که میخواید برید
کیس نامبر:2016AS46xx << مصاحبه:31مارچ ابوظبی << وضعیت: برنده اصلی و دو نفر همراه ویزا یکضرب + یک همراه AP

پاسخ
تشکر کنندگان: ELNAZ21 ، elahe mousavi
منظورم اینکه به جای پیگیری از طریق آنکارا و ابوظبی از اینجا پیگیری کنم محل سفارت رو فرانسه انتخاب کنم
سلام
[/quote]

دوست عزیز لاتاری بهترین و سریعترین راه برای دریافت گرین کارت هست و روال مشخصی داره که شما باید طی کنید . شما از سفارت آمریکا در فرانسه فقط میتونید برای ویزای توریستی اقدام کنید .
[/quote]
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان من یه چندتا چیز خوندم که الان خیلی نگرانم
اینکه ممکنه به کارنت شما نرسه؟گاهی وقتا اشکال فنی پیش میاد؟ و.......
چقدر اینا صحت دارن؟
من که شماره کیسم ۶ هزار هست،امکان داره به کارنت نرسه؟اگه برسه حدودا کی نوبتم میشه؟
پیشاپیش ممنون از پاسخ گویی دوستان Smile

:/
?شماره کیس: 2017AS61XX
?تاریخ رویت قبولی:10 ‎MAY
??تعداد افراد:1
?کنسولگری:ابوظبی
?تاریخ ارسال فرم:MAY 19
?کارنت شدن کیس:
?تاریخ دریافت نامه دوم:
?تاریخ مصاحبه:
?نتیجه:
✈️مقصد:

پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-05-11 ساعت 21:27)ELNAZ21 نوشته:  دوستان من یه چندتا چیز خوندم که الان خیلی نگرانم
اینکه ممکنه به کارنت شما نرسه؟گاهی وقتا اشکال فنی پیش میاد؟ و.......
چقدر اینا صحت دارن؟
من که شماره کیسم ۶ هزار هست،امکان داره به کارنت نرسه؟اگه برسه حدودا کی نوبتم میشه؟
پیشاپیش ممنون از پاسخ گویی دوستان Smile

:/

نگران نباشید شما کارنت میشید و به مصاحبه هم دعوت میشید

اگه روند کارنتی ها مثل سال 2016 باشه اردیبهش یا خرداد سال اینده میرید برای مصاحبه

موفق باشید

پاسخ
تشکر کنندگان: ELNAZ21
میشه لطفا یکی به من بگه کارنت یعنی چی؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-05-12 ساعت 09:43)shabnam.avabi نوشته:  میشه لطفا یکی به من بگه کارنت یعنی چی؟

یعنی شماره کیس شما اعلام میشه برای مصاحبه.وبعدش نامه دوم براتون میادکه تاریخ ومکان مصاحبه رانوشته اند.
2016as48xxچهارنفر.مصاحبه  ارمنستان خودم برنده اصلی وفرزندانم یکضرب,همسرم ای پی.که بعداز138 روزکلیرشد.ساکن هیوستون.(راستی lighthouseیعنی فانوس دریایی ( Shy
پاسخ
تشکر کنندگان: matin.sh ، a_cute65 ، elahe mousavi
(2016-05-12 ساعت 10:05)lighthouse نوشته:  
(2016-05-12 ساعت 09:43)shabnam.avabi نوشته:  میشه لطفا یکی به من بگه کارنت یعنی چی؟

یعنی شماره کیس شما اعلام میشه برای مصاحبه.وبعدش نامه دوم براتون میادکه تاریخ ومکان مصاحبه رانوشته اند.

ممنونم
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان