کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
پیکاپ پاسپورت | انتخاب شعبه پستی
(2016-10-22 ساعت 19:43)TiredAdmin نوشته:  
(2016-10-22 ساعت 19:27)ijamaatlou نوشته:  
(2016-10-22 ساعت 17:12)TiredAdmin نوشته:  اصلاح کردم ais.usvisa-info.com

من یه اشتباهی در فرم ثبت نفرات این سایت انجام دادم، و یکی که خانم بود رو آقا انتخاب کردم جنسیتش رو. آیا ما که از قبل فرم 260 رو تکمیل کردیم خطا در این فرم ما رو به مشکل می اندازه؟

نمیدونم راستش. فکر میکنم برای مصاحبه چیزی که مهمه فرم ۲۶۰ شماست. برای اینجا هم فکر کنم امکان ادیت دارید. یا در نهایت یه ایمیل بزنید براتون اصلاح کنن.

مرسی از پاسختون.
جنسیت رو امکان ادیت نداده. ایمیلی هم ازشون پیدا نکردم. اگه شما چیزی پیدا کردید ما رو هم مطلع کنید.
با سپاس
شماره کیس: ‎2017AS00006xx‎
تعداد افراد: 2
رویت قبولی: می
تکمیل فرم: اوایل جولای
نامه دوم: 14 اکتبر
محل مصاحبه: انکارا
تاریخ مصاحبه: 1 دسامبر
وضعيت: خانم يكضرب ، آقا AP
وضعیت جدید : خانم گرین کارت ، آقا اتمام ویزا
در حال تحقیق در مورد ویزای f2a
پاسخ
تشکر کنندگان: a_cute65
(2016-10-22 ساعت 19:49)ijamaatlou نوشته:  
(2016-10-22 ساعت 19:27)ijamaatlou نوشته:  من یه اشتباهی در فرم ثبت نفرات این سایت انجام دادم، و یکی که خانم بود رو آقا انتخاب کردم جنسیتش رو. آیا ما که از قبل فرم 260 رو تکمیل کردیم خطا در این فرم ما رو به مشکل می اندازه؟

نمیدونم راستش. فکر میکنم برای مصاحبه چیزی که مهمه فرم ۲۶۰ شماست. برای اینجا هم فکر کنم امکان ادیت دارید. یا در نهایت یه ایمیل بزنید براتون اصلاح کنن.

مرسی از پاسختون.
جنسیت رو امکان ادیت نداده. ایمیلی هم ازشون پیدا نکردم. اگه شما چیزی پیدا کردید ما رو هم مطلع کنید.
با سپاس

این بخش کار فکر کنم مربوط به سفارته.. به سفارت ایمیل بزنید ببینید چطور برطرف میکنند مشکل رو
کیس: 2017AS15XX
نتیجه: ۶ می
ارسال فرم: ۲۶ می
کارنت: ۹ آگوست
نامه دوم: ۲۲ سپتامبر
مصاحبه: هفته اول نوامبر، ایروان/ AP / آپدیت سیس ۱۵ نوامبر / ۱۲ ژانویه بخاطر ایمیل، یه ایمیل تو فوریه، یه ایمیل هم ۲۱ مارچ همه جوابها تکراری  و منتظر باشید تا اعلام کنیم / آپدیت دو خطی و اولین آپدیت از سمت خودشون ۸ می/ کلیر ۱۰ می/آپدیت تحویل پاسپورت ۱۵ می/ تحویل مدیکال جدید ۱۷ می/ ۱۸ می صدور ویزا/ ۱۹ می تحویل پاسپورت از پست
سفرنامه
پاسخ
تشکر کنندگان: ijamaatlou ، a_cute65
(2016-10-22 ساعت 17:12)TiredAdmin نوشته:  
(2016-10-22 ساعت 17:02)ijamaatlou نوشته:  میشه آدرس سایتی رو که فرمودید بفرمایید.
مرسی

اصلاح کردم ais.usvisa-info.com

من یه اشتباهی در فرم ثبت نفرات این سایت انجام دادم، و یکی که خانم بود رو آقا انتخاب کردم جنسیتش رو. آیا ما که از قبل فرم 260 رو تکمیل کردیم خطا در این فرم ما رو به مشکل می اندازه؟

سلام
در مورد بند 2 شما فرمودید که ردیف اول که kcc وقت تعیین کرده باید انتخاب بشه در صورتیکه برای من صفحه دیگه ای باز مبشه
https://ais.usvisa-info.com/fa-tr/niv
میشه لطفا راهنمایی بفرمایید .
ممنونم
شماره کیس:   **2017AS000 زیر صد (3 نفر)
دیدن قبولی:   20 می
ارسال فرم:    29 می
تاریخ نام دوم:   14 اکتبر 
تاریخ مصاحبه:   5 دسامبر
محل مصاحبه:    آنکارا
نتیجه:    AP
آپدیت ها :   9 دسامبر ، 30 مارچ ،13 جون - دو خطی  ، 19 جون بخاطر ایمیل تعویض پاسپورت ، 20 جون OR  و نامه کلیری، 28 جون ، 6 جولای ، 7 جولای

پاسخ
تشکر کنندگان: sherwean001
(2016-10-22 ساعت 23:43)mkb نوشته:  

سلام
در مورد بند 2 شما فرمودید که ردیف اول که kcc  وقت تعیین کرده باید انتخاب بشه در صورتیکه برای من صفحه دیگه ای باز مبشه
ممنونم

شما دارید کشور رو ایران انتخاب میکنید بعد میرید تو یه صفحه ای که پرچم ارمنستان، امارات و ترکیه داره ترکیه رو انتخاب میکنید. این مسیر درست نیست. شما از اون صفحه کشورها باید ترکیه رو انتخاب کنید اگه محل مصاحبه تون ترکیه است.
مصاحبه: هفته اول نوامبر، ایروان/ AP / آپدیت سیس ۱۵ نوامبر / ۱۲ ژانویه بخاطر ایمیل، یه ایمیل تو فوریه، یه ایمیل هم ۲۱ مارچ همه جوابها تکراری  و منتظر باشید تا اعلام کنیم / آپدیت دو خطی و اولین آپدیت از سمت خودشون ۸ می/ کلیر ۱۰ می/آپدیت تحویل پاسپورت ۱۵ می/ تحویل مدیکال جدید ۱۷ می/ ۱۸ می صدور ویزا/ ۱۹ می تحویل پاسپورت از پست
سفرنامه
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-10-22 ساعت 23:49)TiredAdmin نوشته:  
(2016-10-22 ساعت 23:43)mkb نوشته:  
(2016-10-22 ساعت 19:27)ijamaatlou نوشته:  من یه اشتباهی در فرم ثبت نفرات این سایت انجام دادم، و یکی که خانم بود رو آقا انتخاب کردم جنسیتش رو. آیا ما که از قبل فرم 260 رو تکمیل کردیم خطا در این فرم ما رو به مشکل می اندازه؟

سلام
در مورد بند 2 شما فرمودید که ردیف اول که kcc  وقت تعیین کرده باید انتخاب بشه در صورتیکه برای من صفحه دیگه ای باز مبشه
ممنونم

شما دارید کشور رو ایران انتخاب میکنید بعد میرید تو یه صفحه ای که پرچم ارمنستان، امارات و ترکیه داره ترکیه رو انتخاب میکنید. این مسیر درست نیست. شما از اون صفحه کشورها باید ترکیه رو انتخاب کنید اگه محل مصاحبه تون ترکیه است.

خیلی ممنون از جوابتون .ببخشید پسرم از آدرس دیگری رفته حالا که من می خوام مسیر شمارو برم میگه این آدرس ایمیل قبلا تعریف شده برای پسرم نیز میگه شماره فرم ds160 رو بنویس ، حالا به نظر شما باید چکار کنیم ؟
آپدیت ها :   9 دسامبر ، 30 مارچ ،13 جون - دو خطی  ، 19 جون بخاطر ایمیل تعویض پاسپورت ، 20 جون OR  و نامه کلیری، 28 جون ، 6 جولای ، 7 جولای

پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-10-23 ساعت 00:08)mkb نوشته:  
(2016-10-22 ساعت 23:49)TiredAdmin نوشته:  
(2016-10-22 ساعت 23:43)mkb نوشته:  سلام
ممنونم

خیلی ممنون از جوابتون .ببخشید پسرم از آدرس دیگری رفته حالا که من می خوام مسیر شمارو برم میگه این آدرس ایمیل قبلا تعریف شده برای پسرم نیز میگه شماره فرم ds160  رو بنویس ، حالا به نظر شما باید چکار کنیم ؟

خب در این مورد دیگه تجربه ای ندارم.. ولی شما الان این مراحل رو رفتید تو این سایت در حقیقت فقط یه اکانت ساختید که احتمالا فرقی هم نمیکنه که بخواید برای ویزای مهاجرتی اقدام کنید یا غیرمهاجرتی.. باید بتونید ساین این کنید و برید تو بخش ویزاهای مهاجرتی و بقیه کارها رو بکنید.
تو این آدرس https://ais.usvisa-info.com/en-tr/iv fi به جای رجیستر کانتینیو رو بزنید و ساین این کنید ببینید میذاره بقیه مراحل رو جلو برید؟
سفرنامه
پاسخ
(2016-10-23 ساعت 00:17)TiredAdmin نوشته:  
(2016-10-23 ساعت 00:08)mkb نوشته:  
(2016-10-22 ساعت 23:49)TiredAdmin نوشته:  شما دارید کشور رو ایران انتخاب میکنید بعد میرید تو یه صفحه ای که پرچم ارمنستان، امارات و ترکیه داره ترکیه رو انتخاب میکنید. این مسیر درست نیست. شما از اون صفحه کشورها باید ترکیه رو انتخاب کنید اگه محل مصاحبه تون ترکیه است.

خیلی ممنون از جوابتون .ببخشید پسرم از آدرس دیگری رفته حالا که من می خوام مسیر شمارو برم میگه این آدرس ایمیل قبلا تعریف شده برای پسرم نیز میگه شماره فرم ds160  رو بنویس ، حالا به نظر شما باید چکار کنیم ؟

خب در این مورد دیگه تجربه ای ندارم.. ولی شما الان این مراحل رو رفتید تو این سایت در حقیقت فقط یه اکانت ساختید که احتمالا فرقی هم نمیکنه که بخواید برای ویزای مهاجرتی اقدام کنید یا غیرمهاجرتی.. باید بتونید ساین این کنید و برید تو بخش ویزاهای مهاجرتی و بقیه کارها رو بکنید.
تو این آدرس https://ais.usvisa-info.com/en-tr/iv fi به جای رجیستر کانتینیو رو بزنید و ساین این کنید ببینید میذاره بقیه مراحل رو جلو برید؟

تا یه جاهایی الان جلو رفتم فقط شماره تلفنی که میخواد شماره تلفن خودمونه که باید بدیم ؟ توی قسمت سوال زیر
شماره تلفن اصلی*
اطمینان حاصل نمایید شماره کشور مورد نظرتان برای درخواست ویزا را درست شماره گیری نموده اید.(مثال: کد کشور- شهر و شماره)

پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-10-23 ساعت 00:26)mkb نوشته:  
(2016-10-23 ساعت 00:17)TiredAdmin نوشته:  
(2016-10-23 ساعت 00:08)mkb نوشته:  خیلی ممنون از جوابتون .ببخشید پسرم از آدرس دیگری رفته حالا که من می خوام مسیر شمارو برم میگه این آدرس ایمیل قبلا تعریف شده برای پسرم نیز میگه شماره فرم ds160  رو بنویس ، حالا به نظر شما باید چکار کنیم ؟

تا یه جاهایی الان جلو رفتم فقط شماره تلفنی که میخواد شماره تلفن خودمونه که باید بدیم ؟ توی قسمت سوال زیر
شماره تلفن اصلی*
اطمینان حاصل نمایید شماره کشور مورد نظرتان برای درخواست ویزا را درست شماره گیری نموده اید.(مثال: کد کشور- شهر و شماره)

من شماره موبایل دادم..

ببینم پس زمینه صفحاتی که دارید جلو میرید سبزه دیگه؟ .. چون آبی برای ویزای غیرمهاجرتیه..
سفرنامه
پاسخ
(2016-10-23 ساعت 00:33)TiredAdmin نوشته:  
(2016-10-23 ساعت 00:17)TiredAdmin نوشته:  خب در این مورد دیگه تجربه ای ندارم.. ولی شما الان این مراحل رو رفتید تو این سایت در حقیقت فقط یه اکانت ساختید که احتمالا فرقی هم نمیکنه که بخواید برای ویزای مهاجرتی اقدام کنید یا غیرمهاجرتی.. باید بتونید ساین این کنید و برید تو بخش ویزاهای مهاجرتی و بقیه کارها رو بکنید.

شماره تلفن اصلی*

من شماره موبایل دادم..

ببینم پس زمینه صفحاتی که دارید جلو میرید سبزه دیگه؟ .. چون آبی برای ویزای غیرمهاجرتیه..

سلام
بله سبزه . خیلی ممنون از راهنمایی شما
من فکر کردم باید در این قسمت شماره هتل رو بدیم که موفع تحویل پاسپورت به ما خبر بدن

پاسخ
(2016-10-23 ساعت 00:33)TiredAdmin نوشته:  
(2016-10-23 ساعت 00:17)TiredAdmin نوشته:  خب در این مورد دیگه تجربه ای ندارم.. ولی شما الان این مراحل رو رفتید تو این سایت در حقیقت فقط یه اکانت ساختید که احتمالا فرقی هم نمیکنه که بخواید برای ویزای مهاجرتی اقدام کنید یا غیرمهاجرتی.. باید بتونید ساین این کنید و برید تو بخش ویزاهای مهاجرتی و بقیه کارها رو بکنید.

شماره تلفن اصلی*

من شماره موبایل دادم..

سلام
بله سبزه . خیلی ممنون از راهنمایی شما
من فکر کردم باید در این قسمت شماره هتل رو بدیم که موفع تحویل پاسپورت به ما خبر بدن

پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-10-22 ساعت 19:51)TiredAdmin نوشته:  
(2016-10-22 ساعت 19:49)ijamaatlou نوشته:  
(2016-10-22 ساعت 19:43)TiredAdmin نوشته:  نمیدونم راستش. فکر میکنم برای مصاحبه چیزی که مهمه فرم ۲۶۰ شماست. برای اینجا هم فکر کنم امکان ادیت دارید. یا در نهایت یه ایمیل بزنید براتون اصلاح کنن.

مرسی از پاسختون.
با سپاس

این بخش کار فکر کنم مربوط به سفارته.. به سفارت ایمیل بزنید ببینید چطور برطرف میکنند مشکل رو

یه تجربه بگم فکر کنم خیلی از نگرانی ها برطرف میشه . روزی که ما تو سفارت بودیم نوبت قبل از ما یه خانواده بودن مرد توی فرم 260 سربازی رو زده بود نرفته اصلا هم نفهمیده بود اونجا خانومه انگار ازش پرسیده گفته بله رفتم بعد همونجا جلوی همون باجه که مدارک رو تحویل میگیرن یه سیستم هست گفت همونجا اصلاحش کن انگار فرمش باز بود همونجا اصلاحش کرد و مدارکشو داد هیچ مشکلی هم براش پیش نیومد پس خیلی نگران نباشد.
کیس نامبر:2017as1xxx
رویت قبولی:3 ‎may‎
اعضای کیس: 2 نفر (برنده اصلی آقا)
شروع فرم: ‎4 may‎
ارسال فرم: ‎8 may‎
مصاحبه: انكارا بود كه تغيير دادم به ارمنستان
کارنتی اکتبر
وقت مصاحبه : 2016-oct-11
نتیجه مصاحبه :AP
سفرنامه
آپدیت :6 فوریه در اثر ارسال ایمیل
آپدیت: 10 مارچ در اثر ارسال ایمیل
آپدیت:16 می
کلییر :16 می
ایشود: 26 می
دریافت ویزا:26 می
پاسخ
تشکر کنندگان: TiredAdmin ، alonak ، Paniz888 ، ekhveh ، a_cute65 ، soruosh ، AbbasHTC ، MOZHDEHHHHHH

ببينيد جلوي اسم نفرات يه گزينه ويرايش داره عكسش مثل يه مداد هست اونو بزنيد و اصلاحش كنيد
تعداد افراد خودم  Big Grin
رویت قبولی :3may
ارسال فرمها :30 may
کیس نامبر 2017AS000020xx
محل مصاحبه : انکاراتغيير توسط خود kcc به ابوظبي

نامه دوم : ١٤ اكتبر
تاريخ مصاحبه :٨ دسامبر
نتيجه مصاحبه :جانم AP

بقیه اش هم با خداااااااااااااا  Wink
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام به همه دوستان
من در قسمت رجیستر برای پست بعد از مرحله انتخاب دفتر پستی و زمانی که تاریخ مصاحبه رو نشون میده رسیدم. راستش ساعت و روز و ماه تاریخ مصاحبه درست هست ولی سال رو زده 2020، می خواستم بدونم این جریانش چیه؟ آیا دوستان کس دیگه ای هم بوده که این مسئله براش پیش اومده باشه؟

ممنون از همه عزیزان و به آرزوی ویزا یکضرب برای همه
پاسخ
(2016-10-25 ساعت 21:17)jozi نوشته:  سلام به همه دوستان
من در قسمت رجیستر برای پست بعد از مرحله انتخاب دفتر پستی و زمانی که تاریخ مصاحبه رو نشون میده رسیدم. راستش ساعت و روز و ماه تاریخ مصاحبه درست هست ولی سال رو زده 2020، می خواستم بدونم این جریانش چیه؟ آیا دوستان کس دیگه ای هم بوده که این مسئله براش پیش اومده باشه؟

ممنون از همه عزیزان و به آرزوی ویزا یکضرب برای همه

با سلام

شما کدوم سفارت مصاحبه دارید ؟

اغلب تایم رو به صورت LOCAL مینویسه . به عنوان مثال : AMT به معنای زمان محلی ارمنستان هستش

#مبهم#

در پناه خدا
به امید خدا

Case Number  :  AS000014$$

+ افراد منظور در کیس : 1 نفر ( خودم )

+ ارسال فرمMay 17

+ سفارت  : ایروان

+ دریافت نامه دوم September 23 :

+  تاریخ مصاحبه  November :

+ نتیجه مصاحبه  :      AP
پاسخ
تشکر کنندگان: AbbasHTC ، ekhveh ، MOZHDEHHHHHH
(2016-10-19 ساعت 23:22)TiredAdmin نوشته:  خب من بدون دردسر امشب برای پست ارمنستان ثبت نام کردم. متاسفانه حواسم نبود اسکرین شات بگیرم که براتون راهنما بذارم
به هر حال شما باید وارد سایت ais.usvisa-info.com  بشید:
۱-از صفحه اول ویزاهای مهاجرتی رو انتخاب کنید و کشور محل مصاحبه تون رو تو صفحه بعدی انتخاب کنید و زبانی که میخواید باهاش فرم رو پر کنید که مثلا ارمنستان انگلیسی و فارسی و ارمنی داره.
۲-صفحه بعد گزینه اول که KCC براتون وقت تعیین کرده رو انتخاب کنید.
۳-صفحه بعد یه حساب کاربری باید بسازید، اسم  وفامیل و ایمیل رو وارد میکنیدو رمز عبور می سازید که حداقل ۸ رقم باید باشه، پایین صفحه هم یه کپچا داره که باید طبق اون حروف و اعدادی که داده تو کادر بزنید و کانفیرم کنید.
۴-در مرحله بعدی مشخصاتتون رو کامل به همراه شماره پاسپورت و کیس نامبر و تاریخ تولد و کشور تولد و.. مثل اطلاعات پاسپورتتون پر کنید و کانفرم کنید.
۵-صفحه بعد باید بقیه اعضای کیس رو اضافه کنید و کارهای مرحله قبل رو برای اونها انجام بدید..
۶-اینها رو که انجام دادید میره تو یه صفحه ای که اسم و فامیلو  ایمیلتون رو نوشته و زیرش هم نوشته وقت مصاحبه تعیین نشده و پست انتخاب نشده پس تو همون صفحه Continue ادامه میزنید و در صفحه بعدی پست رو انتخاب میکنید که مثلا برای ایروان کلا یه گزینه بیشتر ندارید و انتخابش میکنید.
۷- در مرحله بعدی میبینید که تاریخ مصاحبه و محل مصاحبه تون رو زده و رجیستر میکنید
۸-در نهایت Confirmation  بهتون میده و تو یه صفحه اسم و فامیل و شماره پاسپورت و تاریخ مصاحبه و  آدرس پست رو نشونتون داده و باید از این صفحه پرینت بگیرید.

این خلاصه کارهایی بود که کردم و تا جایی که یادمه براتون نوشتم. من تو منوی اول زبان رو انگلیسی انتخاب کردم چون با ترجمه های فارسی راحت نیستم ولی فکر نکنم فارسی هم مشکلی باشه.

شما شماره ضروری توی فرم رو شماره ایران دادین یا ارمنستان؟
من مال ایران رو دادم..به نظرتون ایمیل میزنن اگه کاری باشه یا تماس میگیرن؟
کیس نامبر: ‎2017AS2xxx‎
تاریخ رویت قبولی:  May 5
تعداد اعضای کیس: 1 نفر
محل مصاحبه: ایروان
کارنت شدن کیس: ‎Sep 22‎
دریافت نامه دوم: ‎Oct 22‎
وقت مصاحبه: ‎ 2016-Novایروان
نتیجه مصاحبه ‎Administrative processing
آپدیت ها : --------
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان