کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
مدارک مورد نیاز سفارت | ترجمه مدارک
(2016-05-11 ساعت 10:16)nilo78 نوشته:  دوستان هیچ کدام از مدارک رو که ترجمه میکنیم مهر دادگستری و امور خارجه لازم نداره؟

دوست عزیز مهر دادگستری و امور خارجه برای زمانی نیازتون میشه که بخواید اونجا درس بخونید...برای ارائه به سفارت نیازی نیست(همونطور که دوست عزیزمون گفتن البته) Smile Big Grin
شماره کیس 8XX مصاحبه Oct. 2015 آنکارا
وضعیت: برنده اصلی همسر جان + AP
Clear: 4th of March
مقصد: هیوستون. تگزاس ...شهریور 95 به امید خدا

پاسخ
تشکر کنندگان: nilo78 ، alonak ، Pedraaam ، milad.abadani
با سلام و عرض تشکر از همه دوستان و دست اندرکاران این سایت که توجه میکنن. دوتا سئوال برام پیش اومده
1- آیا گواهی فوت مادر لازمه؟
1- برای مدرک تحصیلی ایا ریز نمرات لازمه یا همون ترجمه مدرک کفایت میکنه؟
پاسخ
تشکر کنندگان: milad.abadani
(2016-05-12 ساعت 16:24)mazdak770 نوشته:  با سلام و عرض تشکر از همه دوستان و دست اندرکاران این سایت که توجه میکنن. دوتا سئوال برام پیش اومده

سلام
بله
خیر
پاسخ
سلام. گواهی عدم سوء پیشینه لازم هست یا نه؟
پاسخ
(2016-05-14 ساعت 23:45)atm849 نوشته:  سلام. گواهی عدم سوء پیشینه لازم هست یا نه؟

اگر در ایران زندگی میکنید خیر ولی اگر بیشتر از شش ماه در کشور دیگری به غیر از ایران زندگی کردید باید گواهی عدم سوء پیشینه اون کشور رو بگیرید .
کیس نامبر : 2016AS2*** << مصاحبه : 17 نوامبر ابوظبی << وضعیت برنده اصلی خانم یکضرب + من AP  Cool
آپدیتها : 19نوامبر سایت سفارت 9 دسامبر و 25 ژانویه سایتCEAC وبالاخره کلیر در 4 فوریه بعد از 79 روز
ورود : بیست و یک اپریل - سوشال : یکماه بعد از ورود - پرداخت 165 دلار : دو هفته بعد از ورود - دریافت گرین کارت برنده اصلی : یکماه و نیم بعد از ورود - دریافت گرین کارت نفر دوم کیس : دو ماه بعد از ورود
پاسخ
تشکر کنندگان: matin.sh ، atm849 ، smh1614 ، milad.abadani
(2016-05-10 ساعت 12:21)Big apple نوشته:  سلام. دارالترجمه میگه برای دیپلم باید از طریق دادگستری(اداره امور مترجمان رسمی) اقدام کنم. شما هم با همچین مسئله ای برخورد کردید. بعد برای ترجمه سند ازدواج آیا باید تمبر باطل کنیم

دوست عزیز
نخیر
فقط مهر دارالترجمه لازم است. حواستون به دارالترجمه ها باشه
پاسخ
تشکر کنندگان: Big apple ، Pedraaam ، milad.abadani
(2016-05-12 ساعت 16:24)mazdak770 نوشته:  با سلام و عرض تشکر از همه دوستان و دست اندرکاران این سایت که توجه میکنن. دوتا سئوال برام پیش اومده

دوست عزیز
گواهی فوت مادر و پدر (افرادی که در شناسنامه ی شما اسمشون هست) لازمه
برای مدرک تحصیلی فقط و فقط مدرک. ریز نمرات لازم نیست
پاسخ
تشکر کنندگان: Pedraaam ، milad.abadani
(2016-05-11 ساعت 10:16)nilo78 نوشته:  دوستان هیچ کدام از مدارک رو که ترجمه میکنیم مهر دادگستری و امور خارجه لازم نداره؟

دوست عزیز هیچکدام
پاسخ
تشکر کنندگان: nilo78 ، milad.abadani
سلام و عرض خسته نباشيد
ميخواستم بپرسم براي ترجمه تمامي مدارك ( شناسنامه ، كارت ملي ، ديپلم ، سند ازدواج و ... ) آيا نياز به تاءيد مهر دادگستري و وزارت امور خارجه هست؟
و چه مداركي بايد مهر وزارت خارجه و يا دادكستري دارد؟ ممنونم
پاسخ
(2016-05-15 ساعت 16:28)amirreza.zaher نوشته:  سلام
من لیسانسم تموم شده دی ماه 94 الانم تو 1 سال فرجه تحصیلیمم
امروز رفتم پرسیدم نه تنها اصل مدرک و بهم نمیدن بلکه چون سربازی نرفتن مدرک موقتم بهم نمیدن
کسی نمی دونه باید چی کار کنم؟ الان تو فرم d260 نمیدونم بزنم لیسانس و یا نه

سلام بر همه دوستان. بنده هم مشکل همین آقا رو دارم . به این معنی که چون سربازی نرفتیم اصل و یا گواهی مدرک رو به من نمی دن.
البته من ریزنمراته رسمی لیسانس رو دارم و شاید بتونم ریزنمراته مهردار ارشد رو هم بگیرم و مجبورم فعلا این دو را ترجمه کنم و مهر دارالترجمه بزنم.
و اینکه اصل کارت دانشجویی ارشد رو هنوز تحویل ندادم با اینکه فارغ التحصیل شدم و می تونم روز مصاحبه ترجمش و اصلش رو ببرم.

حالا سوالم اینه که با این تفاصیر میشه افیسر رو توجیه کرد؟
و اینکه این همه ادم که قبله رفتن به سربازی قبول میشن چکار کردن؟ لطفا راهنمایی بفرمایید اساتید محترم؟؟؟!!!؟؟؟؟ خدا خیرتون بده. Smile
پاسخ
البته این رو هم اضافه کنم که بنده اصل مدارک دیچلم وپیش دانشگاهی رو دارم و مشکلم با مدارک کارشناسی و ارشد است.بازم ممنون Sad
پاسخ
سلا به همه دوستان

به اطلاع می رساند که روند ترجمه دیپلم دبیرستان و مدرک پیش دانشگاهی به طور کامل عوض شده است !!!

آدرس دارالترجمه رو به صورت کامل و با کد پستی باید به همراه داشته باشین

ابتدا باید اصل دیپلم دبیرستان و مدرک پیش دانشگاهی رو با یک کپی از هر کدام به دفتر پیشخوان دولت ببرید و همچنین ریزنمرات هر دو مدرک

دفتر پیشخوان دولت با نرم افزاری که دارن یه استعلام به آموزش و پرورش کل استان مربوطه میفرسته و اصل بودن مدارک را استعلام می کنن

بعد از اینکه جواب استعلام اومد (پرسیدم، گفتن ممکنه از یک روز تا یک ماه طول بکشه) دفتر پیشخوان دولت یه اس ام اس به شما میفرسته و سپس کپی مدارک را به آدرس دارالترجمه ای که به صورت کامل و با کد پستی بهشون میدین پست میکنن

از اینجا به بعد روند ترجمه مدارک شما آغاز شده و شما باید با دارالترجمه در تماس باشید تا ترجمه ها رو بهتون تحویل بدن !

من همین امروز صبح ایهت رو انجام دادن

اضافه می کنم که رسیدهای پیشخوان رو بردم اداره کل آموزش و پرورش و از سیستم استعلام گرفتن و اصل مدارک و ریز نمرات را تایید کردند !!!! منتظر نتیجه استعلام دفتر پیشخوان دولت نشیییید !!
کیس:‎2017AS42XX ‎  رویت قبولی: 14 می 2016 تعداد افراد: 2  نظام وظیفه:معافیت  سفارت: ایروان  اولین ارسال: 28 می 2016  کارنت:10 ژانویه2017  نامه دوم:20 ژانویه2017  مصاحبه: 16مارچ 2017  نتیجه:AP  اپدیتها: 15، 16 و 17 دریافت ایمیل 6 سوال، 21 ارسال جوابها، 24 مارچ  دو خطی شدن همسر در CEAC و 27، 28مارچ  آپدیت طلایی دوخطی: 10 اگوست2017، 11 اگوست or شدیم و کلیر، انتظار 145روز
ایشود: عصر روز 6 سپتامبر، بونافاید: جاب افر شرکت کامپیوتری
پاسخ
تشکر کنندگان: satellite ، ELNAZ21 ، Pedraaam ، milad.abadani
سلام
دوستانی که برای دریافت معادل پیش دانشگاهی می خواهند اقدام نمایند.
(کسانی که دارای دیپلم کاردانش یا فنی و حرفه ای هستند "دیپلم 11 ساله" و الان دانشجو هستند.)
برای دریافت مدرک معادل پیش دانشگاهی می توانید به دانشگاهتون مراجعه کنید.
من هم رفتم و از دانشگاه درخواست نمودم، از لینک زیر هم می توانید مدارک مورد نیاز برای اینکار را مشاهده نمایید.
http://uploadboy.me/32ff9ea71hbw/Moadel Pish Daneshgahi.jpg.html
امیدوارم مفید باشد.

فایل‌های پیوست پیش‌نمایش تصاویر

اگر روزی دشمن پیدا کردی،بدان که در رسیدن به هدفت موفق بودی.
اگر روزی تهدیتت کردند،بدان در برابرت ناتوانند.
اگر روزی خیانت دیدی،بدان قیمتت بالاست.
سفرنامه

CN: AS 51XX → FIRST LETTER: MAY 3 → DS-260: May 26 →‎ SECOND LETTER: MARCH 28 → PERSON: 1 → Embassy: ANKARA Changed to Yerevan, Armenia → CURRENT: FEBRUARY 9 → INTERVIEW: MAY 18 → VISA ISSUANCE:  MAY 18
کلیپ آشنایی با نحوه مصاحبه در آنکارا_ این کلیپ در یوتیوب آپلود شده است
کلیپ آشنایی با نحوه مصاحبه در ایروان_ این کلیپ در یوتیوب آپلود شده است
پاسخ
تشکر کنندگان: babak12 ، ایمان بخشنده ، milad.abadani
(2016-05-17 ساعت 17:21)sabmn نوشته:  سلا به همه دوستان

به اطلاع می رساند که روند ترجمه دیپلم دبیرستان و مدرک پیش دانشگاهی به طور کامل عوض شده است !!!

آدرس دارالترجمه رو به صورت کامل و با کد پستی باید به همراه داشته باشین

ابتدا باید اصل دیپلم دبیرستان و مدرک پیش دانشگاهی رو با یک کپی از هر کدام به دفتر پیشخوان دولت ببرید و همچنین ریزنمرات هر دو مدرک

دفتر پیشخوان دولت با نرم افزاری که دارن یه استعلام به آموزش و پرورش کل استان مربوطه میفرسته و اصل بودن مدارک را استعلام می کنن

بعد از اینکه جواب استعلام اومد (پرسیدم، گفتن ممکنه از یک روز تا یک ماه طول بکشه) دفتر پیشخوان دولت یه اس ام اس به شما میفرسته و سپس کپی مدارک را به آدرس دارالترجمه ای که به صورت کامل و با کد پستی بهشون میدین پست میکنن

از اینجا به بعد روند ترجمه مدارک شما آغاز شده و شما باید با دارالترجمه در تماس باشید تا ترجمه ها رو بهتون تحویل بدن !

من همین امروز صبح ایهت رو انجام دادن

در
سلام

صحبت دوستمون کاملا درسته

اما اگه به تازگی از سال 90 به این طرف وارد دانشگاه شده باشید در زمان ثبت نام این کار را انجام داده اید و معادل پیش دانشگاهی شما در دانشگاه و در پرونده کاردانی تان موجود هست و می توانید از قسمت بایگانی دانشگاهتون آنرا دریافت نمایید.
بنده هم دو روز پیش از دانشگاهم دریافت نمودم.
موفق باشید
اگر روزی دشمن پیدا کردی،بدان که در رسیدن به هدفت موفق بودی.
اگر روزی تهدیتت کردند،بدان در برابرت ناتوانند.
اگر روزی خیانت دیدی،بدان قیمتت بالاست.
سفرنامه

CN: AS 51XX → FIRST LETTER: MAY 3 → DS-260: May 26 →‎ SECOND LETTER: MARCH 28 → PERSON: 1 → Embassy: ANKARA Changed to Yerevan, Armenia → CURRENT: FEBRUARY 9 → INTERVIEW: MAY 18 → VISA ISSUANCE:  MAY 18
کلیپ آشنایی با نحوه مصاحبه در آنکارا_ این کلیپ در یوتیوب آپلود شده است
کلیپ آشنایی با نحوه مصاحبه در ایروان_ این کلیپ در یوتیوب آپلود شده است
پاسخ
با سلام من اصل لیسانسم رو دارم فقط همونو ببرم ترجمه کافیه؟
کیس نامبر:2017AS10XX
تعداد کیس : 2نفر
مصاحبه : ابوظبی
زمان مصاحبه: 2017/DEC/14  
نتیجه :AP
پاسخ

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان