کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
Public Charge | تمکن مالی | اسپانسر
سلام من امروز گواهی تمکن مالی از بانک اقتصاد نوین گرفتم و نامه یک مهر عادی به انگلیسی داره بنظرتون مهر برجسته لازمه یا نه ؟
مصاحبه 4 جون
ap
پاسخ
تشکر کنندگان: AbbasHTC
(2017-05-14 ساعت 09:27)farzad54 نوشته:  سلام من امروز گواهی تمکن مالی از بانک اقتصاد نوین گرفتم و نامه یک مهر عادی به انگلیسی داره بنظرتون مهر برجسته لازمه یا نه ؟

نه لازم نداره ..برو که ویزا رو گرفتی ++++++++++ Smile
پاسخ
تشکر کنندگان: farzad54 ، soruosh
سلام ولی توی این لینکی که گذاشتید نوشته مهر برجسته با سربرگ بانک . شما که میفرمایید مهر برجسته نمی خواد نرم یهو ویزا ندن Sad Cool
مصاحبه 4 جون
ap
پاسخ
تشکر کنندگان:
درود دوست عزیز
من دو ماه پیش مصاحبه داشتم و نامه تمکن مالی که برده بودم مهر برجسته نداشت و ویزای یکضرب هم گرفتم.
#تجربه

(2017-05-15 ساعت 12:03)farzad54 نوشته:  سلام ولی توی این لینکی که گذاشتید نوشته مهر برجسته با سربرگ بانک . شما که میفرمایید مهر برجسته نمی خواد نرم یهو ویزا ندن Sad  Cool
Case number: 32xx
Family number: 1
First letter: May
DS-260 Completion: Jun
Second letter: November
Embassy: Ankara Turkey==> Abu Dhabi     ---    Changed By KCC
Status: Visa holder
Destination: Austin,TX
Total Cost: about 5 milion
Looking for a ROOMMATE

پاسخ
تشکر کنندگان: Paniz888 ، soruosh
(2017-05-14 ساعت 09:27)farzad54 نوشته:  سلام من امروز گواهی تمکن مالی از بانک اقتصاد نوین گرفتم و نامه یک مهر عادی به انگلیسی داره بنظرتون مهر برجسته لازمه یا نه ؟

گواهی من نیز از اقتصاد نوین بود و مثل مال شما.
قبول کردن و مشکلی نبود.
کیس نامبر: 2017AS3xxx
تعداد نفرات کیس 3
برنده اصلی: خانم
رویت نامه قبولی: 4 May
تکمیل فرم 260: 4 May
نامه دوم :دسامبر
تاریخ مصاحبه: 21 فوریه
محل مصاحبه: ايروان ( تغییر از آنکارا به ايروان توسط KCC)
آپدیت دو خطی برنده اصلی و فرزند: 12 جون
کلیر برنده اصلی و دخترم : 14 جون
وضعیت بنده: همچنان AP
پاسخ
تشکر کنندگان: Paniz888
(2017-05-12 ساعت 10:07)AbbasHTC نوشته:  
(2017-05-12 ساعت 09:06)sama79 نوشته:  دوستان سلام
نامه تمكن مالي حتما بايد به حساب شخص برنده باشه يا به از حساب همسر هم كفايت مي كنه
ما هفته بعد مصاحبه داريم ممنون ميشم هر كي ميدونه سريع پاسخ بده
براي سه نَفَر چقدر بايد تمكن بگيريم
بازم ممنون

سلام
به نام خودتون یا همسرتون هیچ فرقی نمیکنه..
مبلغ از 35000 با بالا باشه برا 3 نفر .
موفق باشین

سلام دوستان
برای نفر اول 20000 دلار و به ازای هر نفر 5000 دلار یعنی برای 3 نفر 300000 دلار لازمه
کیس نامبر:**62 2017AS0000
تاریخ رویت قبولی:9May
ارسال فرم:18may
تعداد:3 نفر
محل مصاحبه:فعلا آنکارا(تغییر به ایروان توسط kcc)
تاریخ مصاحبه: 23 may
وضعیت دریافت ویزا:
پاسخ
تشکر کنندگان: Paniz888 ، sama79
سلام
برای نامه تمکن مالی آیا پرینت گردش 6ماهه حساب بانکی هم نیاز هست یا نه؟ یه سوال دیگه اینکه من نامه تمکن مالی رو از شعبه بانک در شهرستان گرفتم و مهر بانک رو زده (مهر برجسته نیست) آیا همین کافیست؟
پاسخ
تشکر کنندگان: AbbasHTC
(2017-05-16 ساعت 01:43)alireza 86 نوشته:  سلام
برای نامه تمکن مالی آیا پرینت گردش 6ماهه حساب بانکی هم نیاز هست یا نه؟ یه سوال دیگه اینکه من نامه تمکن مالی رو از شعبه بانک در شهرستان گرفتم و مهر بانک رو زده (مهر برجسته نیست) آیا همین کافیست؟

Az man hich gardeshe hesabi nakhastand.
پاسخ
تشکر کنندگان:
درود. دوستان کسی میدونه این مدرک تمکن مالی یا اسپانسر، برای ایرانیانی که خارج از کشور ساکن هستند چطوری باید باشه؟ مثلا من ۵ ساله ایتالیا زندگی‌ میکنم که قاعدتا نباید پرینت حساب مالی توی ایران رو ببرم. کسی تجربه ی مشابه داره؟
ممنون.
⚬ کيس نامبر: ‎2017AS7###‎
⚬ تعداد افراد: یک نفر
⚬ کنسولگری: ناپل
⚬ مشاهده قبولی: ۶ سپتامبر
⚬ ارسال فرم: ۸ سپتامبر
⚬ نامه دوم: ۲۲ مِی
⚬وقت مصاحبه: ۱۸ جولای
پاسخ
تشکر کنندگان:
گزارش حساب موسسه ها هم کافیه ؟ یا باید بانک رسمی باشه ؟
2017 , 2018 ,2019,2020
می رود راه پیوسته تا آن سو  *** از دری کو شد رهش آغاز
می رود او تا کجا تا کو       *** من روان با او کنم آواز
می روم من همره و همپو     *** تا به دیدار کلان راهی
ره همه این مقصد اما کو      *** چه بگویم جز نه و آهی؟
* شعری از بیلبو بگینز - از آثار JRR TOLKIEN
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-06-08 ساعت 19:50)mrarchbeba نوشته:  درود. دوستان کسی میدونه این مدرک تمکن مالی یا اسپانسر، برای ایرانیانی که خارج از کشور ساکن هستند چطوری باید باشه؟ مثلا من ۵ ساله ایتالیا زندگی‌ میکنم که قاعدتا نباید پرینت حساب مالی توی ایران رو ببرم. کسی تجربه ی مشابه داره؟
ممنون.

سلام دوست عزیز. امیدوارم که خوب باشید. من در لاتاری امسال 2018 برنده شدم و مثل شما در ایتالیا مقیم هستم و چند سوال داشتم ازتون. برای کسی که مدت زیادی مقیم ایتالیا هست حدود 10 سال. باید عدم سوع پیشینه رو از ایتالیا بگیره یا از ایران و یا هردو؟ و اینکه در مورد واکسن ها در ایتالیا به جه نحوی اقدام کردید؟ خیلی ممنون.
پاسخ
تشکر کنندگان:
با سلام سوال منم همینه منظور از تمکن مالی در ایتالیا چیه؟
نامزد من در ایتالیا هستن و برای ثبت ازدواجمون در ایران، ازشون تمکن مالی خواستن. آیا منظور همون cud هست؟ یا چیز دیگه؟ممنون میشم راهنمایی م کنید
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان