کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
Public Charge | تمکن مالی | اسپانسر
(2016-05-13 ساعت 23:14)i.rainy نوشته:  
(2016-05-13 ساعت 23:01)Saeedshahriari نوشته:  دوستان اسم و ادرسيو رو كه تو فرم D-260 وارد كرديم فقط جهت ارسال گرين كارت به اون ادرسه و در واقع اسپانسر ما نيست جهت اسپانسر بايد فرم I-138 رو اسپانسر پر كنه برامون بفرسته و روز مصاحبه به افيسر نشون بديم در واقع تو فرم D-260 مشخصاتي از اسپانسر نپرسيده

چون من ادرسي كه وارد كردم براي يه نفره و اسپانسرم يه نفره ديگه

دوستان راهنمايي كنند ممنون ميشم

بله اون ادرس برا ارساله گرين كارته و زياد مهم نيس
چون شما مي تونيد زمان ورود به امريكا ادرس رو عوض كنيد
و حتي تو سفارتم ميشه عوض كنيد .

پس تو فرم هيچ صحبتي از اسپانسر نشده و فقط روز مصاحبه بايد مداركشو ارايه كرد و اسپانسرو معرفي كرد
تاريخ رويت قبولي: ٣ مي 2016
تكميل فرم: ٤ مي 2016
كيس نامبر: ٣٤xx
سفارت: ابوظبي
سربازی : س
کارنت : ۹ نوامبر
نامه دوم:22 نوامبر
تاریخ  مصاحبه:22 ژانویه
نتیجه مصاحبه:
کیس اصلی: AP، تاریخ اپدیت ها: 22 ژانویه- 23 ژانویه- 25 ژانویه- 26 ژانویه- 18 جولای- 10 اگوست- 11 اگوست دوخطی - 18 اگوست اور - 26 اگوست اسلش و 28 اگوست ایشود
کیس زیر مجموعه : Ready، اپدیت ها: 22 ژانویه- 23 ژانویه- 25 ژانویه- 26 ژانویه- 30 ژانویه - 18 جولای- 10 اگوست- 11 اگوست - 26 اگوست تبدیل به ای پی و اسلش - 28 اگوست ایشود

28 اگوست ایشود - اولین ورود 7 سپتامبر
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-05-08 ساعت 12:29)cupcake نوشته:  
(2016-05-08 ساعت 11:57)Big apple نوشته:  سلام. برای سفارت گردش مالی مهم است یا پرینت حساب؟

پرینت حساب رو میخوان از شما Smile

سلام،پرينت براى چه مدت هست و اين ٢٠٠٠٠$ آخرين مبلغ گردش باشه يا بايد ميانگين حساب باشه؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-05-08 ساعت 11:57)Big apple نوشته:  سلام. برای سفارت گردش مالی مهم است یا پرینت حساب؟

سلام،پرينت براى چه مدت هست و اين ٢٠٠٠٠$ آخرين مبلغ گردش باشه يا بايد ميانگين حساب باشه؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-05-18 ساعت 10:44)scorpion-b747 نوشته:  

توی ماهی که میرید به مصاحبه بگیرید بهتره
مانده حساب ببرید فقط که حدود 20 هزارتا باشه
نیازی به میانگین نیست
، کیس نامبر:2XXX&ارسال فرم:1 June &کارنت:12 August&مصاحبه:هفته سوم نوامبر ایروان
نتیجه:خودم یک ضرب و همسر جانAP(شغل شرکت خصوصی، سربازی نیرو هوایی ارتش)
ورود خودم به آمریکا:13می(4 روز مونده به انقضای ویزا،ریسک کردم که شاید ویزای همسرم بیاد... Sad )-دالاس-سوشال:14روز بعد از ورود،گرین کارت 28روز بعد از ورود

*آپدیت همسرم:٢۵ نوامبر، ٢١جولای از آمریکا(دو خطی)، ٢٢ جولای از سفارت،٢۵ جولای آپدیت تبدیل به OR ،کلیر بعد از 247 روز
گرفتن ویزا 12 آگوست Big Grin
سفرنامه
پاسخ
تشکر کنندگان: ELNAZ21 ، amir89
سلام دوستان
من هم برنده DV2017 هستم .
تمام پولهایم و گردش حسابم را از طریق حساب بانکی همسرم انجام میدهم. آیا با احتساب اینکه روز مصاحبه من و همسرم و نوزادم هر سه باهم میرویم سفارت در آنکارا میتوانم از حساب بانکی همسرم گواهی تمکن مالی ارایه دهم؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام

من همسرم برنده اصلى است و كيس به نام او ميباشد حال نامه تمكن مالى بايد به اسم همسرم باشد يا بايد ٢ تا نامه يك قسمت هم به نام من باشد ؟

ممنون
کتگوری : F3
اپلای : AUG2004
کیس نامبر : ANK2010
فرم DS-261 : در تاريخ ١٨ فبريه ٢٠١٥
پرداخت ١٢٠$ بعد از آن پرداخت دوتا ٣٢٥$ و تكميل فرم DS-260 و ترجمه مدارك و ارسال مدارك به NVC
در تاريخ ١١ مى ٢٠١٥ ايميل از NVC براى تاييد مدارك ارسالى
مصاحبه در ۲۹ مارچ آنکارا
منتظر پروسه طولانی کلیر
۸ اگست آپدیت دو خطی در سایت ceac
اتمام پروسه كلير ٢٩ آگست
دريافت ويزا ٣١ آگست
بردن لاتاری ۲۰۱۷ توسط همسرم بعد از سالها کیس نامبر++2017AS22 آنکارا (آمدی جانم به قربانت ولی حالا چرا؟!)
کامپلیت فرم DS-260 جدید در ۳۱ می و ارسال به KCC
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام. برای 3 نفر چقدر باید تو حسابم پول داشته باشم؟
پاسخ
تشکر کنندگان:

دوستان عزیز ، ببخشید
من از بانک سامان تمکن مالی گرفتم و فقط تاریخ افتتاح حسابم و موجودی آن در تاریخ تهیه گزارش به من دادن.
گردش حساب را ندادند!
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-06-16 ساعت 00:44)macro10425 نوشته:  سلام. برای 3 نفر چقدر باید تو حسابم پول داشته باشم؟

برنده$15000 و هر نفر اضافه $5000
برای شما یعنی $25000
، کیس نامبر:2XXX&ارسال فرم:1 June &کارنت:12 August&مصاحبه:هفته سوم نوامبر ایروان
نتیجه:خودم یک ضرب و همسر جانAP(شغل شرکت خصوصی، سربازی نیرو هوایی ارتش)
ورود خودم به آمریکا:13می(4 روز مونده به انقضای ویزا،ریسک کردم که شاید ویزای همسرم بیاد... Sad )-دالاس-سوشال:14روز بعد از ورود،گرین کارت 28روز بعد از ورود

*آپدیت همسرم:٢۵ نوامبر، ٢١جولای از آمریکا(دو خطی)، ٢٢ جولای از سفارت،٢۵ جولای آپدیت تبدیل به OR ،کلیر بعد از 247 روز
گرفتن ویزا 12 آگوست Big Grin
سفرنامه
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام

برگه سپرده هم جزو موجودی حساب درنظر گرفته میشه؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
آیا پرینت حساب کشوری که توش دانشجو هستید ( نه ایران) کفایت می کنه؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام به نظ شما هم یه اسپانسر تو امریکا داشته باشید هم پرینت حساب بهتره یا اینکه یکی رو ببرم
پاسخ
تشکر کنندگان:
و سوال دیگه اینکه پرینت حساب از کشوری بگیرم که الان دانشجو هستم یا از ایران؟ ممنون میشم راهنماییی کنید
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-05-06 ساعت 20:41)Lilimamali نوشته:  
(2016-05-05 ساعت 22:53)حسن 006 نوشته:  سلام اگر اسپانسر نداشته باشیم باید چیکار کنیم مشکل پیش میاد یا نه?

سلام. من هم این سوال برام مهمه. واقعا اسپانسر مهم هست که داشته باشیم؟؟ اگر کسی راهنمایی کنه ممنون میشم.

سلام من که رفنم یه پسره اومد شرایطش مثل من بود ولی چون اسپانسر داشت یه ضرب ویزارو گرقت
کیس نامبر: **as63
مصاحبه : 9 می ابوظبی
سربازی : س پ ا ه
مدرک تحصیلی: لیسانس
ابدیت : 10 می تو سایت سفارت و 17 می تو سایت سیس
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-06-19 ساعت 13:03)KORYO نوشته:  

دوستان عزیز ، ببخشید
من از بانک سامان تمکن مالی گرفتم و فقط تاریخ افتتاح حسابم و موجودی آن در تاریخ تهیه گزارش به من دادن.
گردش حساب را ندادند!

سلام
دوستی که از بانک سامان تمکن مالی گرفتید ،
آیا بانک سامان به لحظه تمکن مالی میدهد یا باید پول برای مدتی در حساب باشد ؟
کدام شعبه مراجعه کردید اگر در تهران تشریف دارید ؟
c/n :   +6000
ds_260 : 20 may
Resubmit : 09  nov
Current : April
Interview : 16 jun
Embassy : ank >>>abudhabi
Status : in transit
نتیجه :  رشته ای بر گردنم افکنده دوست. میکشد هرجا که خاطرخواه اوست. رشته برگردن نه از بی مهری است. رشته عشق است و برگردن نکوست.
«خدایا بهترین ها رو به  همه ببخش ، به من هم ببخش
ای بخشاینده مهربان.
پاسخ
تشکر کنندگان: KORYO

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان