کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
Public Charge | تمکن مالی | اسپانسر
(2016-06-19 ساعت 17:41)chakavakl نوشته:  برنده$15000 و هر نفر اضافه $5000

کیس برنده ما خانومم هست اگه کل 20-25 هزار دلار رو تو حساب ایشون بذارم درسته یا بهتره که دو حساب مجزا داشته باشیم؟
?شماره کیس: ‎2017AS40XX‎
?تاریخ رویت قبولی:12 MAY‎
??تعداد افراد:2
?کنسولگری:ایروان
?تاریخ ارسال فرم:MAY 26
?کارنت شدن کیس: Feb
?تاریخ مصاحبه: March 21
?نتیجه: همسر یکضرب - بنده AP- آپدیت اول MAY 4 -
✈️مقصد:
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-07-03 ساعت 20:20)AliReza_fr نوشته:  
(2016-06-19 ساعت 17:41)chakavakl نوشته:  برنده$15000 و هر نفر اضافه $5000

کیس برنده ما خانومم هست اگه کل 20-25 هزار دلار رو تو حساب ایشون بذارم درسته یا بهتره که دو حساب مجزا داشته باشیم؟

باید یه حساب باشه
درسته کاری ک کردید الان
، کیس نامبر:2XXX&ارسال فرم:1 June &کارنت:12 August&مصاحبه:هفته سوم نوامبر ایروان
نتیجه:خودم یک ضرب و همسر جانAP(شغل شرکت خصوصی، سربازی نیرو هوایی ارتش)
ورود خودم به آمریکا:13می(4 روز مونده به انقضای ویزا،ریسک کردم که شاید ویزای همسرم بیاد... Sad )-دالاس-سوشال:14روز بعد از ورود،گرین کارت 28روز بعد از ورود

*آپدیت همسرم:٢۵ نوامبر، ٢١جولای از آمریکا(دو خطی)، ٢٢ جولای از سفارت،٢۵ جولای آپدیت تبدیل به OR ،کلیر بعد از 247 روز
گرفتن ویزا 12 آگوست Big Grin
سفرنامه
پاسخ
تشکر کنندگان: AliReza_fr
(2016-07-02 ساعت 10:19)Paniz888 نوشته:  
(2016-06-19 ساعت 13:03)KORYO نوشته:  
(2016-05-08 ساعت 12:29)cupcake نوشته:  پرینت حساب رو میخوان از شما Smile

دوستان عزیز ، ببخشید
من از بانک سامان تمکن مالی گرفتم و فقط تاریخ افتتاح حسابم و موجودی آن در تاریخ تهیه گزارش به من دادن.
گردش حساب را ندادند!

سلام
دوستی که از بانک سامان تمکن مالی گرفتید  ،
آیا بانک سامان به لحظه تمکن مالی میدهد یا باید پول برای مدتی در حساب باشد ؟
کدام شعبه مراجعه کردید اگر در تهران تشریف دارید ؟
با سلام و عرض ادب
از تاخیر در پاسخ عذرخواهی میکنم. فرقی نمیکنه که از کدام شعبه این درخواست را داشته باشید. حساب من تو بانک سامان شعبه خیابان آفریقا هست ولی از شعبه ایران زمین تو شهرک غرب این برگه را گرفتم. نزدیک 31 میلیون تومان پول از دوستم گرفتم و از بانک همان روز درخواست کردم که نامه بدهد. این نامه در سرپرستی شعب صادر میشه و هزینه آن 6هزار تومان شد. بعد از گرفتن این نامه که حدود 4 روز طول کشید من پول را از حسابم خارج کردم. در این نامه فقط تاریخ افتتاح را به میلادی و مانده حسابم را به نرخ روز به دلار نوشته، به گردش مالی اشاره ایی نکرده بود و فکر کنم نیازی نبوده که قید بشه.
مجدداً از تاخیرم عذرخواهی میکنم و امیدوارم که همه عزیزان در این پروسه دشوار موفق باشند.
پاسخ
تشکر کنندگان: Paniz888 ، sib 24 ، MOZHDEHHHHHH ، farzadjoon123
(2016-07-14 ساعت 13:28)KORYO نوشته:  
(2016-07-02 ساعت 10:19)Paniz888 نوشته:  
(2016-06-19 ساعت 13:03)KORYO نوشته:  دوستان عزیز ، ببخشید
من از بانک سامان تمکن مالی گرفتم و فقط تاریخ افتتاح حسابم و موجودی آن در تاریخ تهیه گزارش به من دادن.
گردش حساب را ندادند!

سلام
دوستی که از بانک سامان تمکن مالی گرفتید  ،
آیا بانک سامان به لحظه تمکن مالی میدهد یا باید پول برای مدتی در حساب باشد ؟
کدام شعبه مراجعه کردید اگر در تهران تشریف دارید ؟
با سلام و عرض ادب
از تاخیر در پاسخ عذرخواهی میکنم. فرقی نمیکنه که از کدام شعبه این درخواست را داشته باشید. حساب من تو بانک سامان شعبه خیابان آفریقا هست ولی از شعبه ایران زمین تو شهرک غرب این برگه را گرفتم. نزدیک 31 میلیون تومان پول از دوستم گرفتم و از بانک همان روز درخواست کردم که نامه بدهد. این نامه در سرپرستی شعب صادر میشه و هزینه آن 6هزار تومان شد. بعد از گرفتن این نامه که حدود 4 روز طول کشید من پول را از حسابم خارج کردم. در این نامه فقط تاریخ افتتاح را به میلادی و مانده حسابم را به نرخ روز به دلار نوشته، به گردش مالی اشاره ایی نکرده بود و فکر کنم نیازی نبوده که قید بشه.
مجدداً از تاخیرم عذرخواهی میکنم و امیدوارم که همه عزیزان در این پروسه دشوار موفق باشند.

سپاس فراوان از پاسخگویی شما
پس بهتره تمکن مالی را از بانک دیگری گرفت که در همان روز صادر کنه
چون من میخواستم در تاریخ یک روز مشخص ، به دو اسم تمکن مالی بگیرم
اینجوری چهار ، پنج روز اختلاف داره که شبهه جابجایی پول پیش میاد
خیلی لطف کردید
3  may  :  ?
c/n :   +6000
ds_260 : 20 may
Resubmit : 09  nov
Current : April
Interview : 16 jun
Embassy : ank >>>abudhabi
Status : in transit
نتیجه :  رشته ای بر گردنم افکنده دوست. میکشد هرجا که خاطرخواه اوست. رشته برگردن نه از بی مهری است. رشته عشق است و برگردن نکوست.
«خدایا بهترین ها رو به  همه ببخش ، به من هم ببخش
ای بخشاینده مهربان.
پاسخ
تشکر کنندگان: KORYO ، MOZHDEHHHHHH
با سلام
وقت بخیر

چه زمانی باید اسپانسر فرم های مربوطه رو آماده کنه ؟ با توجه به اینکه زمان مصاحبه مشخص نیست ممنون میشم از دوستان پاسخ بدن.
و اینکه فرم ها رو خود شخص در زمان مصاحبه به آفسیر تحویل بده یا اسپانسر بفرسته برای سفارت ؟

با تشکر
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-05-07 ساعت 06:14)siamak نوشته:  
(2016-05-06 ساعت 23:40)Big apple نوشته:  سلام. آیا ترجمه سند آپارتمان برای احراز تمکن مالی کافی هست یا پول نقد اهمیت داره؟

سلام خدمت شما

بهتره که پول نقد در حساب بانکی داشته باشید و نامه تمکن از بانک بگیرید و اگر نتونستید میتونید سند ملک رو هم ترجمه کنید و بعنوان تمکن ارائه بدید ولی اولویت با نامه تمکن بانکی هستش .

موفق باشید

در سفارت ارمنستان از من سند ترجمه شده قبول نکردن و گفتن که گردش مالی باید ارائه کنی. #تجربه#
کیس نامبر:5xxx/تعداد افراد:1 نفر/مصاحبه: آپریل /نتیجه مصاحبه: AP(ارتش)/کلیرنس: 9 آگست/تحویل مدارک به سفارت:17 آگست/ دریافت ویزا:23آگست/ ورود به آمریکا:؟/
هزینه های قبل از دریافت ویزا:
هزینه ترجمه: 700.000 تومان+هزینه ارزیابی ملک 600.000 تومان+هزینه دوبار سفر به ایروان 4.000.000 تومان+ هزینه پرداختی به سفارت 330 دلار+ هزینه دو بار مدیکال 100.000 درام
هزینه های بعد از دریافت ویزا:
هزینه صدور گرین کارد: 165 دلار
بلیط رفت و برگشت سیاتل: 4.4 میلیون تومان+
هزینه هتل و اسکان 12شب:
سایر هزینه اقامت 12 شب:

پاسخ
تشکر کنندگان: Siamak ، a_cute65 ، MOZHDEHHHHHH
با سلام . با مطالعه سایت سفارتخانه آنکارا و فایل PDF مربوط به مدارک مورد نیاز (2017)یکی از شرایط تمکن مالی ارائه گردش مالی 12ماهه و همچنین سند مالکیت ارزشگذاری شده عنوان شده است. آیا این الزامات برای مهاجرین لاتاری نیز صحت دارد. لطفا راهنمایی بفرمایید
پاسخ
تشکر کنندگان:
آیا امکان داره به جای Main Applicant همسر او نامه تمکن مالی به همراه داشته باشه چون پول در حساب بلند مدت به نام همسر سرمایه گذاری شده؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-07-31 ساعت 08:09)ali3810 نوشته:  
(2016-05-07 ساعت 06:14)siamak نوشته:  
(2016-05-06 ساعت 23:40)Big apple نوشته:  سلام. آیا ترجمه سند آپارتمان برای احراز تمکن مالی کافی هست یا پول نقد اهمیت داره؟

سلام خدمت شما

بهتره که پول نقد در حساب بانکی داشته باشید و نامه تمکن از بانک بگیرید و اگر نتونستید میتونید سند ملک رو هم ترجمه کنید و بعنوان تمکن ارائه بدید ولی اولویت با نامه تمکن بانکی هستش .

موفق باشید

در سفارت ارمنستان از من سند ترجمه شده قبول نکردن و گفتن که گردش مالی باید ارائه کنی. #تجربه#

گردش مالی یا مانده حساب؟ اینا خیلی فرق میکنن واسه ما، میشه دقیقتر بگید؟
کیس: 2017AS15XX
نتیجه: ۶ می
ارسال فرم: ۲۶ می
کارنت: ۹ آگوست
نامه دوم: ۲۲ سپتامبر
مصاحبه: هفته اول نوامبر، ایروان/ AP / آپدیت سیس ۱۵ نوامبر / ۱۲ ژانویه بخاطر ایمیل، یه ایمیل تو فوریه، یه ایمیل هم ۲۱ مارچ همه جوابها تکراری  و منتظر باشید تا اعلام کنیم / آپدیت دو خطی و اولین آپدیت از سمت خودشون ۸ می/ کلیر ۱۰ می/آپدیت تحویل پاسپورت ۱۵ می/ تحویل مدیکال جدید ۱۷ می/ ۱۸ می صدور ویزا/ ۱۹ می تحویل پاسپورت از پست
سفرنامه
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-07-31 ساعت 11:27)TiredAdmin نوشته:  
(2016-07-31 ساعت 08:09)ali3810 نوشته:  
(2016-05-07 ساعت 06:14)siamak نوشته:  سلام خدمت شما

موفق باشید

گردش مالی یا مانده حساب؟ اینا خیلی فرق میکنن واسه ما، میشه دقیقتر بگید؟

من که خودم مدرک نداشتم اما کسی دیگه بود که هم گردش آورده بود و هم مانده و صرفا مانده رو ازش قبول کردن.
کیس نامبر:5xxx/تعداد افراد:1 نفر/مصاحبه: آپریل /نتیجه مصاحبه: AP(ارتش)/کلیرنس: 9 آگست/تحویل مدارک به سفارت:17 آگست/ دریافت ویزا:23آگست/ ورود به آمریکا:؟/
هزینه های قبل از دریافت ویزا:
هزینه ترجمه: 700.000 تومان+هزینه ارزیابی ملک 600.000 تومان+هزینه دوبار سفر به ایروان 4.000.000 تومان+ هزینه پرداختی به سفارت 330 دلار+ هزینه دو بار مدیکال 100.000 درام
هزینه های بعد از دریافت ویزا:
هزینه صدور گرین کارد: 165 دلار
بلیط رفت و برگشت سیاتل: 4.4 میلیون تومان+
هزینه هتل و اسکان 12شب:
سایر هزینه اقامت 12 شب:

پاسخ
تشکر کنندگان: TiredAdmin ، Siamak
سلام من حسابم تو بانک قوامین هست اگر از این بانک که مال ن ی روی م س ل ح هست تمکن بگیرم اشکال داره؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام
من دختري مجرد هستم ، شاغل نيستم و قصد ادامه تحصيل دارم ... براي نامه تمكن هيچ مشكل مالي ندارم و سند مالكيت هم مي تونم ببرم . ايا به اسپانسر احتياج هست ؟ قصد اقامت در تگزاس رو دارم
و يه سوال كه اسپانسر حتما بايد امريكا زندگي كنه يا داشتن پاسپورت امريكايي كفايت ميكنه؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان

من ساکن ایران نیستم و ویزای دانشجویی دارم
میخواستم بدونم تمکن مالی از بانک ایران باید باشه؟ یا کشوری که ساکن هستم؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
اگر تمكن مالي وجود داره چرا بايد دنبال اسپانسر باشيد؟
اسپانسر داشتن به خودي خود نياز به بررسي بيشتر پرونده و كليرنس داره و چندماه پروسه شما رو به تاخير ميندازه. بهترين آپشن همون تمكن مالي از طريق ارايه موجودي بانكه.
(2016-08-14 ساعت 07:50)Frnz نوشته:  سلام
من دختري مجرد هستم ، شاغل نيستم و قصد ادامه تحصيل دارم ... براي نامه تمكن هيچ مشكل مالي ندارم و سند مالكيت هم مي تونم ببرم . ايا به اسپانسر احتياج هست ؟ قصد اقامت در تگزاس رو دارم
و يه سوال كه اسپانسر حتما بايد امريكا زندگي كنه يا داشتن پاسپورت امريكايي كفايت ميكنه؟
شماره کیس: ‎2017AS18XX               ‎
تاریخ رویت قبولی:          3 مي ‎ 2016  
تعداد افراد کیس:            3- همسر و فرزند 11 ساله
کنسولگری:                  آنکارا - تغيير به ابوظبي توسط KCC
تاریخ ارسال فرم:            26 مي ‎ 2016
کارنت شدن کیس:         ‎20 آگوست ‎ 2016
تاریخ دریافت نامه دوم:    21 سپتامبر ‎ 2016
تاریخ مديكال:                 14 نوامبر ‎ 2016
تاریخ مصاحبه:               20 نوامبر ‎ 2016
تاريخ آپديت:                  21 نوامبر (سايت سفارت) - 29 نوامبر(سايت سيس)- ‎14 فوريه (سايت سيس)‎ -  20 فوريه (سايت ‎CSEA)‎- 26 فوريه (سايت سيس)- 27 فوريه (سايت سيس) - 27 اپريل (سايت سيس، به دليل ارسال ايميل)
نتیجه:                          AP
✈مقصد:                     شايد ميشيگان
پاسخ
تشکر کنندگان: sib 24
هیچ فرقی نداره دوست عزیز
فقط حساب باید به نام خودتون باشه. و نامه تمکن به زبان انگلیسی صادر شده باشه.
(2016-08-20 ساعت 16:36)ebrahim.kazemi نوشته:  سلام دوستان

من ساکن ایران نیستم و ویزای دانشجویی دارم
میخواستم بدونم تمکن مالی از بانک ایران باید باشه؟ یا کشوری که ساکن هستم؟
Case number: 32xx
Family number: 1
First letter: May
DS-260 Completion: Jun
Second letter: November
Embassy: Ankara Turkey==> Abu Dhabi     ---    Changed By KCC
Status: Visa holder
Destination: Austin,TX
Total Cost: about 5 milion
Looking for a ROOMMATE

پاسخ
تشکر کنندگان: sib 24 ، a_cute65