کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
پاسپورت | خروج از کشور
سلام من تویه پاسم ویزای روسیه رو دارم با توجه به اینکه آمریکا با روسیه مشکل داره برام مشکل پیش نمیاد؟ البته بگم که وارد روسیه نشدم و مهر کنسلی خورده رویه ویزام یعنی رفتم فرودگاه مسکو و بعد کنسلش کردن و برگشتم. اگر بخوام پاسپورت دیگه ای بگیرم چقدر طول می کشه؟ و با حسابه باز کردن و تغییر تویه فرمه 260 مصاحبه ام عقب میوفته یا نه؟ من کیسم 41XX هستش و الان دوم ژولای هست. متشکرم
پاسخ
تشکر کنندگان:
همچنین اگر کسی میدونه دیپورت قبلی چه تاثیری در ویزا با لاتاری دا ره لطفا راهنمایی کنن
پاسخ
تشکر کنندگان:
یه سوال، من هم مثله یه سری از دوستان در حال تحصیل هستم و مصاحبه ام در زمان تحصیل هست و احتمالا ویزای آمریکا رو هم تو این زمان بگیرم، آیا این امکان وجود نداره که وقتی که درسم تموم شد و بخوام برای این 20 روز خارج بشم به ویزای امریکا که در پاسپورت هست گیر بدن و مانع خروج بشن؟
پاسخ
تشکر کنندگان: mr.parandavar
(2016-07-08 ساعت 20:24)Neemaa نوشته:  یه سوال، من هم مثله یه سری از دوستان در حال تحصیل هستم و مصاحبه ام در زمان تحصیل هست و احتمالا ویزای آمریکا رو هم تو این زمان بگیرم، آیا این امکان وجود نداره که وقتی که درسم تموم شد و بخوام برای این 20 روز خارج بشم به ویزای آمریکا که در پاسپورت هست گیر بدن و مانع خروج بشن؟

این سوال منم هست!
اگه بشه که خیلی خوبه
×××CASE NUMBER:        2017AS2
مصاحبه ارمنستان

Wink
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-07-13 ساعت 16:16)mr.parandavar نوشته:  
(2016-07-08 ساعت 20:24)Neemaa نوشته:  یه سوال، من هم مثله یه سری از دوستان در حال تحصیل هستم و مصاحبه ام در زمان تحصیل هست و احتمالا ویزای آمریکا رو هم تو این زمان بگیرم، آیا این امکان وجود نداره که وقتی که درسم تموم شد و بخوام برای این 20 روز خارج بشم به ویزای آمریکا که در پاسپورت هست گیر بدن و مانع خروج بشن؟

این سوال منم هست!
اگه بشه که خیلی خوبه

خیر مشکلی پیش نمیاد.
CN: 2016AS00003*** --ANKARA--> ABU DHABI -- 1 PERSON -- DS260: 8 May -- Unlock and re-submit : 1 Aug --CURRENT: November 9th --2ed Letter: November 17th -- INTERVIEW:First Week Of Jan visa :OK --  Enter US:March- 11 - 2016
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
ما از برندگان لاتاری 2016 هستیم...
من زیاد فعال نبودم تو سایت مهاجرسرا و همسرم همیشه مطلب میذاشت
در خصوص تجربه مصاحبمون تو سفارت بهتون میگم:
ترجمه مدارک که خانم پشت باجه از ما به ترتیب گرفتن:
ما ارمنستان مصاحبه رفتیم 30 جون 2016:
1- اصل شناسنامه همه افراد کسی + ترجمه( فقط و فقط ترجمه دارالترجمه، لاتاری نیازی به تایید دادگستری و قوه قضاییه نداره و برای ویزای دانشجویی لازمه)
2-پاکت مدیکال
3-2 قطعه عکس نو(تاکید میکنم یک هفته قبل بگیرید) باور کنید میفهمن نو نیست- پشت نویسی کیس نامبر و نام و نام خانوادگی
3- اصل تمام مدارک تحصیلی فقظ شخص برنده و ترجمه( همسر برنده بنده تمام مدارک تحصیلیش رو خواست |+ ریز نمرات تمام مدارک تحصیلی)
4-دو نسخه ترجمه سند ازدواج
5-کپی پاسپورت
6-آدرس محل اقامت در ایران و محل مصاحبتون و شخص در امریکا
7-اصل پایان خدمت و ترجمه
8-گواهی فوت مادر همسرم رو نخواست( ما اصل و ترجمش رو برده بودیم)
پاسخ
تشکر کنندگان: KORYO ، matin.sh ، Paniz888 ، فرناز٥٧
دوستان اگه کسی ممنوع الخروج باشه براش پاسپورت صادر میشه؟ اخه یکی از دوستهام منو به شک انداخت. من حدود 7-8 سال پیش یه شرکت ثبت کردم ولی در حد همون ثبت و یه افتتاح حساب موند و کاری باهاش انجام ندادم. دوستم میگفت ممکنه توی این چند سال برات مالیات بسته باشن و یهو به خاطر مالیات ممنوع الخروج باشی
یکی اینکه همچین چیزی امکان داره؟ دوم اینکه پاسپورت رو چند ماه پیش گرفتم ایا به افراد ممنوع الخروج پاسپورت میدن؟
ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان کسی نمیدونه اعتبار پاسپورتی که برای دانشجویان صادر میشه چند ماهه؟
و اینکه برای خروج از کشور ،حداقل چقدر باید پاس اعتبار داشته باشه؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-08-17 ساعت 23:25)behrad78 نوشته:  دوستان کسی نمیدونه اعتبار پاسپورتی که برای دانشجویان صادر میشه چند ماهه؟
و اینکه برای خروج از کشور ،حداقل چقدر باید پاس اعتبار داشته باشه؟

سلام دوست عزیز پاسپورتی که صادر میشه مثل همه پاسپورت ها پنج سال اعتبار داره.
خداوند یار ویاورتان
شماره کیس: ,,,2014AS18 /تاریخ رویت قبولی: 12 MAY / تعداد :3 نفر/ ارسال فرمهای سری اول:20MAY / کارنت شدن کیس:Sep 22 / مصاحبه :Nov 14 ,2013
کلیر :May 29,2014
/دریافت ویزا : 18 ـJune  ورود به آمریکا : September 15,2014/ مقصد : Washington DC /Virginia
پاسخ
تشکر کنندگان: behrad78
(2016-08-14 ساعت 14:53)farid993 نوشته:  دوستان اگه کسی ممنوع الخروج باشه براش پاسپورت صادر میشه؟ اخه یکی از دوستهام منو به شک انداخت. من حدود 7-8 سال پیش یه شرکت ثبت کردم ولی در حد همون ثبت و یه افتتاح حساب موند و کاری باهاش انجام ندادم. دوستم میگفت ممکنه توی این چند سال برات مالیات بسته باشن و یهو به خاطر مالیات ممنوع الخروج باشی
یکی اینکه همچین چیزی امکان داره؟ دوم اینکه پاسپورت رو چند ماه پیش گرفتم ایا به افراد ممنوع الخروج پاسپورت میدن؟
ممنون

سلام برای رفع نگرانی میتونی به اداره گذرنامه مراجعه کنی و سوال کنی . اداره دارایی تا شما نری پرونده تشکیل بدی و حساباتو اعلام کنی که برات مالیلت نمی زنه . مگر اینکه اخطار بهتون داده باشند بطور کتبی . این رو هم میتونی به دارایی مراجعه و سوال کنید.
خداوند یار ویاورتان
شماره کیس: ,,,2014AS18 /تاریخ رویت قبولی: 12 MAY / تعداد :3 نفر/ ارسال فرمهای سری اول:20MAY / کارنت شدن کیس:Sep 22 / مصاحبه :Nov 14 ,2013
کلیر :May 29,2014
/دریافت ویزا : 18 ـJune  ورود به آمریکا : September 15,2014/ مقصد : Washington DC /Virginia
پاسخ
تشکر کنندگان: storagemeter ، farid993
دوستانی که دانشجو هستند یا مشمول هستند و معافیت تحصیلی دارند باید تا قبل از مصاحبه خود یک نامه به عنوان مجوز خروج از کشور از دانشگاه بگیرند و با اون نامه به سازمان نظام وظیفه برند اونجا 15 میلیون ودیعه میگیرن و مجوز صادر میشه که خارج شن بعد میتونن برن پلیس +10 و درخواست گذرنامه بدن که حدودا 2 هفته ای زمان میبره تا بیاد و تا 5 سال هم اعتبار داره و بعد از حدود 20 روز باید دوباره به سازمان نظام وظیفه برن و اعلام ورود کنن که ودیعه به حسابشون برگرده و برای امریکا رفتن هم به همین ترتیب با این تفاوت که 15 میلیون دیگه برنمیگرده و باید قیدشو بزنید .
مهم: به هیچ وجه پاستون رو در فاصله بین مصاحبه و کلیرنسی تعویض نکنید البته اگر ap خوردید امسال چند مورد بود که با این کار ap مجدد خوردن و کلی استرس الکی کشیدن
بازم اگه سوالی بود در خدمتم
مهم: برای صدور ویزا حداقل 6 ماه پاستون باید اعتبار داشته باشه پس حساب کنید ببینید حدودا می به مصاحبه دعوت میشید و چقدر پاستون اعتبار داره
کیس نامبر  : 2016AS6300  
تعداد : 3
برنده : مادر (شغل پرستار بیمارستان خصوصی)
اعضا : پدر (سربازی ارتش - شغل حسابدار شرکت خصوصی) خودم(دانشجو کارشناسی کامپیوتر )
رویت قبولی: agust2015
ارسال فرم : هفته اخر october(دیر ولی مشکلی پیش نیومد)
کارنت : april2016  
تاریخ مصاحبه : 11may 2016
سفارت : ابوظبی
نتیجه : ap (نفر اصلی و پدر . خودم ready)
آپدیت ها : 12 may-13
14 agust دو خطی
16 agust  او ار or
16 agust  شب ایمیل کلیری اومد(بعد از حدود 90 روز)
22 agust issued
مقصد : سن دیگو ( 28 october)
سوشال : ٢ هفته طول كشيد اين لعنتي
گرین کارت 11 december بعد از حدود 1 ماه 10 روز

پاسخ
تشکر کنندگان: behrad78
(2016-08-14 ساعت 14:53)farid993 نوشته:  دوستان اگه کسی ممنوع الخروج باشه براش پاسپورت صادر میشه؟ اخه یکی از دوستهام منو به شک انداخت. من حدود 7-8 سال پیش یه شرکت ثبت کردم ولی در حد همون ثبت و یه افتتاح حساب موند و کاری باهاش انجام ندادم. دوستم میگفت ممکنه توی این چند سال برات مالیات بسته باشن و یهو به خاطر مالیات ممنوع الخروج باشی
ممنون

پاسپورت كه ميدن ولي نميدارن بره بيرون از كشور

و ديگه اينكه ماليات ها خو الكي نيست

با اين رقم ها كسيا ممنوع الخروج نميكنن

برو باز از دارايي بپرس
 Case ‎Number‎  :   ٤٥٠٠
? تعداد افراد منظور در کیس  :   1 نفر ( خودم )

? مشاهده قبولی   :    2 ‎Of May‎

?تاریخ ارسال فرم  :   5th ‎Of May‎

?سفارت   :  آنکارا تغییر به ابوظبي

?تاریخ نامه دعوت به مصاحبه : ان شاء الله به زودی ‎?
پاسخ
تشکر کنندگان: farid993
(2016-10-14 ساعت 12:09)saraeesara نوشته:  
ممنون

پاسپورت كه ميدن ولي نميدارن بره بيرون از كشور

و ديگه اينكه ماليات ها خو الكي نيست

با اين رقم ها كسيا ممنوع الخروج نميكنن

برو باز از دارايي بپرس

ممنونم. چند وقت پیش رفتم اداره گذرنامه و استعلام گرفتم تا پاسپورت رو باز کرد گفت تو که تازه گرفتی پاسپورت رو! گفتم یعنی اگه ممنوع الخروج بودم بهم نمیدادن؟ گفت جای پاسپورت برات یه نامه ارسال میشد که به فلان دلیل نمیتونیم برای شما پاسپورت صادر کنیم و مراجعه کنید فلان جا
بازم البته برام چک کرد و مشکلی نبود
اولش هم جالب بود که تا خواستم پاسپورت رو بدم گفت اگه ممنوع الخروج باشی پاسپورتت رو میگیریما! گفتم خب بگیرین وقتی ممنوع الخروجم به درد نمیخوره پاسپورت که Big Grin
برای ایندگان هم یه توضیح در مورد ثبت شرکت بنویسم. اگه عین من شرکت ثبت کردید و به اداره و دارایی و مالیات نرفتین و کلا فعالیتی انجام ندادید(این کار کلا غیر قانونیه! ولی خب من که از قوانین با خبر نبودم و فکر میکردم که خب چون ازش استفاده نکردم و حساب بانکی شرکت هم که چیزی توش نیست و مشخصه که فعالیت ندارم پس مشکلی نیست ولی از لحاظ قانونی باید هر سال فرم عدم فعالیت پر کرد انگار! یا اینکه شرکت رو منحل کرد) اداره مالیات 5 سال فرصت داره که شما رو شناسایی کنه و براتون پرونده تشکیل بده بعد از اون دیگه پرونده ی شما قابل پیگیری نیست من شرکتم مهر پنج سالش پر شد و یعنی الان دیگه مالیات نمیتونه بگه بیا اینجا ببینم چیکار میکردی با شرکتت! البته برای شرکتهایی که قبلا ثبت شدن! شرکتهای جدید رو انگار از همون روز اول مالیات ازشون باخبر میشه و مشخصاتشون رو داره
اگه شرایطتون مثل منه تا جایی که فهمیدم بهترین کار اینه که اصلا سمت اداره مالیات و کار نرید و صبر کنید که این 5 سال تموم شه! من ترسیده بودم و گفتم خب بریم شرکت رو منحل کنیم و مدارک رو نشون بدیم که فعالیتی نداشتیم(البته یکی از اعضای شرکت خارج از ایران بود و کلا مکافات بود منحل کردن شرکت بدون اون) که همه گفتن نه و قانون قبلا اینجوری بوده که حرفت رو قبول نمیکنن و میگن مثلا یه شرکت بازرگانی در سال به طور متوسط فلان مقدار سود داره و تو باید این مالیات رو بدی چون عدم فعالیت هم اعلام نکردی البته الان قانون عوض شده و واقعا نسبت به درامد مالیات میگیرن نه اینکه بگن متوسط درامدت حتما انقدر بوده
شماره کیس: 2017AS000024xx
تعداد افراد: خودم
رویت قبولی: می
تکمیل فرم: 18 می
کارنت: 9 سپتامبر
نامه دوم: 21 سپتامبر
محل مصاحبه: انکارا تغییر به ابوظبی توسط KCC
تاریخ مصاحبه: 30 نوامبر(تعطیل رسمی در امارات) بعد ار ایمیل به سفارت تغییر به 29 نوامبر - سفارت 11 اکتبر تماس گرفت و ایمیل داد و رسما روز مصاحبه رو به 29 نوامبر تغییر داد
سربازی: معافیت پزشکی
نتیجه: دریافت یک ضرب ویزا
God Bless America Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان: TiredAdmin
سلام
دانشجوی انصرافی که تا مهر 96 مهلت داره که یا بره خدمت یا ادامه تحصیل بده، ایا میتونه تو این مدت پاسپورت بگیره و سفز خارج از کشور بره؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
من فرم ds260 رو با پاسپورتی که یک سال و نیم اعتبار داشت پر کردم و دو روز پیش هم با همون پاسپورت کارت زرد گرفتم. ۴ ژانویه توی آنکارا دعوت به مصاحبه دارم. از تاریخ مصاحبه حدود ۱۱ ماه اعتبارش باقیه. برنامه من اینه که با تایید اداره گذرنامه برم پلیس +۱۰ و پاسپورت جدید بگیرم، بعدش برم پاستور تجریش کارت زردم رو با شماره پاسپورت جدید تعویض کنم. لطفا راهنمایی بفرمایید آیا قابل اجرا هست؟
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان