کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شرط حداقل تحصیلات یا سابقه کاری
(2016-05-12 ساعت 12:13)h.mgh نوشته:  درود
من كيس نامبر 11XX هستم فرم 260 را هم پر كردم و ارسال كردم ولي يه سوال دارم توي قسمت مدارك تحصيلي من فقط ليسانس رو وارد كردم آيا بايد ديپلم را هم وارد مي كردم؟؟ چجوري بايد درخواست بدم فرم رو برام باز كنند ؟؟ آيا لازمه به kcc ايميل بزنم؟؟؟ممنون ميشم پاسخ بديد

نه نیازی نیست درسته همون لیسانس زدین ، دیگه بدون دیپلم که لیسانس نمیدن Wink
پاسخ
تشکر کنندگان: ELNAZ21 ، h.mgh ، smh1614 ، sanaz-hamzeh ، alonak
آخه توی همین تاپیک دوستان نوشته بودند باید تعداد مدرک رو 3 بزنیم دیپلم و پیش دانشگاهی و دانشنامه
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-05-12 ساعت 09:36)Saeedshahriari نوشته:  با سلام
دوستان من مهندس تعمير و نگهداري هواپيما هستم كه بعد از ديپلم (بدون پيش دانشگاهي) از طريق ازمون ورودي خود دانشكده وارد شدم و دوره ي دوساله رو به اتمام رسوندم (اكادميك نيست يعني معادل فوق ديپلم يا ليسانس به حساب نمياد و فقط بعد از كسب مدرك مجدداً توسط هواپيمايي كشوري ايران امتحان گرفته ميشه و لايسنس داده ميشه)  الان ميزان سال تحصيلي براي من ١١ سال حساب ميشه يا ١٣ سال و اينكه من ٧ سال سابقه در رشته مرتبط را دارم در واقع تحصيلات حتما بايد اكادميك باشه؟

دوستان راهنمايي بفرماييد ممنون ميشم

دوستان اگر كسي اطلاعاتي داره ممنون ميشم
تاريخ رويت قبولي: ٣ مي 2016
تكميل فرم: ٤ مي 2016
كيس نامبر: ٣٤xx
سفارت: ابوظبي
سربازی : س
کارنت : ۹ نوامبر
نامه دوم:22 نوامبر
تاریخ  مصاحبه:22 ژانویه
نتیجه مصاحبه:
کیس اصلی: AP، تاریخ اپدیت ها: 22 ژانویه- 23 ژانویه- 25 ژانویه- 26 ژانویه- 18 جولای- 10 اگوست- 11 اگوست دوخطی - 18 اگوست اور - 26 اگوست اسلش و 28 اگوست ایشود
کیس زیر مجموعه : Ready، اپدیت ها: 22 ژانویه- 23 ژانویه- 25 ژانویه- 26 ژانویه- 30 ژانویه - 18 جولای- 10 اگوست- 11 اگوست - 26 اگوست تبدیل به ای پی و اسلش - 28 اگوست ایشود

28 اگوست ایشود - اولین ورود 7 سپتامبر
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان عزیز، ببخشید بنظرم تنها پستی که به تحصیلات مربوط میشه همین پسته. در مورد پر کردن سوابق تحصیلی من از آخر به اول نوشتم یعنی دانشگاه بعد پیش دانشگاهی و در آخر دیپلم. سوال من شروع سال دیپلمه. یعنی از اول دبیرستان تا پایان سال سوم یا فقط شروع و پایان سال سوم.
ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-05-12 ساعت 22:27)mohajer1360 نوشته:  دوستان عزیز، ببخشید بنظرم تنها پستی که به تحصیلات مربوط میشه همین پسته. در مورد پر کردن سوابق تحصیلی من از آخر به اول نوشتم یعنی دانشگاه بعد پیش دانشگاهی و در آخر دیپلم. سوال من شروع سال دیپلمه. یعنی از اول دبیرستان تا پایان سال سوم یا فقط شروع و پایان سال سوم.
ممنون

اين سوال بايد تو فرم 260 مي زديد
تاريخ شروع يعني اول دبيرستان و تاريخ پايان يعني پايان دبيرستان
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
پاسخ
تشکر کنندگان: smh1614 ، mohajer1360
(2016-05-12 ساعت 02:08)niopdc نوشته:  سلام
من برنده لاتاري امسال و كيسم زير 500 است و مدرك ليسانس ناپيوسته دارم  
سوال 1 : موقع تكميل فرم 260 قسمت درج مدرك تحصيلي  مشخصات مدرك فوق ديپلم و ليسانس خود راوارد نمودم  همين كافي بوده ؟
سوال 2 :  آيا فقط ترجمه مدرك ليسانس ارسال كنم به سفارت و روز مصاحبه مدرك ليسانس  را ببرم كفايت مي كنه ؟
سوال 3 : ايا به ريزنمرات احتياجي هست؟
سوال 4 : من يك نسخه ترجمه سال 2011 از مدرك ليسانس دارم ايا باز لازم ترجمه بدم ؟
ممنون ميشم راهنمايي كنيد .
Smile

سلام
١-تمام مقطع تحصيلي از ابتداي دبيرستات تا پايان دانشگاه بايد وارد بشه
٢-ملاك اخرين مدرك ولي شما سعي كنيد ترجمه فوق ديپلم هم بفرستيد
٣-باشه ضرري نداره
٤-پايين صفحه معمولا تاريخ ترجمه داره كه نشون ميده شما كي مدارك ترجمه كردين
من خودم شرايط شمارو داشتم رلي دوباره ترجمه كردم
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
پاسخ
تشکر کنندگان: smh1614 ، alonak
(2016-05-12 ساعت 19:24)Saeedshahriari نوشته:  [quote='Saeedshahriari' pid='710915' dateline='1463029572']
با سلام
دوستان من مهندس تعمير و نگهداري هواپيما هستم كه بعد از ديپلم (بدون پيش دانشگاهي) از طريق ازمون ورودي خود دانشكده وارد شدم و دوره ي دوساله رو به اتمام رسوندم (اكادميك نيست يعني معادل فوق ديپلم يا ليسانس به حساب نمياد و فقط بعد از كسب مدرك مجدداً توسط هواپيمايي كشوري ايران امتحان گرفته ميشه و لايسنس داده ميشه)  الان ميزان سال تحصيلي براي من ١١ سال حساب ميشه يا ١٣ سال و اينكه من ٧ سال سابقه در رشته مرتبط را دارم در واقع تحصيلات حتما بايد اكادميك باشه؟

سلام اگه پیش دانشگاهی ندارید و کاردانی دارید میتونید اون دوسال کاردانی رو تطبیق کنید که بجای پیش دانشگاهی و دیپلم 12 ساله حساب بشه و دیگه دنبال سایقه کاری نباشد چون اون شرایط خاص خودشو داره
پاسخ
تشکر کنندگان: smh1614
(2016-05-12 ساعت 12:58)smh1614 نوشته:  سلام دوستان عزیز اول تشکر از همه عزیزان بابت پاسخهاتون و کمک
دوست من برنده شده و از من خواسته که کارهاشو انجام بدم

کیس نامبرش زیر 100 هستش  چند تا سوال دارم
1-ایشون رشته کارو دانش درس خونده و پیشدانشگاهی و دانشگاه نرفته باید چکار کنه؟؟؟؟
2-ایشون دوتا مغازه با پروانه کسب در دو شهر ایران داره و حدود دوازده سال سابقه این شغلش هست که فروش قطعات ماشین الات راهسازی هستش
بعنوان شغل میتونه استفاده بشه؟؟؟؟
مربوط به این شغلش از کشورهای مختلف واردات انجام داده و مدارکش رو داره

3-فرم 260 برای بچه های زیر 6 سال هم باید پر بشه؟؟؟
ممنون از راهنماییتون

دوستان ممنون میشم اگر پاسخ بدید
CN:2017AS0000/Ankara/برنده :دوست عزیز/تعداد:4نفر Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-05-13 ساعت 00:55)nazi56 نوشته:  
(2016-05-12 ساعت 19:24)Saeedshahriari نوشته:  
(2016-05-12 ساعت 09:36)Saeedshahriari نوشته:  با سلام

سلام اگه پیش دانشگاهی ندارید و کاردانی دارید میتونید اون دوسال کاردانی رو تطبیق کنید که بجای پیش دانشگاهی و دیپلم 12 ساله حساب بشه و دیگه دنبال سایقه کاری نباشد چون اون شرایط خاص خودشو داره

مدرك دانشكده من معادل اكادميك نداره ولي داخلش ميزان ساعتشو زده و از هواپيمايي كشوري ايران هم تاييديه و لايسنس دارم

و اينكه دوستان مطمئن هستند كه فقط مهر مترجم كافيه و مهم دادگستري و وزارت امورخا جه رو نميخواد؟

ممنون
نتیجه مصاحبه:
کیس اصلی: AP، تاریخ اپدیت ها: 22 ژانویه- 23 ژانویه- 25 ژانویه- 26 ژانویه- 18 جولای- 10 اگوست- 11 اگوست دوخطی - 18 اگوست اور - 26 اگوست اسلش و 28 اگوست ایشود
کیس زیر مجموعه : Ready، اپدیت ها: 22 ژانویه- 23 ژانویه- 25 ژانویه- 26 ژانویه- 30 ژانویه - 18 جولای- 10 اگوست- 11 اگوست - 26 اگوست تبدیل به ای پی و اسلش - 28 اگوست ایشود

پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-05-13 ساعت 02:36)smh1614 نوشته:  
(2016-05-12 ساعت 12:58)smh1614 نوشته:  سلام دوستان عزیز اول تشکر از همه عزیزان بابت پاسخهاتون و کمک

1-ایشون رشته کارو دانش درس خونده و پیشدانشگاهی و دانشگاه نرفته باید چکار کنه؟؟؟؟
2-ایشون دوتا مغازه با پروانه کسب در دو شهر ایران داره و حدود دوازده سال سابقه این شغلش هست که فروش قطعات ماشین الات راهسازی هستش

ممنون از راهنماییتون

سلام دوست عزیز
1- باید دیپلم 12 ساله داشته باشه یعنی دیپلم + پیش دانشگاهی.بنظرم با این شرایط از طریق تحصیل نمی تونه اقدام کنه مگر این که بتونه مدرک پیش دانشگاهی بگیره که اونم منطقی بنظر نمیرسه تو این زمان کمی که دارن
2-می تونید این پست https://www.mohajersara.org/forum/showthr...#pid322022 جک کنید اگر شغل ایشون در مشاغل مورد تایید هست و SVP رنجش بالای 7 باشه می تونه از طریق شغل اقدام کنه

3-این سوال دقیقا نمی دونم باز دوستان مطلع نظر بدن
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
پاسخ
تشکر کنندگان: Interuniversal ، smh1614 ، alonak
(2016-05-13 ساعت 12:22)babak12 نوشته:  
(2016-05-13 ساعت 02:36)smh1614 نوشته:  

ممنون از راهنماییتون

سلام دوست عزیز
1- باید دیپلم 12 ساله داشته باشه یعنی دیپلم + پیش دانشگاهی.بنظرم با این شرایط از طریق تحصیل نمی تونه اقدام کنه مگر این که بتونه مدرک پیش دانشگاهی بگیره که اونم منطقی بنظر نمیرسه تو این زمان کمی که دارن
2-می تونید این پست https://www.mohajersara.org/forum/showthr...#pid322022 جک کنید اگر شغل ایشون در مشاغل مورد تایید  هست و SVP رنجش بالای 7 باشه می تونه از طریق شغل اقدام کنه

3-این سوال دقیقا نمی دونم باز دوستان مطلع نظر بدن

بله باید برای همه اعضای کیس فرم رو پر کنند
کیس نامبر:2016AS46xx << مصاحبه:31مارچ ابوظبی << وضعیت: برنده اصلی و دو نفر همراه ویزا یکضرب + یک همراه AP

اپدیتها: 3April , 22,26,28May , 8,11August و بالاخره 14August کلیر بعد از 137

پاسخ
تشکر کنندگان: babak12 ، smh1614 ، alonak
سلام. یه سوالی داشتم. من دیپلمم کارو دانش هست. و هم فوق دیپلم دارم و هم لیسانس.
شنیدم دیپلم کارو دانش رو قبول نمیکنن. درسته؟؟ یعنی من رد میشم؟ لطفا یکی راهنمایی کنه؟!!
کیس: ‎2017AS38XX‎
تعداد اعضاء : 2 نفر
تاریخ مشاهده نتیجه: 3 May
تاریخ ارسال فرم: 24 May
کارنت شدن کیس: 12 Dec
تاریخ نامه دوم:  ‎20 Dec
محل مصاحبه: آنکارا تغییر به ابوظبی
تاریخ مصاحبه : 21 Feb
ویزا دریافت شد. Shy
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-05-13 ساعت 16:11)Lilimamali نوشته:  سلام. یه سوالی داشتم. من دیپلمم کارو دانش هست. و هم فوق دیپلم دارم و هم لیسانس.
شنیدم دیپلم کارو دانش رو قبول نمیکنن. درسته؟؟ یعنی من رد میشم؟ لطفا یکی راهنمایی کنه؟!!

نه دوست عزيز براي چي رد بشي
ملاك اخرين مدرك تحصيلي شماست ولي با اين حال مدارك قبلتو هم ترجمه كن و همراه داشته باش
نگران نباش
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
پاسخ
تشکر کنندگان: Lilimamali ، Interuniversal
سلام دوستان
من فرم 260 چهار روز پيش فرستادم با درج ليسانس و فوق ديپلمم و فراموش كردم مشخصات ديپلم قيد كنم حالا صلاح است در خواست unlock بدم يا روز مصاحبه به افيسر بگم فراموش كردم ديپلم درج كنم ؟
ضمنا شماره كيسم زير 500
ممنون ميشم پاسخ بديد . Sad
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-05-13 ساعت 17:20)niopdc نوشته:  سلام دوستان
من فرم 260 چهار روز پيش فرستادم  با درج ليسانس و فوق ديپلمم و فراموش كردم  مشخصات ديپلم  قيد كنم حالا صلاح است در خواست unlock  بدم يا روز مصاحبه به افيسر بگم فراموش كردم ديپلم درج كنم ؟
ضمنا شماره كيسم زير 500
ممنون ميشم پاسخ بديد . Sad

من يه جا اين مورد و ديدم و جواب دوستان اين بود كه قطعاً اونا ميدونن كه شما وقتي ليسانس داريد ديپلم هم داريد ولي به نظر من ترجمه كنيد ببريد در مورد انلاك كردن فرم من نظري ندارم دوستان با تجربه نظر بدن بهتره
نتیجه مصاحبه:

پاسخ
تشکر کنندگان: babak12 ، alonak

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان