کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
تغییر وضعیت ساکنان آمریکا (Adjustment of Status)
(2016-07-03 ساعت 13:26)atm849 نوشته:  
(2016-07-03 ساعت 12:55)مهر٢٠١٧ نوشته:  البته تو ايميل تاكيد كرده پول رو تا كارنت شدن پرداخت نكنيم ولي خودمم فكر ميكنم بهتره پرداخت كنم

بله اون مربوط به کیس نامبر های بالا هست که احتمال کارنت شدنشون ممکنه وجود نداشته باشه. شما الان پرداخت کنید. حالا اگر اکتبر شمارتون کارنت شد که از آگست و اگر نوامبر کارنت شد از سپتامبر میتونید مدارکتون رو فایل کنید

يعني پرداخت كنم ولي پست نكنم تا سپتمبر؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-07-03 ساعت 13:52)مهر٢٠١٧ نوشته:  
(2016-07-03 ساعت 13:26)atm849 نوشته:  
(2016-07-03 ساعت 12:55)مهر٢٠١٧ نوشته:  البته تو ايميل تاكيد كرده پول رو تا كارنت شدن پرداخت نكنيم ولي خودمم فكر ميكنم بهتره پرداخت كنم

بله اون مربوط به کیس نامبر های بالا هست که احتمال کارنت شدنشون ممکنه وجود نداشته باشه. شما الان پرداخت کنید. حالا اگر اکتبر شمارتون کارنت شد که از آگست و اگر نوامبر کارنت شد از سپتامبر میتونید مدارکتون رو فایل کنید

يعني پرداخت كنم ولي پست نكنم تا سپتمبر؟
پرداخت کنید و پست کنید که رسید براتون بیاد. همراه با مدارکی که برای فایل کردن نیاز دارید تو سپتامبر باید رسید رو هم ارسال کنید.
پاسخ
تشکر کنندگان: مهر٢٠١٧
من يه بار روز بعد از قبولي رفتم uscis و يه اپوينمنت با آفيسر گرفتم براي راهنمايي همون روز يه عالمه برگه تقريبا ١٠٠ برگ بهم دادن هنوز اونا رو پر نكردم اونا براي كي هست؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
در ضمن همنوز جواب اينكه براي تمكن مالي چي بايد ارايه بديم رو نگرفتم
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-07-04 ساعت 08:00)مهر٢٠١٧ نوشته:  من يه بار روز بعد از قبولي رفتم uscis و يه اپوينمنت با آفيسر گرفتم براي راهنمايي همون روز يه عالمه برگه تقريبا ١٠٠ برگ بهم دادن هنوز اونا رو پر نكردم اونا براي كي هست؟

اگه اون فایل اکسلی که لینکش رو تو پست های قبلی گذاشتم بخونید به اکثر سوالاتون جواب داده میشه. اون برای Adjustment of Status مثل دایرة المعارف میمونه. اون فرم ها برای مرحله بعد هست که باید AOS رو فایل کنید.
لینک فایل
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-07-04 ساعت 08:01)مهر٢٠١٧ نوشته:  در ضمن همنوز جواب اينكه براي تمكن مالي چي بايد ارايه بديم رو نگرفتم
مدارک مربوط به تمکن مالی تو همون فایل نوشته شده. میتونید یا با Bank Statement و W2 و Tax Return سال های گذشته خودتون تمکن مالی رو نشون بدید یا فرم I-134 که مربوط به اسپانسر هست پر کنید.

پیوست:
فرم I-134
دستورالعمل فرم I-134
پاسخ
(2016-07-04 ساعت 11:25)atm849 نوشته:  
(2016-07-04 ساعت 08:01)مهر٢٠١٧ نوشته:  در ضمن همنوز جواب اينكه براي تمكن مالي چي بايد ارايه بديم رو نگرفتم
مدارک مربوط به تمکن مالی تو همون فایل نوشته شده. میتونید یا با Bank Statement و W2 و Tax Return سال های گذشته خودتون تمکن مالی رو نشون بدید یا فرم I-134 که مربوط به اسپانسر هست پر کنید.

پیوست:
فرم I-134
دستورالعمل فرم I-134

خيلي ممنونم از اينكه وقت ميذاريد و جواب ميديد ولي من نتونستم پيدا كنم كه براي هر نفر چقدر بايد تو بانك پول داشته باشيم اگر كار نمي كنيم
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-07-04 ساعت 12:11)مهر٢٠١٧ نوشته:  
(2016-07-04 ساعت 11:25)atm849 نوشته:  

پیوست:
فرم I-134
دستورالعمل فرم I-134

خيلي ممنونم از اينكه وقت ميذاريد و جواب ميديد ولي من نتونستم پيدا كنم كه براي هر نفر چقدر بايد تو بانك پول داشته باشيم اگر كار نمي كنيم

تا اونجا که من میدونم باید از خط فقر بیشتر پول یا درآمد داشته باشید. جدول خط فقر سال ۲۰۱۶ را براتون میزارم.
پیوست:
جدول خط فقر سال ۲۰۱۶ آمریکا
پاسخ
تشکر کنندگان: مهر٢٠١٧ ، Sara96
(2016-07-04 ساعت 12:11)مهر٢٠١٧ نوشته:  خيلي ممنونم از اينكه وقت ميذاريد و جواب ميديد ولي من نتونستم پيدا كنم كه براي هر نفر چقدر بايد تو بانك پول داشته باشيم اگر كار نمي كنيم
بعضی جاها هم دیدم میگن نفر اول ۱۵۰۰۰ دلار به ازای نفرهای بعدی نفری ۵۰۰۰ دلار. اما منبع موثقی در این مورد ندارم.
پاسخ
(2016-07-04 ساعت 15:28)atm849 نوشته:  
(2016-07-04 ساعت 12:11)مهر٢٠١٧ نوشته:  خيلي ممنونم از اينكه وقت ميذاريد و جواب ميديد ولي من نتونستم پيدا كنم كه براي هر نفر چقدر بايد تو بانك پول داشته باشيم اگر كار نمي كنيم
بعضی جاها هم دیدم میگن نفر اول ۱۵۰۰۰ دلار به ازای نفرهای بعدی نفری ۵۰۰۰ دلار. اما منبع موثقی در این مورد ندارم.

از چند ماه قبل لازمه تو حساب باشه چون از ايران بايد بزنم سوال ميكنم
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-07-04 ساعت 21:26)مهر٢٠١٧ نوشته:  
(2016-07-04 ساعت 15:28)atm849 نوشته:  

لازم نیست خیلی تو حساب باشه همون موقع که میریزید به حساب میتونید تقاضای موجودی حساب کنید و همه بانک های ایرانی هم نامه به انگلیسی میدن که نیاز به ترجمه نباشه
پاسخ
(2016-07-04 ساعت 23:59)atm849 نوشته:  
(2016-07-04 ساعت 21:26)مهر٢٠١٧ نوشته:  
(2016-07-04 ساعت 15:28)atm849 نوشته:  بعضی جاها هم دیدم میگن نفر اول ۱۵۰۰۰ دلار به ازای نفرهای بعدی نفری ۵۰۰۰ دلار. اما منبع موثقی در این مورد ندارم.

لازم نیست خیلی تو حساب باشه همون موقع که  میریزید به حساب میتونید تقاضای موجودی حساب کنید و همه بانک های ایرانی هم نامه به انگلیسی میدن که نیاز به ترجمه نباشه

يعني چون من اينجا هستم نيازي نيست پول تو بانك اينجا باشه؟ فقط پرينت لاتين بگم وكيلم از ايران بگيره ايميل كنهكافيه؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-07-05 ساعت 01:05)مهر٢٠١٧ نوشته:  
(2016-07-04 ساعت 23:59)atm849 نوشته:  
(2016-07-04 ساعت 21:26)مهر٢٠١٧ نوشته:  از چند ماه قبل لازمه تو حساب باشه چون از ايران بايد بزنم سوال ميكنم
لازم نیست خیلی تو حساب باشه همون موقع که  میریزید به حساب میتونید تقاضای موجودی حساب کنید و همه بانک های ایرانی هم نامه به انگلیسی میدن که نیاز به ترجمه نباشه

يعني چون من اينجا هستم نيازي نيست پول تو بانك اينجا باشه؟ فقط پرينت لاتين بگم وكيلم از ايران بگيره ايميل كنهكافيه؟

من منظورم این نبود. شما گفتید از ایران میخوام بگیرم من گفتم ایران لازم نیست پول توی حساب باشه. راجع به این موضوع من اطلاعی ندارم.
یک فروم انگلیسی زبان هست به نام DV 2017 AOS Only که ادمین های گروه تقریبا همه اطلاعات رو میدونند. من تا جایی که بدونم راهنمایی میکنم ولی بهتون پیشنهاد میکنم تو اون گروه عضو بشید و سوالاتون رو مطرح کنید.

پیوست: فروم انگلیسی زبان DV 2017 AOS Only
پاسخ
(2016-07-05 ساعت 02:00)atm849 نوشته:  
(2016-07-05 ساعت 01:05)مهر٢٠١٧ نوشته:  
(2016-07-04 ساعت 23:59)atm849 نوشته:  لازم نیست خیلی تو حساب باشه همون موقع که  میریزید به حساب میتونید تقاضای موجودی حساب کنید و همه بانک های ایرانی هم نامه به انگلیسی میدن که نیاز به ترجمه نباشه

من منظورم این نبود. شما گفتید از ایران میخوام بگیرم من گفتم ایران لازم نیست پول توی حساب باشه. راجع به این موضوع من اطلاعی ندارم.
یک فروم انگلیسی زبان هست به نام DV 2017 AOS Only که ادمین های گروه تقریبا همه اطلاعات رو میدونند. من تا جایی که بدونم راهنمایی میکنم ولی بهتون پیشنهاد میکنم تو اون گروه عضو بشید و سوالاتون رو مطرح کنید.

پیوست: فروم انگلیسی زبان DV 2017 AOS Only

خيلي خيلي متشكرم با اينكه فردا امتحان دارم از ظهر دارم اين سايتو ميخونم البته بيشتر از جاهاي ديگه هستن ولي يه نفر دقيقا سوال منو كرده البته تعداد نفرات و شرايطش يه كمي با من فرق ميكنه.براي uscis فرقي نمي كنه كه دانشجو باشي؟ يعني دانشجو هم دقيقا بايد به اندازه بقيه تمكن داشته باشه؟ چون اينجا براي دانشجوهاي خودشون خيلي تسهيلات دارن وقتي قراره ادامه تحصيل منم مثل بقيه دانشجو ها باشه نميشه از اول از تسهيلاتش استفاده كنم؟؛)
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-07-05 ساعت 05:05)مهر٢٠١٧ نوشته:  خيلي خيلي متشكرم با اينكه فردا امتحان دارم از ظهر دارم اين سايتو ميخونم البته بيشتر از جاهاي ديگه هستن ولي يه نفر دقيقا سوال منو كرده البته تعداد نفرات و شرايطش يه كمي با من فرق ميكنه.براي uscis فرقي نمي كنه كه دانشجو باشي؟ يعني دانشجو هم دقيقا بايد به اندازه بقيه تمكن داشته باشه؟ چون اينجا براي دانشجوهاي خودشون خيلي تسهيلات دارن وقتي قراره ادامه تحصيل منم مثل بقيه دانشجو ها باشه نميشه از اول از تسهيلاتش استفاده كنم؟؛)
من راجع به تمکن مالی که باید نشون بدیم زیاد اطلاعی ندارم اما با یکی از برنده های سال های قبل که صحبت کردم گفت ازش چیزی نخواسته بودند همین که دانشجو بوده و فاند داشته کفایت میکرده. راحت ترین راه این هست که یک نفر که سیتیزن آمریکاست نامه اسپانسری برای شما امضا کنه که دیگه درگیر انتقال پول هم نشید اگه براتون سخته.
پاسخ

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان