کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
تغییر وضعیت ساکنان آمریکا (Adjustment of Status)
(2016-07-05 ساعت 05:56)atm849 نوشته:  
(2016-07-05 ساعت 05:05)مهر٢٠١٧ نوشته:  خيلي خيلي متشكرم با اينكه فردا امتحان دارم از ظهر دارم اين سايتو ميخونم البته بيشتر از جاهاي ديگه هستن ولي يه نفر دقيقا سوال منو كرده البته تعداد نفرات و شرايطش يه كمي با من فرق ميكنه.براي uscis فرقي نمي كنه كه دانشجو باشي؟ يعني دانشجو هم دقيقا بايد به اندازه بقيه تمكن داشته باشه؟ چون اينجا براي دانشجوهاي خودشون خيلي تسهيلات دارن وقتي قراره ادامه تحصيل منم مثل بقيه دانشجو ها باشه نميشه از اول از تسهيلاتش استفاده كنم؟؛)
من راجع به تمکن مالی که باید نشون بدیم زیاد اطلاعی ندارم اما با یکی از برنده های سال های قبل که صحبت کردم گفت ازش چیزی نخواسته بودند همین که دانشجو بوده و فاند داشته کفایت میکرده. راحت ترین راه این هست که یک نفر که سیتیزن آمریکاست نامه اسپانسری برای شما امضا کنه که دیگه درگیر انتقال پول هم نشید اگه براتون سخته.

متاسفانه من كسي رو اينجا ندارم كه سيتيزن باشه ولي پول تو ايران دارم اما خب آوردن و اينجا بودنش يعني ديگه هيچ سودي روش نمياد و خيلي دم دسته و زود خرج ميشه
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-05-18 ساعت 10:47)saraza نوشته:  
(2016-05-10 ساعت 11:45)Mahmoud_33 نوشته:  با سلام به همه دوستان عزيز ميخواستم بدونم آدرسي كه سفارت جهت ارسال ويزا از ما ميخواد لزوما به منزله اقامت در همون ايالت هست و اينكه به فرض من براي اقامت شيكاگو رو انتخاب كنم آيا بايد تا چند سال تو همون ايالت ساكن باشم يا امكان اين هست كه تغيير مكان داد به كاليفورنيا يا ايالت هاي ديگه ، با سپاس

سلام . نه این ادرسی که شما میدی ادرسی هست که گرین کارت شمارو به اون ارسال می کنند شما بعد از دریافت گرین کارتتون می تونید جابه جا بشید.

سلام.هیچ اجباری وجودنداره که حتما به همون آدرس برید.حتی لزومی هم نداره صبرکنید گرین کارتتون بیاد.میتونید بریدهرجای امریکا که دوست دارید و بعد اون کسی که گرین کارتتون به ادرسش رفته براتون پستش کنه.خودم هم همین کاروکردم.موفق باشید
2016as48xxچهارنفر.مصاحبه  ارمنستان خودم برنده اصلی وفرزندانم یکضرب,همسرم ای پی.که بعداز138 روزکلیرشد.ساکن هیوستون.(راستی lighthouseیعنی فانوس دریایی ( Shy
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان من امروز شايد برم پست براي پرداخت ٣٣٠ دلار. ممكنه اگه ادوايز خاصي داريد لطف بفرماييد بگيد؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-07-06 ساعت 01:22)مهر٢٠١٧ نوشته:  دوستان من امروز شايد برم پست براي پرداخت ٣٣٠ دلار. ممكنه اگه ادوايز خاصي داريد لطف بفرماييد بگيد؟

به سلامتی. فقط فراموش نکنید که کیس نامبر را روی مانی اردر ذکر کنید.
پاکت تمبر شده برای بازگرداندن رسید فراموش نشه.
پاسخ
تشکر کنندگان: مهر٢٠١٧
(2016-07-06 ساعت 02:11)atm849 نوشته:  
(2016-07-06 ساعت 01:22)مهر٢٠١٧ نوشته:  دوستان من امروز شايد برم پست براي پرداخت ٣٣٠ دلار. ممكنه اگه ادوايز خاصي داريد لطف بفرماييد بگيد؟

به سلامتی. فقط فراموش نکنید که کیس نامبر را روی مانی اردر ذکر کنید.
پاکت تمبر شده برای بازگرداندن رسید فراموش نشه.

ممنون از لطفتون ارسال كردم
پاسخ
تشکر کنندگان:
براي جمعه وقت دكتر براي وكسين گرفتم براي كساني كه اينجا هستن دقيقا چه واكسن هايي لازمه؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-07-06 ساعت 05:12)مهر٢٠١٧ نوشته:  براي جمعه وقت دكتر براي وكسين گرفتم براي كساني كه اينجا هستن دقيقا چه واكسن هايي لازمه؟
من ابتدا دکتر نرفتم..اول به ( center Public)چون قیمت شات ها ارزون تر میشود ؛مراجعه کردم ، گفتم برای ایمیگریشن به واکسن نیاز دارم...و برای احتیاط این لیست هم بهشان نشان دادم که هر کدامش نیاز باشد انجام میدهند؛ و به شما کارت زرد میدهند؛که میتوانید با ان کارت زرد به پزشک معتمد مراجعه کرد تا فرم I-693 را برای شما تکمیل کنند؛فقط لطفا حواستان به تاریخ مصاجبه اتان باشد که زمانش زیادی طولانی نشود.

لیست واکسن های ۱۴ گانه :
The following vaccinations are required for immigration purposes:

Hepatitis A
Hepatitis B
Influenza
Influenza type b (Hib)
Measles
Meningococcal
Mumps

Penumococcal
Pertussis
Polio
Rotavirus
Rubella
Tetanus and diphtheria toxoids
Varicella
پاسخ
Pencil 
(2016-07-06 ساعت 05:12)مهر٢٠١٧ نوشته:  براي جمعه وقت دكتر براي وكسين گرفتم براي كساني كه اينجا هستن دقيقا چه واكسن هايي لازمه؟
دکتر معتمد USCIS باید باشه.البته میتونید واکسن هارو اگه جای دیگه میشناسید که ارزونتره اونجا بزنید بعد ببرید پیش دکتر. اینطوری که دوستان رفتن برای مدیکال هر دکتری نظر خودش رو داشته. اما برای کسانی که تو آمریکا هستن لیست ۱۴ گانه لازم نیست. مراحل مدیکال رو بر اساس همون فایل اکسل براتون میذارم.

[عکس: 13c6-Screen-Shot-2016-07-05-at-6-41-33-PM.png]
[عکس: 13c6-Screen-Shot-2016-07-05-at-6-42-00-PM.png]
[عکس: 13c6-Screen-Shot-2016-07-05-at-6-42-18-PM.png]
پاسخ
تشکر کنندگان: مهر٢٠١٧ ، admiral.arash
(2016-07-06 ساعت 05:38)ktt نوشته:  
من ابتدا دکتر نرفتم..اول به ( center Public)چون قیمت شات ها ارزون تر میشود ؛مراجعه کردم ، گفتم برای ایمیگریشن به واکسن نیاز دارم...و برای احتیاط این لیست هم بهشان نشان دادم که هر کدامش نیاز باشد انجام میدهند؛ و به شما کارت زرد میدهند؛که میتوانید با ان کارت زرد به پزشک معتمد مراجعه کرد تا فرم I-693 را برای شما تکمیل کنند؛فقط لطفا حواستان به تاریخ مصاجبه اتان باشد که زمانش زیادی طولانی نشود.

لیست واکسن های ۱۴ گانه :

Hepatitis A
Hepatitis B
Influenza
Influenza type b (Hib)
Measles
Meningococcal
Mumps

Penumococcal
Pertussis
Polio
Rotavirus
Rubella
Varicella

اينهمه ميكروب وارد بدنمون كنيم ديگه تا مصاحبه بعيده زنده بمونيم
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-07-06 ساعت 06:19)atm849 نوشته:  
دکتر معتمد USCIS باید باشه.البته میتونید واکسن هارو اگه جای دیگه میشناسید که ارزونتره اونجا بزنید بعد ببرید پیش دکتر. اینطوری که دوستان رفتن برای مدیکال هر دکتری نظر خودش رو داشته. اما برای کسانی که تو آمریکا هستن لیست ۱۴ گانه لازم نیست. مراحل مدیکال رو بر اساس همون فایل اکسل براتون میذارم.

[عکس: 13c6-Screen-Shot-2016-07-05-at-6-41-33-PM.png]
[عکس: 13c6-Screen-Shot-2016-07-05-at-6-42-00-PM.png]
[عکس: 13c6-Screen-Shot-2016-07-05-at-6-42-18-PM.png]

آزمايش رو هم براي هانسن ديزيز ميتونيم بريم درمانگاه انجام بديم قبل از دكتر رفتن؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-07-06 ساعت 07:00)مهر٢٠١٧ نوشته:  
(2016-07-06 ساعت 05:38)ktt نوشته:  

لیست واکسن های ۱۴ گانه :

Hepatitis A
Hepatitis B
Influenza
Influenza type b (Hib)
Measles
Meningococcal
Mumps

Penumococcal
Pertussis
Polio
Rotavirus
Rubella
Varicella

اينهمه ميكروب وارد بدنمون كنيم ديگه تا مصاحبه بعيده زنده بمونيم

من از جانب میکروب ها از شما معذرت خواهی میکنم!
پاسخ
(2016-07-06 ساعت 07:05)مهر٢٠١٧ نوشته:  آزمايش رو هم براي هانسن ديزيز ميتونيم بريم درمانگاه انجام بديم قبل از دكتر رفتن؟
اولین باره که اسمشو میشنوم Big Grin
پاسخ
(2016-07-06 ساعت 07:38)atm849 نوشته:  
(2016-07-06 ساعت 07:05)مهر٢٠١٧ نوشته:  آزمايش رو هم براي هانسن ديزيز ميتونيم بريم درمانگاه انجام بديم قبل از دكتر رفتن؟
اولین باره که اسمشو میشنوم  Big Grin

تو همين جدولي كه ضميمه كرديد نوشته!
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-07-06 ساعت 08:05)مهر٢٠١٧ نوشته:  
(2016-07-06 ساعت 07:38)atm849 نوشته:  
اولین باره که اسمشو میشنوم  Big Grin

تو همين جدولي كه ضميمه كرديد نوشته!

معمولا اون گزينه رو به اسم blood test ميشناسن. راجع به اينكه بشه قبل مديكال انجام داد و نتيجشو برد اطلاعي ندارم
پاسخ
ميشه لطفا در مورد شرايطي كه اسپانسر بايد داشته باشه توضيح بديد تو بخش مربوطه هيچ توضيحي پيدا نكردم
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان