کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
مدیکال | پزشکان معتمد سفارت | رزرو وقت
.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
برای طبقه بندی و تفکیک پستهای مفید و غیرتکراری از سایر پستها و دسترسی سریع و راحت کاربران به جدیدترین و معتبرترین اطلاعات،
لطفاً به انتهای پستهای خود که دارای شرایط زیر هستند، یکی از هشتگهای \#راهنما# \#تجربه# \#اطلاعات# \#مبهم# و \#بحث# را اضافه کنید.
همچنین می توانید پستها و مطالب سالهای گذشته را که هنوز معتبر است، نقل قول کرده (یا لینک داده) و هشتگهای مرتبط را اضافه کنید.
پستهای هشتگ دار بصورت دوره ای بررسی شده و لینک آن به صفحه اول تاپیک اضافه خواهد شد.

توجه: کلمه هشتگ شده باید بین دو کاراکتر # قرار بگیرد. (بدون فاصله)
نمونه: \#هشتگ# پس از ارسال توسط سیستم به #هشتگ# تبدیل خواهد شد.

\#راهنما#
پستهای حاوی راهنما و مطالب آموزشی (جزئی و کلی) در مواردی که قبلاً ارائه نشده و یا بصورت ناقص ارائه شده

\#تجربه#
بیان مواردی که شخصاً تجربه کرده و یا از نزدیک شاهد بودید.
(از این هشتگ برای شنیده‌ها، شایعات و سایر مواردی که مطمئن نیستید، استفاده نکنید.)

\#اطلاعات#
نمونه مدارک (ترجمه رسمی، تمکن مالی، مدارک پزشکی، نظام وظیفه، تحصیلی و ‎...)‎
تصویر فرمها و صفحات سایت در حالت خاص
متن و فرمت پیامها و ایمیلهای دریافتی (رسمی)
و موارد مشابه
توجه: قبل از ارسال موارد فوق، اطلاعات حساس و شخصی خود را پاک کنید.

\#مبهم#
سوالاتی که بدون پاسخ مانده یا نظرات مختلف و متناقضی در مورد آن ارائه شده
مواردی که تاکنون توضیح مشخصی برای آن ارائه نشده
پاسخ به موارد مبهم (حتماً پست مربوطه را نقل قول کرده و یا لینک پست را در متن پاسخ قرار دهید)

\#بحث#
اصلاح مطالب موحود در لیست صفحه اول و درخواست ایجاد بحث در مورد موضوع مشخص
* پس از بررسی، در صورت نیاز موضوع مورد نظر در بخش "بحث تخصصی" ایجاد خواهد شد تا سایر کاربران هم نظرات خود را در مورد این موضوع اظهار کنند.

.
پاسخ
تشکر کنندگان: Siamak ، KORYO
مطالب و فایلهای مفید:
پاسخ
تشکر کنندگان:
سوالات متداول:
موارد مبهم و بدون پاسخ مشخص:
پاسخ
تشکر کنندگان:
کسی آدرس ایمیل معتبر از دکترهای ایروان داره؟ من هم از سایت سفارت گرفتم آدرس رو و هم چیزهایی که بچه ها گذاشته بودن، خطا میده که این آدرس ایمیل صحیح نیست. من اینها رو امتحان کردم:
kristinkhachatryan@yahoo.com
kristinkhachatryan@ymail.com
و البته اینو سرچ کردم رو گوگل از این سایتهای پزشکی و .. ارمنی در آوردم و هنوز خطا نداده، منتظرم اگه جواب داد خبرتون میکنم:
kristinekhachatryan@ymail.com
کیس: 2017AS15XX
نتیجه: ۶ می
ارسال فرم: ۲۶ می
کارنت: ۹ آگوست
نامه دوم: ۲۲ سپتامبر
مصاحبه: هفته اول نوامبر، ایروان/ AP / آپدیت سیس ۱۵ نوامبر / ۱۲ ژانویه بخاطر ایمیل، یه ایمیل تو فوریه، یه ایمیل هم ۲۱ مارچ همه جوابها تکراری  و منتظر باشید تا اعلام کنیم / آپدیت دو خطی و اولین آپدیت از سمت خودشون ۸ می/ کلیر ۱۰ می/آپدیت تحویل پاسپورت ۱۵ می/ تحویل مدیکال جدید ۱۷ می/ ۱۸ می صدور ویزا/ ۱۹ می تحویل پاسپورت از پست
سفرنامه
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-09-23 ساعت 03:08)TiredAdmin نوشته:  کسی آدرس ایمیل معتبر از دکترهای ایروان داره؟ من هم از سایت سفارت گرفتم آدرس رو  و هم چیزهایی که بچه ها گذاشته بودن، خطا میده که این آدرس ایمیل صحیح نیست. من اینها رو امتحان کردم:
و البته اینو سرچ کردم رو گوگل از این سایتهای پزشکی و .. ارمنی در آوردم و هنوز خطا نداده، منتظرم اگه جواب داد خبرتون میکنم:

خب شما چرا تلفنی وقت نمیگیرید
راحت تره که Big Grin
تازه فارسی هم حرف میزنه Cool
کیس نامبر  2017AS2XXX
سفارت آنکارا(خودشون تغییر دادن به ایروان)
ارسال فرم ها  : دو هفته بعد از نتایج
کارنت  August 20, 2016
نامه دوم  August, 2016
مصاحبه  October , 2016
برنده اصلی  : پدرم
وضعیت پرونده AP
اولین آپدیت 4 می بعد 190 روز
مدت زمان کلییر شدن : 10 ماه و 13 روز دقیقا دو روز قبل از اتمام ویزا
ای کسانی که در آینده در لاتاری برنده میشید و این متن رو میخونید
بدونید تمام سختی ها و استرسهایی که میکشید در مقابل برنده های 2017 هیچه Cool
سفرنامه ایروان

@mostafa_sh78
پاسخ
تشکر کنندگان: sherwean001
(2016-09-23 ساعت 03:08)TiredAdmin نوشته:  کسی آدرس ایمیل معتبر از دکترهای ایروان داره؟ من هم از سایت سفارت گرفتم آدرس رو  و هم چیزهایی که بچه ها گذاشته بودن، خطا میده که این آدرس ایمیل صحیح نیست. من اینها رو امتحان کردم:

خب دکتر هنوز ایمیل منو جواب نداده و من زنگ زدم، منشی شون گفتن وقت زیاده و البته سعی کنید از طریق ایمیل از خود دکتر وقت بگیرید. (حواسم نبود آدرس ایمیل رو چک کنم که این آخری درسته یا نه) و اگه موفق نشدید عصر تماس بگیرید.
مصاحبه: هفته اول نوامبر، ایروان/ AP / آپدیت سیس ۱۵ نوامبر / ۱۲ ژانویه بخاطر ایمیل، یه ایمیل تو فوریه، یه ایمیل هم ۲۱ مارچ همه جوابها تکراری  و منتظر باشید تا اعلام کنیم / آپدیت دو خطی و اولین آپدیت از سمت خودشون ۸ می/ کلیر ۱۰ می/آپدیت تحویل پاسپورت ۱۵ می/ تحویل مدیکال جدید ۱۷ می/ ۱۸ می صدور ویزا/ ۱۹ می تحویل پاسپورت از پست
سفرنامه
پاسخ
تشکر کنندگان:
من زنگ زدم به جنیس منشی دکتر کریستین و وقت گرفتم ایمیل هم نفرستادم ایشون به فارسی کاملا مسلط هستش و خیلی خوب کمکتون میکنه تلفنش رو براتون میزارم خیلی راحت تلفنی زمان مصاحبه رو میگید و براتون وقت معین میکنه اگه زمانش با زمان مصاحبه شما بیشتر از ۳ روز بود چونه بزنید حتما مینداز جلو تر
تلفن تماس جنیس ‎+37494408992
کیس نامبر:2017as1xxx
رویت قبولی:3 ‎may‎
اعضای کیس: 2 نفر (برنده اصلی آقا)
شروع فرم: ‎4 may‎
ارسال فرم: ‎8 may‎
مصاحبه: انكارا بود كه تغيير دادم به ارمنستان
کارنتی اکتبر
وقت مصاحبه : 2016-oct-11
نتیجه مصاحبه :AP
سفرنامه
آپدیت :6 فوریه در اثر ارسال ایمیل
آپدیت: 10 مارچ در اثر ارسال ایمیل
آپدیت:16 می
کلییر :16 می
ایشود: 26 می
دریافت ویزا:26 می
پاسخ
تشکر کنندگان: TiredAdmin ، Paniz888 ، azerila619 ، sherwean001
دوست عزیزم a_cute65 از من خواستن متن نامه به دکتر ارمنستان رو بذارم: من اینجوری نامه زدم:

Dear Dr‎ Khachatryan

‎Having received my exact date of interview on NOVEMBER/*/2016, **:**AM/PM at the U.S. Embassy Consular in Yerevan for a diversity visa, i would be grateful if you set me an appointment a few days before my interview to meet its requirements in time‎.

‎Best regards

آدرس ایمیلشون همون سومی هست که گذاشتم بالاتر: ‎kristinekhachatryan@ymail.com‎

من دوباره امروز زنگ زدم و بامنشیشون صحبت کردم گفت الان شنبه یکشنبه است و احتمالا به خاطر همین جواب نمیده ایمیل رو دکتر.. ضمنا گفت که از اول اکتبر هزینه ها بالا میره و آزمایشاتی هم اضافه میشه به مدیکال و عجله نکن و دکتر وقت میده به زودی..
سفرنامه
پاسخ
تشکر کنندگان: a_cute65
دوستان همین چند لحظه پیش ایمیل دکتر اومد و جوابمو داده و وقت داده.. نکته مهم ایمیل اینه که هزینه مدیکال از ۴۵ هزار درام شده ۶۰ هزار درام یعنی در حدود ۴۸۰ هزارتمان ناقابل.

من فایلی که دکتر برام فرستاده رو هم پیوست میکنم که لیست مدارک و کارهای لازم و واکسنها و هزینه و.. رو ببینید.

فایل‌های پیوست
.doc   medical examination.doc (اندازه 46 KB / تعداد دانلود: 304)
سفرنامه
پاسخ
تشکر کنندگان: Paniz888 ، a_cute65 ، sherwean001 ، عاطفه بانو ، Ehsan-3ehsan ، س.ح
سلام ببخشید این فایل را چطوری دریافت کنم .مشخص نیست
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-09-25 ساعت 12:44)palizman نوشته:  سلام ببخشید این فایل را چطوری دریافت کنم .مشخص نیست

سلام. ثبت نام کنید میتونید دانلودش کنید
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-09-24 ساعت 16:11)h.mgh نوشته:  من زنگ زدم به جنیس منشی دکتر کریستین و وقت گرفتم ایمیل هم نفرستادم ایشون به فارسی کاملا مسلط هستش و خیلی خوب کمکتون میکنه  تلفنش رو براتون میزارم خیلی راحت تلفنی زمان مصاحبه رو میگید و براتون وقت معین میکنه اگه زمانش با زمان مصاحبه شما بیشتر از ۳ روز بود چونه بزنید حتما مینداز جلو تر

سلام
ببخشید برای گرفتن وقت دکتر باید از طریق ایمیل یا تلفنی وقت بگیریم یا از طریق سایت هم میشه؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-10-13 ساعت 16:07)azerila619 نوشته:  
(2016-09-24 ساعت 16:11)h.mgh نوشته:  من زنگ زدم به جنیس منشی دکتر کریستین و وقت گرفتم ایمیل هم نفرستادم ایشون به فارسی کاملا مسلط هستش و خیلی خوب کمکتون میکنه  تلفنش رو براتون میزارم خیلی راحت تلفنی زمان مصاحبه رو میگید و براتون وقت معین میکنه اگه زمانش با زمان مصاحبه شما بیشتر از ۳ روز بود چونه بزنید حتما مینداز جلو تر

سلام
ببخشید برای گرفتن وقت دکتر باید از طریق ایمیل یا تلفنی وقت بگیریم یا از طریق سایت هم میشه؟

ارمنستان مدیکالش سایت نداره، یا تلفنی که فارسی هم جوابتونو میدن یا ایمیل که خودم از این راه وقت گرفتم.
سفرنامه
پاسخ
تشکر کنندگان: azerila619 ، h.mgh
سلام دوستان واسه ابوظبی کسی میدونه چطور وقت مدیکال باید گرفت؟لطفا راهنمایی کنید
Case ‎Number‎  :2500
تعداد افراد منظور در کیس  :   2نفر

مشاهده قبولی   :    2 ‎Of May‎

تاریخ ارسال فرم  : نمیدونم

سفارت   : ابوظبی

تاریخ نامه دعوت به مصاحبه :14 اکتبر
پاسخ
تشکر کنندگان: س.ح
(2016-10-15 ساعت 13:37)naz s نوشته:  سلام دوستان واسه ابوظبی کسی میدونه چطور وقت مدیکال باید گرفت؟لطفا راهنمایی کنید

http://nmc.ae/hospitals/dubai/nmc-medica...e-deira-9/

این لینکش هست تو تاپیک سفر به امارات هم براتون لینکش رو گذاشتم
موفق باشید...
پاسخ
تشکر کنندگان: ekhveh ، naz s ، س.ح

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان