کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به آمریکا با ویزای مهاجرتی DV
.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
برای طبقه بندی و تفکیک پستهای مفید و غیرتکراری از سایر پستها و دسترسی سریع و راحت کاربران به جدیدترین و معتبرترین اطلاعات،
لطفاً به انتهای پستهای خود که دارای شرایط زیر هستند، یکی از هشتگهای \#راهنما# \#تجربه# \#اطلاعات# \#مبهم# و \#بحث# را اضافه کنید.
همچنین می توانید پستها و مطالب سالهای گذشته را که هنوز معتبر است، نقل قول کرده (یا لینک داده) و هشتگهای مرتبط را اضافه کنید.
پستهای هشتگ دار بصورت دوره ای بررسی شده و لینک آن به صفحه اول تاپیک اضافه خواهد شد.

توجه: کلمه هشتگ شده باید بین دو کاراکتر # قرار بگیرد. (بدون فاصله)
نمونه: \#هشتگ# پس از ارسال توسط سیستم به #هشتگ# تبدیل خواهد شد.

\#راهنما#
پستهای حاوی راهنما و مطالب آموزشی (جزئی و کلی) در مواردی که قبلاً ارائه نشده و یا بصورت ناقص ارائه شده

\#تجربه#
بیان مواردی که شخصاً تجربه کرده و یا از نزدیک شاهد بودید.
(از این هشتگ برای شنیده‌ها، شایعات و سایر مواردی که مطمئن نیستید، استفاده نکنید.)

\#اطلاعات#
نمونه مدارک (ترجمه رسمی، تمکن مالی، مدارک پزشکی، نظام وظیفه، تحصیلی و ‎...)‎
تصویر فرمها و صفحات سایت در حالت خاص
متن و فرمت پیامها و ایمیلهای دریافتی (رسمی)
و موارد مشابه
توجه: قبل از ارسال موارد فوق، اطلاعات حساس و شخصی خود را پاک کنید.

\#مبهم#
سوالاتی که بدون پاسخ مانده یا نظرات مختلف و متناقضی در مورد آن ارائه شده
مواردی که تاکنون توضیح مشخصی برای آن ارائه نشده
پاسخ به موارد مبهم (حتماً پست مربوطه را نقل قول کرده و یا لینک پست را در متن پاسخ قرار دهید)

\#بحث#
اصلاح مطالب موحود در لیست صفحه اول و درخواست ایجاد بحث در مورد موضوع مشخص
* پس از بررسی، در صورت نیاز موضوع مورد نظر در بخش "بحث تخصصی" ایجاد خواهد شد تا سایر کاربران هم نظرات خود را در مورد این موضوع اظهار کنند.

.
پاسخ
تشکر کنندگان: Emmanuel
مطالب و فایلهای مفید:
پاسخ
تشکر کنندگان:
سوالات متداول:
موارد مبهم و بدون پاسخ مشخص:
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام به همه دوستان
من از برندگان سال 2016 هستم ولی یچورایی خودم رو باید با برندگان 2017 یکی بدونم. داستان لاتاری من سر درازی داره ولی به طور خلاصه عرض کنم که دقیقا با برندگان 2017 متوجه برنده شدم در سال 2016 (20 می 2016) شدم. Big Grin امیدوارم اگه وفت بشه به زودی سفرنامه و کلیه اتفاقاتی که توی 110 روز یعنی از زمان رویت برنده شدن تا گرفتن وبزا شد، برای من افتاد رو براتون مینویسم.

به امید خدا 23 نوامبر 2016 هم به مقصد هیوستون بلیط دارم. از تجربیات آینده ام براتون بعدها بیشتر مینویسم. هر سوال و پرسشی هم بود که میتونستم پاسخ بدم من در خدمت هستم.
پاسخ
تشکر کنندگان: mehdibaskoly ، saeidsh ، m0na ، sherwean001 ، limbo ، elikad
(2016-11-14 ساعت 14:47)alisinakh نوشته:  سلام به همه دوستان
من از برندگان سال 2016 هستم ولی یچورایی خودم رو باید با برندگان 2017 یکی بدونم. داستان لاتاری من سر درازی داره ولی به طور خلاصه عرض کنم که دقیقا با برندگان 2017 متوجه برنده شدم در سال 2016  (20 می 2016) شدم.  Big Grin امیدوارم اگه وفت بشه به زودی سفرنامه و کلیه اتفاقاتی که توی 110 روز یعنی از زمان رویت برنده شدن تا گرفتن وبزا شد، برای من افتاد رو براتون مینویسم.

به امید خدا 23 نوامبر 2016 هم به مقصد هیوستون بلیط دارم. از تجربیات آینده ام براتون بعدها بیشتر مینویسم. هر سوال و پرسشی هم بود که میتونستم پاسخ بدم من در خدمت هستم.

چه جالب چه خوش شانس! Big Grin Rolleyes خوش حال میشیم تجربیاتتون رو در اختیار ما قرار بدید Cool
پاسخ
تشکر کنندگان:
https://www.cbp.gov/sites/default/files/...orting.pdf
گرفتن ویزای یک ضرب در آگوست برای لاتاری 2013 با کیس نامبر 9925 در تنها سالی که قبولی مرحله دوم اعلام شد که ما جزو اون خوش شانسها بودیم Big GrinBig Grin - ساکن سن حوزه از سپتامبر 2013
پاسخ
تشکر کنندگان: sherwean001
آپارتمانی مبله در غرب لس آنجلس برای کوتاه مدت جهت اجاره موجود است.

برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره تلفن های ۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷ یا ۰۰۱۳۱۰۴۳۰۰۰۶۰ تماس بگیرید.
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-11-27 ساعت 05:04)Nazem نوشته:  آپارتمانی مبله در غرب لس آنجلس برای کوتاه مدت جهت اجاره موجود است.

برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره تلفن های ۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷ یا ۰۰۱۳۱۰۴۳۰۰۰۶۰ تماس بگیرید.

سلام
اگر امکان داره بفرمایید که از چه تاریخی تا چه تاریخی و قیمتش چقدر است
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام
من تا یک ماه آینده راهی هستم به مقصد دالاس تگزاس. قصد دارم پاس سفید بگیرم و برگردم. اما نمیدونم که اداره هایی که باید بهشون مراجعه کنم دقیقا کجا هستن.کسی میتومه منو راهنمایی کنه؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان،

تا آنجایی که بنده اطلاع دارم، دارندگان گرین کارت می‌‌تونن ۱ سال خارج از آمریکا باشن. آیا صحت داره که اخیرا این قانون رو تغییر دادن تا ۶ ماه؟ یعنی‌ کسانی‌ که گرین کارت دارن حد اکثر ۶ ماه می‌تونن خارج از آمریکا باشن؟ آیا این درسته یا اینکه همچنان همان ۱ سال است؟
لطفا راهنمایی کنین. ممنون
شماره کیس: 2008AS11xxx
دریافت اولین نامه: May 2007
دریافت نامه دوم: Dec 2007
مصاحبه: July 2008
آمدن کلیرنس : Sep 2008 - (بعد از 65 روز)
دریافت ویزا: Sep 2008

پاسخ
تشکر کنندگان: farrokh33
(2017-10-01 ساعت 00:51)mre نوشته:  سلام دوستان،

تا آنجایی که بنده اطلاع دارم، دارندگان گرین کارت می‌‌تونن ۱ سال خارج از آمریکا باشن. آیا صحت داره که اخیرا این قانون رو تغییر دادن تا ۶ ماه؟ یعنی‌ کسانی‌ که گرین کارت دارن حد اکثر ۶ ماه می‌تونن خارج از آمریکا باشن؟ آیا این درسته یا اینکه همچنان همان ۱ سال است؟
لطفا راهنمایی کنین. ممنون

سلام دوست عزیز
دارندگان گرین کارت نباید بیشتر از 6ماه خارج از خاک آم ر ی کا بمانند به عبارت درست تر باید قبل از 6ماه وارد خاک آم ر یکا شوند درصورتی که بیشتر از6ماه خارج باشند درموقع ورود ممکن است مرزبانان از ورود آنها جلوگیری کنند همچنین در موقع درخواست سیتیزنی دچار مشکل میشوند .چنانچه کسی بخواهد بیشتر از6ماه خارج بماند باید درخواست پاس سفید بدهد درآن صورت میتواند حدود 2سال خارج باشد
پاسخ
تشکر کنندگان: dv2017

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان