کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به ترکیه برای مدیکال، مصاحبه و سایر امور مرتبط با سفارت
(2016-10-15 ساعت 23:57)mehr68 نوشته:  
(2016-10-15 ساعت 23:50)farid993 نوشته:  
(2016-10-15 ساعت 23:39)mehr68 نوشته:  واكسن ت د كه ٢ مرحله است . ولي شما بزن ? هر چي واكسن بيشتر بهتر ?

پس نمیدونم چرا برای من سه تا نوشت خانوم دکتره Big Grin باید یه بار دیگه برم پیشش ولی خب به قول شما بد هم نیست! من میترسیدم که نکنه یه وقت زیادش بد باشه ولی خب وقتی این دکتر ترکه هی همینجوری میزنه پس احتمالا مشکلی نداره Big Grin
ولی چقدر حیف! اینجا td رایگانه ولی اونجا این اقا زرتی برمیداره میزنه و کلی هم پول میگیره.
اصلا ممکنه سفارت در جریان حرکات این اقا نباشه و تا حالا کسی بهشون خبر نداده باشه! فکر کنم بد نباشه اگه امسال دوستانی که میرن و ایشون واکسن اضافی بهشون میزنه یا تست انتی بادی پاستور رو قبول نمیکنه به سفارت ایمیل بزنن و توضیح بدن که ایشون داره این کار رو میکنه(با ذکر اینکه نکته که سفارت های ایروان و ابوظبی مدارک ایرانی رو قبول میکنند) و برگ زرد و تست انتی بادی رو هم ضمیمه کنن.
وقت زیادی نمیگیره حتی لازم نیست مدارک اسکن بشه و میشه با گوشی ازشون عکس انداخت و توی دو سه خط توضیح داد جریان رو. درسته که دیگه برای خودشون اتفاقی نمیوفته و پولی بهشون برگشت داده نمیشه ولی برای بقیه هموطن ها که با این همه سختی به دلیل نبود سفارت آمریکا توی کشور مجبوریم بریم یه کشور غریبه و کلی هزینه الکی و ریسک و خطر بکنیم کار یه مقدار راحت تر بشه و انقدر راحت ما رو به خاطر ایرانی بودنمون اذیت نکنن امثال این اقای دکتر

والا چي بگم. ولي فكر نمي كنم بي اطلاع باشن. يعني من اينجور فكر ميكنم . هر چقدر كه به ما بگن پرداخت ميكنيم براي كارمون. اونا هم از اين موضوع نهايت نفع رو ميبرن

اخه تقریبا میشه مطمئن بود که سفارت نمیاد روی واکسن های اضافی پورسانتی چیزی بگیره!
مراجعه کنندگان هم به خاطر ترس و استرس شاید اصلا یک کلمه هم به سفارت چیزی نگفته باشن و به قول شما همه دوست دارن کارشون راه بیوفته و وسط مصاحبه هم که با اون همه استرس کسی نمیگه راستی ببخشید این دکتر انکارا خیلی شارلاتانه Big Grin
شماره کیس: 2017AS000024xx
تعداد افراد: خودم
رویت قبولی: می
تکمیل فرم: 18 می
کارنت: 9 سپتامبر
نامه دوم: 21 سپتامبر
محل مصاحبه: انکارا تغییر به ابوظبی توسط KCC
تاریخ مصاحبه: 30 نوامبر(تعطیل رسمی در امارات) بعد ار ایمیل به سفارت تغییر به 29 نوامبر - سفارت 11 اکتبر تماس گرفت و ایمیل داد و رسما روز مصاحبه رو به 29 نوامبر تغییر داد
سربازی: معافیت پزشکی
نتیجه: دریافت یک ضرب ویزا
God Bless America Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان: Paniz888
(2016-10-15 ساعت 21:34)mehr68 نوشته:  سلام. امروز هم وقت مديكال من رسيد. رفتيم طبقه ٤ . يه ٤٥ مين طول كشيد تا دكتر اومد. اسممون رو بر اساس كيس نامبر صدا كي كرد و ميرفيم عكس ميگرفت. و بعد يكي يكي صدا ميكرد براي دكتر. اول همسرم رفت معاينه شد و آمپول كزاز ديفتري زد هر چقد هم كه گفت من ٢ دوره رو زدم گوش نداد. چون براي عقدمون واسمون يك دوره رو ميزنه. و دوره بعدي براي لاتاري زديم. ( حتماً ٢ دوره رو توي برگه زرد بنويسيد ) و تست انتي بادي براي آبله. بعد از اون من رفتم. قد و وزنم را گرفت و بعد براي من هم مثل همسرم كزاز ديفتري زد و نست انتي بادي. بعد از اون رفتيم براي پزداخت پول كه ٣٤٠ دلار ٢ تاييمون شد. بعد رفتيم طبقه بالا. ازمايش خون و ادار و عكس از قفسه سينه گرفتيم . و اين هم ٣٠٥ دلار شد كه كل هزينه مديكال ما ٦٤٥ دلار هزينه مديكال داديم. اونجا نفس بكشين بايد هزينشو پرداخت كنين. اصلاً هم به حرفتون گوش نميده دكتر و كار خودشو مي كنه و ١٠٠٪‏ هم ١ حداقل ١ واكسن ميزنه
سلام یک سوال شما ساعت
چند مدیکال داشتید
به نام خدا

Case ‎Number‎    :2017as000002xx

افراد کیس :4 نفر

تاریخ ارسال فرمها : 19 و 20 می

مصاحبه : هفته اول نوامبر انکارا

نتیجه :ap کلیری 15 may

اپدیت :10می دوخطی
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-10-15 ساعت 23:57)mehr68 نوشته:  
(2016-10-15 ساعت 23:50)farid993 نوشته:  
(2016-10-15 ساعت 23:39)mehr68 نوشته:  واكسن ت د كه ٢ مرحله است . ولي شما بزن ? هر چي واكسن بيشتر بهتر ?

پس نمیدونم چرا برای من سه تا نوشت خانوم دکتره Big Grin باید یه بار دیگه برم پیشش ولی خب به قول شما بد هم نیست! من میترسیدم که نکنه یه وقت زیادش بد باشه ولی خب وقتی این دکتر ترکه هی همینجوری میزنه پس احتمالا مشکلی نداره Big Grin
ولی چقدر حیف! اینجا td رایگانه ولی اونجا این اقا زرتی برمیداره میزنه و کلی هم پول میگیره.
اصلا ممکنه سفارت در جریان حرکات این اقا نباشه و تا حالا کسی بهشون خبر نداده باشه! فکر کنم بد نباشه اگه امسال دوستانی که میرن و ایشون واکسن اضافی بهشون میزنه یا تست انتی بادی پاستور رو قبول نمیکنه به سفارت ایمیل بزنن و توضیح بدن که ایشون داره این کار رو میکنه(با ذکر اینکه نکته که سفارت های ایروان و ابوظبی مدارک ایرانی رو قبول میکنند) و برگ زرد و تست انتی بادی رو هم ضمیمه کنن.
وقت زیادی نمیگیره حتی لازم نیست مدارک اسکن بشه و میشه با گوشی ازشون عکس انداخت و توی دو سه خط توضیح داد جریان رو. درسته که دیگه برای خودشون اتفاقی نمیوفته و پولی بهشون برگشت داده نمیشه ولی برای بقیه هموطن ها که با این همه سختی به دلیل نبود سفارت آمریکا توی کشور مجبوریم بریم یه کشور غریبه و کلی هزینه الکی و ریسک و خطر بکنیم کار یه مقدار راحت تر بشه و انقدر راحت ما رو به خاطر ایرانی بودنمون اذیت نکنن امثال این اقای دکتر

والا چي بگم. ولي فكر نمي كنم بي اطلاع باشن. يعني من اينجور فكر ميكنم . هر چقدر كه به ما بگن پرداخت ميكنيم براي كارمون. اونا هم از اين موضوع نهايت نفع رو ميبرن

جایی در همین فروم خوندم تو یه دوره یک سری از هموطن های ما دسته جمعی شکایت این مثلا دکتر رو به سفارت بردن ولی سفارت طرف دکتر رو گرفته ، و نوشته بود تو همون جا که کاریش نمیشه کرد ، فقط بهش لبخند بزنید .
3  may  :  ?
c/n :   +6000
ds_260 : 20 may
Resubmit : 09  nov
Current : April
Interview : 16 jun
Embassy : ank >>>abudhabi
Status : in transit
نتیجه :  رشته ای بر گردنم افکنده دوست. میکشد هرجا که خاطرخواه اوست. رشته برگردن نه از بی مهری است. رشته عشق است و برگردن نکوست.
«خدایا بهترین ها رو به  همه ببخش ، به من هم ببخش
ای بخشاینده مهربان.
پاسخ
تشکر کنندگان: farid993
سلام دوستان. امروز رفتم براي مصاحبه. امروز يا افيسر خيلي روي دور خوب بود يا سخت گيري ها رو كم كردن. من ٣ خانواده رو كه ميشناختم هر ٣ يك ضرب شدن كه حتي يكي از اون ها لاتاري نبود. به علاوه يك دختر مجرد و يك خانم با ٣ پسر (يك پسر معاف سربازي و ٢ پسر ديگه زير ١٨ بودن ) . اگر مشكل سربازي نداشته باشين و افير مثل امروز باشه شك نكنين يك ضرب ميشين. من هم يك ضرب شدم، ولي همسرم به خاطر سربازي گفت از ٣ ماه ديگه سايت رو چك كنه. اصلاً نگران نباشيد. همه ميگفتن امسال دارن ساده مي گيرن. ايشالا خبر هاي يك ضربي همهتون رو بخونم.
شماره کیس:  2017AS0XXX
تاریخ رویت قبولی:  MAY 3 / 2016‎
تعداد افراد کیس : 2 . برنده اصلی خودم.
کنسولگری : انکارا
اولین تاریخ ارسال فرم:  MAY 10‎
کارنت شدن کیس: ‎ AUGUST 12‎
تاریخ دریافت نامه دوم: ‎ august 22‎
تاریخ مصاحبه: ‎ 18 oct‎
نتیجه : يك ضرب ، همسر ap
مقصد : کالیفرنیا
پاسخ
تشکر کنندگان: farid993 ، sabmn ، Paniz888 ، hsh85 ، TiredAdmin ، omid1313 ، MOZHDEHHHHHH
(2016-10-18 ساعت 22:29)mehr68 نوشته:  سلام دوستان. امروز رفتم براي مصاحبه. امروز يا افيسر خيلي روي دور خوب بود يا سخت گيري ها رو كم كردن. من ٣ خانواده رو كه ميشناختم هر ٣ يك ضرب شدن كه حتي يكي از اون ها لاتاري نبود. به علاوه يك دختر مجرد و يك خانم با ٣ پسر (يك پسر معاف سربازي و ٢ پسر ديگه زير ١٨ بودن ) . اگر مشكل سربازي نداشته باشين و افير مثل امروز باشه شك نكنين يك ضرب ميشين. من هم يك ضرب شدم، ولي همسرم به خاطر سربازي گفت از ٣ ماه ديگه سايت رو چك كنه. اصلاً نگران نباشيد. همه ميگفتن امسال دارن ساده مي گيرن. ايشالا خبر هاي يك ضربي همهتون رو بخونم.

سلام درباره شغل شما یا شوهر شما اطلاعاتی بدست آورده بودن؟

نامه اشتغال به کار یا بیمه نخواستن؟

آیا مدارک اضافه ای تحویل دادین؟
کیس:‎2017AS42XX ‎  رویت قبولی: 14 می 2016 تعداد افراد: 2  نظام وظیفه:معافیت  سفارت: ایروان  اولین ارسال: 28 می 2016  کارنت:10 ژانویه2017  نامه دوم:20 ژانویه2017  مصاحبه: 16مارچ 2017  نتیجه:AP  اپدیتها: 15، 16 و 17 دریافت ایمیل 6 سوال، 21 ارسال جوابها، 24 مارچ  دو خطی شدن همسر در CEAC و 27، 28مارچ  آپدیت طلایی دوخطی: 10 اگوست2017، 11 اگوست or شدیم و کلیر، انتظار 145روز
ایشود: عصر روز 6 سپتامبر، بونافاید: جاب افر شرکت کامپیوتری
پاسخ
تشکر کنندگان: TiredAdmin
(2016-10-18 ساعت 22:49)sabmn نوشته:  
(2016-10-18 ساعت 22:29)mehr68 نوشته:  سلام دوستان. امروز رفتم براي مصاحبه. امروز يا افيسر خيلي روي دور خوب بود يا سخت گيري ها رو كم كردن. من ٣ خانواده رو كه ميشناختم هر ٣ يك ضرب شدن كه حتي يكي از اون ها لاتاري نبود. به علاوه يك دختر مجرد و يك خانم با ٣ پسر (يك پسر معاف سربازي و ٢ پسر ديگه زير ١٨ بودن ) . اگر مشكل سربازي نداشته باشين و افير مثل امروز باشه شك نكنين يك ضرب ميشين. من هم يك ضرب شدم، ولي همسرم به خاطر سربازي گفت از ٣ ماه ديگه سايت رو چك كنه. اصلاً نگران نباشيد. همه ميگفتن امسال دارن ساده مي گيرن. ايشالا خبر هاي يك ضربي همهتون رو بخونم.

تنها سوال هايي كه از من پرسيد اين بود كه مدرك تحصيليت چيه؟ كه گفتم فوق ليسانس، و تا حالا كار كردي كه گفتم نه. گفت خانه دار هستي گفتم بله. ديگه سوالي از من نپرسيد. از شوهرم پرسيد مدرك تحصيليت چيه گفت ليسانس. شغلت ؟ خصوصي. و سربازي رفتي كه گفت ٣ ماه، كدوم قسمت؟ نيرو انتصامي. همين. به ١ دقيقه هم نرسيد
پاسخ
تشکر کنندگان: sabmn ، TiredAdmin ، Paniz888
(2016-10-19 ساعت 11:45)mehr68 نوشته:  
(2016-10-18 ساعت 22:49)sabmn نوشته:  

تنها سوال هايي كه از من پرسيد اين بود كه مدرك تحصيليت چيه؟ كه گفتم فوق ليسانس، و تا حالا كار كردي كه گفتم نه. گفت خانه دار هستي گفتم بله. ديگه سوالي از من نپرسيد. از شوهرم پرسيد مدرك تحصيليت چيه گفت ليسانس. شغلت ؟ خصوصي. و سربازي رفتي كه گفت ٣ ماه، كدوم قسمت؟ نيرو انتصامي. همين. به ١ دقيقه هم نرسيد

تبریک میگم به شما , متاسفم که همسرتون چک خوردن ، اما از باری از استرس رها شدید .
من هم هفته آینده برای مدیکال و مصاحبه آماده میشم چند سوال داشتم از خدمتتون :

1)وقت مدیکال شما چه ساعتی بود و گرفتن جوابش چه مقدار طول کشید ؟
2)هزینه هتل و ترانسفر چقدر تمام شد ؟ آیا تور گرفتید یا که خودتان اقدام کردید ؟
3)وقت مصاحبتون کی بود ؟ حال هوای درون سفارت چگونه بود ؟
4) شما که یکضرب شدید حال برای گرفتن پاسپورتان چه مدت بایستی بیاستید ؟

با سپاس فراوان
برنده : لاتاری ‎2017‎
تعداد افراد خودم
رویت قبولی 8 may‎
ارسال فرمها 23 may‎
تاریخ در یافت نامه دوم : 23 سپتامبر
زمان مصاحبه 3 نوامبر
کیس نامبر ‎2017AS000002xx‎
محل مصاحبه : انکارا
پاسخ
با سلام ما هم دیروز مصاحبه داشتیم همسرم ap خورد ولی نگران نباشید اصلا پروسه استرس زایی نیست آفیسرها خیلی دوستانه هستم فقط هوای آنکارا به شدت سرده خصوصا صبح که برای مصاحبه میرید من سرما خوردم
دکتر هم بعد از واکسن و عکس قفسه سینه فردا بعد ظهر جوابش آماده هست
به آرزوی یکضرب ویزای همه دوستان
پاسخ
تشکر کنندگان: Paniz888 ، sabmn ، av62
(2016-10-19 ساعت 13:00)mari2 نوشته:  با سلام ما هم دیروز مصاحبه داشتیم  همسرم ap خورد ولی نگران نباشید اصلا پروسه استرس زایی نیست آفیسرها خیلی دوستانه هستم فقط هوای آنکارا به شدت سرده خصوصا صبح که برای مصاحبه میرید من سرما خوردم
دکتر هم بعد از واکسن و عکس قفسه سینه فردا بعد ظهر جوابش آماده هست
به آرزوی یکضرب ویزای همه دوستان

سلام
تشکر از مطلبی که نوشتید
لطف بفرمائید از مراحل ورود تا مصاحبه و سوالات انجام
شده به صورت خلاصه بفرمائید یا سفرنامه ایجاد کنید تا ما هم از تجربیات خوب شما استفاده کنیم
پیروز باشید
3  may  :  ?
نتیجه :  رشته ای بر گردنم افکنده دوست. میکشد هرجا که خاطرخواه اوست. رشته برگردن نه از بی مهری است. رشته عشق است و برگردن نکوست.
ای بخشاینده مهربان.
پاسخ
تشکر کنندگان: av62 ، omid1313
ما از یک هفته قبل از مصاحبه آنکارا بودیم فردای روزی که رسیدیم مدیکال داشتیم که از سایت دکتر اورکان وقت اینترنتی گرفته بودیم بهتر وقتهای اول رو بگیرید . آزمایشات احتیاجی به ناشتا بودن نداره کل آزمایشات ومعاینه پزشکی و عکس قفسه سینه 1 ساعت طول میکشه
کارت واکسن بین الملل حتما از ایران تهیه کنید هزینه واکسن فوق العاده گرونه یه خانواده که فقط سه واکسنشون رو نزده بودن برای سه نفر هزینه هاشون شد 1350 دلار ما هم 2 تا واکسن داشتیم و آزمایش و عکس قفسه سینه حدود 800 دلار البته من آزمایش آنتی بادی آبله مرغون رو نیاورده بودم  ولی معمولا اگر واکسن اضافی نداشته باشیید حدود 300 دلار رو کل هزینه ها حساب کنیید برای هر کی نمی دونم چرا متغییر بود فردااش هم جوابش توی یه پاکت سربسته که نباید باز میشه تحویل میدن + برگه واکسن بین الملل و سی دی عکس قفسه سینه که تونم بسته هست و ان شااله در مرز آمریکا تحویل میگیرن
روز مصاحبه اگر این فصل هستیید حتما لباس گرم بپوشید هیچ نوع کیفی یا موبایل یا هر چی بجز پوشه مدارک و پول با خودتون نبرید اگر احیانا بردید کیوسک  اغذیه فروشی روبروی درب سفارت یه پولی شارژ میکنه نگه میداره
بعد از صف طولانی وارد میشید همه کارها تو یه سالن انجام میشه درب ورودی زبان مصاحبتون رو میگیید بعد شماره میدن و از روی تابلو شمارتون اعلام میشه اول اصل مدارک رو ازتون میگیرن  بعد از اون دوباره یه باجه دیگه پول رو ازتون میگیره به ازای هر نفر 330 دلار  و در نهایت برای بار سوم برای مصاحبه میرید کاملا عادی باشید به خدا نه شاخ دارن و نه دم دارن یه آدم خیلی معمولی و خوش برخوردن
اول از ما انگشت نگاری کردن بعد دست راست بالا و قسم خوردیم
سوالاتش
1- کارتون چیه :
کارتون تو چه زمینه ای
هدف زندگیتون تو  آمریکا چیه : منظور چه کاری میخواید انجام بدید
چند سابقه کار دارید
از سربازی همسرم و نوع شرکت ( خصوصی و دولتی  سوالی نشد و از وضعیت مالی )
در نهایت گفت مدارکتون کامله فقط پروسه اداری باید طی بشه
سوال کردم باید کاری انجام بدیم
گفت نه فقط سایت رو چک کنید و هر وقت ویزاتون آماده بود ما ایمیل میزنم
همین و از الان به بعد فقط انتظار
پاسخ
تشکر کنندگان: TiredAdmin ، av62 ، hsh85 ، Paniz888 ، farid993 ، Tero.guy ، moh.moh
(2016-10-19 ساعت 13:41)mari2 نوشته:  ما از یک هفته قبل از مصاحبه آنکارا بودیم فردای روزی که رسیدیم مدیکال داشتیم که از سایت دکتر اورکان وقت اینترنتی گرفته بودیم بهتر وقتهای اول رو بگیرید . آزمایشات احتیاجی به ناشتا بودن نداره کل آزمایشات ومعاینه پزشکی و عکس قفسه سینه 1 ساعت طول میکشه
کارت واکسن بین الملل حتما از ایران تهیه کنید هزینه واکسن فوق العاده گرونه یه خانواده که فقط سه واکسنشون رو نزده بودن برای سه نفر هزینه هاشون شد 1350 دلار ما هم 2 تا واکسن داشتیم و آزمایش و عکس قفسه سینه حدود 800 دلار البته من آزمایش آنتی بادی آبله مرغون رو نیاورده بودم  ولی معمولا اگر واکسن اضافی نداشته باشیید حدود 300 دلار رو کل هزینه ها حساب کنیید برای هر کی نمی دونم چرا متغییر بود فردااش هم جوابش توی یه پاکت سربسته که نباید باز میشه تحویل میدن + برگه واکسن بین الملل و سی دی عکس قفسه سینه که تونم بسته هست و ان شااله در مرز آمریکا تحویل میگیرن
روز مصاحبه اگر این فصل هستیید حتما لباس گرم بپوشید هیچ نوع کیفی یا موبایل یا هر چی بجز پوشه مدارک و پول با خودتون نبرید اگر احیانا بردید کیوسک  اغذیه فروشی روبروی درب سفارت یه پولی شارژ میکنه نگه میداره
بعد از صف طولانی وارد میشید همه کارها تو یه سالن انجام میشه درب ورودی زبان مصاحبتون رو میگیید بعد شماره میدن و از روی تابلو شمارتون اعلام میشه اول اصل مدارک رو ازتون میگیرن  بعد از اون دوباره یه باجه دیگه پول رو ازتون میگیره به ازای هر نفر 330 دلار  و در نهایت برای بار سوم برای مصاحبه میرید کاملا عادی باشید به خدا نه شاخ دارن و نه دم دارن یه آدم خیلی معمولی و خوش برخوردن
اول از ما انگشت نگاری کردن بعد دست راست بالا و قسم خوردیم
سوالاتش
1- کارتون چیه :
کارتون تو چه زمینه ای
هدف زندگیتون تو  آمریکا چیه : منظور چه کاری میخواید انجام بدید
چند سابقه کار دارید
از سربازی همسرم و نوع شرکت ( خصوصی و دولتی  سوالی نشد و از وضعیت مالی )
در نهایت گفت مدارکتون کامله فقط پروسه اداری باید طی بشه
سوال کردم باید کاری انجام بدیم
گفت نه فقط سایت رو چک کنید و هر وقت ویزاتون آماده بود ما ایمیل میزنم
همین و از الان به بعد فقط انتظار

به امید گرفتن هرچه سریعتر ویزاتون ، من هم وقت مدیکالم 9 صبحه و وقت سفارتم 7 و سی دقیقه صبح ، همسرم گرین کارت داشتن منو همراهی نمیکنن ، راستی تور گرفتید یا خودتون اقدام کردید ؟ کلا هزینه بلیط و هتلتون چقدر شد و از لحاظ مسافت چقدر با مطب و سفارت فاصله بود ؟
برنده : لاتاری ‎2017‎
تعداد افراد خودم
رویت قبولی 8 may‎
ارسال فرمها 23 may‎
تاریخ در یافت نامه دوم : 23 سپتامبر
زمان مصاحبه 3 نوامبر
کیس نامبر ‎2017AS000002xx‎
محل مصاحبه : انکارا
پاسخ
(2016-10-19 ساعت 12:29)av62 نوشته:  
(2016-10-19 ساعت 11:45)mehr68 نوشته:  
(2016-10-18 ساعت 22:49)sabmn نوشته:  سلام درباره شغل شما یا شوهر شما اطلاعاتی بدست آورده بودن؟

تبریک میگم به شما , متاسفم که همسرتون چک خوردن ، اما از باری از استرس رها شدید .

با سپاس فراوان

وقت مديكال ما ساعت ٩ صبح بود. و حدوداً تمام كاراي مديكال ما ٢ ٣ ساعتي طول كشيد. چون به شدت شلوغ بود. با پرواز ماهان اومدين كه هزينه پرواز هر كدوم ٧٢٠ تومان شد. و هتل سوييس هتل رو گرفتيم كه اف خيلي زياد خورده بود و ٩ شب رو ٢ تومان رزرو كرديم. در صورتي كه چند شب بعد كه اف برداشته شد حدود ٨ يا ٩ تومان ٩ شب مذشد Smile . و بيمه و ترانسفو هم خواستيم كه هزينش ١٠٠ تومان اضافه ميشد. و وقت سفارت هم ساعت ٨:٣٠ گرفتيم كه از ٧ اونجا بوديم ولي اجازه ندادن داخل بريم و توي سرما بيرون مونديم تا ٨:١٥ بود رفتيم داخل. ويزا يك ضرب هم ٣ الا ٤ روزه بهتون مي دن. اگر فكر ميكنين شرايط يك ضربي رو داريد هتلتون رو ٨ شد يا ٩ شب بگيرين كه خيللتون راحت باشه
پاسخ
تشکر کنندگان: av62 ، فرناز٥٧ ، Paniz888 ، hsh85 ، moh.moh
(2016-10-19 ساعت 17:43)mehr68 نوشته:  
(2016-10-19 ساعت 12:29)av62 نوشته:  
(2016-10-19 ساعت 11:45)mehr68 نوشته:  تنها سوال هايي كه از من پرسيد اين بود كه مدرك تحصيليت چيه؟ كه گفتم فوق ليسانس، و تا حالا كار كردي كه گفتم نه. گفت خانه دار هستي گفتم بله. ديگه سوالي از من نپرسيد. از شوهرم پرسيد مدرك تحصيليت چيه گفت ليسانس. شغلت ؟ خصوصي. و سربازي رفتي كه گفت ٣ ماه، كدوم قسمت؟ نيرو انتصامي. همين. به ١ دقيقه هم نرسيد

با سپاس فراوان

وقت مديكال ما ساعت ٩ صبح بود. و حدوداً تمام كاراي مديكال ما ٢ ٣ ساعتي طول كشيد. چون به شدت شلوغ بود. با پرواز ماهان اومدين كه هزينه پرواز هر كدوم ٧٢٠ تومان شد. و هتل سوييس هتل رو گرفتيم كه اف خيلي زياد خورده بود و ٩ شب رو ٢ تومان رزرو كرديم. در صورتي كه چند شب بعد كه اف برداشته شد حدود ٨ يا ٩ تومان ٩ شب مذشد Smile . و بيمه و ترانسفو هم خواستيم كه هزينش ١٠٠ تومان اضافه ميشد. و وقت سفارت هم ساعت ٨:٣٠ گرفتيم كه از ٧ اونجا بوديم ولي اجازه ندادن داخل بريم و توي سرما بيرون مونديم تا ٨:١٥ بود رفتيم داخل. ويزا يك ضرب هم ٣ الا ٤ روزه بهتون مي دن. اگر فكر ميكنين شرايط يك ضربي رو داريد هتلتون رو ٨ شد يا ٩ شب بگيرين كه خيللتون راحت باشه

سلام
با آرزوی بهترینها برای شما
ای بخشاینده مهربان.
پاسخ
تشکر کنندگان:

سلام
خیلی خوشحال شدم.
از راهنمایی های شما قبلا استفاده کردم .
انشالله همسر هم زودتر کلیر میشن .
شماره کیس:   **2017AS000 زیر صد (3 نفر)
دیدن قبولی:   20 می
ارسال فرم:    29 می
تاریخ نام دوم:   14 اکتبر 
تاریخ مصاحبه:   5 دسامبر
محل مصاحبه:    آنکارا
نتیجه:    AP
آپدیت ها :   9 دسامبر ، 30 مارچ ،13 جون - دو خطی  ، 19 جون بخاطر ایمیل تعویض پاسپورت ، 20 جون OR  و نامه کلیری، 28 جون ، 6 جولای ، 7 جولای

پاسخ
تشکر کنندگان: mehr68
(2016-10-16 ساعت 00:04)amirafza نوشته:  
(2016-10-15 ساعت 21:34)mehr68 نوشته:  سلام. امروز هم وقت مديكال من رسيد. رفتيم طبقه ٤ . يه ٤٥ مين طول كشيد تا دكتر اومد. اسممون رو بر اساس كيس نامبر صدا كي كرد و ميرفيم عكس ميگرفت. و بعد يكي يكي صدا ميكرد براي دكتر. اول همسرم رفت معاينه شد و آمپول كزاز ديفتري زد هر چقد هم كه گفت من ٢ دوره رو زدم گوش نداد. چون براي عقدمون واسمون يك دوره رو ميزنه. و دوره بعدي براي لاتاري زديم. ( حتماً ٢ دوره رو توي برگه زرد بنويسيد ) و تست انتي بادي براي آبله. بعد از اون من رفتم. قد و وزنم را گرفت و بعد براي من هم مثل همسرم كزاز ديفتري زد و نست انتي بادي. بعد از اون رفتيم براي پزداخت پول كه ٣٤٠ دلار ٢ تاييمون شد. بعد رفتيم طبقه بالا. ازمايش خون و ادار و عكس از قفسه سينه گرفتيم . و اين هم ٣٠٥ دلار شد كه كل هزينه مديكال ما ٦٤٥ دلار هزينه مديكال داديم. اونجا نفس بكشين بايد هزينشو پرداخت كنين. اصلاً هم به حرفتون گوش نميده دكتر و كار خودشو مي كنه و ١٠٠٪‏ هم ١ حداقل ١ واكسن ميزنه
سلام یک سوال شما ساعت
چند مدیکال داشتید

ساعت ٩ صبح، فكر ميكنم همه رو ساعت ٩ مي زنن