کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به امارات برای مدیکال، مصاحبه و سایر امور مرتبط با سفارت
(2016-10-25 ساعت 10:46)mazdak770 نوشته:  
(2016-10-19 ساعت 20:09)farid993 نوشته:  
(2016-10-19 ساعت 14:02)mazdak770 نوشته:  ما Immigrant Visa شامل حالمون میشه یا Diversity؟؟؟؟

ما Immigrant Visa هستیم از نوع Diversity
دوست من چقدر سخت میگیری Big Grin  اول اینکه توی خود سایت سفارت ابوظبی هست این مطلب دوم اینکه کلهم اجمعین سه دقیقه بیشتر از وقت شما رو که نمیگیره Big Grin
https://abudhabi.usembassy.gov/visa_deli...rvice.html

نقل قول:دوستان پست كيس نامبر منو نمي شناسه ، ايميل دادم به ادرس داده شده ، يه لينك تو جواب بود كه بايد ينه پسور انتخاب كنم ، ولي هيچ كدوم رو قبول نمي كنه ، ميشه راهنمايي كنيد لطفا
شماره ی کیستون رو فقط پنج عدد از سمت راست رو وارد کنید و بقیه صفرها رو حذف کنید مثلا اگه کیس نامبرتون 2111 عه میشه اینجوری:
2017AS02111

مال منم نمیشناسه
is not ready for an appointment.
به آدرسی که بالای صفحه مینویسه ایمیل بدید و با مشخصاتی که گفته و نامه ی دوم هم ضمیمه ی ایمیل کنید ایمیل باید سابجکت خاصی داشته باشه که اگه توضبحات بالای صفحه را بخونید میفهمید نام برنده ی اصلی و تاریخ تولد هم بنویسید
شماره کیس: 2017AS2XXX
مصاحبه:1 نوامبر (AP)(ابوظبی)
تعداد:4
آپدیت ها:
10 می نفر دوم (دوخطی)
14 می تمام افراد(نفر دوم OR)
18 می نفر اصلی و نفرات سوم و چهارم (نفر اصلی دو خطی)
23 می همه ی افراد(نفر اصلیOR)
24 می متن کلییر در سایت
18 جون تحویل پاسپورت به سفارت
19 جون ایشود در سایت ceac
22 جون تحویل از سفارت
پاسخ
تشکر کنندگان: MOZHDEHHHHHH
(2016-10-25 ساعت 10:44)mazdak770 نوشته:  
(2016-10-14 ساعت 12:40)AbbasHTC نوشته:  
(2016-10-14 ساعت 09:02)Hmzr نوشته:  سلام
با همین فرمت شما هم وارد کردم میگه شماره پرونده برای ملاقات آماده نیست میشه لطفا تمام مراحل رو توضیح بدید ممنون

دوستان عجله نکنید.چون گویا برا همه همین مشکل وجود داره.شما یک هفته قبل از مصاحبه میتونین این کار رئ انجام بدین و یا حتی شب قبل از مصاحبه..بودن دوستانی که شب قبل از مصاحبه تو بست ثبت تام کردن....
من با با ثبت نام مشکل دارم همش این پیغام رو میده

من به شکل کامل وارد کردم و مشکلی نبود البته قبلش ایمیل دادم که سایت را آپدیت کردن اما فکر نمیکنم عدد ها حتما باید ۵ تا باشه برای ما که مشکلی نبود
شماره کیس: 2017AS2XXX
مصاحبه:1 نوامبر (AP)(ابوظبی)
تعداد:4
آپدیت ها:
10 می نفر دوم (دوخطی)
14 می تمام افراد(نفر دوم OR)
18 می نفر اصلی و نفرات سوم و چهارم (نفر اصلی دو خطی)
23 می همه ی افراد(نفر اصلیOR)
24 می متن کلییر در سایت
18 جون تحویل پاسپورت به سفارت
19 جون ایشود در سایت ceac
22 جون تحویل از سفارت
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-10-19 ساعت 20:09)farid993 نوشته:  
(2016-10-19 ساعت 14:02)mazdak770 نوشته:  ما Immigrant Visa شامل حالمون میشه یا Diversity؟؟؟؟

ما Immigrant Visa هستیم از نوع Diversity
دوست من چقدر سخت میگیری Big Grin  اول اینکه توی خود سایت سفارت ابوظبی هست این مطلب دوم اینکه کلهم اجمعین سه دقیقه بیشتر از وقت شما رو که نمیگیره Big Grin

نقل قول:دوستان پست كيس نامبر منو نمي شناسه ، ايميل دادم به ادرس داده شده ، يه لينك تو جواب بود كه بايد ينه پسور انتخاب كنم ، ولي هيچ كدوم رو قبول نمي كنه ، ميشه راهنمايي كنيد لطفا
شماره ی کیستون رو فقط پنج عدد از سمت راست رو وارد کنید و بقیه صفرها رو حذف کنید مثلا اگه کیس نامبرتون 2111 عه میشه اینجوری:
2017AS02111

مال منم نمیشناسه

اولا که شماره کیس رو کامل بزنید. ثانیا تو اون مرحله is not ready for an appointment رو میزنه شما اون مرحله رو رد میکنید و خطا il نمیده. در صفحه بعدی میرید پست رو انتخاب میکنید و قرار ملاقاتتون رو هم نشونتون میده. برای بنده که اینطوری بود. کیس نامبر رو هم ناقص بزنید که کلا یه خطا با نوشته قرمز میده با این معنی که شماره کیس ولید نیست.
کیس: 2017AS15XX
نتیجه: ۶ می
ارسال فرم: ۲۶ می
کارنت: ۹ آگوست
نامه دوم: ۲۲ سپتامبر
مصاحبه: هفته اول نوامبر، ایروان/ AP / آپدیت سیس ۱۵ نوامبر / ۱۲ ژانویه بخاطر ایمیل، یه ایمیل تو فوریه، یه ایمیل هم ۲۱ مارچ همه جوابها تکراری  و منتظر باشید تا اعلام کنیم / آپدیت دو خطی و اولین آپدیت از سمت خودشون ۸ می/ کلیر ۱۰ می/آپدیت تحویل پاسپورت ۱۵ می/ تحویل مدیکال جدید ۱۷ می/ ۱۸ می صدور ویزا/ ۱۹ می تحویل پاسپورت از پست
سفرنامه
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام به همه دوستان
من در قسمت رجیستر برای پست بعد از مرحله انتخاب دفتر پستی و زمانی که تاریخ مصاحبه رو نشون میده رسیدم. راستش ساعت و روز و ماه تاریخ مصاحبه درست هست ولی سال رو زده 2020، می خواستم بدونم این جریانش چیه؟ آیا دوستان کس دیگه ای هم بوده که این مسئله براش پیش اومده باشه؟

ممنون از همه عزیزان و به آرزوی ویزا یکضرب برای همه
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-10-19 ساعت 13:02)mazdak770 نوشته:  
(2016-09-27 ساعت 14:58)ahm368 نوشته:  
(2016-09-27 ساعت 14:42)Frnz نوشته:  انتخاب پست و الان یعنی قبل از مصاحبه باید انجام داد؟ کسی انجام داده؟

بله بايد قبل از رفتن رجيستر كنيد.
آدرس سايت به فارسي و انگليسي:

[b]https://ais.usvisa-info.com/en-ae/iv
https://ais.usvisa-info.com/fa-ae/iv]
يه ثبت نام اوليه داره و ادامه ماجرا

درود بر همه دوستان

این بحث ریجیستر رو کجا به صورت رسمی عنوان کرده؟؟؟ من هر چی گشتم تو سایت سفارت چیزی پیدا نکردم. اگر ممکنه راهنمایی بفرمائید.

سلام دوست گرامی قسمت مدارک مورد نیاز برای سفارت یه سفرنامه گذاشتن اونو دان کنید نحوه رجیستر کردن رو همراه با عکس توضیح دادن موفق باشید
Case ‎Number‎  :2500
تعداد افراد منظور در کیس  :   2نفر

مشاهده قبولی   :    2 ‎Of May‎

تاریخ ارسال فرم  : نمیدونم

سفارت   : ابوظبی

تاریخ نامه دعوت به مصاحبه :14 اکتبر
پاسخ
تشکر کنندگان: MOZHDEHHHHHH
(2016-10-25 ساعت 11:46)okhtapos نوشته:  
(2016-10-19 ساعت 20:09)farid993 نوشته:  ما Immigrant Visa هستیم از نوع Diversity

2017AS02111

مال منم نمیشناسه
به آدرسی که بالای صفحه مینویسه ایمیل بدید و با مشخصاتی که گفته و نامه ی دوم هم ضمیمه ی ایمیل کنید ایمیل باید سابجکت خاصی داشته باشه که اگه توضبحات بالای صفحه را بخونید میفهمید نام برنده ی اصلی و تاریخ تولد هم بنویسید

دوست عزیز کیس نامبر رو باید کامل وارد کنید
Case ‎Number‎  :2500
تعداد افراد منظور در کیس  :   2نفر

مشاهده قبولی   :    2 ‎Of May‎

تاریخ ارسال فرم  : نمیدونم

سفارت   : ابوظبی

تاریخ نامه دعوت به مصاحبه :14 اکتبر
پاسخ
تشکر کنندگان: AbbasHTC
دوستان خواهشن سفرنامه هاتون رو بذارن اينجا تا ديگران هم استفاده كنن..اخه هي ميرين تو اين گروههاي تلگرامي چرا.ميدونم دسترسي بهش خيلي راحت تره ولي فرق اينجا با تلگرام اينه كه اينجا موندگاره...
خواهش ميكنم ،ازتون ....والا به خدا همين گروههاي تلگرامي شروعش از همين جاس...پس جسارتا اينقدر بي معرفت نباشيم..سفرنامه هاتون رو بزارين اينجا تا همه دعاتون كنن..دستتون درد نكنه..خيلي ممنون..
پاسخ
تشکر کنندگان: TiredAdmin ، MOZHDEHHHHHH ، ekhveh ، farid993 ، ahm368 ، Tero.guy
(2016-10-25 ساعت 15:28)mitr.p نوشته:  سلام دوستان
کسی اسم و شماره تلفن لیدر در دبی رو داره: برای بردن مادرم به سفارت و گردوندن یه روزه..
کیس مادرم توریستی هست..از اژانس ایران  هتل و بلیط داریم..اما برای بردن  ایشون بهسفارت و تور یه روزه، یک لیدر منصف و مطمان میخوام
ممنون

...
[font=Times New Roman]صبورانه در انتظار زمان بمان ! هر چیز در زمان خودش رخ میدهد .
باغبان حتی اگر باغش را غرق اب هم کند درختان خارج از فصل خود میوه نمی دهند[/font]
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام خدمت دوستان

من ویزای EB1 اقدام کرده بودم که Approve شدم و اواخر نوامبر در ابوظبی مصاحبه دارم. برای آماده کردن مدارک به دو تا سوال برخوردم که شاید دوستانی که قبلاً مصاحبه رفتن بتونن راهنمایی کنن.

سوال اول: آیا ترجمۀ مدارک تاریخ اعتبار داره؟ من جایی شنیدم که اعتبار ترجمه ها شیش ماهه اس. البته ترجمه های من حدود دو هفته بعد از تاریخ مصاحبه شیش ماهش تموم میشه ولی می خواستم بدونم این موضوع صحت داره یا نه؟ و اینکه آیا بهتره دوباره بدم ترجمه بشن؟

سوال دوم: برای هر مدرک (مثلاً شناسنامه) یک ترجمه و یک کپی برابر اصل کافیه یا بیشتر لازمه؟ آیا دومی می تونه یه فتوکپی ساده باشه یا باز هم حتماً باید کپی برابر اصل شده باشه؟
پرونده: EB1
حرفه: فیلمساز
اپروو شدن پرونده: خرداد 95
ارسال مدارک هویتی به ان وی سی: مرداد 95
تاریخ مصاحبه: آذر 95
نتیجۀ مصاحبه: AP
سفرنامه
کلیرنس: ---
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-10-28 ساعت 21:35)hesgan نوشته:  سلام خدمت دوستان

من ویزای EB1 اقدام کرده بودم که Approve  شدم و اواخر نوامبر در ابوظبی مصاحبه دارم. برای آماده کردن مدارک به دو تا سوال برخوردم که شاید دوستانی که قبلاً مصاحبه رفتن بتونن راهنمایی کنن.

سوال اول: آیا ترجمۀ مدارک تاریخ اعتبار داره؟ من جایی شنیدم که اعتبار ترجمه ها شیش ماهه اس. البته ترجمه های من حدود دو هفته بعد از تاریخ مصاحبه شیش ماهش تموم میشه ولی می خواستم بدونم این موضوع صحت داره یا نه؟ و اینکه آیا بهتره دوباره بدم ترجمه بشن؟

سوال دوم: برای هر مدرک (مثلاً شناسنامه) یک ترجمه و یک کپی برابر اصل کافیه یا بیشتر لازمه؟ آیا دومی می تونه یه فتوکپی ساده باشه یا باز هم حتماً باید کپی برابر اصل شده باشه؟

من چند وقت پیش یه جا خوندم که نوشته بود شش ماه ولی دیگه اصلا پیداش نکردم Big Grin بقیه جاها (به جز اونایی که گفتن اصلا تاریخ انقضا نداره) گفته بودن یک سال.
من شناسنامه و کارت ملی و معافیتم تقریبا روز مصاحبه ام یکی دو هفته بیشتر از شش ماه میشه بقیه اش رو دیرتر گرفتم ولی عمرا نمیرم بدم نسخه ی جدید بگیرم که تاریخش جلوتر باشه! سفارت اگه تاریخش براش مهم بود باید قید میکرد توی مدارکی که گفته! روی ترجمه هم که من تاریخ انقضایی نمیبینم! نه چیزی اضافه شده نه کم شده نه کارت عوض شده پس من دلیلی نمیبینم که قرار باشه تاریخ داشته باشه یک ترجمه! نه زبان انگلیسی عوض شده توی شش ماه نه فارسی Big Grin
مثل این میمونه یه اداره توی ایران بگه شناسامه بیارید بعد بریم بگه چرا از این قرمزهاس باید سبز باشه! خب مرد جسابی مگه گفته بودی چیزی اخه Big Grin
من با همین ترجمه هام میبرم و اگه ایراد گرفتن میگم زنگ بزنید مستقیم با اوباما صحبت کنم Big Grin
شماره کیس: 2017AS000024xx
تعداد افراد: خودم
رویت قبولی: می
تکمیل فرم: 18 می
کارنت: 9 سپتامبر
نامه دوم: 21 سپتامبر
محل مصاحبه: انکارا تغییر به ابوظبی توسط KCC
تاریخ مصاحبه: 30 نوامبر(تعطیل رسمی در امارات) بعد ار ایمیل به سفارت تغییر به 29 نوامبر - سفارت 11 اکتبر تماس گرفت و ایمیل داد و رسما روز مصاحبه رو به 29 نوامبر تغییر داد
سربازی: معافیت پزشکی
نتیجه: دریافت یک ضرب ویزا
God Bless America Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان: AbbasHTC ، ekhveh ، hesgan
(2016-10-29 ساعت 14:30)farid993 نوشته:  
(2016-10-28 ساعت 21:35)hesgan نوشته:  سلام خدمت دوستان

من ویزای EB1 اقدام کرده بودم که Approve  شدم و اواخر نوامبر در ابوظبی مصاحبه دارم. برای آماده کردن مدارک به دو تا سوال برخوردم که شاید دوستانی که قبلاً مصاحبه رفتن بتونن راهنمایی کنن.

من چند وقت پیش یه جا خوندم که نوشته بود شش ماه ولی دیگه اصلا پیداش نکردم Big Grin بقیه جاها (به جز اونایی که گفتن اصلا تاریخ انقضا نداره) گفته بودن یک سال.
من شناسنامه و کارت ملی و معافیتم تقریبا روز مصاحبه ام یکی دو هفته بیشتر از شش ماه میشه بقیه اش رو دیرتر گرفتم ولی عمرا نمیرم بدم نسخه ی جدید بگیرم که تاریخش جلوتر باشه! سفارت اگه تاریخش براش مهم بود باید قید میکرد توی مدارکی که گفته! روی ترجمه هم که من تاریخ انقضایی نمیبینم! نه چیزی اضافه شده نه کم شده نه کارت عوض شده پس من دلیلی نمیبینم که قرار باشه تاریخ داشته باشه یک ترجمه! نه زبان انگلیسی عوض شده توی شش ماه نه فارسی Big Grin
مثل این میمونه یه اداره توی ایران بگه شناسامه بیارید بعد بریم بگه چرا از این قرمزهاس باید سبز باشه! خب مرد جسابی مگه گفته بودی چیزی اخه Big Grin
من با همین ترجمه هام میبرم و اگه ایراد گرفتن میگم زنگ بزنید مستقیم با اوباما صحبت کنم Big Grin

ممنون از راهنمایی تون... در ضمن، موقع خوندن کلی هم خندیدم! Big Grin Big Grin Big Grin
پرونده: EB1
حرفه: فیلمساز
اپروو شدن پرونده: خرداد 95
ارسال مدارک هویتی به ان وی سی: مرداد 95
تاریخ مصاحبه: آذر 95
نتیجۀ مصاحبه: AP
سفرنامه
کلیرنس: ---
پاسخ
تشکر کنندگان: farid993
سلام ميگم من ميخوام يه سوال بپرسم فقط اگر قبلا جواب دادن منو نزنيد كه چرا سوال تكراري پرسيدم
هزينه مديكال چقدر ميشه ?
تعداد افراد خودم  Big Grin
رویت قبولی :3may
ارسال فرمها :30 may
کیس نامبر 2017AS000020xx
محل مصاحبه : انکاراتغيير توسط خود kcc به ابوظبي

نامه دوم : ١٤ اكتبر
تاريخ مصاحبه :٨ دسامبر
نتيجه مصاحبه :جانم AP

بقیه اش هم با خداااااااااااااا  Wink
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-11-01 ساعت 13:01)ekhveh نوشته:  سلام ميگم من ميخوام يه سوال بپرسم فقط اگر قبلا جواب دادن منو نزنيد كه چرا سوال تكراري پرسيدم
هزينه مديكال چقدر ميشه ?

٩٧٥ درهم براي هر نفر
پاسخ
تشکر کنندگان: farid993 ، ekhveh
(2016-11-01 ساعت 13:09)AbbasHTC نوشته:  
(2016-11-01 ساعت 13:01)ekhveh نوشته:  سلام ميگم من ميخوام يه سوال بپرسم فقط اگر قبلا جواب دادن منو نزنيد كه چرا سوال تكراري پرسيدم
هزينه مديكال چقدر ميشه ?

٩٧٥ درهم براي هر نفر

عباس جان شما عکس 3 در 4 گرفتید برای مدیکال؟
توی ایمیلی که مدیکال به من داد و اینجا گذاشتم زده عکس 3.5 در 4.5 خب چه وضعشه اخه Big Grin همین عکس 5 در 5 هم اینجا چیز عجیبه دیگه 3.5 در 4.5 به ادم میخندن Big Grin
شماره کیس: 2017AS000024xx
تعداد افراد: خودم
رویت قبولی: می
تکمیل فرم: 18 می
کارنت: 9 سپتامبر
نامه دوم: 21 سپتامبر
محل مصاحبه: انکارا تغییر به ابوظبی توسط KCC
تاریخ مصاحبه: 30 نوامبر(تعطیل رسمی در امارات) بعد ار ایمیل به سفارت تغییر به 29 نوامبر - سفارت 11 اکتبر تماس گرفت و ایمیل داد و رسما روز مصاحبه رو به 29 نوامبر تغییر داد
سربازی: معافیت پزشکی
نتیجه: دریافت یک ضرب ویزا
God Bless America Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان: ekhveh ، AbbasHTC
دوستان عزيز يه سوال برام پيش اومده:
كل افرادي كه به عنوان برندگان 2017 توي اين سايت ثبت نام كردن حدود 250 نفر هستن و كل افرادي كه به عنوان برندگان 2016 ثبت نام كردن حدود 500 نفر.
اگر سهميه ايران رو 4500 نفر طبق اسناد وزارت خارجه آمريكا فرض كنيم، پس باقي برندگان كجا هستن؟
آيا همه پيش بيني هاي ما كه بر مبناي افراد حاضر در اين سايته به واقعيت نزديكه يا وضعيت يه جامعه آماري كوچيكه؟
شماره کیس: ‎2017AS18XX               ‎
تاریخ رویت قبولی:          3 مي ‎ 2016  
تعداد افراد کیس:            3- همسر و فرزند 11 ساله
کنسولگری:                  آنکارا - تغيير به ابوظبي توسط KCC
تاریخ ارسال فرم:            26 مي ‎ 2016
کارنت شدن کیس:         ‎20 آگوست ‎ 2016
تاریخ دریافت نامه دوم:    21 سپتامبر ‎ 2016
تاریخ مديكال:                 14 نوامبر ‎ 2016
تاریخ مصاحبه:               20 نوامبر ‎ 2016
تاريخ آپديت:                  21 نوامبر (سايت سفارت) - 29 نوامبر(سايت سيس)- ‎14 فوريه (سايت سيس)‎ -  20 فوريه (سايت ‎CSEA)‎- 26 فوريه (سايت سيس)- 27 فوريه (سايت سيس) - 27 اپريل (سايت سيس، به دليل ارسال ايميل)
نتیجه:                          AP
✈مقصد:                     شايد ميشيگان
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان