کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به امارات برای مدیکال، مصاحبه و سایر امور مرتبط با سفارت
.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
برای طبقه بندی و تفکیک پستهای مفید و غیرتکراری از سایر پستها و دسترسی سریع و راحت کاربران به جدیدترین و معتبرترین اطلاعات،
لطفاً به انتهای پستهای خود که دارای شرایط زیر هستند، یکی از هشتگهای \#راهنما# \#تجربه# \#اطلاعات# \#مبهم# و \#بحث# را اضافه کنید.
همچنین می توانید پستها و مطالب سالهای گذشته را که هنوز معتبر است، نقل قول کرده (یا لینک داده) و هشتگهای مرتبط را اضافه کنید.
پستهای هشتگ دار بصورت دوره ای بررسی شده و لینک آن به صفحه اول تاپیک اضافه خواهد شد.

توجه: کلمه هشتگ شده باید بین دو کاراکتر # قرار بگیرد. (بدون فاصله)
نمونه: \#هشتگ# پس از ارسال توسط سیستم به #هشتگ# تبدیل خواهد شد.

\#راهنما#
پستهای حاوی راهنما و مطالب آموزشی (جزئی و کلی) در مواردی که قبلاً ارائه نشده و یا بصورت ناقص ارائه شده

\#تجربه#
بیان مواردی که شخصاً تجربه کرده و یا از نزدیک شاهد بودید.
(از این هشتگ برای شنیده‌ها، شایعات و سایر مواردی که مطمئن نیستید، استفاده نکنید.)

\#اطلاعات#
نمونه مدارک (ترجمه رسمی، تمکن مالی، مدارک پزشکی، نظام وظیفه، تحصیلی و ‎...)‎
تصویر فرمها و صفحات سایت در حالت خاص
متن و فرمت پیامها و ایمیلهای دریافتی (رسمی)
و موارد مشابه
توجه: قبل از ارسال موارد فوق، اطلاعات حساس و شخصی خود را پاک کنید.

\#مبهم#
سوالاتی که بدون پاسخ مانده یا نظرات مختلف و متناقضی در مورد آن ارائه شده
مواردی که تاکنون توضیح مشخصی برای آن ارائه نشده
پاسخ به موارد مبهم (حتماً پست مربوطه را نقل قول کرده و یا لینک پست را در متن پاسخ قرار دهید)

\#بحث#
اصلاح مطالب موحود در لیست صفحه اول و درخواست ایجاد بحث در مورد موضوع مشخص
* پس از بررسی، در صورت نیاز موضوع مورد نظر در بخش "بحث تخصصی" ایجاد خواهد شد تا سایر کاربران هم نظرات خود را در مورد این موضوع اظهار کنند.

.
پاسخ
تشکر کنندگان:
مطالب و فایلهای مفید:
پاسخ
تشکر کنندگان:
سوالات متداول:
موارد مبهم و بدون پاسخ مشخص:
پاسخ
تشکر کنندگان:
ای بابا چرا اینجا هیچ خبری نیست
یکی بیاد یه سر هم به اینجا یزنه محض رضای خدا.......
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-09-16 ساعت 19:31)AbbasHTC نوشته:  ابوظبی نبود؟؟؟؟؟؟؟؟؟
لطفا دوستانی که ابوظبی مصاحبه دارند تشریف بیارند تا از تجربیاتشون استفاده کنیم......

سلام کسی فعلا نرفته که بخواد چیزی بنویسه از سفرش ...
کیس: ‎2017AS38XX‎
تعداد اعضاء : 2 نفر
تاریخ مشاهده نتیجه: 3 May
تاریخ ارسال فرم: 24 May
کارنت شدن کیس: 12 Dec
تاریخ نامه دوم:  ‎20 Dec
محل مصاحبه: آنکارا تغییر به ابوظبی
تاریخ مصاحبه : 21 Feb
ویزا دریافت شد. Shy
پاسخ
تشکر کنندگان: Ali Sepehr ، Nzg3242
اين نشون ميده كه هستيم پر از انرژي براي گرفتن ويزايه يكضرب به اميد خدا....
پاسخ
تشکر کنندگان: Ali Sepehr
سلام به دوستانی که انشالله قراره در ابوظبی مصاحبه داشته باشن..فقط چند نکته .اول اینکه اصلا و ابدا نگران ویزا نباشید حتما خواهید گرفت.. دوم سفارت ابوظبی و انجام مصاحبه راح ترین کار مهاجرت هست.و سوم و مهمترین موضوع از الن وقت بگذارید برای تمرین و کارکردن زبان محاوره ..موفق باشید
کیس:***2016as2- رویت قبولی: 12may - کنسولگری: آنکارا تغییر به ابوظبی - تعداد افراد: 1- ارسال فرم: 26 may- کارنت شدن :12 آگوست- نامه دوم:30 سپتامبر - مصاحبه: 2 نوامبر - وضعیت:AP سربازی س.پ - آپدیت: 4 نوامبرسایت سفارت. 9 دسامبر ceac - دریافت ویزا نزدیک به پنج ماه طول کشید..ورود به امریکا : :  24 April
پاسخ
تشکر کنندگان: AbbasHTC ، Ali Sepehr ، naz s ، Tero.guy ، Nzg3242 ، س.ح
سلام دوستان
پس چرا هنوز کیسها رو برای ثبت دفتر پستی نمی شناسه . کمتر از دو هفته به وقت مصاحبه مونده . اما نمیشه زمان مصاحبه رو ثبت کرد و دفتر پستی ثبت نام کرد.
کسی می دونه چه کار باید کرد ؟
پاسخ
تشکر کنندگان: س.ح
(2016-09-20 ساعت 19:12)mohammad1980 نوشته:  سلام دوستان
پس چرا هنوز کیسها رو برای ثبت دفتر پستی نمی شناسه . کمتر از دو هفته به وقت مصاحبه مونده . اما نمیشه زمان مصاحبه رو ثبت کرد و دفتر پستی ثبت نام کرد.
کسی می دونه چه کار باید کرد ؟

اگه پیام بالا رو میبینید، ایمیلی با عنوان Case number not ready to schedule به آدرس esee_contactus+ae+ivcasenumber+en@visaops.net ارسال کنید.

بالای ایمیل کیس نامبر، نام کامل، تاریخ تولد و کانفرمیشن نامبر فرم DS-260 رو بنویسید.
همچنین PDF نامه دوم (وقت مصاحبه) رو هم به ایمیل پیوست کنید.

این ایمیل رو برای پاسخگویی سریع بهتره به زبان انگلیسی بنویسید، ولی اگه نیاز بود میتونید همین ایمیل رو به زبان فارسی با عنوان "شماره پرونده برای برنامه‌ریزی آماده نیست" به آدرس esee_contactus+ae+ivcasenumber+fa@visaops.net ارسال کنید.

اگه آدرس ایمیل رو کپی میکنید، ممکنه کاراکترهای اضافی به اول و آخر اضافه بشه که باید حذف کنید (یا اگه ممکنه آدرس ایمیل رو تایپ کنید)

متن فارسی ارور بالا:

.
پاسخ
تشکر کنندگان: mohammad1980 ، Ali Sepehr ، AbbasHTC ، بهاره عارف ، س.ح
سلام
دوستان توجه داشته باشن کسانی که مثل بنده در ماهه نوامبر مصاحبه دارند سفارت در تاریخهای 10th -24th-30th تعطیل میباشد البته به غیر از جمعه و شنبه های اخر هفته....لطفا برای گرفتن بلیط توجه داشته باشند.........(روزها به میلادی میباشد)
پاسخ
تشکر کنندگان: Kaveh ، Ali Sepehr
(2016-09-21 ساعت 10:58)AbbasHTC نوشته:  1-از مدیران گرام میتونم خواهش کنم ادرس مدیکال ابوظبی را به بنده بدن....
2-با توجه به اینکه زمان مصاحبه من و خانوادم 9 نوامبر هست و 10th-11th,12th نوامبر سفارت تعطیله به نظرتون اگر ویزایه یکضرب بگیرم تا کی باید ابوضبی بمونم؟
3-ادرس سایتی که مدارک رو برا سفارت ابوظبی مشخص کرده لطفا زیر همین تاپیک زحمتش بکشین بهم بدین..

خب قسمت شد ما هم اماراتی شیم Sad
1-عباس جان به نظرم اول باید تصمیم بگیری که میخوای بری دبی یا ابوظبی! توی دبی هم میشه مدیکال رو انجام داد. من خودم فعلا دارم سفرنامه های دوستان رو میخونم که ببینم برم ابوظبی یا دبی. از اونجایی که انگار ابوظبی هم عین انکارا دیگه تحویل و دریافت پاسپورت از طریق پسته انگار فقط روز مصاحبه احتیاج به رفتن به ابوظبی هست و بقیه مدت رو میشه دبی موند ولی خب من خودم هنوز عصمیم نگرفتم
2- فکر کنم یکی دو روز کاری حداقل طول بکشه و اگه یه ضرب بگیرید ممکنه تا 14-15 نوامبر هم طول بکشه ولی خب فکر کنم دقیق ترین جواب رو خود افیسر میتونه بده
3- متاسفانه من همچین چیزی رو پیدا نکردم و سایت سفارت ابوظبی نسبت به انکارا خیلی قدیمی تر و مسخره اس. البته مدارک فرقی نداره توی سفارت های مختلف. فقط تنها فرقی که دارن اینه که برای مدیکال دکتر انکارا تست انتی بادی ابله رو قبول نمیکنه ولی امارات قبول میکنه و خب من باید برم این تست رو بدم حالا که افتادم ابوظبی
شماره کیس: 2017AS000024xx
تعداد افراد: خودم
رویت قبولی: می
تکمیل فرم: 18 می
کارنت: 9 سپتامبر
نامه دوم: 21 سپتامبر
محل مصاحبه: انکارا تغییر به ابوظبی توسط KCC
تاریخ مصاحبه: 30 نوامبر(تعطیل رسمی در امارات) بعد ار ایمیل به سفارت تغییر به 29 نوامبر - سفارت 11 اکتبر تماس گرفت و ایمیل داد و رسما روز مصاحبه رو به 29 نوامبر تغییر داد
سربازی: معافیت پزشکی
نتیجه: دریافت یک ضرب ویزا
God Bless America Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان: AbbasHTC ، Ebrahimikia ، Paniz888
سلام, دوستان کسی میدونه دقیقا چه آزمایشاتی توی مدیکال انجام میشه؟ دقیق ترش رو از کجا میشه فهمید. سایت سفارت آمریما توی امارات؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-09-21 ساعت 18:17)MORIMA نوشته:  سلام, دوستان کسی میدونه دقیقا چه آزمایشاتی توی مدیکال انجام میشه؟ دقیق ترش رو از کجا میشه فهمید. سایت سفارت آمریما توی امارات؟

بله من از پاستور پرسيدم
ازمايش سفليس و ايدز و عكس از قفسه سينه براي بيماري سل
پاسخ
تشکر کنندگان: ahm368 ، MORIMA ، alii1974
ابوظبي - 20 نوامبر
به اميد موفقيت همه دوستان و همراهان
شماره کیس: ‎2017AS18XX               ‎
تاریخ رویت قبولی:          3 مي ‎ 2016  
تعداد افراد کیس:            3- همسر و فرزند 11 ساله
کنسولگری:                  آنکارا - تغيير به ابوظبي توسط KCC
تاریخ ارسال فرم:            26 مي ‎ 2016
کارنت شدن کیس:         ‎20 آگوست ‎ 2016
تاریخ دریافت نامه دوم:    21 سپتامبر ‎ 2016
تاریخ مديكال:                 14 نوامبر ‎ 2016
تاریخ مصاحبه:               20 نوامبر ‎ 2016
تاريخ آپديت:                  21 نوامبر (سايت سفارت) - 29 نوامبر(سايت سيس)- ‎14 فوريه (سايت سيس)‎ -  20 فوريه (سايت ‎CSEA)‎- 26 فوريه (سايت سيس)- 27 فوريه (سايت سيس) - 27 اپريل (سايت سيس، به دليل ارسال ايميل)
نتیجه:                          AP
✈مقصد:                     شايد ميشيگان
پاسخ
تشکر کنندگان: Ebrahimikia ، alii1974
سلام دوستان
من برای مصاحبه باید از قبل مدارکم رو برای سفارت پست کنم یا نیازی نیست؟
ممنون ميشم جواب بدين
پاسخ
تشکر کنندگان: arashmx

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان