کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به ارمنستان برای مدیکال، مصاحبه و سایر امور مرتبط با سفارت
سلام به همه دوستان
اولا از همه دوستانی که تجربیاتشون رو اینجا گذاشتن تشکر میکنم چون به من واقعا کمک کرد. من خودم سیتزن امریکا هستم والان اومدم ایران تا پدرو مادرم را ببر برای مصاحبه برای ویزای مهاجرت. مصاحبه او نها 31 آگوست هست و باید به ایروان بروند البته
برای وقت مدیکال ایمیل زدم گفتند اول اگوست ایمیل بده وقت بدیم . من فقط یه مورد را کامل متوجه اینکه نوشته برو رجیستر کن منظور توی سایت سفارت هست یااداره پست یا هردو.
مشکل دیگه من این هست که چون والدینم پیر هستند و نمیتونند راه برند میخوام  یه هتل تو مرکز شهر بگیرم که نزدیک محل خرید  و رستوران و... باشه. ولی نمیدونم چه هتلی بهتره و به اصطلاح ایرونی دلبازتر.  کلا نمیدونم تو این یه هفته ای که اونجا هستند چطوری سرشون رو گرم کنم تا حوصله اشون سر نره . اونها اهل موزه و اپراو .... نیستند فقط میشه با مراکز خرید  و رستوران یا موزیک سرشون رو گرم کرد. لطفا در این زمینه دوستان اگر تجربه ای دارند راهنمایی کنند. من هم به نوبه خود هر اطلاعات و یا سوالی  که از امریکا لازم داشته باشید را پاسخگو هستم. با سپاس
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان