کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به ارمنستان برای مدیکال، مصاحبه و سایر امور مرتبط با سفارت
(2016-10-07 ساعت 18:46)h.mgh نوشته:  سفرنامه مو توی سفرنامه گذاشتم?
توی امضاء خودتون هم میتونید اضافه کنید.
3  may  :  ?
c/n :   +6000
ds_260 : 20 may
Resubmit : 09  nov
Current : April
Interview : 16 jun
Embassy : ank >>>abudhabi
Status : in transit
نتیجه :  رشته ای بر گردنم افکنده دوست. میکشد هرجا که خاطرخواه اوست. رشته برگردن نه از بی مهری است. رشته عشق است و برگردن نکوست.
«خدایا بهترین ها رو به  همه ببخش ، به من هم ببخش
ای بخشاینده مهربان.
پاسخ
تشکر کنندگان: a_cute65 ، h.mgh ، reza.zr
(2016-10-07 ساعت 19:45)Paniz888 نوشته:  

نمیدونم چجوری میتونم تو امضام اضافه کنم
کیس نامبر:2017as1xxx
رویت قبولی:3 ‎may‎
اعضای کیس: 2 نفر (برنده اصلی آقا)
شروع فرم: ‎4 may‎
ارسال فرم: ‎8 may‎
مصاحبه: انكارا بود كه تغيير دادم به ارمنستان
کارنتی اکتبر
وقت مصاحبه : 2016-oct-11
نتیجه مصاحبه :AP
سفرنامه
آپدیت :6 فوریه در اثر ارسال ایمیل
آپدیت: 10 مارچ در اثر ارسال ایمیل
آپدیت:16 می
کلییر :16 می
ایشود: 26 می
دریافت ویزا:26 می
پاسخ
تشکر کنندگان: reza.zr
(2016-10-06 ساعت 02:50)a_cute65 نوشته:  
(2016-10-02 ساعت 20:08)Kaveh نوشته:  
(2016-09-24 ساعت 21:12)ahmad120 نوشته:  با سلام
1- چگونه پس از مصاحبه اوليه مي توانم وضعيت ويزاي خود را پيگيري كنم؟ آيا در اين خصوص سايتي وجود دارد؟ خواهشمندم در صورت امكان لينك را بر روي سايت قرار دهيد.
2- پس از صدور ويزا (يك ضرب يا كليرنس خورده) چگونه مي توان فهميد كه ويزا آماده شده است و چه زماني بايد براي دريافت پاسپورت خود به اداره پست مراجعه كرد؟ (از كجا بفهيم ويزا آماده شده است؟ آيا با شخص مثل سال هاي گذشته تماس تلفني در اين خصوص گرفته مي شود و به او اطلاع رساني مي شود؟)
3- با توجه اينكه فقط يك شعبه پستي براي ارسال مدارك ناقص يا پاسپورت به سفارت در ايروان وجود دارد، نام اين شعبه پستي چيست و آدرس آن كجاست (بايد به كجا مراجعه كنيم)؟

1. کیسهایی ایروان که نقص مدارک داشته باشند و یا مشمول کلینرس شوند، می توانند از لینک زیر وضعیت خود را پیگیری کنند:
http://armenia.usembassy.gov/casenumber.html
در این صفحه لیست کیس های کلیر شده یا مدارک ناقص را مشاهده میکنید که چند روز یکبار آپدیت می شود و در صورت کلیر شدن، معمولاً کیس نامبر در این لیست قرار میگیرد.
همچنین علاوه بر سایت سفارت، از طریق بخش پیگیری سایت ceac.state.gov نیز می توانید اطلاعات مفیدی در مورد کیس بدست آورید ولی متأسفانه تا قبل از ژانویه، کیسهای دوره فعلی (DV-2017) شناسایی نمیشود.

2. ویزای یکضرب بلافاصله بعد از مصاحبه و کلیر شدن از طریق ایمیل (یا در مواقع اضطراری با تماس تلفنی) اطلاع داده می شود.
همچنین اگر تا آپدیت بعدی سایت، پاسپورت را ارسال نکرده باشید، کیس نامبر شما از طریق سایت سفارت (لینک بالا) اعلام می شود.
در هر دو حالت (یکضرب و اتمام کلیرنس) پاسپورت را همراه برگه بارکد دار که از usvisa-info.com دریافت می کنید به پست تحویل می دهید (جهت ارسال به سفارت) که کد پیگیری و برگه ای توسط پست به شما برای پیگیری داده می شود.
پس از صدور ویزا و تحویل به پست توسط سفارت، در سایت usvisa-info.com کد پیگیری پستی جدید ظاهر می شود که میتوانید از این طریق از رسیدن پاسپورت حاوی ویزا به شعبه پستی مطلع شده و تحویل بگیرید.

3. آدرش شعبه DHL Express (Umaks)

27 Amiryan St
Yerevan, 0002
Armenia

ساعات کاری: دوشنبه تا جمعه ساعت 9 صبح تا 6 عصر

موارد 4 و 5 را هم که در پیام خصوصی اشاره کردید، در اولین فرصت در سایت آپلود میکنم.

با سلام

دوستان هرچه زودتر برای ثبت نام در سایت usvisa  اقدام کنید

یا حق

برای چی باید توی این سایت عصو شیم؟؟؟
کارنتی اکتبر
سفرنامه
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-10-07 ساعت 23:42)h.mgh نوشته:  
(2016-10-06 ساعت 02:50)a_cute65 نوشته:  
(2016-10-02 ساعت 20:08)Kaveh نوشته:  1. کیسهایی ایروان که نقص مدارک داشته باشند و یا مشمول کلینرس شوند، می توانند از لینک زیر وضعیت خود را پیگیری کنند:
http://armenia.usembassy.gov/casenumber.html
در این صفحه لیست کیس های کلیر شده یا مدارک ناقص را مشاهده میکنید که چند روز یکبار آپدیت می شود و در صورت کلیر شدن، معمولاً کیس نامبر در این لیست قرار میگیرد.
همچنین علاوه بر سایت سفارت، از طریق بخش پیگیری سایت ceac.state.gov نیز می توانید اطلاعات مفیدی در مورد کیس بدست آورید ولی متأسفانه تا قبل از ژانویه، کیسهای دوره فعلی (DV-2017) شناسایی نمیشود.

2. ویزای یکضرب بلافاصله بعد از مصاحبه و کلیر شدن از طریق ایمیل (یا در مواقع اضطراری با تماس تلفنی) اطلاع داده می شود.
همچنین اگر تا آپدیت بعدی سایت، پاسپورت را ارسال نکرده باشید، کیس نامبر شما از طریق سایت سفارت (لینک بالا) اعلام می شود.
در هر دو حالت (یکضرب و اتمام کلیرنس) پاسپورت را همراه برگه بارکد دار که از usvisa-info.com دریافت می کنید به پست تحویل می دهید (جهت ارسال به سفارت) که کد پیگیری و برگه ای توسط پست به شما برای پیگیری داده می شود.
پس از صدور ویزا و تحویل به پست توسط سفارت، در سایت usvisa-info.com کد پیگیری پستی جدید ظاهر می شود که میتوانید از این طریق از رسیدن پاسپورت حاوی ویزا به شعبه پستی مطلع شده و تحویل بگیرید.

3. آدرش شعبه DHL Express (Umaks)

27 Amiryan St
Yerevan, 0002
Armenia

ساعات کاری: دوشنبه تا جمعه ساعت 9 صبح تا 6 عصر

موارد 4 و 5 را هم که در پیام خصوصی اشاره کردید، در اولین فرصت در سایت آپلود میکنم.

با سلام

دوستان هرچه زودتر برای ثبت نام در سایت usvisa  اقدام کنید

یا حق

برای چی باید توی این سایت عصو شیم؟؟؟

چون دیگه نمیشه مستقیمت پاس رو برد داد به سفارت. بعد از ثبت نام در پست ارمنستان یه کد رهگیری به شما میدن (فکر کنم ایمیل میشه بهتون) که پرینت میگیرین و با پاسها به پست ایروان که فقط یه شعبه داره ! تحویل میدین. پست پاس شما رو به سفارت میده اونها هم ویزا رو صادر کرده و با پاسها به پست تحویل میدن و شما میرین ویزا و پاستون رو از پست تحویل میگیرین.
کیس:‎2017AS42XX ‎  رویت قبولی: 14 می 2016 تعداد افراد: 2  نظام وظیفه:معافیت  سفارت: ایروان  اولین ارسال: 28 می 2016  کارنت:10 ژانویه2017  نامه دوم:20 ژانویه2017  مصاحبه: 16مارچ 2017  نتیجه:AP  اپدیتها: 15، 16 و 17 دریافت ایمیل 6 سوال، 21 ارسال جوابها، 24 مارچ  دو خطی شدن همسر در CEAC و 27، 28مارچ  آپدیت طلایی دوخطی: 10 اگوست2017، 11 اگوست or شدیم و کلیر، انتظار 145روز
ایشود: عصر روز 6 سپتامبر، بونافاید: جاب افر شرکت کامپیوتری
پاسخ
تشکر کنندگان: Paniz888 ، h.mgh ، Mrcivil ، Pooya
(2016-10-07 ساعت 23:35)h.mgh نوشته:  

راستش رو بخوای من هم الان نمیدونم چطوری میشه این کار رو کرد ، ولی دیدم امضا ها یی رو که توش سفر نامه بوده
متوجه شدم اولین فرصت میگم به شما
c/n :   +6000
ds_260 : 20 may
Resubmit : 09  nov
Current : April
Interview : 16 jun
Embassy : ank >>>abudhabi
Status : in transit
نتیجه :  رشته ای بر گردنم افکنده دوست. میکشد هرجا که خاطرخواه اوست. رشته برگردن نه از بی مهری است. رشته عشق است و برگردن نکوست.
«خدایا بهترین ها رو به  همه ببخش ، به من هم ببخش
ای بخشاینده مهربان.
پاسخ
تشکر کنندگان: h.mgh ، reza.zr
(2016-10-08 ساعت 00:39)Paniz888 نوشته:  
(2016-10-07 ساعت 23:35)h.mgh نوشته:  
(2016-10-07 ساعت 19:45)Paniz888 نوشته:  توی امضاء خودتون هم میتونید اضافه کنید.

راستش رو بخوای من هم الان نمیدونم چطوری میشه این کار رو کرد ، ولی دیدم امضا ها یی رو که توش سفر نامه بوده
متوجه شدم اولین فرصت میگم به شما
در کنترل پنل خودتون به قسمت تغییر امضا برید
از قسمت افزودن پیوند، لینک سفرنامه تون (از قسمت سفرنامه لینک مربوط به سفرنامه خودتون را کپی کنید) را که از قبل کپی کردین، پیست کنید.
برای نامی که نمایش داده می شود بنویسید سفرنامه.
تمام
سوالی بود در خدمتم.
موفق باشید
اگر روزی دشمن پیدا کردی،بدان که در رسیدن به هدفت موفق بودی.
اگر روزی تهدیتت کردند،بدان در برابرت ناتوانند.
اگر روزی خیانت دیدی،بدان قیمتت بالاست.
سفرنامه

CN: AS 51XX → FIRST LETTER: MAY 3 → DS-260: May 26 →‎ SECOND LETTER: MARCH 28 → PERSON: 1 → Embassy: ANKARA Changed to Yerevan, Armenia → CURRENT: FEBRUARY 9 → INTERVIEW: MAY 18 → VISA ISSUANCE:  MAY 18
کلیپ آشنایی با نحوه مصاحبه در آنکارا_ این کلیپ در یوتیوب آپلود شده است
کلیپ آشنایی با نحوه مصاحبه در ایروان_ این کلیپ در یوتیوب آپلود شده است
پاسخ
تشکر کنندگان: h.mgh ، a_cute65 ، soruosh ، reza.zr ، sheghi
به نظر میرسه که پست کردن مدارک از طریق DHL جدیدا در ارمنستان انجام میشه و اگر بعد از مصاحبه کسی بخواد در وبسایت اکانت درست کنه با مشکل مواجه میشه و باید باهاشون تماس بگیره که اکانت رو درست کنند. درست کردن اکانت حداکثر ۳-۴ روز کاری طول می‌کشه.
با وجود اینکه در دستورالعمل مصاحبه برای ایروان گفته نشده که باید قبل از مصاحبه توی این وبسایت اکانت درست کنند. شاید کسایی که میخوان از این به بعد مصاحبه برن در ایروان بد نباشه که قبل مصاحبه توی این سایت اکانت درست کنند که بعدش اگر مدرک اضافه ازشون خواسته شد (و بهشون برگه آبی یا فرم 221g دادن) به مشکل بر نخورند. البته من در این باره مطمئن نیستم ولی طبق تجربه ما، بعد از مصاحبه مدتی طول می‌کشه که در وبسایت اکانت درست بشه و این باعث می‌شه مجبور بشن چند روز اضافه در ایروان بمونند.

نقل قول از سایت Apply Abroad - زیر گروه لاتاری ۲۰۱۷ - البته که مهاجر سرا یهترین کلاس بندی موضوع رو داره !
کیس:‎2017AS42XX ‎  رویت قبولی: 14 می 2016 تعداد افراد: 2  نظام وظیفه:معافیت  سفارت: ایروان  اولین ارسال: 28 می 2016  کارنت:10 ژانویه2017  نامه دوم:20 ژانویه2017  مصاحبه: 16مارچ 2017  نتیجه:AP  اپدیتها: 15، 16 و 17 دریافت ایمیل 6 سوال، 21 ارسال جوابها، 24 مارچ  دو خطی شدن همسر در CEAC و 27، 28مارچ  آپدیت طلایی دوخطی: 10 اگوست2017، 11 اگوست or شدیم و کلیر، انتظار 145روز
ایشود: عصر روز 6 سپتامبر، بونافاید: جاب افر شرکت کامپیوتری
پاسخ
تشکر کنندگان: omidevatan ، a_cute65 ، Mrcivil ، sheghi

کارنتی اکتبر
سفرنامه
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-10-08 ساعت 23:35)sabmn نوشته:  به نظر میرسه که پست کردن مدارک از طریق DHL جدیدا در ارمنستان انجام میشه و اگر بعد از مصاحبه کسی بخواد در وبسایت اکانت درست کنه با مشکل مواجه میشه و باید باهاشون تماس بگیره که اکانت رو درست کنند. درست کردن اکانت حداکثر ۳-۴ روز کاری طول می‌کشه.
با وجود اینکه در دستورالعمل مصاحبه برای ایروان گفته نشده که باید قبل از مصاحبه توی این وبسایت اکانت درست کنند. شاید کسایی که میخوان از این به بعد مصاحبه برن در ایروان بد نباشه که قبل مصاحبه توی این سایت اکانت درست کنند که بعدش اگر مدرک اضافه ازشون خواسته شد (و بهشون برگه آبی یا فرم 221g دادن) به مشکل بر نخورند. البته من در این باره مطمئن نیستم ولی طبق تجربه ما، بعد از مصاحبه مدتی طول می‌کشه که در وبسایت اکانت درست بشه و این باعث می‌شه مجبور بشن چند روز اضافه در ایروان بمونند.

نقل قول از سایت Apply Abroad - زیر گروه لاتاری ۲۰۱۷  - البته که مهاجر سرا یهترین کلاس بندی موضوع رو داره !

با سلام به دوستان عزیز

اشخاصی که ارمنستان مکان مصاحبه شون هستش بهتره که قبل از مصاحبه ( 3 الی 2 هفته مانده به تاریخ مصاحبشون ) در سایت USVISA ثبت نام به عمل بیارن .

با تشکر : علی

در پناه حق

#تجربه
به امید خدا

Case Number  :  AS000014$$

+ افراد منظور در کیس : 1 نفر ( خودم )

+ ارسال فرمMay 17

+ سفارت  : ایروان

+ دریافت نامه دوم September 23 :

+  تاریخ مصاحبه  November :

+ نتیجه مصاحبه  :      AP
پاسخ
تشکر کنندگان: soruosh ، azerila619
(2016-10-10 ساعت 03:14)a_cute65 نوشته:  
(2016-10-08 ساعت 23:35)sabmn نوشته:  به نظر میرسه که پست کردن مدارک از طریق DHL جدیدا در ارمنستان انجام میشه و اگر بعد از مصاحبه کسی بخواد در وبسایت اکانت درست کنه با مشکل مواجه میشه و باید باهاشون تماس بگیره که اکانت رو درست کنند. درست کردن اکانت حداکثر ۳-۴ روز کاری طول می‌کشه.

نقل قول از سایت Apply Abroad - زیر گروه لاتاری ۲۰۱۷  - البته که مهاجر سرا یهترین کلاس بندی موضوع رو داره !

با سلام به دوستان عزیز

اشخاصی که ارمنستان مکان مصاحبه شون هستش بهتره که قبل از مصاحبه ( 3 الی 2 هفته مانده به تاریخ مصاحبشون ) در سایت USVISA ثبت نام به عمل بیارن .

با تشکر : علی

در پناه حق

#تجربه

سلام
این سایت usvisa برای چیه؟ چرا باید ثبت نام کنیم؟
- ایا برای ایروان نیازی به ثبت نام در سایت csc هست یا نه فقط برای آنکارا لازمه؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستاني كه وقت دكتر ارمنستان گرفتن و يا اطلاعاتي از نحوه پروسه و مشكلات ارمنستان دارن لطفاً اطلاع بدن ممنون
**11 case number
ارسال فرم 260: 3 jun
كانت : 12 November
نامه دوم : 15 oct
تاريخ مصاحب :6 Dec
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان لازمه ترجمه ی مدارک به تایید دادگستری هم برسه؟
برای سفارت ارمنستان میخام
کیس نامبر: ‎2017AS31xx‎
تعداد اعضای کیس: 1 نفر Shy
تاریخ ارسال فرم: ‎May 6
وقت مصاحبه: ‎ 2016-Dec-15ایروان
سربازی: سپاه
نتیجه مصاحبه: AP
تاریخ کلیرنس: ؟؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-10-01 ساعت 16:30)h.mgh نوشته:  
(2016-10-01 ساعت 16:24)razraz نوشته:  
(2016-10-01 ساعت 15:20)h.mgh نوشته:  سلام آیا هنوزم لازمه فرم ویزا رو پر کنیم ببریم من شنیدم ویزای ارمنستان برداشته شده
سلام
تو خیلی از سایتای خبری نوشته دیگه نمیخواد مثل خبر گذاری فارس. ولی شنیدن کی بود مانند دیدن. اگه کسی تجربه داشته بگه مستند تره.

ای بابا به هر حال من آخر هفته میرم ارمنستان بعدش خبر موثق رو میزارم

ببخشید لازمه ترجمه ی مدارک به تایید دادگستری هم برسه؟
کیس نامبر: ‎2017AS31xx‎
تعداد اعضای کیس: 1 نفر Shy
تاریخ ارسال فرم: ‎May 6
وقت مصاحبه: ‎ 2016-Dec-15ایروان
سربازی: سپاه
نتیجه مصاحبه: AP
تاریخ کلیرنس: ؟؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-10-17 ساعت 00:02)mohammadrabi نوشته:  ببخشید لازمه ترجمه ی مدارک به تایید دادگستری هم برسه؟
خیر هیچ مدرکی نیاز به تاییدیه دادگستری و و.ارت امورخارجه نداره ، فقط دارالترجمه رسمی کفایت میکنه .
کیس نامبر2013: 2013AS90xx ‫(4 نفر)
- دیدن قبولی: ٢ می 2012
سفارت: آنکارا   - مصاحبه : دوم  2013 July  -  (بازمانده 2013)   ویزا صادر نشد 20 سپتامبر سهمیه ایرانیها پر شد .

کیس نامبر 2015 :  84xx ) باز هم جاموندیم - تا 7650 اعلام شد .)

کیس نامبر 72xx : 2017
تاریخ مصاحبه : هفته اول JUN - سفارت ایروان
به خانم و بچه ها یک ضرب ویزا دادند . من AP و فرم شش سوالی .
تاریخ آپدیت : 25 Aug.  تاریخ ویزا و دریافت پاسپورت : 29Aug
بالاخره بعد از سه با قبولی ویزا رو صادر کردند  Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان: h.mgh ، Paniz888 ، a_cute65
(2016-10-16 ساعت 16:34)Babakamini نوشته:  سلام دوستاني كه وقت دكتر ارمنستان گرفتن و يا اطلاعاتي از نحوه پروسه و مشكلات ارمنستان دارن لطفاً اطلاع بدن ممنون
**11 case number
ارسال فرم 260: 3 jun
كانت : 12 November
نامه دوم : 15 oct
تاريخ مصاحب :6 Dec

درود میتونید سفرنامه منو بخونید توی امضام هست تمام پروسه رو توضیح دادم بازم اگه سوالی داشتید بپرسید
کارنتی اکتبر
سفرنامه