کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
تغییر در تعداد افراد کیس (ازدواج، تولد، طلاق یا فوت)
.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
برای طبقه بندی و تفکیک پستهای مفید و غیرتکراری از سایر پستها و دسترسی سریع و راحت کاربران به جدیدترین و معتبرترین اطلاعات،
لطفاً به انتهای پستهای خود که دارای شرایط زیر هستند، یکی از هشتگهای \#راهنما# \#تجربه# \#اطلاعات# \#مبهم# و \#بحث# را اضافه کنید.
همچنین می توانید پستها و مطالب سالهای گذشته را که هنوز معتبر است، نقل قول کرده (یا لینک داده) و هشتگهای مرتبط را اضافه کنید.
پستهای هشتگ دار بصورت دوره ای بررسی شده و لینک آن به صفحه اول تاپیک اضافه خواهد شد.

توجه: کلمه هشتگ شده باید بین دو کاراکتر # قرار بگیرد. (بدون فاصله)
نمونه: \#هشتگ# پس از ارسال توسط سیستم به #هشتگ# تبدیل خواهد شد.

\#راهنما#
پستهای حاوی راهنما و مطالب آموزشی (جزئی و کلی) در مواردی که قبلاً ارائه نشده و یا بصورت ناقص ارائه شده

\#تجربه#
بیان مواردی که شخصاً تجربه کرده و یا از نزدیک شاهد بودید.
(از این هشتگ برای شنیده‌ها، شایعات و سایر مواردی که مطمئن نیستید، استفاده نکنید.)

\#اطلاعات#
نمونه مدارک (ترجمه رسمی، تمکن مالی، مدارک پزشکی، نظام وظیفه، تحصیلی و ‎...)‎
تصویر فرمها و صفحات سایت در حالت خاص
متن و فرمت پیامها و ایمیلهای دریافتی (رسمی)
و موارد مشابه
توجه: قبل از ارسال موارد فوق، اطلاعات حساس و شخصی خود را پاک کنید.

\#مبهم#
سوالاتی که بدون پاسخ مانده یا نظرات مختلف و متناقضی در مورد آن ارائه شده
مواردی که تاکنون توضیح مشخصی برای آن ارائه نشده
پاسخ به موارد مبهم (حتماً پست مربوطه را نقل قول کرده و یا لینک پست را در متن پاسخ قرار دهید)

\#بحث#
اصلاح مطالب موحود در لیست صفحه اول و درخواست ایجاد بحث در مورد موضوع مشخص
* پس از بررسی، در صورت نیاز موضوع مورد نظر در بخش "بحث تخصصی" ایجاد خواهد شد تا سایر کاربران هم نظرات خود را در مورد این موضوع اظهار کنند.

.
پاسخ
تشکر کنندگان:
مطالب و فایلهای مفید:
پاسخ
تشکر کنندگان:
سوالات متداول:
موارد مبهم و بدون پاسخ مشخص:
پاسخ
تشکر کنندگان:
با سلام خدمت دوستان
بنده برنده لاتاري امسال با كيس زير 500 هستم فرم 260 ارسال كردم بصورت مجردي و شايد در اكتبر برم واسه مصاحبه
سوالم اينه كه چنانچه تا 2 ماه بعد با نامزدم ازدواج كنم چطور مي تونم تا قبل از وقت سفارت ايشون را هم با خودم همراه كنم ؟
لطفا راهنمايي كنيد . Rolleyes
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-05-12 ساعت 02:22)niopdc نوشته:  با سلام خدمت دوستان
بنده برنده لاتاري امسال با كيس زير 500 هستم فرم 260 ارسال كردم بصورت مجردي و شايد در اكتبر برم واسه مصاحبه
سوالم اينه كه چنانچه تا 2 ماه بعد با نامزدم ازدواج كنم چطور مي تونم تا قبل از وقت سفارت ايشون را هم با خودم همراه كنم ؟
لطفا راهنمايي كنيد . Rolleyes

سلام دوست عزیز

باید درخواست انلاک فرم رو بدید و ایشون رو اضافه کنید که فکر کنم اثباتش به افیسر خیلی سختر بشه چون قبل از پر کردن فرم عقد نکردید
کیس نامبر:2016AS46xx << مصاحبه:31مارچ ابوظبی << وضعیت: برنده اصلی و دو نفر همراه ویزا یکضرب + یک همراه AP

اپدیتها: 3April , 22,26,28May , 8,11August و بالاخره 14August کلیر بعد از 137

پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام.میخواستم بدونم که میتونم همراه خودم کسی و ببرم , ؟چه قوانینی وجود داره؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام.از برندگان لاتاری امسال هستم.میخواستم بدونم میتونم خانواده درجه اولم مخصوصا پدر و مادرمم هم به کیسم اضافه کنم و اوناهم همراهم باشن؟؟؟؟
لطفا راهنماییم کنین...
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-05-14 ساعت 22:48)Yazdan.A.Y نوشته:  سلام.از برندگان لاتاری امسال هستم.میخواستم بدونم میتونم خانواده درجه اولم مخصوصا پدر و مادرمم  هم به کیسم اضافه کنم و اوناهم همراهم باشن؟؟؟؟
لطفا راهنماییم کنین...

خیر دوست عزیز

فقط میتونید همسر یا فرزندتون رو به کیس اضافه کنید اون هم در صورتیکه بعد از ثبت نام ازدواج کرده یا صاحب فرزند شده باشید .
کیس نامبر : 2016AS2*** << مصاحبه : 17 نوامبر ابوظبی << وضعیت برنده اصلی خانم یکضرب + من AP  Cool
آپدیتها : 19نوامبر سایت سفارت 9 دسامبر و 25 ژانویه سایتCEAC وبالاخره کلیر در 4 فوریه بعد از 79 روز
ورود : بیست و یک اپریل - سوشال : یکماه بعد از ورود - پرداخت 165 دلار : دو هفته بعد از ورود - دریافت گرین کارت برنده اصلی : یکماه و نیم بعد از ورود - دریافت گرین کارت نفر دوم کیس : دو ماه بعد از ورود
پاسخ
تشکر کنندگان: matin.sh
سلام، وقت دوستان بخیر، من هم امسال برنده شدم ولی متاسفانه همسرم به دلیل کارش تا 2 سال دیگه نمیتونه مرخصی بیشتر از 2 روز پشت سرهم بگیره به همین دلیل نمیتونه با من برای مصاحبه بیاد (انشالله بعد از 2 سال براش اقدام میکنم). حالا سوال اینه که باید فرم ds-260 هم برای ایشون تکمیل بشه؟ ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.
پاسخ
تشکر کنندگان: sorour_sr
سلام دوستان.
من از برندگان لاتاری امسال هستم. سوالی که دارم اینه که :من از همسرم جدا شدم و یک فرزند دختر دارم که حضانت اون با همسرم (طبق نظر دادگاه )هست.. البته اسمشو توی فرم اول ثبت نام اوردم. حالا با توجه به اینکه نمیتونم با خودم به سفارت ببرم .. ایا باید توی فرم آنلاین اونو هم وارد کنم ؟ روز مصاحبه باید اون هم همراه من باشه ؟ ممنونم اگر کسی میدونه و پاسخ بده.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-05-15 ساعت 03:04)siamak نوشته:  
(2016-05-14 ساعت 22:48)Yazdan.A.Y نوشته:  سلام.از برندگان لاتاری امسال هستم.میخواستم بدونم میتونم خانواده درجه اولم مخصوصا پدر و مادرمم  هم به کیسم اضافه کنم و اوناهم همراهم باشن؟؟؟؟
لطفا راهنماییم کنین...

خیر دوست عزیز

فقط میتونید همسر یا فرزندتون رو به کیس اضافه کنید اون هم در صورتیکه بعد از ثبت نام ازدواج کرده یا صاحب فرزند شده باشید .

سلام
من جزو برنگان امسالم با كيس نامبر***١ زمان ثبت نام متاهل بودم قبل ازاعلام نتايج طلاق گرفتم . درحال حاضر همسر قبلي ام در كيس من هست فرم خودم و فرستادم فرم همسر قبلي ام incomplete مونده الان بايد چي كار كنم براي مصاحبه مشكي پيشنمياد ؟ فرم هاي اون و همينطور رها كنم ؟
لطفا دوستاني كه واقعا ميدونند راهنمايي ام كنند .
پاسخ
تشکر کنندگان: عاطفه بانو
Salam be Hamegi
Yek soal aya mitonim kahar zade va baradarzade be list ezafe boknim tahte en onvan ke tahte sarparstia man hastan ya be ghule khudeshun adopt kardam unharoo? mamnon az rahnayeiton
پاسخ
تشکر کنندگان:
من دیشب ایمیل برای انلاک زدم توی ایمیل تاریخ تولد بجای ۱۹۸۴ زدم ۱۹۹۴ الان چیکار کنم دوبار همون میل رو دروست کنم بفرستم یا چیز خاصی باید براشون بزنم تمام اطلاعات اسم و فامیل و کیس نامبر همه درست هست فقط سال تولد مشکل داره
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام و عرض ادب

من پارسال برای لاتاری ‎2017‎ اقدام کردم با کسی تو رابطه ازدواج بودم . اسم اونم در فرم بعنوان همسرم پر کردن و یک فرم هم برای اون پر کردم و اسم خودمو بعنوان همسرش پر کردم و ما تا الان با هم ازدواج نکردیم و الان اسم اون خانم برنده شده ، الان ما باید باهم ازدواج کنیم (یعنی عقد رسمی)و بعد فروم رو به kcc بفرستیم یا نیازی به ازدواج نیست و منم میتونم باهاش برم ؟ حدود ٤ سال در با هم هستيم ممنون میشم کمکم کنین
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام و درود

من شمارم زیر 2000 هست می خوام بدونم تا چه زمانی وقت دارم مدارک را برای kcc ارسال کنم ؟ مرسی
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان