کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اشتباه در تکمیل فرم ثبت نام و یا فرم DS-260
(2016-05-15 ساعت 17:27)TiredAdmin نوشته:  سلام. همونطور که در تاپیک مربوط به فرم DS-260 پرسیده بودم، من ۱۲ سال تحصیلات دبیرستان وپیش دانشگاهی دارم و مدارکش رو هم دارم، اما وارد دانشگهاه شدم و چند ترم درس نخوندم و چند تایی واحد پاس کردم و بعد ول کردم و هیچ مدرکی اعم از کاردانی یا کارشناسی ندارم.

مساله اینجاست که من موقع ثبت نام لاتاری مدرکمو دیپلم زدم که از نظر خودم منطقی و آخرین مدرک قانونی منه، الان سوال برام پیش اومده که تو فرم DS-260 آیا همین دیپلم رو باید بزنم یا Some university courses و اگه باید دومی رو بزنم این که موقع ثبت نام زدم دیپلم دروغ تلقی میشه آیا و مشکل ایجاد میکنه؟
لطفا جواب بدید چون الکی الکی داره نگرانم میکنه مساله به این بیخودی.. بابا من اصلا دانشگاه نمیخوام.

دوست عزیز ، الکی نگران نباشید آخرین مدرک تحصیلاتم اگر پیش دانشگاهی هست دیگه نیاز نیست که از گزینه ی some university course استفاده کنید این بیشتر برای کسانی هست که پیش دانشگاهی ندارن . به هیچ وجه نگران نباشید
Case Number : 47₩₩
Abudhabi
7 مارچ
2 نفر
آپدیت ها : 29 ، 30 ، 31 آگوست
کلیر در بهترین روز خدا 31 آگوست و دریافت ایمیل در همان روز

بلند است و دشوار راهی که از سیاهی دوزخ به روشنایی آسمان می رسد
پاسخ
تشکر کنندگان: TiredAdmin
سلام دوستان ایمیل در خواست آنلاک اکانت من امروزبعد از 3 روز از سمت KCC امد و این هم متن ایمیل که میگه اکانت شما unlock شده و میتونید تغییرات لازم رو انجام بدین .
Thank you for your inquiry.

Your request to unlock the DS-260(s) you indicated is now complete. Unlocked DS-260’s can be edited on the Consular Electronic Application Center website.  You may now make any necessary changes. Please note that unlocked DS-260s must be re-submitted once the necessary changes are made. The failure to re-submit an unlocked DS-260 will affect the processing of your case.  Once an application has been unlocked, we are unable to schedule the applicant for interview without a re-submitted DS-260.

When inquiring about the status of a Diversity Visa (DV) case, you must provide the Principal Applicant's full name, complete case number, and date of birth in the following format (MMDDYYYY) as entered on the original entry. Please remember that the Kentucky Consular Center is a document processing facility, and cannot advise you on whether or not you will qualify for a visa.  Only a consular officer can make that decision.

For additional information, please refer to the following websites:

Diversity Visa Website: http://travel.state.gov/content/visas/en....html.html

Diversity Visa Instructions: http://travel.state.gov/content/visas/en...tions.html

DS-260 instructions: http://travel.state.gov/content/visas/en...ation.html

To enter the Diversity Visa lottery or to check for a selection notice: https://www.dvlottery.state.gov/  

Diversity Visa Unit
Phone: (606) 526-7500
Email: HYPERLINK "mailto:KCCDV@state.gov"KCCDV@state.gov

[عکس: f9TCK.jpg]
کیس نامبر: ‎2017AS1XXX‎
تعداد اعضای کیس  : ‎3 نفر
تاریخ رویت قبولی : ‎3 می‎
سربازی : معافی
شغل :شرکت خصوصی
تاریخ اولین ارسال فرم :  15 می‎
درخواست آنلاک : ‎3 مرتبه
کامل شدن و امضا فرم   DS260 :جولای 20
تاریخ دریافت نامه دوم : 20 دسابر
تاریخ مصاحبه :  9  فوریه
تاریخ مدیکال :  8  فوریه
نتیجه مصاحبه   -  AP -Administrative Processing
آپدیت ها :  13 فوریه ، 14 فوریه,17فوریه ،12 آپریل(توسط ایمیل)،،23 می(توسط ایمیل)،14 جون
کلیرینس:  14  جون
وضعیت ویزا : ؟
پاسخ
تشکر کنندگان: tak77
(2016-05-15 ساعت 17:27)TiredAdmin نوشته:  سلام. همونطور که در تاپیک مربوط به فرم DS-260 پرسیده بودم، من ۱۲ سال تحصیلات دبیرستان وپیش دانشگاهی دارم و مدارکش رو هم دارم، اما وارد دانشگهاه شدم و چند ترم درس نخوندم و چند تایی واحد پاس کردم و بعد ول کردم و هیچ مدرکی اعم از کاردانی یا کارشناسی ندارم.

مساله اینجاست که من موقع ثبت نام لاتاری مدرکمو دیپلم زدم که از نظر خودم منطقی و آخرین مدرک قانونی منه، الان سوال برام پیش اومده که تو فرم DS-260 آیا همین دیپلم رو باید بزنم یا Some university courses و اگه باید دومی رو بزنم این که موقع ثبت نام زدم دیپلم دروغ تلقی میشه آیا و مشکل ایجاد میکنه؟
لطفا جواب بدید چون الکی الکی داره نگرانم میکنه مساله به این بیخودی.. بابا من اصلا دانشگاه نمیخوام.

سلام.مدرکتون همون دیپلم وپیش دانشگاهیه.شماکه ازدانشگاه مدرکی نگرفتید.نگران نباشید.
2016as48xxچهارنفر.مصاحبه  ارمنستان خودم برنده اصلی وفرزندانم یکضرب,همسرم ای پی.که بعداز138 روزکلیرشد.ساکن هیوستون.(راستی lighthouseیعنی فانوس دریایی ( Shy
پاسخ
تشکر کنندگان: TiredAdmin
ميشه راهنمايي كنيد ، من مدرك پيش دانشگاهي رو قيد نكردم ، فقط مدرك كارشناسي و ديپلم دبيرستان رو نوشتم .... الان تقاضاي انلاك بدم؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام به همه دوستان
من ادامه فامیلم رو در سالهای قبل از شناسنامه ی خود حذف کردم و متاسفانه در فرم 260 به اون اشاره نکردم . الان درخواست آنبلاک فرمم رو بکنم یا ایمیل بزنم به kcc و اصلاح کنم . نامبر من 21XX است . همچنین اخذ گذرنامه ی پسرم مشروط به اخذ شناسنامه عکسدار او می باشد که پروسه ایی طولانی دارد من می تونم از گزینه other استفاده کنم یا یک ماهی تا اخذ گذرنامش صبر کنم . متشکرم
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان يه سوال:

تو قسمت اطلاعات تحصيلي پرسيده كه بالاترين مدرك تحصيليتون چيه؟ منم زدم ‎high school‎ diplomaولي در پايانش كه بايد مشخصاتشو وارد كنيم من مشخصاتي وارد نكردم و از مدرك دانشگاهيم شروع كردم (مدرك دانشگاهيم معادل فوق ديپلم يا ليسانس نيست و فقط يه سرتيفيكيته كه مورد تاييد هواپيمايي كشوري ايران هستش و عنوان دانشكده ‎civil aviation technology college of iran‎ هستش)و لازم به ذكر است كه ديپلم يازده ساله دارم و پيش دانشگاهي ثبت نام كردم و دي ماه حاضر ميشه به نظرتون چ كنم فرم و انلاك كنم و ديپلم ١١ ساله رو وارد كنم يا روز مصاحبه ديپلم رو با پيش دانشگاهي به افيسر بدم و توضيح بدم قبل از قسم خوردن؟؟
تاريخ رويت قبولي: ٣ مي 2016
تكميل فرم: ٤ مي 2016
كيس نامبر: ٣٤xx
سفارت: ابوظبي
سربازی : س
کارنت : ۹ نوامبر
نامه دوم:22 نوامبر
تاریخ  مصاحبه:22 ژانویه
نتیجه مصاحبه:
کیس اصلی: AP، تاریخ اپدیت ها: 22 ژانویه- 23 ژانویه- 25 ژانویه- 26 ژانویه- 18 جولای- 10 اگوست- 11 اگوست دوخطی - 18 اگوست اور - 26 اگوست اسلش و 28 اگوست ایشود
کیس زیر مجموعه : Ready، اپدیت ها: 22 ژانویه- 23 ژانویه- 25 ژانویه- 26 ژانویه- 30 ژانویه - 18 جولای- 10 اگوست- 11 اگوست - 26 اگوست تبدیل به ای پی و اسلش - 28 اگوست ایشود

28 اگوست ایشود - اولین ورود 7 سپتامبر
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-05-18 ساعت 21:04)Saeedshahriari نوشته:  دوستان يه سوال:

تو قسمت اطلاعات تحصيلي پرسيده كه بالاترين مدرك تحصيليتون چيه؟ منم زدم ‎high school‎ diplomaولي در پايانش كه بايد مشخصاتشو وارد كنيم من مشخصاتي وارد نكردم و از مدرك دانشگاهيم شروع كردم (مدرك دانشگاهيم معادل فوق ديپلم يا ليسانس نيست و فقط يه سرتيفيكيته كه مورد تاييد هواپيمايي كشوري ايران هستش و عنوان دانشكده ‎civil aviation technology college of iran‎ هستش)و لازم به ذكر است كه ديپلم يازده ساله دارم و پيش دانشگاهي ثبت نام كردم و دي ماه حاضر ميشه به نظرتون چ كنم فرم و انلاك كنم و ديپلم ١١ ساله رو وارد كنم يا روز مصاحبه ديپلم رو با پيش دانشگاهي به افيسر بدم و توضيح بدم قبل از قسم خوردن؟؟

سلام.همین که الان فرستادین مناسبه.توضیحات بعدی رابگذارید برای وقت مصاحبه.موفق باشید
2016as48xxچهارنفر.مصاحبه  ارمنستان خودم برنده اصلی وفرزندانم یکضرب,همسرم ای پی.که بعداز138 روزکلیرشد.ساکن هیوستون.(راستی lighthouseیعنی فانوس دریایی ( Shy
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-05-19 ساعت 00:03)lighthouse نوشته:  
(2016-05-18 ساعت 21:04)Saeedshahriari نوشته:  دوستان يه سوال:

سلام.همین که الان فرستادین مناسبه.توضیحات بعدی رابگذارید برای وقت مصاحبه.موفق باشید

يعني انلاك نكنم و روز مصاحبه توضيح بدم ؟
تاريخ رويت قبولي: ٣ مي 2016
تكميل فرم: ٤ مي 2016
كيس نامبر: ٣٤xx
سفارت: ابوظبي
سربازی : س
کارنت : ۹ نوامبر
نامه دوم:22 نوامبر
تاریخ  مصاحبه:22 ژانویه
نتیجه مصاحبه:
کیس اصلی: AP، تاریخ اپدیت ها: 22 ژانویه- 23 ژانویه- 25 ژانویه- 26 ژانویه- 18 جولای- 10 اگوست- 11 اگوست دوخطی - 18 اگوست اور - 26 اگوست اسلش و 28 اگوست ایشود
کیس زیر مجموعه : Ready، اپدیت ها: 22 ژانویه- 23 ژانویه- 25 ژانویه- 26 ژانویه- 30 ژانویه - 18 جولای- 10 اگوست- 11 اگوست - 26 اگوست تبدیل به ای پی و اسلش - 28 اگوست ایشود

28 اگوست ایشود - اولین ورود 7 سپتامبر
پاسخ
تشکر کنندگان:
با سلام و عرض احترام
خانمم برنده ی اصلی لاتاری هست و من زیر مجموعه
خانمم لیسانس داره و من فوق دیپلم
خانمم دیپلم پیش دانشگاهی کاردانی و کارشناسی رو به صورت جداگانه پشت سر گذاشته .
مشکلی که پیش اومده اینجاست که من زمان وارد کردن اطلاعات تحصیلی فقط آخرین مدرک هامون رو وارد کردم یعنی برای خانمم فقط لیسانسش رو وارد کردم و فرم رو سابمیت کردم . الان نمیدونم فرم رو آنلاک کنم و بقیه ی مدارک رو وارد کنم یا نیازی نیست ؟ ممنون میشم اگر با درایت جواب بنده رو بدید . متشکرم
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-05-19 ساعت 14:41)ramin9933556475 نوشته:  با سلام و عرض احترام
خانمم برنده ی اصلی لاتاری هست و من زیر مجموعه
خانمم لیسانس داره و من فوق دیپلم
خانمم دیپلم پیش دانشگاهی کاردانی و کارشناسی رو به صورت جداگانه پشت سر گذاشته .
مشکلی که پیش اومده اینجاست که من زمان وارد کردن اطلاعات تحصیلی فقط آخرین مدرک هامون رو وارد کردم یعنی برای خانمم فقط لیسانسش رو وارد کردم و فرم رو سابمیت کردم . الان نمیدونم فرم رو آنلاک کنم و بقیه ی مدارک رو وارد کنم یا نیازی نیست ؟ ممنون میشم اگر با درایت جواب بنده رو بدید . متشکرم

بهترین کار اطلاع دادن به kcc هست
اونا اگه مشکلی باشه آنلاک میکنن
اگه هم نیاز نباشه میگن که مشکلی نیست و فقط روز مصاحبه قبل قسم خوردن اطلاع بدید به آفیسر
، کیس نامبر:2XXX&ارسال فرم:1 June &کارنت:12 August&مصاحبه:هفته سوم نوامبر ایروان
نتیجه:خودم یک ضرب و همسر جانAP(شغل شرکت خصوصی، سربازی نیرو هوایی ارتش)
ورود خودم به آمریکا:13می(4 روز مونده به انقضای ویزا،ریسک کردم که شاید ویزای همسرم بیاد... Sad )-دالاس-سوشال:14روز بعد از ورود،گرین کارت 28روز بعد از ورود

*آپدیت همسرم:٢۵ نوامبر، ٢١جولای از آمریکا(دو خطی)، ٢٢ جولای از سفارت،٢۵ جولای آپدیت تبدیل به OR ،کلیر بعد از 247 روز
گرفتن ویزا 12 آگوست Big Grin
سفرنامه
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-05-17 ساعت 23:06)nasrin55 نوشته:  سلام به همه دوستان
من ادامه فامیلم رو در سالهای قبل از شناسنامه ی خود حذف کردم و متاسفانه در فرم 260 به اون اشاره نکردم . الان درخواست آنبلاک فرمم رو بکنم یا ایمیل بزنم به kcc و اصلاح کنم . نامبر من 21XX است . همچنین اخذ گذرنامه ی پسرم مشروط به اخذ شناسنامه عکسدار او می باشد که پروسه ایی طولانی دارد من می تونم از گزینه other استفاده کنم یا یک ماهی تا اخذ گذرنامش صبر کنم . متشکرم
سلام
من هم ادامه فامیلم رو چند سال پیش حذف کردم و مثل شما به آن اشاره ای نکردم . البته در فرم 260 هیچ قسمتی برای این توضیح وجود نداشت تا اونجایی که یادمه.
در ضمن در ترجمه صفحات شناسنامه که برای سفارت ارسال میشه این موضوع نیز مشخصه. بعید میدونم نقص بحساب بیاد
پاسخ
تشکر کنندگان:
با سلام میخواستم از دوستان بپرسم که اگر فرم ds260 رو یک بار انلاک کرده باشیم و دوباره درخواست انلاک بدیم اشکالی داره؟
و اینکه وقتی درخواست انلاک با کیس نامبر نفر اصلی هست ایا فرم همراهان هم قابل تصیح کردن می باشد؟
ممنون میشم دوستان سریع بهم جواب بدن
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام
من به اشتباه کشور واجد شرایط رو ترکیه انتخاب کردم.لطفا راهنمایی بفرمایید؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان من در تکمیل فرم دو تا اشتباه انجام دادم یکی اینکه تو توضیحات شناسنامه ام اسم فامیلم اصلاح شده که تو فرم این مورد را ذکر نکردم و فقطاسم فامیل فعلیم رو نوشتم و دیگه اینکه تاریخ محل زندگی الانم رو اشتباه وارد کردم حالا درخواست انلاک بدم یا زمان مصاحبه قبل سوگند بگم تا درستش کنند ممنون میشم جواب بدید
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-05-20 ساعت 18:48)rain66 نوشته:  با سلام میخواستم از دوستان بپرسم که اگر فرم ds260  رو یک بار انلاک کرده باشیم و دوباره درخواست انلاک بدیم اشکالی داره؟
و اینکه وقتی درخواست  انلاک با کیس نامبر نفر اصلی هست  ایا فرم همراهان هم  قابل تصیح کردن می باشد؟
ممنون میشم  دوستان سریع بهم جواب بدن

سلام

فقط یکبار میتونید درخواست انلاک فرم رو بدید
کیس نامبر:2016AS46xx << مصاحبه:31مارچ ابوظبی << وضعیت: برنده اصلی و دو نفر همراه ویزا یکضرب + یک همراه AP

اپدیتها: 3April , 22,26,28May , 8,11August و بالاخره 14August کلیر بعد از 137

پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان