کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
نتایج لاتاری DV-2017
تا آماده شدن کامل تاپیکهای 2017، می توانید اطلاعات مورد نیاز را در تاپیکهای 2016 جستجو کنید:
https://www.mohajersara.org/forum/forum-101.html
الهی اوکی بشید یه ضرب برید
فقط تو رو خدا کاراتون عقب نمونید قدر بدونید ارشیا و تمام کسانی که برید
منم دعا کنید که سال دیگه حتما ببرم ..خسته شدم
هی موندم اصلا برا من صفحه ای جز نات هست که بیاد ارزو به دلم مونده
خوش به سعادت برندگان که خیلی خوش شانسند
خدایا تورا به اون بزرگی و عظمت بی کرانت قسمت کن و حاجت روا
2011
2012
2013
2014
2015
2016
خدایا به امید تو وتوکل برتو امید دارم Smile 2017
پاسخ
تشکر کنندگان: ofrfar ، Moslem.Lotfi ، sepideh1234 ، aram_hpanahi ، j@vad ، حامد ، jalayevatan
و باز هم برای سال چهارم HAS NOT BEEN SELECTED تفو بر تو باد ای چرخ گردون تفووو
پاسخ
تشکر کنندگان: moxtar88 ، Moslem.Lotfi ، ho_tasha ، sepideh1234 ، aram_hpanahi ، peyman b
(2016-05-04 ساعت 10:27)soruosh نوشته:  سلام دوستان عزیز

به اطلاع می رساند برای بار سوم لاتاری قبول شدیم .
ضمن تبریک به همه کسانی که قبول شدند ، زندگی در اینجا هم جریان دارد ، با توجه به تجربه من خودتان را برای آنجا هم آماده کنید ولی همه کارهای اینجا را به امید اینکه " دارم میرم " رها نکنید.
سایت  مهاجر سرا را هر روز چک کنید و اطلاعات بگیرید ، از دست هیچ وکیلی کاری بر نمی اید فقط مهاجر سرا و مدیران زحمتکش خیلی بدردتان می خورند . من کمال تشکر را از آنان دارم .
من کیس نامبرم امسال 72XX است .

با سلام و تبریک فراوان به شما دوست خوش شانس ,ما که قبول نشدیم Sad انشالله2018....... Rolleyes ولی برای شما یک ویزای یکضرب آرزو میکنم Smile
پاسخ
تشکر کنندگان: soruosh ، mr.amir007 ، Moslem.Lotfi ، aram_hpanahi
من متاسفانه نشد ثبت نام کنم توی لاتاری 2017، خیلی ناراحت ام، یک فرصت رو از دست دادم، حیف! کاشکی ثبت نام کرده بودم
پاسخ
تشکر کنندگان: Moslem.Lotfi ، battosai ، sepideh1234 ، aram_hpanahi
سلام بر برندگان و سلام بر مدیر زحمت کش
ممنون میشم که
1-دلیل رد شدن نیمی از ثبت نام کنندگان از طرف کی سی سی اگر میدانین بگین . در جدولی دیدم که نیمی از ثبت نام کنندگان را حذف کردنند . جدول 2013 2014 2015 بوده . از هر کشوری نصفش
2-مشکل عکس گویا پیچیده و مبهم است . از کجا میشه فهمید که عکسمان اشکال داشته یا نه ؟ چون که امسال که ثبت نام کردیم بخش عکس خیلی سخت گیر بودند اما بالاخره عکس را ثبت کردیم و ثبت نام را ادامه دادیم ولی برخیها نوشته اند که شاید آن عکسی که برای ثبت نام گذاشته اید از نظر اونها ایراد داشته باشه و حذف بشین . بگم که . بگم که تمامی المانها و پارامتهای عکس را رعایت کردیم اما فقط در مورد درصد پوشش صورت نسبت به کل عکس و  میزان سانت چانه تا پایین عکس و تا بالای عکس مقداری رعایت نشه چون نمیشه اندازه گیری کرد . کسی میتونه بگه اون اندازه ها آیا خیلی خیلی مهمند یا نه ؟!!
ممنونم
و تبریک به برنده ها . درآخر خواهشم اینه که
این سایت رو فراموش نکنن
تاپیک مهاجرین 2017 تشکیل بدین لحظه به لحظه کاراتون و دردسرها و شادیها و .... تا پیدا کردن کار در us  را در این تاپیک بنویسین
نشه مثل قبلیها که رفتند و پشت سرشونم نیگا نکردند هااا
پاسخ
تشکر کنندگان: aram_hpanahi ، j@vad ، حامد ، jalayevatan
سلام دوستان من واسه خانومم رو زدم نوشت قبول نشده ولی واسه خودمو میزنم مینویسه اطلاعات اشتباه است یا ‎session timed‎ outمیزنه باید چکار کنم
پاسخ
تشکر کنندگان: aram_hpanahi

ضمن تبریک به همه کسانی که قبول شدند ، زندگی در اینجا هم جریان دارد ، با توجه به تجربه من خودتان را برای آنجا هم آماده کنید ولی همه کارهای اینجا را به امید اینکه " دارم میرم " رها نکنید.
سایت  مهاجر سرا را هر روز چک کنید و اطلاعات بگیرید ، از دست هیچ وکیلی کاری بر نمی اید فقط مهاجر سرا و مدیران زحمتکش خیلی بدردتان می خورند . من کمال تشکر را از آنان دارم .

تبریک
ایشالا امسال دیگه ویزا رو دو دستی تقدیمتون کنن Big Grin
این لاتاری هم هفت خوانی شده برای خودش!!! یه زمانی هر کس اسمش درمیومد تقریباً ویزا رو گرفته بود الان با این آمار بالای شرکت کننده ها بدجوری مشکل شده. من هم که امسال درنیومدم مثل سالهای قبل. کلاً به نظر من لاتاری با اینکه خیلیها به طور جدی بهش نگاه میکنن و روش حساب باز میکنن و برنامه ریزی میکنن براش، الان بیشتر جنبه فان و تفریح پیدا کرده، چون واقعاً مشکل شده. مثل این میمونه که توی مسابقه پیامکی یه برنامه تلویزیونی شرکت کرده باشید، البته باز به مراتب خیلی مشکل تر از اون. نمیشه زندگی رو بر اساس چنین شانس کوچیکی برنامه ریزی کرد. واقعاً اگر کسی به طور جدی دنبال رفتن باشه باید اولویت رو روی راههای دیگه بزاره، چون واقعاً خیلی زودتر به نتیجه میرسه.
موفق باشید
پاسخ
تشکر کنندگان: ofrfar ، mr.amir007 ، soruosh ، Moslem.Lotfi ، aram_hpanahi ، j@vad ، aaraam ، jalayevatan
(2016-05-04 ساعت 13:07)hosein gold نوشته:  سلام دوستان من واسه خانومم رو زدم نوشت قبول نشده ولی واسه خودمو میزنم مینویسه اطلاعات اشتباه است یا ‎session timed‎ outمیزنه باید چکار کنم

کسی میتونه راهنماییم کنه
پاسخ
تشکر کنندگان: Moslem.Lotfi ، aram_hpanahi
(2016-05-04 ساعت 13:21)hosein gold نوشته:  
(2016-05-04 ساعت 13:07)hosein gold نوشته:  سلام دوستان من واسه خانومم رو زدم نوشت قبول نشده ولی واسه خودمو میزنم مینویسه اطلاعات اشتباه است یا ‎session timed‎ outمیزنه باید چکار کنم

کسی میتونه راهنماییم کنه

دوست عزیز آرامش خودتونو حفظ کنید نیم ساعت دیگه وارد سایت بشید و در تایپ حروف و اعداد دقت کنید .
پاسخ
تشکر کنندگان: aram_hpanahi
سروش داداش موفق باشی برام دعا کن
خدا دوست داره ...... توهم با خداباش پادشاهی کن .......
امیدوارم کارات اوکی شه پا بزاری به کشور فرصت ها
خدایا تورا به اون بزرگی و عظمت بی کرانت قسمت کن و حاجت روا
2011
2012
2013
2014
2015
2016
خدایا به امید تو وتوکل برتو امید دارم Smile 2017
پاسخ
تشکر کنندگان: soruosh ، aram_hpanahi ، j@vad
(2016-05-04 ساعت 11:53)satin نوشته:  

واااااااااااااااااااااااااااااااای چه جالب.خوشبحالتون.چجوری اینجوری میشه؟امکانش هست از تحصیلات و سن و مشخصاتتون بگین تا با این آذم فوق خوش شان بیشتر آشنا بشیم؟

سلام ،
ممنونم از اظهار لطف دوستان ، هیچ امکانی نیست که مواردی که شما گفتید تاثیر گذار باشه در این مرحله ، اگه خلاف گفته باشید در هنگام مصاحبه باید اثبات کنید . و آنها دروغ رو مذموم میشمارن - من و خانمم لیسانس ، 2 فرزند ، و تاریخ ثبت نام هم منطقا"ربطی نداره -
کسانیکه آمار و احتمالات خوانده اند و آقای مدیر شاید بهتر می توانند توضیح بدهند در رابطه با نحوه ی قرعه کشی ها .
کیس نامبر2013: 2013AS90xx ‫(4 نفر)
- دیدن قبولی: ٢ می 2012
سفارت: آنکارا   - مصاحبه : دوم  2013 July  -  (بازمانده 2013)   ویزا صادر نشد 20 سپتامبر سهمیه ایرانیها پر شد .

کیس نامبر 2015 :  84xx ) باز هم جاموندیم - تا 7650 اعلام شد .)

کیس نامبر 72xx : 2017
تاریخ مصاحبه : هفته اول JUN - سفارت ایروان
به خانم و بچه ها یک ضرب ویزا دادند . من AP و فرم شش سوالی .
تاریخ آپدیت : 25 Aug.  تاریخ ویزا و دریافت پاسپورت : 29Aug
بالاخره بعد از سه با قبولی ویزا رو صادر کردند  Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان: Moslem.Lotfi ، ARSAMNEW ، chakavakl ، aram_hpanahi ، 123a ، j@vad ، jalayevatan ، asal1372
(2016-05-04 ساعت 13:07)ferimohajersara نوشته:  سلام بر برندگان و سلام بر مدیر زحمت کش
ممنون میشم که
1-دلیل رد شدن نیمی از ثبت نام کنندگان از طرف کی سی سی اگر میدانین بگین . در جدولی دیدم که نیمی از ثبت نام کنندگان را حذف کردنند . جدول 2013   2014 2015   بوده . از هر کشوری نصفش
2-مشکل عکس گویا پیچیده و مبهم است . از کجا میشه فهمید که عکسمان اشکال داشته یا نه ؟ چون که امسال که ثبت نام کردیم بخش عکس خیلی سخت گیر بودند اما بالاخره عکس را ثبت کردیم و ثبت نام را ادامه دادیم ولی برخیها نوشته اند که شاید آن عکسی که برای ثبت نام گذاشته اید از نظر اونها ایراد داشته باشه و حذف بشین . بگم که . بگم که تمامی المانها و پارامتهای عکس را رعایت کردیم اما فقط در مورد درصد پوشش صورت نسبت به کل عکس و  میزان سانت چانه تا پایین عکس و تا بالای عکس مقداری رعایت نشه چون نمیشه اندازه گیری کرد . کسی میتونه بگه اون اندازه ها آیا خیلی خیلی مهمند یا نه ؟!!
ممنونم
و تبریک به برنده ها . درآخر خواهشم اینه که
این سایت رو فراموش نکنن
تاپیک مهاجرین 2017 تشکیل بدین لحظه به لحظه کاراتون و دردسرها و شادیها و .... تا پیدا کردن کار در us  را در این تاپیک بنویسین
نشه مثل قبلیها که رفتند و پشت سرشونم نیگا نکردند هااا

1. اگه منظورتون جدول زیر هست:
https://travel.state.gov/content/dam/vis...3-2015.pdf
این جدول به ترتیب تعداد متقاضی اصلی، تعداد همراهان و تعداد کل (متقاضی اصلی و همراهان) یا همون تعداد کیس رو نشون میده
که معمولاً تعداد افراد 2 برابر تعداد کیس هست.
مثلاً در دوره 2015 از بین 932,346 ایرانی (499,135 متقاضی و 433,211 همراه)، فقط 4,992 نفر (حدود 2400 کیس) انتخاب شدند.
یعنی فقط حدود نیم درصد از ثبت نام کنندگان لاتاری، انتخاب شدند! (از هر 200 نفر یک نفر)

در مورد رد شدن و خارج کردن کیس از لاتاری:
طبق آمار CEAC، مثلاً در منطقه آسیا هر سال حدود پنج درصد از ثبت نام ها به دلیل تقلب، از شرکت در لاتاری محروم میشه
(فرمهایی که چند بار با مشخصات و عکس مشابه ارسال شده بعنوان تقلب محسوب میشه)

2. برای جلوگیری از تقلب و ثبت نام مکرر (برای افزایش شانس)، عکسهای متقاضیان توسط سیستم شناسایی چهره با سایر عکسها مقایسه میشه. عکسهایی که تغییرات عمدی روی آنها انجام گرفته باشه طوری که سیستم شناسایی چهره رو گمراه کنه، در روز مصاحبه به تشخیص آفیسر، کیس رد (ریجکت) میشه ولی اگه تغییرات عمدی و خیلی جدی نباشه، فقط عکس جدید از شما درخواست میکنند
.
پاسخ
تشکر کنندگان: soruosh ، sherwean001 ، Moslem.Lotfi ، aram_hpanahi ، j@vad ، jalayevatan
سلام خواهر من هم برنده شدن من براش ن ثبت نام كرده بودم سال دوم بود كه شركت مى كرد
كيس: skilled worker-EB3
تاريخ مصاحبه: 24 August 2017
نتيجه : AP
پاسخ
تشکر کنندگان: sepideh1234 ، aram_hpanahi ، copol ، khorsandi ، aaraam ، peyman b ، elahe mousavi

ﺳﻼﻡ
اﻭﻻ ﺗﺒﺮﻳﻚ ﻣﻴﮕﻮﻳﻢ ﺛﺎﻧﻴﺎ ﻣﻦ ﻛﺎﻣﻼ ﺷﻤﺎ ﺭا ﻣﻴﺸﻨﺎﺳﻢ ﻳﺎﺩﻣﻪ ﺑﺎ ﻗﺒﻮﻟﻲ ﺩﻭﻣﺘﻮﻥ ﺑﺎﻭﺭ ﻛﺮﺩﻡ ﺗﻘﺪﻳﺮ ﺭا ﻧﻤﻴﺸﻪ ﺑﺎﺯﻱ ﺩاﺩ
ﺷﻨﻴﺪﻳﺪ ﻳﺎ ﻧﻪ ﻛﻪ ﻣﻴﮕﻮﻳﻨﺪ ﺗﺎ ﺳﻪ ﻧﺸﻪ ﺑﺎﺯﻱ ﻧﺸﻪ اﻳﻦ ﺑﺎﺭ ﺩﻳﮕﻪ ﻗﻂﻌﺎ اﻣﺪﻧﻲ ﻫﺴﺘﻴﺪ اﺭﺯﺵ ﺩاﺭﻩ ﺩﻭﺳﺖ ﻋﺰﻳﺰ ﻛﻪ ﺗﻼﺵ ﻛﻨﻴﺪ ﻭاﻗﻌﺎ ﺷﺎﻧﺲ ﺑﺰﺭﻛﻴﻪ
ﺑﺎﺯ ﻫﻢ ﺗﺒﺮﻳﻚ ﻣﻴﮕﻮﻳﻢ
کیس نامبر ***6 رویت قبولی may افراد کیس 4 نفر
دریافت ویزا خودم و بچه ها 19 جون همسرم 29 آگست
پاسخ
تشکر کنندگان: sahar2016 ، mehre cyrus ، aghamilad ، aram_hpanahi ، j@vad ، peyman b ، jalayevatan ، soruosh
یکی 17 ساله می نویسه قبول نمیشه. یه دوست دیگمون این سومین باره که قبول میشه؟!!!!!!
من که تقرییا ایمان پیدا کردم این قضیه کاملا شانسی نیست.
پاسخ
تشکر کنندگان: Ali agha ، saeedhot ، zinaram2004 ، aram_hpanahi ، LORDAmiroo ، peyman b ، jalayevatan ، soruosh

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان