کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
نتایج لاتاری DV-2017
تا آماده شدن کامل تاپیکهای 2017، می توانید اطلاعات مورد نیاز را در تاپیکهای 2016 جستجو کنید:
https://www.mohajersara.org/forum/forum-101.html
درود دوستان من سال اولی هست که ثبت نام میکنم??
ی سوال داشتم توی پیام ها در مورد کیس نامبر خوندم
که بعضیا رو گفته بودن احتمالاش زیاده که ویزارو بگیرن
ولی بعضی ها کمتر بود.میخاستم ببینم سیستمش چطوره.
ممنون??
پاسخ
تشکر کنندگان:
واقعا شانس کسانی ک بار اول ثبت نام میکنن بیشتره؟؟
من لباس مصاحبه امم انتخاب کردم?????
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-11-06 ساعت 16:02)پریسا74 نوشته:  درود دوستان من سال اولی هست که ثبت نام میکنم??
ممنون??

سلام
هر ساله ارديبهشت ماه حدود دو برابر ظرفيت كيس هاي برنده لاتاري اعلام ميشه هر چي كيس نامبرتون پايين باشه زودتر به مصاحبه دعوت ميشيد و هر وقت كه ظرفيت تكميل بشه از باقي مصاحبه نمي كنند البته تاحالا اين مورد پيش نيومده و معمولا (غير از يك سال)‌ويزاها تموم نميشه شما هر چي كيس نامبرت پايين تر از 5000 باشه احتمال ويزا گرفتنت بيشتر

پاسخ
تشکر کنندگان: علیا ، leader-m
(2016-11-07 ساعت 10:43)grimfandango نوشته:  
(2016-11-07 ساعت 08:33)پریسا74 نوشته:  فکر میکردم اینجا جواب میدن
ولی مثله اینکه اینطور نیست?

با سلام دوست عزیز

سوال شما رو نمیشه قاطعانه پاسخ داد برای همین دوستان جوابی ندادن

هنوز بعضی مواقع این بحث پیش میاد که اصلا آیا لاتاری 100 % شانسی و قرعه کشی هست یا اینکه درصدی هم مهندسی میشود . حالا چه برسه به اینکه بگیم شانس دفعه اول بیشتر یا کمتر

اما من خودم توی یه فروم آلمانی خوندم که دوستی محاسبه کرده بود اگه بر اساس احتمالات پیش بریم بر اساس جمعیت شرکت کننده از اروپا و درصد قبولی در 20 30 سال اخیر از المان، یک شخص اگر 25 مرتبه (25 سال)در لاتاری شرکت کنه احتمالی بین 45 تا 47 درصد داره که برنده شده باشه یا بشه !! یعنی اگر 50 60 سال پشت سر هم شرکت کنه میشه گفت بالاخزه 100 % اسمش در میاد !!!!!!

حالا شما اروپا و آلمان با آمارش شده این عدد رو بزار کنار ببین آسیا و ایران که به مراتب تقاضاش بالاتره درصدش قطعا پایین تره .

بازم میگم ممکنه شما دفعه اول یا دوم یا .... یا 100 ام هم قبول بشی یا نشی (اگه فقط و فقط شانس دخیل باشه نه مهندسی)

در کل هیچ کس نمی تونه بگه کی و چه موقع و مرتبه چندم شانس برنده شدنش بیشتره
ممنونم از توضیحات کاملتون.این سوال از اونجا برای من پیش اومد
که این صحبت رو خیلی جاها شنیده بودم.
بازهم سپاس گذارم
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-11-07 ساعت 10:24)خوش لحن نوشته:  
(2016-11-06 ساعت 16:02)پریسا74 نوشته:  درود دوستان من سال اولی هست که ثبت نام میکنم??
ممنون??

سلام
هر ساله ارديبهشت ماه حدود دو برابر ظرفيت كيس هاي برنده لاتاري اعلام ميشه هر چي كيس نامبرتون پايين باشه زودتر به مصاحبه دعوت ميشيد و هر وقت كه ظرفيت تكميل بشه از باقي مصاحبه نمي كنند البته تاحالا اين مورد پيش نيومده و معمولا (غير از يك سال)‌ويزاها تموم نميشه شما هر چي كيس نامبرت پايين تر از 5000 باشه احتمال ويزا گرفتنت بيشتر

ممنونم از توضیحاتتون.
یک سوال دیگه هم دارم.برفرض اینکه ماقبول بشیم از زمانی که کارهامون
رو شروع میکنیم تا زمانی که وارد خاک امریکار بشیم حدودا چقدر هزینمون میشه .ی جا خوندم حدودا 10میلیون.
ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-11-07 ساعت 11:35)پریسا74 نوشته:  
(2016-11-07 ساعت 10:24)خوش لحن نوشته:  
ممنون??

سلام

ممنونم از توضیحاتتون.
رو شروع میکنیم تا زمانی که وارد خاک آمریکار بشیم حدودا چقدر هزینمون میشه .ی جا خوندم حدودا 10میلیون.
ممنون
بستگي به تعداد نفرات، محل مصاحبه،‌اينكه قبلا چه واكسن هايي رو زده باشيد ، ويزا رو يك ضرب بگيريد يا شامل مراحل ap بشيد و همچنين زمان تهيه بليطتون داره بعلاوه شما مي بايست براي هزينه هاي شش ماهتون توي آمريكا پول داشته باشيد
موفق باشيد

پاسخ
تشکر کنندگان: علیا
ببخشید منظورتون ازapچی هست؟ و کیلرنس هم همینطور.
ببخشیددکه انقدر سوال میپرسم?
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-11-07 ساعت 12:25)خوش لحن نوشته:  
(2016-11-07 ساعت 11:35)پریسا74 نوشته:  
(2016-11-07 ساعت 10:24)خوش لحن نوشته:  سلام

ممنونم از توضیحاتتون.
رو شروع میکنیم تا زمانی که وارد خاک آمریکار بشیم حدودا چقدر هزینمون میشه .ی جا خوندم حدودا 10میلیون.
ممنون
بستگي به تعداد نفرات، محل مصاحبه،‌اينكه قبلا چه واكسن هايي رو زده باشيد ، ويزا رو يك ضرب بگيريد يا شامل مراحل ap بشيد و همچنين زمان تهيه بليطتون داره بعلاوه  شما مي بايست براي هزينه هاي شش ماهتون توي آمريكا پول داشته باشيد
موفق باشيد

بله ولی حدودی میخاستم اطلاع داشته باشم.برای یک نفر تقریبا چقدره
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام خسته نباشید.اونایی که پاسپورت ندارن و خدمت نرفتن باید چیکار کنن؟ممون میشم جواب بدین
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام خسته نباشین اونایی که خدمت نرفتن باید چیکار کنن؟شنیدم باید وثیقه بزارن؟یکم توضیح بدین ممنون میشم
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-11-07 ساعت 14:27)پریسا74 نوشته:  
(2016-11-07 ساعت 12:25)خوش لحن نوشته:  
(2016-11-07 ساعت 11:35)پریسا74 نوشته:  ممنونم از توضیحاتتون.
ممنون
بستگي به تعداد نفرات، محل مصاحبه،‌اينكه قبلا چه واكسن هايي رو زده باشيد ، ويزا رو يك ضرب بگيريد يا شامل مراحل ap بشيد و همچنين زمان تهيه بليطتون داره بعلاوه  شما مي بايست براي هزينه هاي شش ماهتون توي آمريكا پول داشته باشيد
موفق باشيد

من این چندروزه توی این سایت مطالب مختلفی رو خوندم و یکم از بقیه افراد هم پرس و جو کردم که اونا هم نظرشون این بود که تعداد کمی برحسب رندوم هست و بقیه با انالیز نمیدونم چقدر صحت داره. و اینکه زمانی ک به مصاحبه دعوت بشیم بهش میگن کارنت؟مصاحبه ها از چه تاریخی شروع میشه و تا چه تاریخی وقت داره.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-11-06 ساعت 14:51)darabi نوشته:  
(2016-11-02 ساعت 16:07)skyplex نوشته:  به اعتقاد من میان سه fact و یا واقعیت محرز ذیل رابطه وجود دارد.
تاکید گرین کارت بر استفاده از عکس سال جاری
تاکید گرین کارت بر استفاده از عکس بدون روتوش
برنده شدن تعداد زیادی از خانم های ایرانی نسبت به مردان ایرانی (به رغم تعداد ثبت نام کننده بیشتر مردان)

به علاوه عدم اعلام نتایج برندگان به تفکیک جنسیت ادم رو به فکر باید بندازد.

به نظر منم تمام پارامترهایی مثل
1- عکس (که میان از روی پردازش تصویر بررسی می کنن)
2- میزان فعالیت در شبکه های اجتماعی
3- داشتن اقوام در آمریکا
4- کلا به نظرم همش شانسی نیست

=> در نتیجه : میان تمام اطلاعات را بررسی می کنن - بعد اونایی که بی خطر تشخیص داده شدن و مفید بودن به بانک اطلاعاتی لاتاری وارد میشن تا بتونن در قرعه کشی شرکت کنن ...

من خودم شخصا هر کسی که دیدم برنده شده چند مورد فوق را داشته

یکی می گفت من یه عکس سریع و بدون رتوش گرفتن ...
چند نفر که اقوام نزدیکشون در آمریکا یا کانادا بودن ...
دختر خانم های کم سن و سال و مجرد که ماشالله ...
به نظر من که پروسه لاتاری همش شانس نیست
80 درصد ارزیابی و چک کردن اطلاعات شرکت کنندگانه

20% شاید شانس دخیل باشه

اصلا یک مسئله مهمی که همیشه من بهش فکر می کنم !!!
چرا این قرعه کشی بعد از 6 ماه اتفاق می افته ؟

6ماه فاصله ؟

تو این 6 ماه چیکار می کنن پس (آنالیز بلی آنالیز می کنن - انتخاب می کنن)
وگرنه یک هفته قبل قرعه کشی پنل ثبت نام را باز کنن بعدشم قرعه کشی ...

پس بازم میگم به نظر من این فقط لاتاری نیست ...
من باید امثال برنده بشم - باید ...

منم دقیقا همین نظر رو دارم این اسامی ثبت نامی پالایش میشن  100 در صد میگردن ببینن طرف چیکاره هست مثلا پسرخاله خود من دکتر بود خانومش مدیر مالی شرکت نفت بود خیلی راخت سال اول ثبت نام کردن و لاتاری گرفتن الانم هم 3 سالی گذشته و بچه دارهم شدن
خوب با این اوصاف معلومه من که یه کار دفتری اداری دارم خانومم هم دفتردار اداری هست و وضع مالی هم پشتیبان توپی نداریم و .........
به نظرتون چه کسی رو انتخاب می کنند   دکتر  یا یه فرد معمولی
لاتاری 90 درصدش خواب و رویا هست بهترین راه اینه که تو مملکت خودمون تا میتونیم پول دربیاریم بعدش مثل یه ایرانی پولدار بریم اونجا عشق و حال
پاسخ
تشکر کنندگان: darabi
(2016-11-08 ساعت 14:44)پریسا74 نوشته:  
(2016-11-07 ساعت 14:27)پریسا74 نوشته:  
(2016-11-07 ساعت 12:25)خوش لحن نوشته:  بستگي به تعداد نفرات، محل مصاحبه،‌اينكه قبلا چه واكسن هايي رو زده باشيد ، ويزا رو يك ضرب بگيريد يا شامل مراحل ap بشيد و همچنين زمان تهيه بليطتون داره بعلاوه  شما مي بايست براي هزينه هاي شش ماهتون توي آمريكا پول داشته باشيد
موفق باشيد

من این چندروزه توی این سایت مطالب مختلفی رو خوندم و یکم از بقیه افراد هم پرس و جو کردم که اونا هم نظرشون این بود که تعداد کمی برحسب رندوم هست و بقیه با انالیز نمیدونم چقدر صحت داره. و اینکه زمانی ک به مصاحبه دعوت بشیم بهش میگن کارنت؟مصاحبه ها از چه تاریخی شروع میشه و تا چه تاریخی وقت داره.
مطمئن باشيد كه لاتاري كاملا منصفانه و قرعه كشيه ،‌هيچكس نسبت به ديگري برتري نداره ،‌ما ايراني ها هميشه به همه چي مشكوكيم تازه وقتي برنده شدي و رفتي مصاحبه پروندت بررسي ميشه و اگه مورد مشكوكي تو پروندت باشه بين دو تا شش ماه ميري توي پروسه كليرنس تا دقيقا بررسي كنن كه تو واقعا كي هستي و گذشتت چي بوده
نتايج ارديبهشت اعلام ميشه و از مرداد ولي مصاحبه ها از مهر ماه شروع ميشه
براتون آرزوي موفقيت دارم

پاسخ
تشکر کنندگان: hameddjj ، farid993 ، علیا
(2016-11-08 ساعت 15:21)خوش لحن نوشته:  
(2016-11-08 ساعت 14:44)پریسا74 نوشته:  
(2016-11-07 ساعت 14:27)پریسا74 نوشته:  بله ولی حدودی میخاستم اطلاع داشته باشم.برای یک نفر تقریبا چقدره

مطمئن باشيد كه لاتاري كاملا منصفانه و قرعه كشيه ،‌هيچكس نسبت به ديگري برتري نداره ،‌ما ايراني ها هميشه به همه چي مشكوكيم تازه وقتي برنده شدي و رفتي مصاحبه پروندت بررسي ميشه و اگه مورد مشكوكي تو پروندت باشه بين دو تا شش ماه ميري توي پروسه كليرنس تا دقيقا بررسي كنن كه تو واقعا كي هستي و گذشتت چي بوده
نتايج ارديبهشت اعلام ميشه و از مرداد ولي مصاحبه ها از مهر ماه شروع ميشه
براتون آرزوي موفقيت دارم

ممنونم از پاسخگوئتون.
من سال اولی هست که ثبت نام میکنم این چندوقته همش
پیگیر خوندن مسائل لاتاری بودم که ببینم چطورهست.
بازهم سپاس گذارم
لاتاری???
پاسخ
تشکر کنندگان: hameddjj
بحث مشکوک بودن ایرانی ها تا زمانی که بحث رو عوامل وهمی و خیالی باشه من قبول دارم.
اما در مورد گرین کارت همین جا 10 متغیر عینی و واقعی مورد بحث قرار گرفت که اثر گذار هستند.
بنابراین وهم انگاری نیست.
یکی از نکات مهم در مورد گرین کارت اینه که غالبا دختران مجرد ایرانی قبول میشن یا اینکه غالب برندگان از خانم های ایرانی است.
پاسخ
تشکر کنندگان: hameddjj

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان