کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
نتایج لاتاری DV-2017
تا آماده شدن کامل تاپیکهای 2017، می توانید اطلاعات مورد نیاز را در تاپیکهای 2016 جستجو کنید:
https://www.mohajersara.org/forum/forum-101.html
(2016-05-04 ساعت 10:27)soruosh نوشته:  سلام دوستان عزیز

به اطلاع می رساند برای بار سوم لاتاری قبول شدیم .
ضمن تبریک به همه کسانی که قبول شدند ، زندگی در اینجا هم جریان دارد ، با توجه به تجربه من خودتان را برای آنجا هم آماده کنید ولی همه کارهای اینجا را به امید اینکه " دارم میرم " رها نکنید.
سایت  مهاجر سرا را هر روز چک کنید و اطلاعات بگیرید ، از دست هیچ وکیلی کاری بر نمی اید فقط مهاجر سرا و مدیران زحمتکش خیلی بدردتان می خورند . من کمال تشکر را از آنان دارم .
من کیس نامبرم امسال 72XX است .

شما خیلی خوش شانسی
یک روز اینجا رو پر میکنم مهم نیست کی اما پر میکنم

شماره کیس:
تاریخ دریافت نامه قبولی:
تاریخ ارسال فرمهای سری اول :
تاریخ کارنت شدن کیس :
تاریخ دریافت نامه دوم:
تاریخ مصاحبه:
تاریخ دریافت کلیرنس:
کنسولگری:
ورود به آمریکا :
پاسخ
تشکر کنندگان: Moslem.Lotfi ، sepideh1234 ، aram_hpanahi ، sabmn ، soruosh ، Goliiii
(2016-05-04 ساعت 13:36)soruosh نوشته:  
(2016-05-04 ساعت 11:53)satin نوشته:  

ضمن تبریک به همه کسانی که قبول شدند ، زندگی در اینجا هم جریان دارد ، با توجه به تجربه من خودتان را برای آنجا هم آماده کنید ولی همه کارهای اینجا را به امید اینکه " دارم میرم " رها نکنید.
سایت  مهاجر سرا را هر روز چک کنید و اطلاعات بگیرید ، از دست هیچ وکیلی کاری بر نمی اید فقط مهاجر سرا و مدیران زحمتکش خیلی بدردتان می خورند . من کمال تشکر را از آنان دارم .

واااااااااااااااااااااااااااااااای چه جالب.خوشبحالتون.چجوری اینجوری میشه؟امکانش هست از تحصیلات و سن و مشخصاتتون بگین تا با این آذم فوق خوش شان بیشتر آشنا بشیم؟

سلام ،
ممنونم از اظهار لطف دوستان ، هیچ امکانی نیست که مواردی که شما گفتید تاثیر گذار باشه در این مرحله ، اگه خلاف گفته باشید در هنگام مصاحبه باید اثبات کنید . و آنها دروغ رو مذموم میشمارن - من و خانمم لیسانس ، 2 فرزند ، و تاریخ ثبت نام هم منطقا"ربطی نداره -
کسانیکه آمار و احتمالات خوانده اند و آقای مدیر شاید بهتر می توانند توضیح بدهند در رابطه با نحوه ی قرعه کشی ها .

واااای من شما را یادم اومد خیلی ناراحت بودید ایشالا امسال صد در صد قبولیت خدایا شکرت
2015ASxxx(یک نفر)#ديدن قبولي: 10 مي 2014#ارسال فرم‌ها: 03 اکتبر2014#تاريخ کارنت:12آگوست 2014 #مصاحبه :انکارا 5 می Cool# دریافت Ap Sad آپ: {(می:5و6و7)}
بازمانده 2015
پاسخ
تشکر کنندگان: storagemeter ، MiladCr7 ، Sinaha1 ، aram_hpanahi ، j@vad ، soruosh

دپست عزیز‌خودتون فکر میکنید چرا قبول‌ شدید؟اگر لطف‌کنید یکم از خودتون اطلاعات بدید ممنون میشیم
دوستان شما چطور؟نظر‌خاصی ندارید؟
پاسخ
تشکر کنندگان: MiladCr7 ، aram_hpanahi ، soruosh

سایت مهاجر سرا را هر روز چک کنید و اطلاعات بگیرید ، از دست هیچ وکیلی کاری بر نمی اید فقط مهاجر سرا و مدیران زحمتکش خیلی بدردتان می خورند . من کمال تشکر را از آنان دارم .
من هم تبریک میگم [ROSE][THUMBS UP SIGN][BALLOON]
پاسخ
تشکر کنندگان: soruosh
بچه هاااااااااااا
حالا که لاتری قبول نشدیم چيكار کنیم Smile
از چه راهی دیگه میشه بریم......
پاسخ
تشکر کنندگان: storagemeter ، MiladCr7 ، aram_hpanahi
من هنوز جرات نکردم چک کنم خیلی میترسم که امسال هم برنده نباشم :-(
شماره کیس: 2013AS00015XXX
تاریخ رویت قبولی در سایت: 1 می .........
1 می همه با هم  یکصدا ( آمریکا ما داریم میایم )

U S A
هرگز به شکست فکر نکنید چون پیروزی همیشه در یک قدمی شماست
پاسخ
تشکر کنندگان: MiladCr7 ، Moslem.Lotfi ، sepideh1234 ، aram_hpanahi
منم برنده نشدم... برندگان عزیز لطفا ما رو در جریان مراحل مصاحبه و اخذ ویزاتون بذارید... موفق باشید
پاسخ
تشکر کنندگان: sepideh1234 ، aram_hpanahi
لاتاری بیچاره می‌کند (طنز)

رضا ساکی/ ایسنا

حتی یک بار ثبت‌نام در سایت لاتاری می‌تواند عواقب جبران‌ناپذیری برای فرد، خانواده و جامعه در پی داشته باشد. چند نمونه برایتان مثال می‌زنم.

خانواده‌ای را می‌شناسم که الان از هم پاشیده است. پسر و دختر خانواده 23 سال مدام در لاتاری شرکت کردند اما پدرشان همان سال اول که ثبت‌نام کرد برنده شد و رفت آمریکا و زن مکزیکی گرفت و الان دو تا بچه دارد. پسر و دختر و مادر همچنان در لاتاری شرکت می‌کنند تا بروند آمریکا پدرشان را بکشند.

کسی را می‌شناسم که آن قدر در لاتاری شرکت کرد و برنده نشد و غصه خورد که اگر تا آمریکا شنا کرده بود الان رسیده بود.

مسئولی را می‌شناسم که هر سال در لاتاری شرکت می‌کند و یک روز قبل از اعلام نتیجه با بلیت ترکیه در فرودگاه می‌نشیند اما چون اسمش درنمی‌آید برمی‌گردد اداره و مرخصی ساعتی رد می‌کند.

مادربزرگی را می‌شناسم که لاتاری نوشت و رفت و حالا نوه‌اش زیر پست‌های اینستاگرام با حسرت به او می‌گوید پیاز هم بخور.

شوهری را می‌شناسم که زنش لاتاری برنده شد و رفت که رفت و حتی گیتارش را هم با خود برد.

عروسی را می‌شناسم که در شب عروسی لاتاری برنده شد و بین آمریکا و شوهر،‌ شوهر را انتخاب کرد و نرفت. این زوج حالا زندگی سیاه و کبودی دارند چون هر اتفاقی می‌افتد زن می‌گوید کاش می‌رفتم و نمی‌ماندم و مرد می‌گوید کاش می‌رفتی و نمی‌ماندی و بعد دعوا می‌شود. 15 سال است که این طور زندگی می‌کنند و بچه هم ندارند.

کسی را می‌شناسم که الکی و دیمی ثبت‌نام کرد و اسمش درآمد اما چون انتظارش را نداشت سکته کرد و مرد.

یعنی می‌خواهم بگوید آمریکا با این لاتاری کاری کرده است که نروی گیری، بروی گیری. اصلا نباید نزدیک لاتاری بشوید. لامصب عین مواد مخدر است. همان یک بار هم بیچاره‌ات می‌کند.

منبع: ایسنا
2015 شماره کیس:**61/  کنسولگری: آنکارا تغییر به ایروان / تعداد افراد منظور در کیس : 2 نفر / کارنت شدن کیس:  11 می / مصاحبه:  8 جولای/ کلیر: N E V E R /اپدیتها ۸ ۱۳،۱۰ ،۲۸ جولای، ۱۲ اگوست و ۱ و۱۴ , 28 با ایمیل و 30 سپتامبر / سربازی ارتش - کارمند شرکت نیمه خصوصی - رشته غیر حساس
پاسخ
امسالم نشدیم...
پاسخ
تشکر کنندگان:
پس از 3 سال ثبت نام امسال من پرنده شانس رو شونه منم نشست  Cool  Big Grin  Rolleyes
کیس نامبر: 2017AS5XXX
تاریخ رویت قبولی:2016 MAY 03
تعداد اعضای کیس: 1
تاریخ شروع فرم: MAY 5
تاریخ اولین ارسال فرم: MAY 10
درخواست آنلاک: MAY 12
تعداد انلاک : 2 مرتبه
تاریخ آخرین ارسال فرم:2 JUNE
کارنت: 09 MARCH
نامه دوم: 28 MARCH
مصاحبه: 11 MAY  ابوظبی
نتیجه مصاحبه: ویزا یکضرب  Cool  Big Grin
شرایط کیس: معاف ,لیسانس,شغل ازاد
مقصد: سیاتل
پاسخ
(2016-05-04 ساعت 13:07)hosein gold نوشته:  سلام دوستان من واسه خانومم رو زدم نوشت قبول نشده ولی واسه خودمو میزنم مینویسه اطلاعات اشتباه است یا ‎session timed‎ outمیزنه باید چکار کنم

به فال نیک بگیر ، پارسال برای ما هم اولش time out میزد، بعد معلوم شد selected شدیم
پاسخ
تشکر کنندگان: mehdihk ، Moslem.Lotfi ، sepideh1234 ، aram_hpanahi ، khorsandi ، j@vad ، jalayevatan
اگر کسی فعلا رد شده باشد ایا روزهای اینده دوباره چک کند یا خود را برای همیشه رد شده بداند؟
پاسخ
تشکر کنندگان: Moslem.Lotfi ، aram_hpanahi ، j@vad

تبریک می گم دوست عزیز انشالله ایندفعه بتونید برید عجب ماجرایی شده این قضیه آمریکا رفتن شما ایندفعه فکر کنم kcc از این اتفاق نادر به شک و تردید بیفته Smile
پاسخ
تشکر کنندگان: aram_hpanahi ، soruosh
یادش بخیر لاتاری 2013 چه استرسی کشیدیم. لحظه آخر گفتن ویزا تمام شد...... . از اون زمان خییییللییی صبور شدم. دست خودم نیست Smile .

دوستانی که قبول شدین با عرض تبریک فراوان لطفا به این چند نکته ساده توجه کنید

1- به هیچ کس نگید که برنده شدین تا روزی که ویزا بخوره توی پاستون. هیچ کس!!! چون نه خوشحال میشن نه میتونن واستون کاری کنن. فقط انرژی منفی و .....

2- زندگی عادیتون رو بکنین اصلا جوگیر نشین خونه و ماشین بفروشین. کارتون رو رها نکنین. ترک تحصیل نکنین. اگر هسرتون گفت نمیام طلاقش ندین. تا زمانی که ویزا بگیرید ( نه حتا سفارت رفتن ) البته در مورد آخری هیچ وقت این کارو نکنین. هیچ تضمینی برای گرفتن ویزا نیست و نبوده

3- خواهش میکنم، خواهش میکنم اگر فکر می کنید از جنبه مالی، زبان انگلیسی، سن، تاهل، خانوادگی، تحصیلات و حرفه کاری و ............ توانایی موندن در آمریکا رو ندارید اقدام نکنید واسه گرین کارت . مخصوصا شما فرد محترمی که قبول شدی و 6 تا بچه زیر 21 سال داری، چون اگر ویزا رو بگیری و نتونی آمریکا بمونی شانس 6 نفر دیگرو که می تونستن برن و زندگیشون رو تغییر بدن رو گرفتین. نمونش دایی خودم که 4 تا ویزا رو همون سالی که من خودم جا موندم حروم کرد و نرفت..... (گرین کارت ویزای توریستی نیست)

4- از الان به فکر یادگرفتن و تقویت زبان انگلیسی و حرفه کاری باشید.
کیس نامبر:2013AS9800/تعداد افراد کیس:2 نفر/مصاحبه: 6 آگوست ، بمبئی ، ویزا : رفتیم لب دریا ، خشک شد
پاسخ
(2016-05-04 ساعت 19:23)ARSHIN007 نوشته:  اگر کسی فعلا رد شده باشد ایا روزهای اینده دوباره چک کند یا خود را برای همیشه رد شده بداند؟

برای همیشه رد بداند
مناسفم.من شامل این قصیه ام
در این زمانه بی هیاهوی لال پرست
خوشا به حال کلاغان قیل و قال پرست
هنوزم زنده ام و زنده بودنم خاریست
به تنگ چشمی نامردم زوال پرست
پاسخ
تشکر کنندگان: aram_hpanahi ، Pakpourasghar

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان