کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
درخواست الکترونیکی ثبت نام در لاتاری ویزای گوناگونی (فرم DS-5501)
.
لطفاً برای موارد کلی مربوط به فرم ثبت نام (DS-5501) از این تاپیک استفاده کنید.
.
تشکر کنندگان: saber enrique
سلام واسه ثبت نام لاتاری از کدوم سایت باید اقدام کرد
کیس نامبر: **as63
مصاحبه : 9 می ابوظبی
سربازی : س پ ا ه
مدرک تحصیلی: لیسانس
ابدیت : 10 می تو سایت سفارت و 17 می تو سایت سیس
تشکر کنندگان:
(2016-10-04 ساعت 20:17)khodamtanha نوشته:  سلام واسه ثبت نام لاتاری از کدوم سایت باید اقدام کرد

https://www.dvlottery.state.gov/
«هی فلانی! زندگی شاید همین باشد»
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
وقت بخیر

سایت مشکل داره
طبق روال سال های گذشته همیشه اولین دقایق قصد ثبت نام داشتم

اما سایت Error میده و مینویسه که:

Submission In Progress
Please do not leave this page until you receive a confirmation number. Your confirmation number is proof that your entry has been successfully submitted. You must retain your confirmation number in order to check your status in May.

If you do not receive a confirmation number, your entry was not successful and you must re-submit your information. Re-submission will not be counted as a duplicate entry if you did not receive a confirmation number.

Your submission is currently in the process of being submitted. To retrieve your confirmation page, please click the "Check Submission" button below.

Check Submission

و هرچقدر هم که این گزینه رو میزنم اما دوباره به همین صفحه بر میگرده

اصلاحیه:

بعد از یک روز دوباره تلاش کردم درست شدش

برای نگرانی های دوستان بگم:

هرچقدر هم Error بده این بدین معنی هستش که شما CN رو اخذ نکردید و میتونید دوباره اقدام به ثبت نام بکنید.
از لاتری 2006 تا الان هستیم
تشکر کنندگان: azerila619
(2016-10-04 ساعت 21:48)sherwean001 نوشته:  سلام دوستان و وقت بخیر
نمیدونم چرا سایت مشکل داره
طبق روال سال های گذشته همیشه اولین دقایق قصد ثبت نام داشتم، اما سایت Error میده و مینویسه که:

Submission In Progress
Please do not leave this page until you receive a confirmation number. Your confirmation number is proof that your entry has been successfully submitted. You must retain your confirmation number in order to check your status in May.

If you do not receive a confirmation number, your entry was not successful and you must re-submit your information. Re-submission will not be counted as a duplicate entry if you did not receive a confirmation number.

Your submission is currently in the process of being submitted. To retrieve your confirmation page, please click the "Check Submission" button below.

Check Submission

و هرچقدر هم که این گزینه رو میزنم اما متاسفانه دوباره به همین صفحه بر میگرده

منم همین مشکل رو دارم، چند بار هم کلیک کردم ولی هیچ اتفاقی نمیافته!

پ ن: ایا بعد از ثبت نام موفق، کانفرمیشن نامبر به ایمیلمون ارسال میشه؟
تشکر کنندگان:
٢٢- من دکمه ارسال (Submit) را فشار داده ام اما شماره تاییدیه دریافت نکرده ام. اگر مجددا ثبت نام را شروع کنم، ثبت نام من مردود خواهد شد؟

اگر شماره تاییده دریافت نکرده اید، ثبت نام شما ثبت نشده است. شما باید دوباره فرایند ثبت نام را شروع کنید. این کار برای شما ثبت نام مجددی ایجاد نخواهد کرد. پس از دریافت شماره تاییدیه، مجددا ثبت نام نکنید.

برگرفته از سایت سفارت آمریکا به زبان فارسی
تشکر کنندگان: azerila619 ، j@vad
(2016-10-04 ساعت 22:38)azerila619 نوشته:  
(2016-10-04 ساعت 21:48)sherwean001 نوشته:  سلام دوستان و وقت بخیر
نمیدونم چرا سایت مشکل داره
طبق روال سال های گذشته همیشه اولین دقایق قصد ثبت نام داشتم، اما سایت Error میده و مینویسه که:

Submission In Progress

Check Submission

و هرچقدر هم که این گزینه رو میزنم اما متاسفانه دوباره به همین صفحه بر میگرده

منم همین  مشکل رو دارم، چند بار هم کلیک کردم ولی هیچ اتفاقی نمیافته!

پ ن: ایا بعد از ثبت نام موفق، کانفرمیشن نامبر به ایمیلمون ارسال میشه؟

خیر ارسال نمیشه
مشکل سیستم خودشون هست
باید ببندید صفحه رو و از اول ثبت نام کنید
از لاتری 2006 تا الان هستیم
تشکر کنندگان: azerila619
https://www.dvlottery.state.gov/

برای آشنایی بیشتر و با تشکر از arman_ghasr68  

امسال تغییراتی در شکل صفحات صورت گرفته ولی بطور کلی گزینه ها همین موارد هستند

دوستان برای  اطمینان از عدم بروز مشکل از مرورگر اینترنت اکسپلورر استفاده نمایید

[عکس: d2690116646724672aad5e5eb7cfab1a.jpg]
[عکس: 694509906be64712aac1d88a24da796a.jpg]
[عکس: 467c8e5cbaf8d6b1a8e9436c57dabbc4.jpg]
[عکس: 25d9d59c0c76568aaf6c00bad99deaa4.jpg]
[عکس: f2b9c7e5201bda74c2ec62410240717c.jpg]
[عکس: 6e1ffb7960644265cd8f0dc124e201dd.jpg]

این تاپیک
از چی می خوای بگذری و به چی می خوای برسی؟ با ساختار اینجا واقعا مشکل داری؟ خودت این کاره نیستی؟ اینجا واقعا چقدر تلاش کردی و نتیجه نگرفتی؟ فکر می کنی چه چیزی برای اون کشوری که بهش مهاجرت می کنی ارمغان می بری که انتظار داری اونها هم برای شما قدمی بر دارن؟ چقدر خودت رو آماده کردی( زبان، حرفه، دوری از وابستگی ها و ..)؟ با جواب به این سوال ها مسیرت مشخصه. پشیمانی برای شخصی پیش میاد که از اول نفهمیده یا نخواسته بفهمه برای چی داره کاری رو انجام می ده و در قبال کاری که می خواد بکنه چقدر باید هزینه کنه (مادی و معنوی و...) و فقط خودش رو توی یه جریان رها کرده تا ببینه اون جریان کجا می ره حالا مهاجرت یا انقلاب یا هر چیز دیگه.
تشکر کنندگان: matin.sh ، copol ، arman_ghasr68 ، taherifar ، Rooz ، k98k ، jsmlz ، farrokh33
لطفا از صفحه مشخصات همسر هم عکس بذارید
تشکر کنندگان:
یک سوال درمورد افرادواجدشرایط برای شرکت درلاتاری دارم.

ما سه نفریم. خودم، خانمم ودخترم.
دخترم خرداد 95 هیجده سالش راتمام کرده است.
تاسال قبل ما دوتافرم پر می کردیم. یکی بنام خودم ویکی بنام خانمم.
دخترم می گوید امسال می توانیم سه تا فرم پر کنیم. خودم، خانمم ودخترم. دلیلش را هم اتمام هیجده سالگیش عنوان می کند.
می خواستم بدانم آیا این حرف درست ومن می توانم سه تا فرم پرکنم تا شانس انتخابمان سه برابر بشود.
تشکر کنندگان:
شما میتوانید یک فرم پر کنید برای خودتان و باید مشخصات همسر و همه فرزندان زیر 21 سال را بنویسید.
همسر شما می تواند یک فرم پر کند و باید مشخصات شما و همه فرزندان زیر 21 سال را بنویسید.
دختر شما بدون توجه به سنش در صورتی می تواند شرکت کند که تا روز مصاحبه توان ارایه دیپلم 12 ساله یا پیش دانشگاهی را داشته باشد.

(2016-11-01 ساعت 23:04)yabi نوشته:  یک سوال درمورد افرادواجدشرایط برای شرکت درلاتاری دارم.

ما سه نفریم. خودم، خانمم ودخترم.
دخترم خرداد 95 هیجده سالش راتمام کرده است.
تاسال قبل ما دوتافرم پر می کردیم. یکی بنام خودم ویکی بنام خانمم.
دخترم می گوید امسال می توانیم سه تا فرم پر کنیم. خودم، خانمم ودخترم. دلیلش را هم اتمام هیجده سالگیش عنوان می کند.
می خواستم بدانم آیا این حرف درست ومن می توانم سه تا فرم پرکنم تا شانس انتخابمان سه برابر بشود.
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان