کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ثبت نام خانوادگی | وضعیت تأهل | تعداد فرزندان
.
لطفاً برای موارد مربوط به ثبت نام خانوادگی و تعداد فرزندان از این تاپیک استفاده کنید.
.
تشکر کنندگان: saber enrique ، alirezanz
دستان

فرزندي كه حدود بيست و يك سالشه بايد موقع ثت نام زير گروه اسمشو قرار بديم!؟
 Case ‎Number‎  :   ٤٥٠٠
? تعداد افراد منظور در کیس  :   1 نفر ( خودم )

? مشاهده قبولی   :    2 ‎Of May‎

?تاریخ ارسال فرم  :   5th ‎Of May‎

?سفارت   :  آنکارا تغییر به ابوظبي

?تاریخ نامه دعوت به مصاحبه : ان شاء الله به زودی ‎?
تشکر کنندگان:
اگه از ایمیلی که برا ثبت نام خودم استفاده کردم برای ثبت نام پدر مادر استفاده کنم مشکلی پیش نمیاد؟؟
آسمون خدا همه جا یه رنگه ولی زمینش?............NYC❤️REZA??
NYC or LA?
Dvlottery2018:IT IS MY TURN
شمارش معکوس لاتاری (نترس کلیک بکن)

سایت معرفی نیویورک
تشکر کنندگان:
(2016-10-05 ساعت 22:54)Reza2018 نوشته:  اگه از ایمیلی که برا ثبت نام خودم استفاده کردم برای ثبت نام پدر مادر استفاده کنم مشکلی پیش نمیاد؟؟

خیر مشکلی پیش نمیاد
کیس نامبر:2016AS46xx << مصاحبه:31مارچ ابوظبی << وضعیت: برنده اصلی و دو نفر همراه ویزا یکضرب + یک همراه AP

اپدیتها: 3April , 22,26,28May , 8,11August و بالاخره 14August کلیر بعد از 137

تشکر کنندگان:
(2016-10-05 ساعت 17:20)saraeesara نوشته:  دستان

فرزندي كه حدود بيست و يك سالشه بايد موقع ثت نام زير گروه اسمشو قرار بديم!؟

منظورتون چیه

21سالش شده یا نه

اگه 21 سالش نشده باید زیر گروه اسمشو قرار بدید
کیس نامبر:2016AS46xx << مصاحبه:31مارچ ابوظبی << وضعیت: برنده اصلی و دو نفر همراه ویزا یکضرب + یک همراه AP

تشکر کنندگان:
اقا خانواده ای که فرزند 27 ساله داررن قطعا نباید ثبتنام کنن و عکس فرزندشونو بزارن ...اما باید تعداد فرزندشونو تو پارت 1 بنویسن؟

وقتی که غورباقه ها هفتیرکشن بهم حق انقدر زود پیر بشم......امان از روزی که دو زاریم پیش خودش فک کنه تراوله  Wink            ///////      سایه ها همیشه دروغ میگن!     //////
تشکر کنندگان: storagemeter
با سلام
من برنده گرین کارت 2016 شدم، و الان میخاستم برای خواهر و برادرام ثبت نام کنم...آیا نیازی هست ک اونها رو ثبت نام کنم در حالی ک من میتونم اونها رو از طریق دعوت نامه خانودگی ببرم و چ بسا پروسه اش زودتر انجام بشه و نخام سهمیه هموطنامو بسوزونم!!!...
ممنونم
تشکر کنندگان:
(2016-10-08 ساعت 17:21)Hamed1 نوشته:  با سلام
من برنده گرین کارت 2016 شدم، و الان میخاستم برای خواهر و برادرام ثبت نام کنم...آیا نیازی هست ک اونها رو ثبت نام کنم در حالی ک من میتونم اونها رو از طریق دعوت نامه خانودگی ببرم و چ بسا پروسه اش زودتر انجام بشه و نخام سهمیه هموطنامو بسوزونم!!!...
ممنونم

حتما ثبت نام کنید . لاتاری و از طریق خانواده دو مسیر جدا از هم برای اخذ اقامت هستند .
از چی می خوای بگذری و به چی می خوای برسی؟ با ساختار اینجا واقعا مشکل داری؟ خودت این کاره نیستی؟ اینجا واقعا چقدر تلاش کردی و نتیجه نگرفتی؟ فکر می کنی چه چیزی برای اون کشوری که بهش مهاجرت می کنی ارمغان می بری که انتظار داری اونها هم برای شما قدمی بر دارن؟ چقدر خودت رو آماده کردی( زبان، حرفه، دوری از وابستگی ها و ..)؟ با جواب به این سوال ها مسیرت مشخصه. پشیمانی برای شخصی پیش میاد که از اول نفهمیده یا نخواسته بفهمه برای چی داره کاری رو انجام می ده و در قبال کاری که می خواد بکنه چقدر باید هزینه کنه (مادی و معنوی و...) و فقط خودش رو توی یه جریان رها کرده تا ببینه اون جریان کجا می ره حالا مهاجرت یا انقلاب یا هر چیز دیگه.
تشکر کنندگان: Hamed1
(2016-10-08 ساعت 21:06)?!Seattle نوشته:  
ممنونم

حتما ثبت نام کنید . لاتاری و از طریق خانواده دو مسیر جدا از هم برای اخذ اقامت هستند .

میشه بیشتر توضیح بدین....درسته پروسشون با هم فرق داره ولی هر دو برای گرین کارت هست دیگه!
مزایا و معایباشون چیه؟
مچکرم
تشکر کنندگان:
(2016-10-09 ساعت 13:35)Hamed1 نوشته:  
(2016-10-08 ساعت 21:06)?!Seattle نوشته:  
ممنونم

میشه بیشتر توضیح بدین....درسته پروسشون با هم فرق داره ولی هر دو برای گرین کارت هست دیگه!
مزایا و معایباشون چیه؟
مچکرم

شما باید بعد 5 سال که سیتیزن میشین برای اعضای خانواده اقدام کنید.. تازه بعدش خوش بینانه حدود 18 سال طول میکشه تا خواهر برادر شما بتونن گرین کارت بگیرن.... ولی اگه لاتاری برنده شن حداکثر سه سال دیگه پیش شما هستند.
تشکر کنندگان: Hamed1
با سلام و خسته نباشيد
من داراي فرزندي ٩ ماهه هستم، ميخواستم بدونم ايا بايد براي اون به صورت جداگانه ثبت نام انجام بدم يا خير
ممنونم
تشکر کنندگان:
(2016-10-07 ساعت 20:25)storagemeter نوشته:  وقتی والدین ثبت نام می کنند. فرزندان زیر 21 سال در روز ثبت نام نه شمرده میشن، نه مشخصاتشون نوشته میشه نه تعدادشون ذکر میشه.

(2016-10-06 ساعت 13:37)hameddjj نوشته:  اقا خانواده ای که فرزند 27 ساله داررن قطعا نباید ثبتنام کنن و عکس فرزندشونو بزارن ...اما باید تعداد فرزندشونو تو پارت 1 بنویسن؟

چرا چرتو پرت میگی ..از قصد میگی که گم راه کنی ملتو چون از 2009 برنده نشدی ..میخوای ملت ریجیکت بشن ؟

خانواده ای که فرزند زیر 21 دارن باید همه چیشون رو بگن

وقتی که غورباقه ها هفتیرکشن بهم حق انقدر زود پیر بشم......امان از روزی که دو زاریم پیش خودش فک کنه تراوله  Wink            ///////      سایه ها همیشه دروغ میگن!     //////
تشکر کنندگان:
(2016-10-12 ساعت 16:55)hameddjj نوشته:  
(2016-10-07 ساعت 20:25)storagemeter نوشته:  وقتی والدین ثبت نام می کنند. فرزندان زیر 21 سال در روز ثبت نام نه شمرده میشن، نه مشخصاتشون نوشته میشه نه تعدادشون ذکر میشه.

(2016-10-06 ساعت 13:37)hameddjj نوشته:  اقا خانواده ای که فرزند 27 ساله داررن قطعا نباید ثبتنام کنن و عکس فرزندشونو بزارن ...اما باید تعداد فرزندشونو تو پارت 1 بنویسن؟

چرا چرتو پرت میگی ..از قصد میگی که گم راه کنی ملتو چون از 2009 برنده نشدی ..میخوای ملت ریجیکت بشن ؟

خانواده ای که فرزند زیر 21 دارن باید همه چیشون رو بگن

۱۴. تعداد فرزندان:
افراد مجرد در این قسمت عدد 0 (صفر) را وارد نمایند.

(اجباری) در این قسمت تعداد فرزندان خود در روز ثبت نام را بنویسید. شما باید اسم بچه‌هایی که شما پدر یا مادرشان هستید و در روز ثبت نام مجرٌد و زیر ۲۱ سال دارند را بنویسید، حتی اگر از همسرتان جدا شده‌اید، بچه‌ها با شما زندگی نمی‌کنند و آن‌ها قصد مهاجرت به ایالات متحده را ندارند. علاوه بر این شما باید اسم و مشخصات فرزندانی(زیر ۲۱ سال و مجرٌد) که به فرزند خواندگی قبول کرده‌اید یا بچه‌های همسرتان هستند بنویسید حتی اگر از همسرتان جدا شده‌اید، با بچه‌ها زندگی نمی‌کنید و آن‌ها قصد مهاجرت به ایالات متحده را ندارند. در صورتی که اسم تمام فرزندان خود را مطابق بالا ننویسید در صورت قبولی به شما و افراد خانواده ویزا تعلٌق نمی‌گیرد. نیازی به نوشتن اسم فرزندانی که در روز ثبت نام شهروند ایالات متحده یا دارای گرین کارت هستند نمی‌باشد.

توجه : افرادی که مجرد هستند فقط همین یک فرم (فرم اول) را می بایست تکمیل نمایند و تنها افرادی که متأهل هستند می بایست فرم بعدی که مربوط به مشخصات همسر و فرزندان خودشان می باشد را تکمیل نمایند.
Years of waiting to reach the pure land of America from Iran and Iranians disgusted me
تشکر کنندگان: storagemeter ، LORDAmiroo
یکی از دوستان مجرد بنده این صفر رو برای تعداد فرزندان
وارد نکرده من بهش گفتم خود سیستم این صفر رو در مرحله دوم
که همون کنترل اطلاعات هست بطور پیش فرض وارد میکنه...
آیا مشکلی برای دوستم پیش میاد ریجکت نشه؟
تشکر کنندگان:
(2016-10-14 ساعت 02:07)Kaspersky نوشته:  یکی از دوستان مجرد بنده این صفر رو برای تعداد فرزندان
وارد نکرده من بهش گفتم خود سیستم این صفر رو در مرحله دوم
که همون کنترل اطلاعات هست بطور پیش فرض وارد میکنه...
آیا مشکلی برای دوستم پیش میاد ریجکت نشه؟

خیر مشکلی پیش نمیاد

تشکر کنندگان: Kaspersky

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان